До чого сниться загс: реєстрація шлюбу, розпис, подача заяви – сонник для незаміжньої дівчини, жінки

Загс – символ змін в житті. Але які відбудуться зміни, багато в чому залежить від вас. Якщо відповідаючи на питання, до чого сниться загс і події там, проаналізувати всі сонники, то виходять пророкування про зміну сімейного стану (весілля чи розлучення).

f6cc4b045199680e3af4e8b3c2d51c35 До чого сниться загс: реєстрація шлюбу, розпис, подача заяви – сонник для незаміжньої дівчини, жінки

Зверніть увагу, що для людей різної статі і віку пояснення питання: до чого сниться розпис в рагсі, відрізняється.

Сонник

У цьому закладі видають документи про народження, смерть, зміну імені та прізвища, усиновлення. Але сонники розглядають загс тільки як місце, де відбувається укладення або розірвання шлюбу.

Для передбачення важливо не тільки ваше розуміння того, що мова в сновидінні йде про рагсі, але і ваші дії там, вигляд будівлі, інші обставини події.

Думка Фрейда

Зігмунд Фройд аналізував, до чого сниться подача заяви в загс, для людей, які ще не перебувають у шлюбі. Він припустив, що сновидець зі своєю партнеркою знаходиться в тій стадії, коли вже пора перейти до узаконення стосунків.

Психолог знайшов і інше пояснення, до чого сниться подавати заяву в загс, а саме – в реальності сновидець віднесе документи в палац одруження набагато раніше, ніж планував.

Думка Іванова

Цей тлумач снів, навпаки, робить прогноз для сімейних людей. Згідно соннику Іванова загс у сні передвіщає конфлікти між подружжям, напруга в спільному житті, відсутність взаєморозуміння в сім’ї.

Сонник Іванова диференціює значення сну про загсі для людей, народжених в різний час року:

 • Весняні іменинники бачать уві сні загс – до розлучення.
 • Для тих, хто народився влітку, нічні мрії про одруження пророкують безшлюбність.
 • Людям, народженим восени, загс в сні передвіщає швидку вагітність (для жінок).
 • З’явилися на світло в зимовий час сон про загсі попереджає про майбутні труднощі в справах, або обіцяє зміну в графі про сімейний стан.

4fd684ae60d24cf045bcf5234c852c29 До чого сниться загс: реєстрація шлюбу, розпис, подача заяви – сонник для незаміжньої дівчини, жінки

Сонник від А до Я, книга Білого мага

Цей тлумач дає трактування сновидіння про рацсі в залежності від обставин:

 • Ви бачили уві сні, що стоїте біля будівлі рацсу – ознака зміни сімейного статусу. Під змінами мається на увазі: одруження, розлучення, народження дітей.
 • Вам примарилось, що ви подаєте заяву в загс – неприємне знамення, попередження про перешкоди в будь-яких справах на найближче майбутнє. Всякі несподіванки будуть заважати вам досягти мети.
 • У сні ви були працівником загсу, займалися реєстрацією шлюбів – цей знак пропонує вам подумати про стиль свого життя. Наяву ви занадто велике значення надаєте розкладом, виконуєте його в дрібницях. Потрібно навчитися насолоджуватися спонтанністю.
 • У сні ви несли заяву в загс, але установа виявилося закритим – це передвістя паперової тяганини. Наяву ви не безпідставно переживаєте з-за справ, які затягнули з власного недбальства. Тепер можливі зволікання з підписанням документів.
 • Ви були в будівлі рагсу, очікуючи церемонію – передвістя отримання спадщини.
 • Сучасний сонник

  Погано трактується сон про те, як ви приходили в загс на самоті (без пари), щоб привітати молодят. Це сон попереджає вас – потрібно бути наяву уважніше до свого коханого, проводити з ним більше часу, не мучити безпідставною ревнощами.

  Якщо ви були гостем на одруження в рагсі – це ознака серйозної зміни власної долі.

  Якщо ви були присутні в якості свідка на реєстрації шлюбу – це сон попереджає про великий ризик, який супроводжує розпочате або заплановану вами справу.

  Цікаве тлумачення дає сонник сну, в якому будівля рагсу було розкішним. Це несподівано віщує капітальний ремонт, але починати його не варто – ви не зможете успішно завершити фундаментальне оновлення будинку через брак коштів. Ремонтні роботи затягнуться надовго.

  Якщо чоловік бачить у сні, що він розписується на папері при подачі заяви в загс – це говорить про готовність наяву створити сім’ю. Якщо у нього вже є обраниця, він дозрів, узаконити стосунки. Інше тлумачення – ознака зміни в справах на краще.

  Якщо незаміжньою дівчині сниться подача заяви про одруження – цьому є протилежні тлумачення. Один сонник каже – наречений вже вибрав для сновидицы обручку, інший – дівчині потрібно відкинути думки про швидке заміжжя.

  Сон панянки про те, як вона заходить у великий зал в білому платті, попереджає про наявність у сновидицы прихованої хвороби. Але якщо цей зал декорований квітами, а звучить музика створює урочистий настрій, сновидицу наяву чекає цікава подорож.

  797a1df6907acc374fd7a28cb2608fd3 До чого сниться загс: реєстрація шлюбу, розпис, подача заяви – сонник для незаміжньої дівчини, жінки

  Розпис

  Розпис в книзі записів актів цивільного стану в сновидіннях самотніх чоловіків і жінок означають одне і те ж – чоловік готовий зробити пропозицію своїй обраниці.

  Якщо ж примарилася розпис у рагсі з не коханою особою, сонники радять наяву завершити тяготящие відносини. Такий крок може спричинити за собою неприємності в особистому житті, але вони скоро закінчаться.

  Якщо переконаний холостяк уві сні розписується в загсі з жінкою – це ознака укладення наяву важливого договору. Сновидінню належить підписати серйозний контракт.

  Розпис у палаці одруження уві сні з чужим чоловіком (дружиною) попереджає, що наяву плани, намічені сновидцем, будуть зірвані.

  Згідно сонникам, розпис в рацсі без торжества і обміну кільцями віщує зміну ходу подій наяву (плани будуть порушені, справи підуть не так, як хотів сновидець). Це не небезпечно, тому що бажаний результат буде отриманий, але щоб досягти мети доведеться долати труднощі, витрачати час, докладати зусилля.

  Різні сонники дають різні версії тлумачення сну розписуватися в рагсі:

  • Безшлюбність коханої людини.
  • Наявність забутого важливої справи, яку можна швидко закінчити таке тлумачення пропонує Юрій Лонга.
  • Поява нових обов’язків у сновидіння пророкує психологічний сонник.
  • Про необхідність прислухатися до думки і порад рідних людей попереджає сонник Феломена. В іншому випадку сновидінню не вдасться уникнути труднощів. Крім того, Феломен трактує сон про розпису в рагсі, як наявність наяву ревнощів коханого, яка надає поганий вплив на сновидця.
  • Виникнення необхідності займатися нудними справами, ходити по установах пророкує християнський сонник.
  • Зустріч з бюрократами наяву пророкує сонник Білого мага. Можливо, сновидінню доведеться довго збирати папери для переоформлення документів.

  А ось до чого сниться власна розпис в рагсі, на яку сновидець дивиться, з боку: цей сон підказує, що людині наяву потрібно розібратися у своїх сумнівах.

  Реєстрація

  Якщо приснилася реєстрація шлюбу в загсі, сон тлумачиться в залежності від особистостей нареченого і нареченої:

 • Сновидець реєстрував шлюб зі знайомою дівчиною – передвістя великого успіху в особистому житті та кар’єрного просування наяву.
 • Чоловік розписувався з коханою дівчиною – знамення, що для сновидця в реальному житті немає нічого не можливого. Потрібно лише правильно визначати цілі. Для дівчини аналогічний сон передвіщає виконання давнього бажання.
 • Сновидица реєструє шлюб з колишнім чоловіком – знак того, що жінка наяву боїться змін, а в житті прийшла пора активно діяти заради здобуття щастя.
 • Реєстрація шлюбу з абсолютно незнайомою людиною – ознака глобальних змін.
 • Реєстрація шлюбу з незнайомцем, який набагато молодше нареченої – попередження про те, що про жінку поширюються чутки. Їй потрібно задуматися про свою поведінку і не давати приводу для пліток.
 • Жінка одружилася з дідом – передвістя хвороби.
 • Якщо чоловік зареєстрував шлюб з родичкою – східний сонник обіцяє сновидінню, що він побуває на священній землі Мекки і Медіни або у нього налагодиться обірвалася зв’язок з близькими.
 • Заміжня жінка бачить у сні власне одруження – попередження, що наяву вона буде розчарована. Інше тлумачення: сновидица наяву відмовиться від дріб’язкової суєтності.
 • Під час одруження бачити себе нещасливою нареченою – передбачення розчарування в любові.

  Якщо ви побачили себе в сні в якості нареченого, а поруч чужа наречена (або наречений), то ваші плани наяву не реалізуються.

  У сновидінні втекли з власної урочистої реєстрації шлюбу? Цей сон попереджає – потрібно проявляти терпіння з коханим, з яким зараз нелегко, і він може з-за перевтоми наговорити вам неприємних речей.

  Якщо приснилася реєстрація шлюбу в присутності веселих гостей, одягнених у світлі одягу – ознака великої радості і насолоди. Якщо гості були в темних шатах – наближається час тужити й сумувати.

  У загальному випадку побачити в сновидінні одруження – це сприятливе знамення для людей, щасливих у шлюбі.

  У різних людей побачений сон про реєстрацію шлюбу в загсі може викликати протилежні емоції. Наприклад, дівчата мріють якнайшвидше узаконити стосунки з коханим, а чоловіки побоюються цього кроку. Тому одні сприймуть цей знак в сновидінні з радістю, а інші – замисляться.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради