Якого числа зустріч випускників у 2020 році та святкові традиції на зустрічі

 Якого числа зустріч випускників у 2020 році та святкові традиції на зустрічі

Чи знаєте ви, що практично на будь-день календаря будь-який бажаючий зможе знайти якесь свято? Але як би ретельно ви не шукали — ви не знайдете день випускника. Незалежно від такої безглуздої помилки, у всіх студентів і тих, хто вже давно закінчив школу чи університет, є традиція — зустрічатися у першу суботу останнього зимового місяця. Винятком не став і 2020 рік — довгоочікуваний вечір припадає на 1 лютого.

Чому в лютому

Така традиція склалася вже після появи першого університету. Чи варто говорити, що в середні віки цій зустрічі надавали набагато більше сенсу, адже освічених людей було дуже мало. Це зараз ми збираємося з колишніми однокласниками, щоб згадати минуле, а от раніше по закінченню таких «переговорів» могли навіть прийняти новий закон!

Дату перенесли зовсім недавно, з тих пір, як школа стала обов’язковою для всіх жителів нашої країни. Після школи багато вступають до університетів, а зустріч відбувається саме на перших офіційних канікулах молодих студентів.

Не варто думати, що негласне правило про те, що всі випускники повинні зустрітися 1 лютого — обов’язкове. Дату призначають, як правило, самі випускники, підбираючи найбільш зручні обставини. Більш того, багато випускників влаштовують зустрічі на останньому дзвінку або навіть на випускному.

kakogo chisla vstrecha vypusknikov v 2020 godu i prazdnichnye tradicii na vstreche7 Якого числа зустріч випускників у 2020 році та святкові традиції на зустрічі

Святкові традиції

Як ми вже говорили вище, на зустрічах більше немає місця політичним суперечкам. Єдиний звичай, який залишився зі стародавніх часів — відвідування навчального закладу. Колишні школярі приходять в рідні кабінети, сидять за своїми улюбленими партами і згадують шкільні роки з вчителями.

Самі освітні установи дуже трепетно ставляться до подібних заходів, змушуючи нинішніх учнів різними способами прикрашати стіни будівлі і навіть готують своєрідні концерти з виступами. Що ще:

  • розвішують привітальні плакати;
  • надувають повітряні кульки;
  • вішають на стіни фотографії улюблених учнів.

Як правило, заходи несуть розважальний характер, а кращі учні поточного року готують окремі виступи. Це можуть бути пісні, танці, виступи читців зі своїми віршами. Вінцем вечори зустрічей випускників стане показ фотографій минулих випусків школи на проекторі. Одні з найуспішніших випускників розповідають про те, чого вони змогли і встигли досягти за той термін, після якого вони вийшли зі школи з атестатом. Це, звичайно ж, направлено на додаткову мотивацію і стимул сучасного покоління учнів.

Однак кожна школа готує свою програму — унікальну і неповторну. Варто відзначити, що університети практично ніяк не реагують на зустріч випускників. Як правило, він вважається самим звичайним навчальним днем. Після тривалого заходи найактивніші випуски готують невелике застілля для своїх колишніх однокласників та викладачів. Дуже ніяково проводити такі «посиденьки» у будівлях школи, тому випускники, як правило, переміщуються в кафе або ресторан.

 Якого числа зустріч випускників у 2020 році та святкові традиції на зустрічі

Організація зустрічі

Подібною зустріччю займаються самі випускники. Така традиція тільки на перший погляд може здатися нездійсненним. Для її реалізації необхідно лише знайти всіх своїх однокласників і в соціальних мережах. Після цього, як правило, створюється чат, де вже загальним рішенням призначається дата зустрічі випускників.

Коли будете організовувати подібний захід, не забудьте звернутися і спорідненої школою. Можливо, у них буде запланований концерт, на який вони обов’язково запросять ваш випуск. У будь-якому випадку, краще попередити адміністрацію школи заздалегідь про свій намір відвідати школу, адже тільки так можна буде зібрати в улюбленій школі вчителів, які вже встигли вийти на пенсію.

Як ми вже говорили, вечір зустрічі випускників — це неофіційне свято, тому на ній вас не попросять дотримуватися дрес-код, хоча, норми пристойності дотримуватися, все ж необхідно. Якщо ви хочете піти раніше, або обставини не дозволяють залишитися хоча б ще трохи — ніхто не буде вас утримувати силою.

 Якого числа зустріч випускників у 2020 році та святкові традиції на зустрічі

Варто розуміти, що основна мета такої зустрічі — спілкування. Багато випускників перестають приїжджати на вечори зустрічей випускників, адже вони могли переїхати дуже далеко. Не варто зневірятися, краще домовитися зустрітися разом зі своїм випуском на ювілейний рік, наприклад, на 10 років. Ось побачите — ваші шкільні друзі і подруги дуже змінилися, і просто мріють дізнатися, що відбувається у вашому житті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!