Чому не можна дивитися в дзеркало вночі, що буде якщо подивитися в темряві?

Прикмети стверджують, що вночі в дзеркало дивитися не можна, так як в цей час доби в ньому можна побачити не тільки власне відображення. У народі кажуть, що за дзеркальною поверхнею переховуються істоти з потойбічного світу, які здатні негативно вплинути на майбутнє людини: його здоров’я і долю.

72dc141005ae7b8be9a0f9f6554cab07 Чому не можна дивитися в дзеркало вночі, що буде якщо подивитися в темряві?

Чому не можна дивитися в дзеркало вночі?

Дзеркальну поверхню називають межею між світами, яка стає особливо тонкою і крихкою з настанням темряви. Що ж може статися?

 • В цей час доби дзеркало стає воротами, через які потойбічні сили можуть проникнути у світ живих. А людина, яка виглядає вночі в дзеркало, підживлює сили цих сутностей і допомагає їм знайти шлях у реальність. І якщо заблукана душа поселиться в вашому домі, то приверне тим самим масу проблем. Тому забобонні люди наполягають на тому, що робити так не можна.
 • Дивлячись в дзеркальну поверхню вночі, людина може побачити власну смерть. Згідно з народним думку, можна просто не встигнути розвіяти неприємні бачення і в результаті навіть незначна випадковість (наприклад, чих) або легка застуда здатна обернутися справжньою трагедією.
 • Якщо довго дивитися в дзеркало в сутінках, сон буде тривожним. Предмет забере силу і енергію, у результаті чого людині будуть снитися кошмари або він до ранку промается від безсоння.
 • Дзеркальні поверхні здатні запам’ятовувати інформацію, що також досить небезпечно. Відбиваючі поверхні зберігають образи людей, які у них коли-то дивилися, і вбирають їх енергетику. Та подивившись у дзеркало вночі, людина може побачити привид померлого і впустити в своє життя негатив, відбитий від колишнього господаря дзеркала.
 • Чому в темряві не можна дивитися в дзеркало здатні розповісти і містики. Вони стверджують, що час правління диявола припадає саме на нічний час – з дванадцяти до трьох годин. Таким чином, чорт та інша нечисть може з’явитися прямо перед вами, що загрожує великими неприємностями.
 • Намагайтеся не купувати дзеркала, які раніше вже були у вживанні. Якщо ж старовинний предмет вам все-таки попався, вимийте його свяченою водою і тільки після встановлюйте в своєму будинку.

  Можна гадати?

  Таке поєднання, як дзеркало і запалена свічка, особливо в темряві, в народі вважається дуже небезпечним. Зазвичай вони є основними складовими ворожінь, коли дівчата в повній самоті намагаються розгледіти образ свого судженого. Однак робити так не можна, і на те є причини.

  • Яскраве полум’я свічки у темряві приваблює нечисту силу, яка реагує на таке необережне поводження миттєво і посилає людині з потойбічного світу біди і важкі хвороби.
  • Найбільші побоювання у містиків викликають ворожіння, під час яких дівчина залишається без своїх головних оберегів: натільного хреста і пояси. У цей момент вона стає особливо вразливою перед злими духами. Забобонні люди здавна вірили, що нечиста сила в цьому випадку здатна задушити невинну жертву або позбавити її розуму.
  • Під час ворожіння з дзеркалами душа людини здатна вступити в контакт з істотами зі світу мертвих. У цьому випадку вона отримує інформацію про майбутні події та відповіді на свої питання. Однак на думку містиків, за це людина платить дуже високу ціну – віддає свою життєву енергію.

  Саме за це долі у більшості ворожок складаються не найкращим чином.

  Уникнути неприємностей досить просто – не дивитесь у дзеркало з настанням темряви. Намагайтеся завершити «спілкування» з ним ще до вечора. А щоб вночі випадково не зіткнутися зі своїм відображенням, не встановлюйте дзеркало біля ліжка. Адже навіть якщо ви не забобонні, це може сильно налякати, що точно потягне за собою безсоння.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради