Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Короткі волосся – це досить обмежене поле діяльності для стиліста-перукаря. Щоб створити швидку зачіску і не зіпсувати зовнішній вигляд її власниці, необхідно враховувати різні фактори, які приховують недоліки і підкреслюють достоїнства.

Правила вибору зачіски на короткі волосся в залежності від форми обличчя

Швидкі зачіски на короткі волосся повинні вибиратися з особливою акуратністю з урахуванням основних критеріїв, від яких залежить вихідний результат. Як би професійно не була виконана стрижка, при невідповідності овалу обличчя, вона тільки підкреслить недоліки.

23eb360766c00ccad2adf06b63fbbc14 Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроковоШвидкі зачіски на короткі волосся в різних варіаціях виконання

Власницям овального типу обличчя пощастило найбільше – їм йдуть практично будь-які стрижки, крім тих, що ще більше подовжують обличчя, це ірокези, підняті вгору чілки та інші стоячі укладання.

Круглолицим дівчатам і жінкам слід візуально подовжити обличчя. Робити стрижку коротше середини шиї не рекомендується.

Найбільше для круглого обличчя підходять:

 • каре;
 • асиметричні укладання;
 • подовжені чубчика і віскі;
 • густі чілки від маківки, вони візуально роблять обличчя довше.

Необхідно уникати стрижок по лінії підборіддя і поголених скронь. Останній варіант робить круглі щоки повніше.

Для представниць з квадратною формою обличчя слід уникати симетричних зачісок.

Їм підходять:

 • різного роду асиметрія;
 • скошені чілки;
 • круглий боб до середини шиї;
 • драбинка.

Трикутного типу обличчя необхідно розширювати нижню його частину. Зачіски типу шапочка їм протипоказані, коли основна маса волосся накопичується на маківці. Навпаки, необхідно заокруглювати кінчики на рівні підборіддя.

Які зачіски на короткі волосся підійдуть жінкам, які носять окуляри

Тим, хто носить окуляри, слід знати, що роблячи коротку стрижку, всю увагу оточуючих буде зосереджено тепер тільки на них. Тому не слід робити симетричні зачіски, особливо виключають чубок. Чубчик повинна бути завжди, якщо вони густа і починається від верхівки – тим краще. Якщо її немає, можна зробити каре, але тільки з подовженою чубчиком, вона допоможе уникнути образу бібліотекаря.

af432a8973124e2840e9a7630d5e41bc Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

До очками підходять різного роду химерні зачіски і об’ємні укладки. Наприклад, можна зробити каскад, але без стирчать на маківці пасм. Для очок-кішок підійдуть ретро зачіски з стрічкою на голові, але не рідкісна гулька, щоб не виглядати як вчитель з математики.

При виборі короткої стрижки слід враховувати, якій формі окулярів та оправ вона повинна відповідати. Чим більше очок, тим об’ємнішим повинна бути зачіска.

Правила вибору зачіски на короткі волосся в залежності від віку

Швидкі зачіски на короткі волосся потрібно робити з урахуванням віку. Молодим дівчатам підійдуть практично всі зачіски. Жінкам середніх років більше йдуть короткі стрижки, оскільки вони омолоджують зовнішній образ.

Найпопулярніший варіант – це каскад. Недбалі короткі пасма додадуть обсягу, особливо якщо волосся рідкісні. Стрижка гарсон підходить жінкам, з овальним обличчям. Ця зачіска підкреслює впевненість у собі та сміливість, оскільки не кожна жінка наважиться на хлопчачу стрижку.

Каскад для жінок середніх років можна поєднувати з каре. Якщо вибір лежить в бік пікс, то слід залишити видовжену, моложавую чубок. Перевагу слід віддавати багатошаровим зачісок, особливо якщо з віком волосся стають рідкісними.

Жінкам літнього віку, від 50 до 70 років, також підходять короткі стрижки, але в даному випадку асиметричні, химерні зачіски, як у молодих дівчат будуть виглядати безглуздо. В цьому віці слід дотримуватися строгості, наприклад, зробити гарсон або каре. Підкручені всередину кінчики на рівні підборіддя приховають зайві зморшки.

41b046d63552caf294ae5355b32c6eee Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Та ж функція у чубчика, яка приховує лінії на лобі. Якщо лоб досить гладкий, можна дозволити собі рівний проділ або косою. Також підійдуть об’ємний каскад або драбинка, але довжина волосся не повинна бути нижче основи шиї у плечей.

Короткі зачіски на тонкі, густі кучеряве волосся

Ще один фактор при виборі стрижки – це стан волосся і наявність кучерів. В останньому випадку слід враховувати, що стрижки в основному виконуються на мокрих волоссі, і при відтягуванні кучерявий волосся стає довшим, ніж він буде у підсумку. У таблиці наведені загальні рекомендації для власниць тонкого, густих і кучерявих волосся.

Тонкі
 • піксі з оголеним потилицею або ірокезом;
 • піксі прилегла;
 • сессон довжиною до середини шиї (якщо шия довга);
 • каре з довгою чубчиком;
 • шапочка з розрідженими кінцями.
Густі
 • каре з подовженою чубчиком;
 • боб до середини шиї;
 • асиметричний боб;
 • аврора до плечей;
 • шапочка з оголеним потилицею.
Кучеряві
 • ретро з проділом до підборіддя;
 • хвилі в стилі 30х років;
 • кучерявий ірокез;
 • недбала мокра укладання;
 • голлівудські локони.

Укладання зачісок для різних стрижок на коротке волосся

Швидкі зачіски на коротке волосся можна створювати в різних варіаціях. Вони можуть бути гладенькі, драбинкою, симетричні чи не дуже, всі вони здатні оновити імідж. Деякі з них можна виконати в домашніх умовах, але більшість вимагає участі стиліста, який точно визначить, що можна зробити з конкретними волоссям.

Французька стрижка

Варіантів французької стрижки для коротких і середніх волосся може бути багато, але класичний варіант передбачає об’ємну укладання на потилиці і лобі, ще один суттєвий елемент – це довга чолка, яка починається з маківки і зачісується на один бік або спадає на очі.

05ed6625630f2cc761f03dec0057d7c1 Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Щоб укласти класичний варіант, досить використовувати фен і гребінець браш, щоб поставити волосся. Головна умова для оптимальної укладання – густе волосся. Їх досить просто розчесати і, якщо є необхідність, збризнути антистатиком. Видовжену чубок зачесують на косий проділ.

Шапочка

Швидкі зачіски на короткі волосся не обходяться без традиційної зачіски «шапочка». Існують також подовжені варіанти стрижки, але основна її частина, що охоплює лоб і потилицю, завжди схожа на об’ємний головний убір. Чубчик починається з маківки, з боків і до середини потилиці волосся підганяють під одну довжину.

Доглядати за «шапочкою» не складе праці. Мокрих укладок вона не допускає, тому симетрія і гладка поверхня повинна бути дотримана. Видовжену чубок зачесують на косий проділ, злегка підкручують всередину, або виділяють від маківки.

«Шапочку» на ніжці, з видовженими волоссям на потилиці, укладають аналогічно класичним варіантом, довгі пасма залишаються рівними.

Піксі

Піксі існує в безлічі варіантів: її можна укладати строго, чубок залишаючи в косому проборе, або ставлячи за допомогою праски або плойки. Для більш довгих волосся, що покривають вуха, що доходять до середини шиї, припустимо створювати плавні хвилі. Волосся будь-якої довжини для пікс можна зализувати тому за допомогою мусу або гелю – це додає ефект строгості.

9ef8ca6e432cabc08e8df2ff3aa8621e Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Також можна виділяти багатошаровість, якщо довжина волосся дозволяє, для цього деякі локони фарбують в інший відтінок або змочують волосся гелем, відділяючи пасма.

Каскад

Каскад розрахований на довжину волосся, що закриває частину шиї, але не достающую до плечей. На моделях завжди є присутнім чубчик різної довжини, ззаду – пасма, підстрижені по типу «драбинка», мають практично одну довжину з незначним, плавним переходом. З боків волосся покривають вуха, торкаючись скул.

Існують суворі варіанти укладання з прилеглими до черепа пасмами, а є рвана укладання, коли пасма, що стирчать в різні боки. Якщо довга чолка, її укладають в проборе на бік, якщо коротка, то вона може повністю закривати лоб. Варіантів укладання для каскаду багато, головне – підкреслити багатошаровість.

Каре

Для короткого волосся класичний варіант – це каре. Зачіска створюється досить швидко і передбачає ідеальну симетрію. Волосся стрижуться під одну лінію нижче мочки вуха, але вище плечей, наполовину закриваючи шию. Чубчик також підстрижена під лінійку і починається з лінії волосся.

Сучасні варіанти можуть допускати подовжену чубок будь-якого розміру, так зване каре на ніжці, але при цьому волосся на потилиці завжди коротше волосся на скронях, плавно переходячи по довжині.

Цю зачіску можна залишати симетрично рівною, підкручувати кінчики всередину або назовні. Чубок можна зачесати назад, закріпивши шпилькою або скроневу частину і потилицю зав’язати в невеликий хвіст, залишаючи потиличну частину вільної.

949bbefd90f3e33dfd5a3249d61d8a2d Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Вечірній варіант каре допускає укладання у вигляді мокрого завивки або створення великих завитків за допомогою праски.

Боб і боб-каре

Існують короткі варіанти боб і боб-каре, а також подовжені, але все ще на короткі волосся.

 • Витончений варіант укладання боб-каре з короткою чілкою: підкрутити кінчики на скронях на вилиці, а чубчик укласти на бік в одну лінію, зливаючи з іншими пасмами. Боб не обов’язково ставити симетрично і рівно: недбалий начісування, і стосуються особи пасма чуба надають легкості стрижці. Боб і боб-каре можна зачісувати вперед з маківки, чубок, при цьому, скошуючи на бік.
 • Романтичний стиль боб, коли подовжена чубчик прибирається за вуха, залишаючи неслухняні пасма лягати на вилиці. При цьому не використовується ніяких засобів для укладки волосся.

Головне, щоб обидві зачіски зберігали округлий обсяг на потилиці.

Італійка

Дана зачіска робиться по типу каскада, але має свої варіанти довжини. Відмінні характеристики «Італійки» — об’ємний потилицю, перехідний драбинкою в спадаючі на шию і плечі пасма, закриті вуха, чубчик будь-якої довжини і густоти. На коротких волоссі зачіску укладають рівному або недбало, в залежності від бажаного об’єму, обумовленого овалом особи.

76f74f65f653e8f9a2fce7457369dd6d Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Якщо особа досить вузьке, то «Італійку» можна зробити об’ємною, якщо квадратне і досить широке, то краще шлях вона прилягає до голови і залишає подовжені віскі, коригувальні овал обличчя. Стрижка може залишатися гладкою або распушенной в різні сторони, в даному випадку симетрія не важлива.

Гарсон

Гарсон, що в перекладі з французької означає «хлопчик», — це саме чоловічий варіант укладання коротких волосся. Класичний варіант передбачає пасма 5-7 см від кореня однієї довжини, прилеглі до голови. Якщо волосся дуже короткі, включаючи чубок, то вони не вимагають укладання, досить причесати волосся гребенем.

Видовжену чубок можна закріплювати тому за допомогою лаку для волосся, вона ляже хвилею на маківку. Якщо волосся однієї довжини з чубчиком, вистачає до брів, їх можна гладко зачесати по периметру, створюючи «шапочку». Ірокез укладається тому вільними пасмами, ставиться вертикально, подворачиваясь в дугу, або зачісується вперед у вигляді подовженої косий чубчик.

Гарсон може бути гладким і симетричний або лежати окремими пасмами врозкид, нагадуючи короткий каскад.

Гаврош

Гаврош по суті, це «Шапочка» з видовженими на потилиці волоссям. Вона також об’ємно покриває голову з усіх сторін, включаючи густу чубок, однак волосся на шиї можуть бути пострижені рідко, не надаючи особливого обсягу, лише злегка закриваючи її. Варіанти укладання бувають суворі, симетричні і недбалі, стоячі пасма, коса чолка і подовжені віскі.

6789e51e99fbe1431ff42f4d8005760f Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

На рідкісних волоссі зачіска виглядає інакше. Короткі пасма покривають основну частину голови і ще більш рідкісне оперення приховує шию. Для вузького лоба виконують ультракоротку чубок, для високого чола чубок можна зачісувати на бік, при цьому, її найдовший край стосується щоки.

Аврора

Дана зачіска вважається прародителькою «Каскаду», а все тому, що вона також має багатошарову основу. Основна характеристика «Автори» — короткі пасма на маківці, починаючи з 5 см, збільшуються з кожним нижнім шаром досить різко.

У підсумку, зачіску можна «ставити» або прилягати, якщо волосся досить слухняні. Також є варіант підкрутити кінчили кожного ряду, створюючи ефект хвиль на гладкій основі.

У 80-ті роки XX століття «аврору» начесывали, створюючи стоячий ореол навколо голови, зараз цей вид укладання не актуальний і те, що закручивалось назовні, тепер підвертають всередину.

Дебют

Дебют, в залежності від довжини волосся, можна підкручувати плойкою всередину, залишаючи чубок вільної, закручувати кінчики назовні або залишати вільно покривати голову. Якщо волосся рідке, то не варто їх начісувати, краще акуратно їх причесати без використання засобів для укладання. Обсяг добре виглядає тільки на густих волоссі.

Цікавий варіант укладання: підкрутити кінчики волосся в напрямку особи, а чубчик у зворотний бік, це створює ефект асиметричності, підходящою для квадратного типу особи. Допускається надмірно густе і неслухняне волосся змазувати гелем, там об’єм на голові стане помірним.

Каприз

Ще одна багатошарова зачіска, яку можна виконати з «каре», але не можна з довжини «боб». Молодим дівчина підійде укладання «капризу», де кінчики розлітаються в різні боки, навіть на чубку. Жінкам середнього віку краще укладати стрижку «всередину».

Основна умова «капризу» — недбалість. Ідеальна симетрія в даному випадку не потрібна. Волосся можуть довільно покривати голову або бути покладеними окремими пасмами. Чубчик може бути в будь-якому положенні і грати коригувальну роль для круглого і квадратного типу особи.

Рапсодія

Рапсодія – це ідеальний варіант надати об’єм коротким, досягає плечей волосся. На більш короткі волосся зачіска не підійде. Весь сенс полягає в створенні однакової довжини пасом, включаючи чубок, однак довжина повинна бути максимальною, наскільки дозволяють волосся. Філірувані пасма укладаються шарами.

9f61f8339c477321b420618e964f93f1 Швидкі зачіски на короткі волосся на кожен день. Фото, інструкції, як зробити покроково

Володарка рідкісних волосся можна злегка підкручувати кінчики, це створити видимість об’єму.

Сессон

Унікальна за зовнішнім виглядом зачіска характеризується ідеально підстриженим овалом, перехідним від потилиці до чубчику. Щоб зберегти відмінні риси для стрижки, її слід зберігати симетричною. Кінчики можуть звисати довільно, а можуть бути підкручене праскою всередину. Дана зачіска вимагає строгості і рідко допускає укладання пасом одна від іншої.

Підтримувати глянсову гладкість можна за допомогою гелю для волосся, який наноситься тільки на невеликий зовнішній шар волосся і акуратно зачісується гребенем. Внутрішні шари повинні залишатися об’ємними.

Паж

Такі зачіски, як «Шапочка», «Сессон» і «Паж» мають загальну основу. Всі вони мають гладку поверхню, масивну чубчик і об’ємність по всьому периметру стрижки. В залежності від довжини пасом, зачіска може бути «піднята вгору і мати коротко обстрижений потилицю або «опущена вниз і доходити до середини шиї, плавно переходячи в таку ж довгу на весь лоб чубок.

За такою зачіскою, як «Паж» не складно стежити, досить використовувати антистатичні кошти, щоб утримувати її в потрібному стані і завжди мати з собою густий гребінець. При невдалому результаті виправити стрижку на лагідних волоссі дуже складно, тому слід ретельно вивчити питання, перш ніж зважитися на кардинальну зміну іміджу.

Відео про техніку виконання градуйованою короткої стрижки

Майстер-клас по виконанню градуйованою багатошарової стрижки:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради