Які речі не можна тримати вдома за прикметами?

Багато людей, приходячи додому, помічають, що раптово з’являється втома, виникає апатія, а іноді, навпаки, гнів або роздратування. У таких будинках часто виникають скандали або прилипають незрозумілі, довго не проходять хвороби. Одна з можливих причин поганого самопочуття або виникає на порожньому місці сварок пов’язана з оточуючими речами.

ca1a17b293e7562128da63aeece146da Які речі не можна тримати вдома за прикметами?

Які речі не можна тримати вдома?

Позбувшись від речей, які, згідно з прикметами, не можна тримати вдома, можна знову знайти душевну рівновагу, налагодити стосунки з родичами і позбутися від незрозумілих хвороб. Отже, від яких речей потрібно позбутися в першу чергу?

Старі предмети гардероба

Причому справа стосується і одягу, і взуття. Якщо вірити прикметам, то порвані або пропалені речі можуть залучити погану енергетику практично звідусіль, а це загрожує не тільки поганим самопочуттям, але і погіршенням відносин з близькими людьми.

Взуття, що прийшла в непридатність також місце на смітнику. Вважається, що старі капці та інша непридатна до носіння взуття заважає циркуляції позитивної енергії в будинку.

Вирішити, яким речам місце на смітнику, можна за принципом: річ не носилася рік, значить, вже і не знадобитися.

Не можна тримати речі, які мають цілком пристойний вигляд, але вже малі або вийшли з моди, потрібно:

 • подарувати або віддати нужденним;
 • продати через газету оголошень;
 • викинути.

Посуд і кухонне начиння

Наші предки, свято вірять прикметами, намагалися позбутися посуду, яка прийшла в непридатність. Вони вважали, що кухонне начиння, на якій з’явилися відколи або павутинки тріщин, що призводить до розбіжностей між людьми, які проживають в одному будинку.

До речі, біоенергетики дотримуються такої ж думки. Крім того, вони кажуть, що через відбиті чашки і тарілки з дому витікає матеріальне благополуччя.

Прийшла в непридатність побутова техніка та електроприлади

І справа зовсім не в тому, що не працюють телевізори, холодильники, пральні машини, транзисторні приймачі тощо займають досить значну площу, вони ще й провокують відплив життєвої енергії у своїх власників, не даючи їм повноцінно відпочивати у власному будинку.

ee7b467d7c942352eb6a01417a5bff24 Які речі не можна тримати вдома за прикметами?

Рослини

Існує цілий перелік кімнатних рослин, які вважаються енергетичними вампірами, высасывающими душевні і фізичні сили у своїх володарів, це:

 • монстера;
 • папороть;
 • аспарагус;
 • циперус;
 • гібіскус (китайська троянда);
 • і улюблена багатьма орхідея.

Крім перерахованих вище рослин будинку не можна зберігати сухі букети, так як вони символізують швидке в’янення життя. Штучні рослини та ікебани з неживих квітів також під забороною, оскільки подібні вироби заважають нормальній циркуляції позитивної енергетики.

А також не можна тримати вдома рослини з колючками (кактуси, шипшина, троянди та ін.), вважається, що ці квіти перешкоджають надходженню позитивної енергії ззовні.

А сухий очерет здатний спровокувати тривалі і незрозумілі хвороби у мешканців будинку, привести до розладу між подружжям і відігнати удачу.

Пір’я, особливо павині

Є припущення, що зберігання подібної атрибутики призводить до раннього вдівство або раптово смерті проживаючих у будинку людей.

Речі покійного

Багато залишають речі минулого людини на пам’ять, хоча прикмети настійно рекомендують не робити цього, оскільки:

 • Постійне споглядання речей людини, який пішов у світ інший, може викликати смуток, тугу і нез’ясовне почуття провини перед покійним.
 • Спальне ложе, на якому помирав чоловік, особливо якщо відхід був довгим і болісним, теж бажано викинути або віддати нужденним. У народі є приказка: «краще спати на могилі, ніж на ліжка, на якому лежав небіжчик», тобто смертний одр покійного може наблизити смерть того чоловіка, який спить на цьому ліжку.
 • Якщо померлий чоловік займався не богоугодними справами, крав, вбивав або практикував чорну магію, то такі речі не можна зберігати, щоб не привернути в будинок біду.
 • Якщо померлий чоловік був дорогий і прожив гідне життя, то його речі можна носити або використовувати в побуті, але тільки після 40 днів з моменту смерті, коли душа з дому піде в небеса.
 • Багато священнослужителів і забобонні люди кажуть, що через 6 тижнів з дня смерті, можна зробити ремонт в кімнаті померлого і запросити священика освятити будинок, щоб уникнути майбутніх неприємностей.

  Речі, відправляють в минуле

  Не має принципового значення, що це – фотографії, сувеніри, подаровані колись коханою людиною, або якісь, близькі серцю, дрібниці з минулого і т. д. Вважається, що такі речі не можна тримати і від них потрібно терміново позбутися, так як вони змушують жити минулим.

  Речі колишніх господарів

  Якщо люди в’їжджають в будинок, в якому залишилися речі колишніх господарів, то краще від них позбутися: продати, подарувати або викинути. Це пов’язано з тим, що кожна річ, залишена попереднім власником, ще довго зберігає його енергетику, яка може не збігатися з біополем нових мешканців.

  Вплив чужого енергетичного поля може послужити своєрідною воронкою, в яку будуть йти здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння нових мешканців. Єдине виключення, це житло, що залишився у спадок від близького родича. У такому будинку мешкає знайома енергетика, яка не заподіє шкоди новим мешканцям.

  8f733588a29bd5a9e225cdbd2d69d65d Які речі не можна тримати вдома за прикметами?

  Дзеркало

  Особливо старовинні дзеркала, в які виглядало не одне покоління. Дзеркало завжди вважалося чимось містичним, саме з ним пов’язано безліч прикмет і забобонів. Принести в будинок чуже старовинне дзеркало, означало принести енергетику сотень людей, не всі з яких відрізнялися добротою і лагідною вдачею.

  Подарунки, які не по душі

  Це можуть бути презенти від родичів, друзів, колег, просто хороших знайомих і т. д. Якщо подарована річ викликає тільки негативні емоції, а чоловік її подарував, не вважається найкращим другом, то і від цієї речі краще позбутися: продати, подарувати або обміняти. До речі, езотерики вважають, що саме на подарунки роблять найсильніші змови на смерть, хвороба або безшлюбність.

  Просто непотрібні речі

  Вважається, що незатребувані речі притягують до себе злидні, а в будинках, де багато їх занадто багато, часто трапляються сварки, розбіжності і затяжні конфлікти.

  Пляшки, макулатуру та інше сміття

  Не можна зберігати вироби з паперу та скла є свого роду магнітом, так як вони притягують негативну енергію буквально звідусіль. Щоб не нашкодити своїй родині, варто вчасно позбавлятися від непотрібної тари, прочитаної кореспонденції, картонних упаковок і т. д.

  Вірити в подібні прикмети або оточувати себе скупченням непотрібних речей – особиста справа кожного. Але якщо вірити приказці «святе місце порожнім не буває», на зміну выброшенному хламу обов’язково прийдуть нові, справні, куплені власноруч речі, які будуть радувати і оберігати спокій своїх нових власників.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради