Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Квіти — одне із самих популярних прикрас для дому. Вони створюють особливу атмосферу, заспокоюють, очищають повітря, радують погляд. Кожна рослина володіє власною енергетикою. Відноситься це і до пальм. Красиві і невибагливі, вони нагадують про південних країнах. Серед величезного розмаїття сортів можна вибрати підходящий по виду і розміру. Але все ж і ці рослини володіють своїми особливостями. Деякі прикмети говорять, що цих екзотичних красунь не можна тримати в будинку.

53f50699a808e9e8bdb75d4773f8662e Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Що пальма приносить в будинок

Ця рослина здавна наділявся сильною енергетикою. Людей приваблювала його екзотичність. У багатьох давніх культурах пальма була священною і символізувала життєво важливі речі і поняття:

 • В Єгипті пов’язували з богом сонця Ра і вважали його втіленням в рослинному світі.
 • З небесним світилом квітка пов’язували і на Близькому Сході.
 • Символ життєвої сили, невичерпної енергії у країнах Африки.
 • У стародавніх християн рослина асоціювалося з мучеництвом і чистотою душі.

У багатьох культурах пальма була пов’язана з богами, завдяки цьому з’явилася традиція займатися поряд з рослиною духовними і фізичними практиками. Наприклад, добре підійдуть йога або цигун. Вважається, що тоді людина доб’ється більшого, адже буде стикатися з енергією сонця.

Однак не всі езотерики вважають, що можна тримати пальму будинку. На думку багатьох, вона приносить нещастя, горе в сім’ю.

Рослина не тільки добре вбирає всю позитивну енергію в навколишньому просторі, але і примножує її і віддає назад. А щоб екзотичне дерево точно принесла в будинок тільки хороше, потрібно ставитися до рослини позитивно і не допускати негативних думок. Адже вони в першу чергу і притягують біди.

Прикмети про пальме в будинку

Такі рослини вважаються не найкращим подарунком або придбанням. Згідно з прикметами, не можна тримати пальму будинку, інакше вона буде причиною багатьох проблем. У членів сім’ї почнеться чорна смуга. Забобонні люди вважають, що рослина буде забирати енергію у господаря, який впаде в меланхолію, апатію. Тому тропічне деревце найчастіше ставлять в нежитлових приміщеннях. Добре вона підійде і для офісу.

Якщо все ж хочеться тримати пальму будинку, то кращими будуть передпокій, вітальня, робочий кабінет та інші просторі, світлі кімнати, де люди не відпочивають і не сплять.

Вважається, що на світлі пальма не тільки краще росте, але і розкриває по максимуму свій магічний потенціал. Їй підходить південно-східна частина житла. Але ні в якому разі рослина не ставлять в спальні або дитячої. Там квітка буде заважати відпочинку, викликає депресію.

ebd8705cb77d3332e1fca2543917e9b8 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Забобони про різних видах рослини

Ще одна перевага екзота — різноманітність сортів. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, і за розміром. Тому для будинку можна легко підібрати оптимальний варіант. При цьому враховують і енергетичні властивості кожного сорту. Деякі з них, наприклад, не підходять для певних знаків Зодіаку.

Дуже багато залежить від мешканців, атмосфери в будинку і цілей, які переслідує господар квітки. Кожен сорт відповідає за певну сферу життя, може дати енергію для того, щоб людина досяг успіху в цій області.

Найпопулярнішими видами пальми є:

 • Ховея Бельмора;
 • Кокосова;
 • Рапис;
 • Каріота;
 • Хамедорея;
 • фінікова;
 • Хамеронопсис;
 • Калатея;
 • котяча.

В плані енергетики найсильнішими вважаються перші сім сортів. Саме з ними пов’язані прикмети і забобони.

Каріота

Цей вид відрізняється цікавими листами, які розділені на кілька частин. Інше її назва — риб’ячий хвіст. Каріота — головна помічниця всіх дівчат, які бажають якнайшвидше знайти свого обранця.

Вона володіє наступними можливостями:

 • привертає любов;
 • посилює інтерес протилежної статі;
 • наближає зустріч господині з другою половинкою;
 • відносини, яким протегує каріота, будуть міцними і довгими.

919f69ce19ea408b1a6452f532948988 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Ховея

Цей вид відрізняється кущистістю, а завдяки стійкості і витривалості допомагає своєму власникові в досягненні будь-яких цілей. Ховею в першу чергу ставлять в офісі. Там вона дасть працівникам енергію, прожене втому, дарує оптимізм і віру в успіх. Зросте і мотивація.

Пальма підходить і для дому, якщо поставити її в робочому кабінеті, вітальні або місці, де члени сім’ї вирішують важливі питання.

Тоді під впливом її енергетики люди досягнуть успіху в навчанні і зможуть поліпшити матеріальне становище. Ховея — хороший варіант для тих, хто хоче заробляти на улюбленій справі, але сумнівається у своїх силах.

4d00ed50384cf62c840e048dfdcc2b00 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Рапис

Це красива «бамбук» пальма, яку люблять не тільки за зручність. Рапис добре підходить навіть для маленьких квартир. Рослина відповідає за сімейну сферу. Його рекомендують заводити бездітним парам, які ніяк не можуть стати батьками.

Завдяки потужній енергетиці рапис допоможе в самих, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Але навіть якщо проблем в цьому плані немає, рапис все одно ставлять будинку, щоб зачаття було легким, а дитина народився міцним і здоровим.

f529945f47384ba75604b53c48d83c49 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Хамедорея

Саме цей сорт став символом перемоги й торжества над будь-якими неприємностями. Листя використовувалися в давнину в різних церемоніях. І зараз вона протегує честолюбним, цілеспрямованим людям. Бізнесмени, завдяки її впливу, можуть сміливо братися за будь-які проекти, вони принесуть прибуток.

Корисна хамедорея в будинку і для творчих особистостей, яким не вдається отримати покликання і стати відомими. Спортсменам пальма допомагає у встановленні рекордів.

d04a1441123019484270a5477b7faa0d Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Фінікова

У давнину ця пальма слугувала матеріалом для виготовлення різних речей і спорудження будинків, рятувала від голоду цілі села. Люди цінували її за особливу енергетику і здатність надати сили своєму власникові. У давнину у фінікової пальми була інша назва — тамара. Це ім’я почали давати дівчаткам, щоб ті в майбутньому зросли сильними і ніколи не сумували, не здавалися перед перешкодами.

Сучасні люди теж можуть скористатися допомогою рослини:

 1. Якщо поставити у хаті, то позбавить від ліні, підвищить мотивацію.
 2. Корисно при занепаді сил, млявості.
 3. У випадку депресії дозволяє по-новому поглянути на життя, підбадьоритися.
 4. Дає сили і енергію літнім людям.

Крім того, фінікова пальма усуває проблеми в особистому житті. Якщо вирощувати її будинку, то вона згладжує конфлікти і утримує подружжя від зрад.

df1598f390ba8f1889553846a4df4691 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Кокосова

Ця пальма стала в Азії символів життя, адже може рости біля самого океану або моря, де інші дерева просто не укорінятимуться. Вона асоціюється з родючістю, достатком. Якщо ж посадити кокосову пальму будинку, то вона збільшить доходи мешканців, вкаже на нові перспективи.

Ще одна хороша властивість рослини — воно утримує від бездумних витрат. Тому буде корисно марнотратним людям. Завдяки пальмі можна навчитися економії та накопиченню багатства. Тому гроші будуть не тільки приходити, але ще й затримаються в будинку надовго.

32e7d5f16728d754d69c0bb5cea08d0d Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Хамеронопсис

Цей сорт пальми можна вважати чоловічим. Він розкриває у представників сильної статі всі найкращі якості. Якщо до появи хамеронопсиса в будинку чоловік був невпевненим, нерішучим, то потім він може змінитися до невпізнання. При цьому пальма не дасть стати зарозумілим або жорстоким.

Рослина вбереже від спокус, тому його використовують, щоб зберегти сім’ю. Чоловік під впливом пальми стає спокійним, врівноваженим, готовим вирішувати будь-які проблеми.

3cbac6c9e20b7a7d779825323b9b47e5 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Прикмети по зовнішньому вигляду квітки

Рослини чуйно реагують на зміни в будинку. Особливо якщо накопичується негатив після приходу недоброзичливців, сварок або інших неприємних подій. Це відноситься і до пальм. Листя стануть індикатором, який покаже, коли потрібно приймати заходи, чистити житло.

Коли атмосфера в будинку хороша, панує спокій і взаєморозуміння, то рослина виглядає наступним чином:

 • рівний стовбур;
 • росте швидко, пишно;
 • листя зелені і соковиті;
 • немає ніяких жовтих або чорних вкраплень.

Темні або навіть чорні листя вказують на негативний вплив. Пальма, швидше за все, намагається боротися з ним, вбирає в себе.

Коли гине, значить, магічний удар був сильним. Після такого в будинку проводять енергетичну чистку.

Пальма в фэншуе

Згідно з цим східним вченням, будь-яка рослина втратить силу, якщо зростає весь час на одному місці. Тому пальму потрібно періодично пересаджувати. Тоді вона, оновлена, буде приносити мешканцям ще більше користі, ділитися енергією.

Важливо вибирати кожен раз горщик побільше, адже в тісноті квітка буде почувати себе погано. З-за таких умов блокується енергетика. Тоді пальма проявить негативні якості і принесе в дім страждання і біди.

Згідно з вченням феншуй, краще всього для цієї рослини в квартирі підійдуть кабінет, передпокій, вітальня, а також їдальня. Добре, якщо вони знаходяться на південно-сході, і через вікна вільно проникає сонячне світло.

Тоді квітка буде акумулювати позитивну енергію в будинку і щедро ділитися нею з людьми.

6b2a9e13a89c6a3e3e1a15ec14dbd9c5 Пальма у будинку — добре чи погано: прикмети і забобони, можна тримати в будинку і квартирі

Незважаючи на негативні забобони, пальми часто зустрічаються в будинках. Вони володіють сильною енергетикою і власнику допомагають досягти успіху в різних сферах життя. Різні види пальм приносять удачу в коханні, стосунках між подружжям, кар’єрі. Якщо підібрати відповідний сорт, то навіть ледачий і меланхолійний чоловік встане і стане успішним. Важливо поставити пальму в правильне місце і дбайливо за ним доглядати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради