До чого сниться весілля мами або батьків які одружені

Сонники пояснюють, до чого сниться дорослій людині весілля власних батьків, як символ грандіозних змін у долі людини. Адже весільне торжество мами і тата – це красивий елемент зародження нового життя.

f3b7682ee769c0895070bbff29b60f99 До чого сниться весілля мами або батьків які одружені

Сонники

Згідно сонникам люди, які прожили разом вже багато років, незабаром знову випробують свіжі почуття один до одного, як у роки молодості. Крім цього, батьків сновидця біди будуть обходити стороною, адже подружня пара увійшла «зону спокою».

Не заважайте дорогим людям насолоджуватися душевним теплом і приємними хвилинами спільного проведення часу.

Зате пригрезившаяся весілля інших родичів обіцяє білу смугу в житті.

Сплячий повинен наяву переглянути свою поведінку – ось до чого сниться весілля батьків, яка закінчилася або протікала невдало.

Наприклад, під час урочистостей відбувся скандал, або одруження взагалі зірвався, було дуже нудним. Можливо, ви проявляєте холодність по відношенню до батьків, які вас щиро люблять, створюєте їм масу проблем.

Весілля мами

Якщо приснилася весілля матері – це попередження про неважливому самопочутті мами, можливо з-за перевтоми. Потрібно приділяти матері більше уваги, подбати про її здоров’я. Побережіть дорого людину від неприємностей, забезпечте мамі кілька днів відпочинку.

До чого сниться весілля мами, сонник трактує з огляду на обставини урочистості:

 • Розкішне святкування – наяву сновидцев чекають великі незаплановані витрати.
 • Скромне одруження – передвістя невеликих витрат.
 • Бути свідком (або свідком) на реєстрації шлюбу матері – знамення: близькі розраховують на допомогу сновидця, йому незабаром доведеться стати опорою для когось із них.

Іноді сновидіння, в якому одинока мама виходить заміж, сонник тлумачить, як безмежну любов до найдорожчою на світі жінці. Ви підсвідомо бажаєте матері знайти свою любов, і бути щасливою.

9b02ebc3b40aa3e9f5419d487158faaf До чого сниться весілля мами або батьків які одружені

Якщо мати сплячого лише збиралася вийти заміж у його сні – це попередження про небезпеку, яка загрожує наяву комусь із близьких.

А ось мама друзів або знайомих, що опинилася у вашому сновидінні у весільному вбранні – це знак про негаразди, які лише злегка торкнутися вас і ваше найближче оточення.

Образ батьків

Щоб правильно витлумачити сон про те, як одружуються ваші мама і тато, зверніть увагу на те, які вони у вашому сновидінні, що роблять:

 • Веселяться, радіють – передвістя для сновидця приємного спілкування з представниками протилежної статі і гармонійних відносин.
 • Виглядають здоровими, задоволеними життям – знамення: сновидець знаходиться під захистом
 • Вищих сил, він буде процвітати в діловій сфері.
 • Засмучуються, мають нездоровий вигляд – попередження: удача обійде сплячого стороною.
 • Лають сплячого – констатація факту: наяву сновидець дуже дорожить думку родичів, надає йому великого значення.
 • Хвалять – сигнал: сновидець в реальному житті – егоїст.
 • Якщо вам приснилася весілля батьків, яких вже немає в живих – це переддень майбутніх неприємностей. Вам потрібно зосередитися, і проявляти підвищену увагу у веденні справ, при виконанні будь-якої роботи.

  Може бути, вам доведеться побачити живу фотографію із сімейного альбому про одруження, коли мати і батько були молоді – цей сон має кілька значень:

  • В реальному житті вам приготований плацдарм для вдалого старту.
  • Сплячий наяву не використовує повністю свій потенціал.
  • Гряде поліпшення у всіх аспектах життя сновидця.

  Для молодої жінки такий сон може означати швидке весілля із забезпеченим чоловіком.

  У цілому, зі сну образи мами і тата є ознакою значних подій в житті людини. Те, що повинно відбутися не залежить від свідомості сновидця. Але можна задобрити карму, виявляючи більше чуйності, уваги і турботи до своїх «предків». Тоді прийдешні зміни «повернуться» в кращу сторону.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради