До чого сниться собака – сонник для жінки (заміжньою, незаміжньою), чоловіки

Собака символізує захист і допомогу в будь-якій ситуації. Якщо сниться сон за участю чотириногого тварини, вам гарантовано заступництво та відданість друзів. В цілому образ розглядається сониками з позитивної сторони, але можуть бути і нюанси, які залежать від сюжету сновидіння.

96a37a8412cc1a7b425b2ff845e3854b До чого сниться собака – сонник для жінки (заміжньою, незаміжньою), чоловіки

До чого сняться собаки чоловікові

Собака сниться чоловікові – популярні сонники підготували кілька тлумачень сну.

 • Маленька собачка – до приємних клопотів, таким як підготовка до весілля, придбання нового автомобіля або житлової площі, організація урочистостей, поповнення в родині. У будь-якому випадку сили і час будуть витрачені з користю і задоволенням.
 • Цуценята уві сні символізують дітей. Можливо, ви в силу обставин, що склалися (робота, вимушений від’їзд, хвороба) проводите мало часу зі своєю дитиною. Пам’ятаєте, він потребує вашої уваги, допомоги і підтримки.
 • Сниться великий пес – до великої удачі. Якщо при цьому собака мисливська – будьте делікатні при спілкуванні з представницями прекрасної статі. Пам’ятайте, що жінки не повинні вам годити, правильно, якщо все буде відбуватися навпаки. Можлива зустріч з дівчиною – вона виявиться доленосним. І чим більше за своїми розмірами пес, тим міцнішими будуть відносини.
 • Чорна собака сниться до неприємностей в особистій або діловій сфері. Вона виявляла дружелюбність, була спокійною – у вашому колі є недоброзичливець, який успішно ховається під маскою товариша. Насправді цей чоловік відчуває до вас сильну неприязнь.
 • Біла собака для чоловіка символізує міцну сім’ю і благополуччя. Білосніжна шерсть забруднений – на сновидця ображається хтось з родичів або друзів. Агресивний білий пес сниться до скандалу в сім’ї, але пристрасті дуже швидко вщухнуть.
 • Приснилася собака з коричневим кольором вовни – символ неоднозначний. Вам зустрінеться людина, яка буде не дуже приємним у спілкуванні, проте виявиться надійним товаришем. Якщо у вашому оточенні вже є такий, і ви здогадуєтеся про кого йде мова, не варто ігнорувати його. Злий пес коричневої масті – у сновидця є небезпечний ворог, який доставить масу неприємностей. Цілком можливо, що їм буде близька, добре знайома особистість.
 • Сниться руда собака – сплячий знаходиться в оточенні лицемірів. Великий пес обіцяє розбіжності з керівництвом. Тварина дружелюбно, облизує руки, намагається сподобатися – нежонатому чоловікові сновидіння обіцяє знайомство з приємною дівчиною, що складається в шлюбі – говорить про необхідність надати підтримку рідним людям.

До чого сниться собака жінці: незаміжня, заміжньої

Сонник розшифрує значення сну про собаку, якщо та з’явилася в нічних мареннях жінці.

 • Великий пес не проявляв агресії, виглядав спокійним, миролюбним – в житті сновидицы з’явиться надійний людина, якій можна повністю довіритися.
 • Незаміжнім панянкам сновидіння обіцяє зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо при цьому пес лиже руки – чоловік буде забезпеченим, а шлюб вдалим.
 • Маленька собачка сниться до приємної несподіванки. Хтось готує сюрприз, який обов’язково вам сподобається.
 • Агресивна тварина темного забарвлення обіцяє незаміжнім жінкам труднощі. А для того щоб вирішити раптово обрушилися проблеми, доведеться докласти чимало зусиль і витратити на це час.
 • Жінка, яка не перебуває у шлюбі, годувала собаку у сні – до несподіваної і вельми суттєвої підтримки з боку. Пес при цьому демонстрував свою вірність і відданість – поруч з вами знаходиться вірний друг, який надасть допомогу в будь-якій ситуації.
 • Сниться невеликий миловидний песик у білосніжній шубці – до швидкого пропозицією вийти заміж. В результаті – безліч приємних клопотів. А відчуття, випробувані у сні, підкажуть, наскільки радісними виявляться нові турботи і зобов’язання.
 • Незаміжній дамі в сновидінні підібрати на вулиці цуценя – стояти перед складним вибором. Хтось потребує підтримки, але, погодившись допомогти, сновидица звалить на свої тендітні плечі дуже важку ношу. Як вчинити: жити безтурботно або ж взяти участь в долю близької людини, накинувши при цьому себе турботами, вирішувати тільки вам.
 • Жінці, яка складається в шлюбі, сниться собака з цуценятами – до добробуту і теплих, довірчих відносин у родині. Чоловік протягом довгих років буде надавати підтримку, а діти радувати своїми успіхами і старанним поведінкою. Замужній дамі в солідному віці подібне сновидіння обіцяє радісні події.

До чого сниться собака вагітній жінці

У період вагітності добрий спокійний пес сниться до примирення з родичами чоловіка. Цей сон також вказує на благополучний перебіг вагітності без ускладнень. Якщо уві сні сновидица в положенні грала з твариною – пологи пройдуть легко, а дитина з’явиться на світ здоровим.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаСобака гавкає – вагітна жінка відчуває занепокоєння, наближення неприємностей. Не можна ігнорувати внутрішній голос – варто сходити на позаплановий огляд і в цілому постаратися більше часу проводити в тиші, перебувати в стінах рідного дому і не спілкуватися з людьми, які викликають неприязнь.

До чого сняться собаки дівчині

Симпатичні песики дівчатам сняться до нових знайомств. Проте хоч шанувальників і буде багато, вони виявляться несерйозними. А один миловидний песик з білою шерстю обіцяє сновидице тривалі любовні відносини.

Годувати собаку – мати в оточенні надійного людини, впливового покровителя, який допоможе вирішити будь-яку проблему. Грати з вихованцем – рідних сновидицы чекає щастя і благополуччя. Сниться, як собака лащиться – отримати пропозицію руки і серця від гідного чоловіка.

58995ae0e958586ca340be2f9d34f169 До чого сниться собака – сонник для жінки (заміжньою, незаміжньою), чоловіки

До чого сняться собаки і кішки

Кішки і собаки уживаються разом рідко, але у сні можна побачити і такий тандем. Що означають подібні сновидіння?

 • Сниться собака разом з кішкою – сон говорить про суперечності в житті сплячого, які призведуть до численних конфліктів на роботі або в сім’ї. Можливі недомовленості, втрата довіри, скандали.
 • Мирно сидять поруч тварини вказують на лицемірну людину в найближчому оточенні. Під маскою друга приховує ворог, який шукає приводу, щоб скомпрометувати сновидця.
 • Собака з кішкою б’ються – сонник обіцяє, що конфліктна ситуація швидко вирішиться, неприємності підуть. Рознімати їх у сні – дозволити сварку близьких людей. Сниться, що в бійці собака перемогла – до несподіваної прибутку.
 • Сон про кішку та собаку побачив один з подружжя – до скандалу на побутовому ґрунті. Якщо кіт був рудим, причиною стане ревнощі, причому вона буде небезпідставної.
 • Собака гавкає на кішку – родичі висловлять сновидінню своє невдоволення. Розмова пройде напружено, можливі серйозні розбіжності. Тому варто тримати себе в руках і постаратися залагодити конфлікт в самому його початку.
 • Кішка в переляку нявкає – несподівані фінансові труднощі, які обрушаться на сновидця з-за дій недоброзичливців.

До чого сняться вовки й собаки

Вовк і собака – суперечливі символи. Перший зазвичай сниться до біди, другий означає вірність, відданого помічника. А якщо вони є в нічних мареннях разом?

 • Тварини вели себе по відношенню один до одного доброзичливо – сплячий не може зрозуміти, хто справжній друг. Вам допоможуть у цьому розібратися незабаром.
 • Собак кілька, а тому вовк тримається осторонь – остерігайтеся, так як вас зрадить близький друг. І вже перший його крок завдасть чимало неприємностей.
 • Сниться, як собака б’ється з вовком – від дій недоброзичливців постраждають родичі або друзі. Саме таким способом вороги намагатимуться нашкодити сновидінню.

До чого сниться собака – популярні сонники

Згідно популярним тлумачам сновидінь, собака символізує надійного помічника. Однак, згадавши сюжетну лінію і проаналізувавши її, можна отримати абсолютно протилежну інтерпретацію.

b9e2e189c3ffc5befb98ecfb25b8f6b6 До чого сниться собака – сонник для жінки (заміжньою, незаміжньою), чоловіки

Сонник Міллера

Міллер радить звернути увагу на поведінку собаки і власну позицію.

 • Бачити уві сні агресивну собаку – остерігайтеся дій ворогів.
 • Дружелюбний пес – до удачі в справах, підтримки близьких друзів.
 • Бути господарем породистого собаки – успіх і фінансове благополуччя вам забезпечено.
 • Тварина слідує по п’ятах, шукає сплячого, вловивши його запах – не робіть необачних вчинків.
 • Піддавшись спокусі, залучите в своє життя нещастя.
 • Сниться, як собака кусає – до сварок в сім’ї, ворожих відносин на робочому місці.
 • Худі, брудні пси в сні передвіщають погіршення здоров’я, численні невдачі.
 • Чути, як собака гавкає – отримати погані звістки. Гарчання за спиною означає, що у ваші плани грубо втрутиться лицемірна людина, чим значно зашкодить.
 • Сниться, що у вашому будинку живе собака мисливської породи – до успіху в поточних справах і починаннях.
 • Миловидні песики мініатюрних порід попереджають юну дівчину, що незабаром у неї з’явиться шанувальник. Але не варто будувати серйозних планів, так як він виявиться легковажним.
 • Злякатися великої тварини – протистояти оточуючим, відстоювати свою позицію, відкидати ниці почуття і прагнення, які іншим здаються нормальними, природними. Жінкам сновидіння обіцяє зустріч з гідним чоловіком, який згодом стане чоловіком.
 • Сниться білий пес, який лащиться до сновидінню – удача буде супроводжувати на кожному кроці, в особистому житті все зміниться на краще.
 • Собака з кількома головами попереджає про порожніх клопотах. Сновидець сам створює собі проблеми, починаючи одночасно кілька справ.
 • Тварина женеться за сплячим, виглядає дуже злим – для перемоги в боротьбі доведеться проявити всю силу свого характеру. Прогнати, вбити скаженого пса – гідно вийти із ситуації.
 • Собака на полюванні вбиває змію – до добробуту.

Сонник Ванги

Сонник Ванги дає свою інтерпретацію нічних мрій з участю собаки.

 • Бездомний пес свідчить про те, що у вашої допомоги потребує близька людина. Він знаходиться зараз в скрутній ситуації, але прямо про це сказати не може – не бажає ускладнювати вам життя.
 • Приснилася собак з білою шерстю – вона обіцяє зустріч зі старим другом. В іншому тлумаченні сновидіння вказує на підтримку приятеля.
 • Тварина чорної масті радить остерігатися зради. Людина, яку ви вважали одним, не протягне руку допомоги в потрібний момент. Надалі його дії принесуть спящему лише розчарування.
 • Величезний пес символізує справжнього друга.
 • Сниться, як ви годуєте собаку – до пошани і поваги. Вас сприймають як серйозну людину, на якого можна розраховувати при будь-яких обставин.
 • Хворий, знесилений, поранений або мертвий вихованець – поганий знак. Сон обіцяє звістка про серйозну хворобу або смерть близької людини.
 • Пес захищав вас у сні – вищі сили оберігають вас, ведуть по життю, а тому ви ніколи не оступитеся.
 • Тварина проявляє агресію, нападає – настає чорна смуга. Неприємності, невезіння прорвуться у ваше життя і відберуть багато сил. Якщо вам вдасться уві сні протистояти звіру – прикрості незабаром відійдуть.

Ісламський сонник

Цей тлумач описує значення символу особливим чином.

 • Кобель уособлює людину, яка не вірить у вищі сили, проявляє схильність до мирських благ, не бажає визнавати релігійні канони. Самка є відображенням жінки з поганим характером.
 • Сниться, що собака кусає – бійтеся своїх ворогів, так як вони мають намір вжити проти вас активні дії. Чим більш агресивним виглядає тварина, тим більше зла вам заподіють.
 • Чути гавкіт – в реальності ваше ім’я буде зганьблено, не бачити при цьому пса – сам сплячий здійснить щось, через що згодом буде сильно переживати.
 • Купити собаку – посвариться з родичами з-за грошей.
 • З’їсти тварину – здобути повну перемогу над ворогами.

Сонник Фрейда

Згідно думку відомого психолога, собака уособлює дитини. І тут важливо звернути увагу на свою поведінку у сні. Гладите і пестите пса – у реальному житті ви дуже опікаєте своє чадо. Дозвольте своїм дітям самостійно приймати рішення, робити помилки і вчитися на них.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаГулять з вихованцем – вирішувати за дитину всі питання. Постарайтеся зменшити тиск, і навчіться прислухатися до думки своїх дітей.

Сонник Лоффа

Сниться собака – в сонник Лоффа говориться, що вас оточують надійні друзі. Ці людям можна повністю довірити свої секрети – вас не зрадять.

Бачити дика тварина – сновидець прикладає величезні зусилля, щоб розв’язати складну, на його погляд, завдання. Проте все простіше, ніж здається.

Сонник Нострадамуса

 • Бездомна собака – постарайтеся зберегти своє майно, так як існує величезний ризик швидко все втратити.
 • Тварина великих розмірів білої масті попереджає про погіршення поточних справ. Мова може йти про втрату роботи, зраді, з-за якого сновидець позбудеться значної частини капіталу.
 • Біля ніг пса мирно спала змія – новий союз обіцяє бути довговічним, так як буде побудований на вірність собаки і мудрість змії.
 • Людина в образі собаки сниться до несподіваного відкриття.
 • Гратися з цуценятами – чоловікові сон обіцяє приємне проведення часу.
 • Агресивно налаштовані тварини говорять про підступи ворогів. Недоброзичливці зроблять все, щоб нашкодити спящему. Якщо злий пес знаходиться за спиною – небезпека виходить від людини з близького оточення.

Сонник Цвєткова

Собака сниться жінки – до нового знайомства з представником протилежної статі. Якими будуть стосунки, залежить від зовнішнього вигляду і поведінки тварини.

Почути в сні лай – в реальності отримати звістку про перемогу.

Пес намагається напасти – один виручить вас у складний період. Якщо ж він атакує оточуючих – до великої пристрасті. Бачити, як чотириногі вихованці б’ються – бути втягнутим у конфлікт.

Велика собака символізує статусного людини або цього відданого друга. Тварині вдалося вкусити – сновидець образиться на свого товариша. Бачити, як чужий вихованець намагається сподобатися – бійтеся обману. Якщо ж він ліг біля ваших ніг – репутації завдадуть шкоди.

Езотеричний сонник

 • Приснився добрий, миролюбний пес – це означає підтримку товаришів. У вірності друзів не варто сумніватися, це саме ті люди, яким можна цілком довіряти. Вони не зрадять і розголосять ваші таємниці. З іншого боку, спокійна собака сниться до змін: зміни місця роботи або переїзду в новий будинок. Удача супроводжує вас, а тому, які б події не відбулися, вони підуть тільки на користь.
 • Злий собака обіцяє неприємності в діловій сфері. Колеги плетуть інтриги, намагаються очорнити ім’я сновидця, можливий змова. Друге значення сну – сварка з одним. Можливо, ви не так давно образили людину з найближчого оточення, а тому зараз він має повне право сердитися на вас. Щоб не спровокувати погіршення ситуації, слід дотримуватися обережності в діях і висловлюваннях.
 • Сниться власний вихованець – до приємних клопотів по господарству. Справ може бути дуже багато, але вони доставлять лише радість.
 • Побачити у сні, що собака вкусив – постарайтеся не провокувати конфлікт. В іншому випадку сварка може затягнутися надовго, можливо, примиритися з цією людиною ніколи не вийде.

При тлумаченні сновидінь з участю собаки покладайтеся на власні відчуття. Якщо ви прокинулися в гарному настрої – біди чекати не варто, навпаки, будьте впевнені, що близькі люди обов’язково прийдуть вам на допомогу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради