До чого сниться слоненя – сонник для жінок, чоловіків

Сновидіння з участю слоненят викликають непідробний інтерес, оскільки образ цієї тварини набагато незвичніше звичних домашніх вихованців. Для максимально точної розшифровки сну слід постаратися згадати місце зустрічі зі звіром, його поведінка і зовнішній вигляд, а також пол сновидця і емоції, пов’язані з подіями.

d3514e9a76f45f68b8b5474a1f6d4788 До чого сниться слоненя – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться слоненя – загальне значення

Великий та здоровий звір сниться до отримання високої посади. Малюк невеликого розміру сниться до успішного початку самостійної кар’єри. Тварина хворобливого вигляду попереджає про необхідність більше уваги приділяти власному здоров’ю.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологСтатуэтка слоненяти з високо піднятим хоботом вказує на добрі вісті, а з опущеним носом – на погані.

Мертва тварина символізує невдачі, тому рекомендується відмовитися від необдуманих грошових вкладень, операцій з неперевіреними партнерами або подорожей в найближчому майбутньому.

Значення сну залежить від кольору шкіри тварини:

 • світла – до отримання роботи своєї мрії;
 • рожева – до збитків через небажання реально дивитися на речі;
 • темна – до досягнення поставлених цілей без особливих зусиль;
 • різнобарвна – до сюрпризу від дорогої людини.

До чого сниться слоненя жінці, чоловікові

Розшифровка сновидінь для представниць слабкої статі:

 1. Дівчина. Спостерігати за резвящимися слоненятами – познайомитися з впливовою особистістю, здатною стати наставником і помічником у всіх сферах життя.
 2. Доросла жінка. Злякатися уві сні присутності тварини в будинку – здійснення планів займе багато часу, а для одержання позитивного результату слід докласти величезні зусилля.
 3. Дівчина, яка складається у відносинах. Доброзичливий слоненя символізує швидку вагітність і легкі пологи.

Якщо зрілий чоловік у сні власноруч убив звіра – в реальності його очікують душевні терзання через скоєні необдуманих вчинків.

Сниться, що слоненя веде себе агресивно, і намагається покалічити молодого хлопця – в реальності виникнуть серйозні проблеми з-за помилок сплячої людини. Полювати на великого малюка – махінації з боку конкурентів можуть призвести до банкрутства або звільнення.

Для самотнього чоловіка образ символізує зустріч з дамою, яка створить йому комфортні умови. Щоб ці відносини збереглися надовго, необхідно відповідати своїй обраниці взаємністю.

Слоненя приснився з мамою

Приснився слоненя, смокче молоко матері – в недалекому майбутньому сновидінню доведеться самостійно прийняти доленосне рішення. Малюк грається поруч зі слонихою – вас оточують люблячі і щирі люди, здатні прийти на виручку в будь-який момент.

Для представниць слабкої статі бачити малюка, за яким доглядає слониха – до відносин з коханою людиною, наповненим гармонією, любов’ю і взаєморозумінням.

Сниться спостерігати за народженням слоненяти – допомоги сплячої людини гостро потребує хтось із друзів або членів сім’ї. Підняти на руки новонароджену звіра – для позбавлення від наявних проблем в житті знадобиться звернутися за допомогою до близьких людей.

Статуетка, що зображає слониху з малюком, сниться до успіху в новому проекті. У справах буде супроводжувати удача, головне правило – не сумніватися у власних силах.

9f1bedcff3e096415241d59b529e27f4 До чого сниться слоненя – сонник для жінок, чоловіків

Спілкування зі слоненям

Значення сновидіння відрізняється і в залежності від поведінки тварини або сновидця:

 • грати – до настання у житті смуги везіння;
 • слоненя лащиться до вас – до знайомства з цікавою і загадковою особистістю, здатної в майбутньому стати близьким другом і навіть другою половинкою;
 • спостерігати за слоненям, який їсть – до активізації дій з боку недоброзичливців, спрямованих на погіршення репутації;
 • дресирувати – намагатися налагодити обстановку серед колег;
 • кататися верхи сниться до довгоочікуваного підвищення та поліпшення взаємин з керівництвом.

Якщо в сновидінні ви допомагаєте слоненяті з’явитися на світ – у реальному житті вам доведеться вирішувати проблеми когось із родичів або наближеного оточення. Ці справи займуть багато часу, а за підсумком ви не отримаєте заслуженої подяки.

670ad66071c02171461efe9b74919df9 До чого сниться слоненя – сонник для жінок, чоловіків

Місце

Трактування сну за місцем знаходження:

 • тварина гуляє по зоопарку або заповіднику – сновидець гідний більш високооплачуваної роботи;
 • звір в яскравих шатах у цирку або на ярмарку – до пізнавального і дуже незвичайного подорожі;
 • купається в річці – проблеми виведуть сновидця зі звичного русла, але підтримка близьких людей
 • допоможе уникнути серйозних проблем;
 • бреде по пустелі – до самостійного вирішення всіх проблем, що негативно позначиться на психологічному стані;
 • гуляє по дому слоненя сниться до щасливих новин і подій.

Образ гуляє по зеленому лузі слоненяти символізує зміцнення становища в суспільстві за допомогою безкорисливих і благородних вчинків.

Слоненя в клітці вказує на замкнутість і скутість сновидця – саме це не дозволяє просунутися у намічених планах. Більшість комплексів надумані і не мають під собою ґрунту – поборіть свої внутрішні страхи, це допоможе досягти позитивних результатів на роботі і в особистому житті.

Розшифровки від відомих тлумачів

Значення образу слоненя в різних популярних сонники:

 1. Енігма. Спостерігати за здоровим тваринам – в реальності познайомитися з людиною, здатним кардинально змінити звичне життя. Якщо звіра уві сні побачив чоловік, який не перебуває у відносинах – незабаром ви познайомитеся з другою половинкою. Бачити безліч слоненят – до отримання спадщини або виграшу в лотерею. Кілька звірів грають між собою – в житті сновидець стане свідком милого і зворушливого події.
 2. Міллер. Якщо сниться самотній маленький слоненя – новий робочий проект буде безпечним і принесе великий прибуток. Стадо новонароджених тварин – до швидкого набуття грошової стабільності на тривалий час.
 3. Ванга. Їхати на слоненя – у житті ви не помічаєте, як пригнічуєте людей в оточенні своїм сильним характером і владністю. Надмірна самовпевненість може призвести до того, що у важкий момент життя ви залишитеся на самоті. Якщо уві сні череду тварин мчить на вас – через необдуманого ризику або спілкування з сумнівними особистостями, спляча людина може зіпсувати репутацію або втратити більшу суму.
 4. Лонго. Полювати на малюка – сновидець в життя проявляє зайву жорстокість, особливо по відношенню до більш слабких особистостей. Сурмач від болю слоненя попереджає про важку працю, який не буде гідно оплачена.

Побачивши уві сні образ слоненяти, сміливо беріться за нові справи – відповідальний підхід до них і повна концентрація на бажаному допоможе досягти успіхів. Однак не варто забувати про близьких людей, оскільки подібне сновидіння може вказувати на те, що вони гостро потребують вашої уваги.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради