Чому не можна фотографуватися навпроти дзеркала?

З появи перших дзеркал, які виготовлялися з металу, їм приписують магічні здібності. Хтось вважав, що в них відображається душа людини, інші ж думали, що дзеркальна поверхня дзеркала зберігає в собі енергетику тих людей, які в нього глянули.

Але чому ж не можна фотографуватися поруч або напроти дзеркала, адже всі прикмети та повір’я сформувалися задовго до появи фотоапарата.

91460ff50e53db577a860deef402c728 Чому не можна фотографуватися навпроти дзеркала?

Можна фотографувати себе в дзеркалі?

Існує кілька причин, чому не можна фоткатися в дзеркальній поверхні. Якщо об’єднати всі ці причини в групи, то виходить наступна класифікація.

 • Деякі з них грунтуються на тому факті, що дзеркало має «багатошаровістю». І кожен з шарів володіє певною функцією, але більшість з них незбагненні для людини.
 • Інші причини пов’язані з тим, що в жодному дзеркалі, навіть самому маленькому зберігаються сльози, скандали і сварки. І якщо фотографуватися поряд з таким дзеркалом, то можна перетягнути негатив у своє життя. Навіть якщо дзеркало нове, то в нього в будь-якому випадку виглядали люди, які її виготовляли.
 • Є ще третя група причин, чому не можна фотографувати себе в будь-якому дзеркалі. Спробуйте уважно розглянути фотографію, зроблену в відображенні. Більшість з таких фото будуть вдалими, звідси і з’являється бажання закарбувати себе подібним чином, але вважається, що дзеркальність як би змиває той шар, який захищає людину від негативу. Це робить людей більш вразливими до негативного впливу.
 • Але все це загальні причини, які не завжди приводять до появи проблем з енергетикою.

  2b919577fefeda9e0151a5726c34fd47 Чому не можна фотографуватися навпроти дзеркала?

  Потойбічні сили і доля

  Вважається, що не можна фотографуватися через висить дзеркало, так як це призведе до вступу в контакт з потойбічними силами. При процесі фотографування відкривається вхід до портал, в якому знаходяться негативні емоції.

  Ці емоції можуть «примагнититься» до людини досить швидко, буквально за час зйомки одного фото. Не дарма ж, коли в будинку помирає людина, всі дзеркала завешиваются тканиною.

  Також в більшості художніх творів, так або інакше пов’язаних з демонами, ці істоти потрапляють в наш світ через дзеркальні поверхні або портали, схожі на них. Тому вважається, що часто фотографування себе у відображенні або поруч з дзеркалом здатне змінити долю, зробити людину більш егоїстичною і заносчивее.

  Якщо фотографія, зроблена через дзеркальну поверхню, потрапить в руки людині з містичними здібностями, наприклад, ворожки або медіуму, то через такий знімок цілком можна навести порчу.

  Люди з великими здібностями можуть впливати на людини, зображеного на знімку, ще сильніше, ніж проста псування.

  Все це відбувається тому, що душа, яка зображена на фото, беззахисна, адже її більше ніщо не охороняє від дії. Тільки з фотографіями, де людина знятий зі спини, і його обличчя зовсім не видно, таке зробити неможливо.

  91e3fc2a06727b8fb1e0fae063b584c4 Чому не можна фотографуватися навпроти дзеркала?

  Як енергетика впливає на знятого людини?

  Був проведений експеримент, в якому з 4 однакових курчат один був сфотографований через дзеркало. Потім ця фотографія була роздана людям з проханням дивитися на знімок, коли в житті відбувається щось погане або сумне. Через деякий час, без видимих на те причин, той курча, який був зображений на фото, став відставати в розвитку.

  Вважається, що найбільш схильні до негативного впливу ті люди, які в даний момент є безпорадними або вразливими. Тому найбільше втрати енергії після фотографування поруч з відбиваючими поверхнями будуть помітні у наступних категорій:

  • діти;
  • люди похилого віку;
  • вагітні жінки;
  • люди, які мають тяжкі або хронічні захворювання;
  • сплячі люди, так як в цей період їх душа практично не захищена.

  Фото і розбилося дзеркало

  Небезпечною вважається ситуація, якщо дзеркальна поверхня, через яку було зроблено фото, розбилася. Через осколки все погане, що було в ній, потрапляє в зроблену фотографію моментально. А по ланцюжку весь негатив передається тому, хто зображений на знімку.

  Що робити, якщо ви вже сфотографувалися?

  Якщо вас зняли поруч з дзеркалом або через нього, то необхідно позбутися від зробленої фотографії. Деякі сподіваються, що після подібної обробки цифрової фотографії в фотошопі або подібній програмі, вся негативна енергія пропаде, але це не так. Тому тільки повне видалення фотографії, зробленої через дзеркальну поверхню, зможе убезпечити людини на знімку.

  Незважаючи на безліч повір’їв, пов’язаних з дзеркалами, в соціальних мережах викладається все більше фото зроблені таким чином. З ким відбуваються неприємні речі, з іншими – ні. Тому кожен вирішує для себе вірити в прикмети чи ні.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради