До чого свербить безіменний палець на правій, лівій руці – Прикмети

Прикмети – це попередження, знаючи їх можна уникнути неприємностей або, навпаки, звернути увагу на вдалий збіг обставин і бути готовим до змін у житті.

Безіменний палець правої і лівої руки в хіромантії називають перстами Аполлона. Це невипадково, оскільки вони говорять про творчі здібності людини і духовному розвитку.

В той же час є багато народних прикмет, чому свербить безіменний палець на правій руці. Протягом століть збирали і зберігали в пам’яті наші предки, передаючи з покоління в покоління. З часом складені спеціальні збірники, однак, люди помітили, що одні і ті ж прикмети мали різне тлумачення. Як з’ясувалося, це було пов’язано з конкретною ситуацією або особистістю людини, а також соціальних або сімейним статусом.

b1ab1ea3275eb7b8e22a45b88d394b74 До чого свербить безіменний палець на правій, лівій руці – Прикмети

Що чекає найближчим майбутнє

Згідно з канонами хіромантії четвертий палець руки символізує сонце і відповідає за любов, сім’ю, успіх і самореалізацію в суспільстві. Тому тлумачення прикмет, пов’язаних з ним, стосується цих аспектів життя людини.

 • Якщо у незаміжньої дівчини свербить безіменний пальчик правої руки, це означало тільки одне: невдовзі на нього надінуть заповітне колечко. Причому весілля буде пишною і багатою.
 • Чоловікам свербіж правого безіменного пальця обіцяв славу. Щасливчиками вважали тих, у кого він довший вказівного. Таким людям успіх супроводжував скрізь – і вдома, і на роботі.
 • Інші джерела стверджують, що тривалий і безпричинний свербіж пальця Аполлона напередодні весілля говорить про сумніви людини щодо цього заходу. А якщо взяти глобальніше, то замислюється про подальшу долю.
 • Для заміжньої дами зачесавшийся безіменний пальчик правої руки передвіщає радість: можете очікувати поповнення в родині.
 • Деякі вірять, що такий свербіж пов’язаний з більшим доходом. Це, може бути, що завгодно – виграш, надбавка до зарплати, премія, подарунок або спадок. Чим сильніше сверблять пальці, тим більше людина отримає грошей.
 • Якщо ж правий безіменний палець почав свербіти біля основи, це вказує на те, що людину чекає приємний сюрприз — швидка зустріч зі старим знайомим.
 • Самотнім жінкам, давно розчарованих у пошуках коханого, на зачесавшийся безіменний пальчик варто звернути увагу. Це знак того, що у них з’явився таємний шанувальник, який скоро відкриє серце. Не відштовхуйте цієї людини. Він оточить турботою і стане опорою для обраниці.
 • Якщо вірити ще однією прикметою, свербіж четвертого пальця провісник серйозної розмови з керівництвом, причому ініціатором його може бути як керівництво, так і той, у кого свербіж.
 • Іноді чешущийся палець обіцяє швидке примирення з людиною, який сам вже давно переймається сталася сваркою.
 • 54e742041320cefc4a8acc55987d2d40 До чого свербить безіменний палець на правій, лівій руці – Прикмети

  Кінчик або подушечка

  Якщо зачесався кінчик або подушечка правого безіменного пальця, це говорить про те, що людина незабаром позбутися нав’язливої уваги або надмірної опіки, які йому вже набридли.

  Юнакам і незаміжнім дівчинам, свербіж кінчика пальця правої руки, обіцяє романтичне знайомство, яке перейде у серйозні стосунки.

  Тлумачення прикмети, чому свербить кінчик безіменного пальця лівої руки, дещо інше. Цей свербіж обіцяє витрати, які, в подальшому принесе задоволення.

  А якщо сверблять відразу кілька пальців?

  • Мізинець і безіменний. Їх свербіж обіцяє неприємності. Але не варто лякатися. Вони незначні і швидкоплинні. В результаті все вирішиться само собою.
  • Середній та безіменний. Прекрасне поєднання, передвіщає благополуччя й успіх у всіх сферах життя людини. Щоб Ви не починали, буде супроводжувати удача.
  • Вказівний і безіменний. Коли сверблять ці пальці на правій руці, вони обіцяють кар’єрне зростання і успіх на роботі. Якщо ж свербіж з’явився у студентів чи школярів, вони відмінно здадуть іспит або сесію. Крім того, для них в майбутньому відкриються прекрасні перспективи.
  • Великий і безіменний. Це знак, який говорить про вдалі починаннях. І яку сферу діяльності людина не обрав, головне, щоб він не боявся діяти. У нього обов’язково вийде.

  b1015d5f96118deacc9a335a3dd41bce До чого свербить безіменний палець на правій, лівій руці – Прикмети

  До чого зачесався безіменний палець на лівій руці?

  Прикмети про безіменному пальці лівої руки зв’язані з грошима. Однак іноді вони свідчать про зміни в особистому житті, і, на жаль, не в кращу сторону. Адже саме на ньому носили кільце ті, хто в розлученні. Тому сверблячих лівий безіменний палець натякає, що в сім’ї не все гаразд. І про це слід замислитися, поки не стало надто пізно.

  Не варто лякатися і приймати близько до серця негативні прикмети, коли свербить безіменний палець на лівій руці, втім, як і на правій. Їх можна нейтралізувати, для цього існує декілька способів.

  Нейтралізація поганих прогнозів

  Нейтралізація негативних прогнозів, пов’язаних з сім’єю дуже проста – слід звернути увагу на другу половинку, оточіть турботою і ласкою. Тоді можна не боятися, що погані прикмети збудуться.

  Негативні прикмети про чешущемся безіменному пальці можна віддати воді, яка забере з собою. Краще для цього перебувати біля річки, джерела, а джерела – там, де вода не варто, а тече. Треба зачерпнути долонями воду і проговорити над нею негативний прогноз, попросивши забрати. Потім знову помити руки і зі спокійною душею йти додому. Вода забере. Якщо поблизу будинку немає річки, проведіть такий ритуал з водою, що біжить з-під крана.

  Крім того, людина має пам’ятати, що він творить долю, а всі прикмети, до чого свербить безіменний палець правої або лівої руки, попередження, щоб відкоригувати свою поведінку і уникнути неприємностей.

  Вірити чи не вірити в народні прикмети – особиста справа кожного. Ці передбачення – прості спостереження і передають наступним поколінням життєвий досвід. А тому не довіряти їм немає причин.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради