Біла кішка в домі: прикмети – до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки, прибилася до будинку

Коли біла кішка з’являється в будинку, прикмети говорять, що з собою вона приносить мир і спокій. Стосунки в сім’ї стають гармонійними, весь негатив відступає, атмосфера наповнюється теплом і затишком. Крім того, такий вихованець – це прекрасний оберіг від пристріту і хвороб.

e71da5fb30aa62d8814674e506adf180 Біла кішка в домі: прикмети – до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки, прибилася до будинку

Прикмети про білих кішок

Поява білого котика в будинку є доброю ознакою. Він стане кращим другом, захистить від неприємностей, а одинокому власнику допоможе знайти другу половинку.

 • Якщо протягом робочого дня людині доводиться постійно спілкуватися з великою кількістю людей, то вихованець в зимовій шубці йому просто необхідний. Прикмети кажуть, що білий кіт знищить накопичену негативну енергію і подарує душевний спокій.
 • Чоловікам, які бажають знайти супутницю життя, необхідно роздати у добрі руки семеро білих кошенят-самців.
 • Домашні вихованці допоможуть незаміжнім дівчатам вийти заміж. Для цього народні повір’я радять зневіреної представниці прекрасної статі знайти нових господарів для семи білих кішок, після чого прикмети обіцяють швидке весілля.
 • Крім того, білий кіт, який проживає в будинку жінки, допомагає хазяйці розкрити кращі якості: доброту, ніжність, жіночність, природна чарівність і т. п.
 • Цей вихованець стає надійним охоронцем свого житла. І щоб прикмета спрацювала, забобонні люди радять зробити наступне: щоразу, йдучи з квартири, стиха промовляти такі слова: «Спи, будинок охороняй і домовика не зачіпай».
 • 92ba631ce0a619f0f0db96c0564a2dca Біла кішка в домі: прикмети – до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки, прибилася до будинку

  Кішка прибилася до будинку

  Якщо на порозі вашого будинку раптом з’явився білий кіт, то згідно з прикметами його бажано прихистити або хоча б нагодувати. Отримавши смачне ласощі, він забере з житла хвороби. Після цього дозвольте пухнастому гостю пройтися по всіх кімнатах і при бажанні самостійно піти. Тварина наповнить дім щастям і гармонією, які залишаться в ньому надовго.

  Крім того, білосніжний кошеня здатний залучити і фінансове благополуччя. Ця прикмета спрацює навіть у тому випадку, якщо це сусідський собака. Пустіть ненадовго його в квартиру – це принесе удачу в справах і непоганий дохід від бізнесу.

  Бродячий котик білого забарвлення подарує найбільше щастя парам, які вже довгий час мріють про дітей. І якщо молодята візьмуть його в будинок, то незабаром можна розраховувати на довгоочікуване поповнення сім’ї. Плюс до всього, білосніжний вихованець стане особистим оберегом для дитини: він буде захищати малюка від злих духів і приверне щастя.

  Згідно з народними повір’ями, не варто проганяти з порога білого кошеняти і вагітним жінкам. Маленький пухнастий клубочок в зимовій шубці допоможе перенести всі труднощі цього періоду і зробить пологи більш легкими.

  Прикмети кажуть, що в період вагітності важливо стежити за поведінкою нового вихованця. Якщо він постійно влаштовується на животі майбутньої мами, то це не самий хороший знак. Така поведінка може стати передвісником вроджених захворювань у малюка.

  Зустрілася на вулиці

  Зустріч з білою кішкою на вулиці обіцяє радість і успіх у справах.

  • Якщо тварина виявиться на шляху молодят в день весілля, то це дуже добрий знак. Сім’я буде міцною, в ній пануватиме любов і взаєморозуміння.
  • Білий кіт зустрівся на вулиці – удача буде супроводжувати вас протягом всього дня. І якщо ви в цей час поспішали на важливу зустріч, будьте впевнені: вона пройде на позитивній ноті і завершиться з вигодою для вас.
  • Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з ризиком, і ви по дорозі на роботу зустріли білого кота – можете не хвилюватися, так як день буде спокійним і пройде без жодних пригод.

  Зустріч з білою кішкою на вулиці може виявитися вельми корисною: якщо у вашій родині хтось захворів, то обов’язково почастуєте чим-небудь тварина, і недуга відступить. Тільки не забудьте повідомити про це самому хворому, щоб він налаштувався на одужання – це в рази підвищить шанси на благополучний результат.

  Перебігла дорогу

  Якщо біла кішка перебігає дорогу, то не завжди це обіцяє гарні події, хоча більшість прийме все ж дають тлумачення зі знаком плюс.

  • Настав час завершити справи і здійснити задумане. Зараз удача на вашому боці, тому не варто нічого боятися. На вашому шляху можуть зустрітися перешкоди, але ви легко подолаєте без чиєї-небудь допомоги.
  • Білий кіт перебіг дорогу – незабаром познайомитеся з дуже цікавою людиною.
  • Забобонні люди після такої події радять загадати бажання, і впевнено йти до мети. Повірте в свої сили, і у вас обов’язково все вийде.
  • Але є прикмета, яка трактує поява білої кішки на шляху, як символ швидкої хвороби. Зараз слід звернути особливу увагу на своє самопочуття і при перших же ознаках захворювання звернутися до лікаря. Головне-не запускати хворобу, і тоді ускладнень можна не побоюватися.
  • Також поганим знаком вважається ситуація, якщо білий кіт перебігає дорогу вночі. Це говорить про те, що успіх вас не залишить.

  5c86160787a7777c96cd6cde9e012a25 Біла кішка в домі: прикмети – до чого перебігла дорогу, встрибнула на руки, прибилася до будинку

  Встрибнула на руки

  В даному випадку є кілька версій тлумачення прикмети, і вони досить суперечливі.

  • Якщо кішка стрибає на руки до господаря, то таким чином вона намагається звільнити його від втоми. При цьому існує думка, що білі пухнасті улюбленці здатні не тільки увібрати негатив, але також позбавити від головного болю.
  • Неоднозначне тлумачення має прикмета, коли біла кішка стрибає на руки хворому людині. Якщо, опинившись на ліжку, тварина відразу ж намагається втекти – стан хворого різко погіршується, приляже поруч і засне – хвороба відступить.

  Помітили на шляху мандрівного білого кошеняти – проявіть турботу. Якщо ви дозволите йому оселитися у вас – тварина в боргу не залишиться і обов’язково віддячить.

  Згідно з прикметами, такий вчинок обов’язково буде винагороджений: ви побачите, як темна смуга вашого життя відразу ж почне змінюватися на світлу, в будинку вщухнуть сварки, а здоров’я домочадців помітно покращиться. В результаті ви точно не пошкодуєте!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради