Прикмети про колір кішки: черепахова, чорно-біла та інші

Всім з дитинства знайоме забобон про те, що чорні кішки приносять невдачу. Однак, коти бувають самих різних забарвлень і щодо кожного з них є народні прикмети. Наші предки вважали, що це магічні тварини, здатні впливати на долю власника.

Згідно з традиціями, колір тварини має значення і несе свою енергетику.

6d548e8a66b2552b4a8f658a993e11d2 Прикмети про колір кішки: черепахова, чорно біла та інші

Прикмети та повір’я про цвіт кішок

Кішка в домі відчутно впливає на енергетику як приміщення, так і живуть в ньому людей. Характер цього впливу визначається багатьма речами: вдачею домашнього улюбленця, місяцем, коли кішка народилася, і, звичайно ж, її кольором.

Прикмети і забобони свідчать, що, перш ніж завести собі вихованця, важливо вивчити, який вплив він потенційно може вплинути на життя свого господаря. Не завжди, наприклад, чорна масть буде нести негатив, а біла – позитив, але не кожен котик підходить тій чи іншій людині.

Чорний

Всупереч поширеним забобонам, чорна кішка не несе невдачі. Навпаки, вихованець цього забарвлення володіє дуже сильною енергетикою і здатне поглинати негатив в будинку. Чорний кіт відводить біди від членів сім’ї і оселі, дарує хазяїнові мудрість, духовну силу, оберігає будинок від злодіїв, стихійних лих і служить оберегом. Сила цієї тварини настільки велика, що здатна вигнати з житла дух небіжчика, сутність або псування.

Саме через таких особливостей чорний кіт – супутник магів. Прикмета про те, що чорне тварина несе неприємності, дійшла до наших днів у дещо спотвореному вигляді. Наші предки ставилися до подібних представникам роду з великою повагою і боялися ображати їх, щоб не мати справ з їх господарями, які, можливо, займаються магією.

Рудий

Рудий кіт – це цілитель, він допомагає впоратися з хворобами і захищає здоров’я власника і його сім’ї. Вихованець рудого або черепахового відтінку відмінно підійде для літніх людей, або, навпаки, в будинок, де є маленькі діти.

Багато чули історії про те, що кіт лягає на хворе місце, після чого біль вщухає. Якщо потрібно саме таку тварину, то краще всього зупинити свій вибір на рудого кота.

Сірий

Сірі коти вважаються відмінними охоронцями від нечистої сили, нарівні з чорними. Значення кольору тварини в цілому – гармонія, інтелект, Кіт такого забарвлення приносить своєму господареві красу як внутрішню, так і зовнішню, душевний спокій. Тварина відмінно підійде сім’ї, в якій не все гладко. Вихованець допоможе нормалізувати мікроклімат в домі і налагодити відносини між домочадцями. Сіра кішка або кошеня несе в будинок любов, спокій і мир.

Білий

Чисто-біла кішка буде надійним помічником для людей, чиє життя пов’язана з постійним ризиком. Таке тварина володіє не менш потужною магічною силою, ніж чорні кішки. Білий кіт – символ духовної чистоти і внутрішньої сили. Вихованець з таким забарвленням полегшить життя людям, чия робота пов’язана з важкими фізичними навантаженнями і постійним стресом.

ea0b1aeecbf3075e402c1b0934a93131 Прикмети про колір кішки: черепахова, чорно біла та інші

Триколор, біколор, плями, смужки

Різнокольорові коти на Русі вважалися символом успіху і достатку. Мати таку тварину в домі було дуже бажано, а коштували такі кішки дорожче звичайних.

Таббі, або смугасті коти несуть в дім радість і веселощі. Такі тварини дарують господареві легке ставлення навіть до найважчим життєвих ситуацій. Смугастий кіт стане вірним супутником тим, у кого часто буває меланхолійний настрій, депресії, безрадісне стан. Такий вихованець навчить господаря легкості і допоможе простіше ставитися до життя.

Чорно-білий

Чорно-білий кіт повний корисних містичних властивостей, адже темний відтінок покликаний боротися зі злом, темними сутностями, а білий означає чистоту і вірність. Крім того, такі двокольорові домашні вихованці множать на два всі наявні у господарів блага.

  • Якщо білий кіт має чорні плями – або навпаки – він захистить від заздрості і пристріту. Саме такі кішки – найтерплячіші лікарі.
  • Коли відтінків порівну, то тварина сприяє психологічному комфорту в сім’ї.
  • Якщо чорний котик має білі шкарпетки на лапках, то це до фінансового благополуччя господаря.
  • Ну і нарешті такі коти найбільш спритні і відчайдушні мишоловів, що володіють при цьому добрим і поступливим характером.

Чорно-білого улюбленця не страшно залишити і поряд з малюком – він стане прекрасною нянькою.

Черепаховий

З приводу черепаховых кішок прикмети свідчать, що ці тварини мають здатність дарувати удачу. Незважаючи на те, що така сила є у всіх котячих, у черепаховых вона особливо виражена. Черепахова кішка, в забарвленні якій різнокольорові плями чергуються між собою, вважається справжнім живим талісманом сім’ї і дому. Тварина такого кольору приносить багатство, його енергетика настільки потужна, що впливає і на сам будинок, і на які проживають у ньому.

Серед черепаховых кішок особливо виділяють триколірних і семицветных. Триколірні коти і кішки приносять удачу, зберігають будинок та майно від пожеж, злодіїв, відганяють негатив. Семиколірний кіт оберігає не тільки господаря, але і весь його рід, тому особливо цінується.

Феномен різних очей

Різні очі зустрічаються в природі у самих різних тварин і навіть у людей, таке явище називають гетерохромией. Різні очі зустрічаються досить рідко, виглядають незвично, тому здавна люди приписували такого явища різні магічні властивості, як позитивні, так і негативні.

Людей з різними очима в Середні століття чекала незавидна доля, їх негайно оголошували чаклунами і відправляли на вогнище. Причому кара чекала навіть невинної дитини. Вся справа в тому, що в церковній літературі саме так, з різними очима, зображувався Сатана.

Кішок з гетерохромией, навпаки, шанували і цінували, їх вважали талісманами. Прикмета свідчить, що ці особливі тварини бачать всі біди, що підстерігають господаря і здатні відвести їх. Кіт з різними очима може не тільки бачити всі нещастя, що підстерігають господаря, але і заздалегідь попередити про них.

Біла кішка з різнокольоровими очима

Особливо езотерикою цінується біла кішка з різними очима, незалежно від її породи. За традицією таких вихованців заводять собі люди, які займаються магічними практиками. Тварина може попереджати про будь-якому негативі і відводити його, завдяки своїй кришталево чистій енергетиці. Вважається, що різні очі дозволяють кішці бачити відразу в декількох вимірах, на зразок третього ока. Якщо така кішка починає хворіти, значить, в будинку оселилася біда. Господарям важливо бути уважнішими до такої кішці і прислухатися до знаків, які вона подає.

Білий кіт з різними очима – лікар, вірний помічник, хранитель дому і один домовика.

В Азії білий кіт вважався супутником монархів. Тільки королівська сім’я могла тримати білосніжних тварин з різними очима. До білих, і, тим більше, разноглазым кішкам в азіатській культурі особливе ставлення, такі вихованці вважаються чарівними, божественними.

aab537ebd6ec029b2985d482151ba893 Прикмети про колір кішки: черепахова, чорно біла та інші

Кішки, без сумніву, несуть в дім радість та затишок. Незалежно від забарвлення, ці тварини лікують енергетику житла і приносять удачу своєму власникові, здатні ділитися енергією, знімати негатив, якщо вміти правильно з ними взаємодіяти. Важливо бути уважнішими до свого улюбленця, тоді він буде дарувати здоров’я, радість і щастя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради