Алкоголь: до і після збільшення губ

alkogol: do i posle uvelicheniya gub109 Алкоголь: до і після збільшення губ

 • 3 Коли можна пити алкоголь після збільшення губ?
 • 4 Що ще можна робити після збільшення?
 • Пухкі, чуттєві губи завжди були предметом захоплення. В даний час, завдяки косметологічних процедур, стати володаркою розкішних губ може кожна. Збільшення гіалуронової кислотоюось справжній помічник в боротьбі за красу.

  Перед процедурою, дівчата часто задаються питанням «чи можна пити алкоголь після збільшення губ?». Відповідь вимагає докладного роз’яснення, який представлений далі.

  Як діє гіалуронова кислота?

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub110 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Гіалуронова кислота — це високомолекулярний компонент нашого організму (полісахарид), який розщеплюється і синтезується кожен день. Кислота входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканини. З віком, вироблення гіалурона значно знижується, що є однією з причин старіння шкіри. Зникнення кислоти з організму — наслідок згубного впливу ультрафіолетових променів на шкіру. В даний час однією з головних цілей вчених в області косметології — відновити недолік речовини в шкірі.

  Перші згадки про роль гіалуронової кислоти в синтезі клітин з’явилися в першій половині минулого століття. Вперше видобути компонент вийшло в 1934 році західними вченими Карлом Джоном Мейєром та Палмером. Гіалурон отримували з півнячих гребінців і очей тварин. Через кілька десятків років учені навчилися отримувати речовина штучним шляхом, що дозволило широко використовувати його в косметології.

  Гіалуронову кислоту вводять в шкіру за допомогою ін’єкцій або косметичних засобів, але в дуже маленьких дозах. Вкалываемый препарат ще називають «филлером», так як він наповнює простір в заданій області.

  Крім заповнення зморшок і складок на обличчі, гіалуронова кислота є відмінним засобом для збільшення губ. Після процедури збільшення, філлер застигає протягом декількох днів. В період всієї реабілітації важливо забезпечувати правильний догляд за губами. Один з важливих пунктів, які потрібно пам’ятати перед процедурою — взаємодія гіалурона з алкоголем.

  Взаємодія алкоголю з гіалуронової кислотою

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub111 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Алкоголь негативно впливає на наше здоров’я. Вживання алкогольних напоїв призводить до зневоднення організму, яке почнеться до шкіри. Навіть нерегулярне розпивання спиртних напоїв є провідником до старіння шкіри, поглиблення зморшок, появі набряків та ін.

  При взаємодії з гіалуронової кислотою, все згубний вплив алкоголю на шкіру посилюється.

  Під час збільшення губ, препарат заповнює простір і сприяє зволоженню шкіри на тривалий термін. Відомо, що одна молекула речовини здатна накопичувати в собі до тисячі молекул води.

  Тим не менш, при взаємодії філера з еталоном відбувається діаметрально протилежний ефект:

  • Гіалуронова кислота починає руйнуватися, всмоктуючись у сполучну тканину і переходячи в міжклітинну рідину;
  • Так як алкоголь сушить шкіру, під час реабілітації утворюються на місці скоринки стають дуже сухими, тріскаються губи і може утворитися інфекція;
  • Спиртне провокує підвищення тиску і збільшення мікроциркуляції крові, що небажано не до, не після процедури.

  Під час відновлення не рекомендується вживати нічого, що стимулює розширення судин, так як це може призвести до утворення зайвих гематом і набряків.

  До збільшення губ

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub112 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Ін’єкція гіалуронової кислотою — це, хоч і невелике, але втручання в організм. Філлер — це чужорідне тіло для губ, і його потрапляння в тканини провокує відповідну реакцію. При неправильному догляді і попаданні інфекції всередину можуть виникнути ускладнення. Наприклад, синці, набряки, алергічні реакції, або ж філлер може зміститися. Важливо подбати про шкіру губ не тільки після процедури, але і до неї.

  Косметологи рекомендують виключити споживання алкоголю за 3-4 дні до процедури, слабкі напої — мінімум за добу.

  Треба дуже серйозно ставитися до цієї рекомендації, так як від цього залежить термін реабілітації та кінцевий результат. Це пояснює кілька причин:

  • Алкоголь викликає дегідратацію організму;
  • Відбувається затримка рідини в тканинах, що може стати причиною появи набряків;
  • Підвищення тиску, що супроводжується розширенням судин і появою синців.

  За кілька днів до збільшення не рекомендується робити ще кілька речей, які також можуть стати причиною небажаного ефекту:

  • Не можна вживати в їжу їжу, яка може спровокувати алергічну реакцію або зневоднення. Краще захистити себе від сильно перченої, гострої та солоної їжі;
  • Забороняється механічний вплив на губи. Це відноситься до пілінгу, які можуть створити на шкірі подряпини і мікротріщини, куди після процедури може потрапити інфекція.

  Також існує ряд протипоказань, при яких ні в якому разі не варто збільшувати губи:

  • Вагітність та годування груддю;
  • Менструальний цикл;
  • Наявність герпесу на губах або будь-яких ран, ушкоджень;
  • Під час і незадовго до інфекційних захворювань, грз;
  • Підвищена чутливість або індивідуальна непереносимість.

  Важливо стежити за вживанням алкоголю не тільки до, але і після збільшення.

  Після збільшення губ

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub113 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Після збільшення губ гіалуроновою кислотою ще більш важливо утримуватися від вживання спиртних напоїв. Якщо ігнорувати рекомендації по догляду, вживати алкоголь, може розвинутися запалення, з-за якого доведеться звертатися до лікаря. А також ефект від процедури може зійти нанівець, тим самим ви втрачаєте час, гроші і нерви.

  Суворо заборонено пити алкоголь протягом 24 годин після ін’єкції гиалуроном.

  Косметологи запевняють, що не можна пити алкоголь після збільшення губ гіалуроновою кислотою в перший тиждень після ін’єкції. В залежності від проведеної маніпуляції, час без алкоголю може досягати місяця. Точні терміни скаже фахівець перед процедурою.

  Термін реабілітації для кожної людини індивідуальний. В середньому він триває 7-10 днів. Якщо в цей час приймати алкоголь, то можуть спостерігатися наступні погіршення:

  • Сильна сухість, тріщини на шкірі;
  • Утворення гематом і крововиливів, які не сходять більше 5 днів;
  • Алергічна реакція, яка може супроводжуватися «кропив’янкою» або набряком Квінке.

  Дані симптоми можуть проявитися, навіть якщо ви не вживали спиртне. Це характерно при будь контурній пластиці, навіть такої незначної як збільшення губ. Тим не менш, невеликі гематоми та набряки повинні зникнути через короткий період часу і не залишити сліду.

  Щоб прискорити процес загоєння, можна скористатися мазями, а також виконувати невеликий точений масаж. Перед збільшенням рекомендується пропити курс судиноукріплюючих препаратів, який порадить лікар.

  Якщо через кілька днів після ін’єкції гіалуронової кислотою побічні ефекти не проходять, а виливаються у ускладнення, то необхідно звернутися до лікаря.

  Коли можна пити алкоголь після збільшення губ?

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub114 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Кожна дівчина переживає про результат після збільшення губ. Щоб уникнути всі можливі ускладнення, варто максимальну кількість часу уникати алкоголь. Краще всього почати вживати спиртне тільки через 2-3 тижні після ін’єкції. Під забороною будь-який алкоголь: вино, пиво, шампанське, горілка, коньяк і т. п.

  Алкоголь — не єдина річ, за якою можна отримати негарні губи після збільшення. Найчастіше ускладнення виникають через незнання або не дотримання всіх рекомендацій по догляду, через непорозуміння між клієнтом і косметологом, а також при помилці під час самої процедури.

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub115 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Косметологи схильні перекладати провину на пацієнта. Тому необхідно знати, в яких випадках не винен алкоголь:

  • Якщо після процедури не спостерігається ніякого ефекту, то швидше за все був використаний низькоякісний або підроблений продукт. Розщепити 1-2 мл гіалуронової кислоти алкоголем за пару днів просто неможливо;
  • Виникнення фіброзу, тобто появи щільних шишок під шкірою, є наслідком попадання інфекції при нестачі кисню (гіпоксія) або з-за зовнішнього впливу.

  Щоб отримати задуманий результат, потрібно дотримуватися ряду правил по догляду, який не обмежується забороною на алкоголь. Хороший догляд і захист губ гарантує хороший результат.

  Що ще можна робити після збільшення?

  alkogol: do i posle uvelicheniya gub116 Алкоголь: до і після збільшення губ

  Крім відмови від розпивання спиртних напоїв, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій після збільшення губ:

  • Забороняється палити протягом доби після процедури. Сигарети дуже сильно сушать губи, а шкіра в перший день максимально чутлива і схильна до появи запалень. Також варто виключати будь-мімічний рух, так як ще не застиглий філлер може зміститися в непотрібне напрямок.
  • В перші пару днів варто відмовитися від масажу, так як гель може мігрувати, що спотворить обриси губ. У наступні дні, легкий масаж, наприклад, зубною щіткою, навіть рекомендується;
  • Тимчасова відмова від макіяжу вітається. У декоративній косметиці багатий, але шкідливий хімічний склад. Всі штучні та хімічні компоненти можуть стати причиною виникнення алергічної реакції. Заборонено використання водостійких, сильно пігментованих коштів і тинтов.
  • В період реабілітації фізичні навантаження повинні бути мінімальними. Заняття спортом бажано відновити через 10-14 днів після процедури. Даний факт пояснює три причини. По-перше, підвищене потовиділення при фізичних навантаженнях, особливо в області носо-губної складки, може стати чинником виникнення інфекції. По-друге, тренування провокують підвищення тиску і припливу крові до обличчя, що небажано. По-третє, після фізичних занять прийнято приймати гарячий душ, який перші два тижні після збільшення протипоказаний;
  • Ні в якому разі не можна піддавати губи високому термічному впливу. Особливо шкідливі ультра-фіолетові промені. Високі температури, буквально, руйнує гіалуронову кислоту, зводячи процедуру немає. Також не можна приймати гарячі ванни, відвідувати лазні, сауни і т. п.
  • В першу добу не можна піддавати губи агресивного хімічного впливу. Тому пристрасні, інтенсивні поцілунки знаходяться під забороною.
  • У перші кілька днів не робити агресивні пілінги. Для догляду за шкірою краще користуватися натуральними масками з зволожуючих компонентів і бальзам для губ без барвника. Можна приготувати маску в домашніх умовах або купити в магазині, головне щоб в ній містилось максимальна кількість натуральних компонентів.

  Важливо намагатися вести здоровий спосіб життя: уникати стресу, висипатися і заповнювати організм потрібною кількістю вітамінів.

  Перший час після збільшення губ краще обійтися без пірсингу, так як в слизову може потрапити інфекція.

  Перед процедурою задайте косметолога вас цікавлять питання про час і правила реабілітації. При появі побічних ефектів обов’язково проконсультуйтеся про подальші дії з фахівцем, які провів для вас процедуру збільшення губ.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради