Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Вступ у шлюб – важлива подія в житті будь-якої жінки. Здавалося б, що може бути приємніше для дівчини, ніж побачити себе уві сні в красивому весільній сукні? Але як з’ясовується, подібне нічне бачення не завжди носить позитивний характер.

1a06ca961e330fbf97ad29d9f8ce3339 Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Колір весільної сукні

Популярні сонники сходяться на думці, що побачити в сні весільне плаття на собі, обіцяє зміни в особистому житті або кар’єрі. Поганими чи хорошими вони будуть, залежить від деталей. Перше, на що варто звернути увагу, це колір вбрання.

Біле

Традиційний колір вінчального вбрання нерідко наділяється негативним змістом.

 • Сонник Ванги стверджує, що для жінки бачити себе в білому весільному платті – поганий знак, пророчащий хвороба їй або членам сім’ї.
 • Сонник Фрейда стверджує, що для жінки побачити весільну білу сукню на собі – привід звернути увагу на своє оточення. Швидше за все, в ньому присутня людина, свідомо перешкоджає здійсненню її планів.
 • На думку Густава Міллера, що фігурує у сні весільну сукню білого кольору обіцяє сновидице образу, заподіяне близькими або колегами. Для заміжньої дами це може бути зрада чоловіка.

Чорне

Чорний колір асоціюється у більшості з нас з трауром, втратами, депресією і занепадом сил. У тлумаченні нічних видінь використовується схожа трактування.

 • Сучасний сонник запевняє, що побачити себе уві сні в чорному весільній сукні – недобрий знак, що передвіщає фінансові втрати.
 • Про схожому значенні попереджає та сонник Міллера. Автор радить уважно поставитися до підписання фінансових документів, уважно вивчити кожен пункт паперів, перш ніж запевнити його.
 • У соннику Феломена своє весілля, на якій наречена в чорному платті трактується як наближення неприємностей. Короткий наряд означає, що вони будуть недовгими.

e5326560f2e1a5817005eda95ce70a7b Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Червоне

Червоний колір асоціюється з пристрастю і кров’ю. Бачити себе в сні у весільному вбранні червоного кольору – позитивний знак. Це явна ознака, що незабаром з’явиться привід пишатися своїми близькими. Також можна очікувати бурхливого роману, нових пристрасних відносин, які доставлять радість.

Густав Міллер вважає, що червоне весільне плаття, надіте на сновидице уві сні, натякає на те, що незабаром перешкоди, що знаходяться на шляху до мети, зникнуть. Важливо не упустити момент і скористатися ситуацією. Слід звернути увагу на крій сукні, якщо воно старомодне, досягненню мети заважає власний консерватизм.

Для чоловіка побачити уві сні наречену в червоній сукні – недобра прикмета, яка обіцяє наяву крах надій, обман. Бачення може передбачати хвороба його або кровних родичів. Якщо наряд надітий на дружині або коханої, незабаром парі належить бурхливе з’ясування відносин.

Рожеве

Рожевий відтінок наряду асоціюється з романтичними почуттями, молодістю. Побачити себе в сні в рожевому весільній сукні для юної панночки хороший символ. Бачення обіцяє серйозні стосунки з молодим чоловіком, які можуть навіть закінчитися весіллям. До речі, в побутовій сфері, такий сон обіцяє здійснення давньої мрії.

bd3c74626f966bb5aed1720ff2874b8f Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Що означають інші кольори?

Сучасні наречені з задоволенням одягають на урочистості екстравагантні вбрання. Зовсім необов’язково вони повинні бути білого кольору. Наші сни не відстають від часу, тому в нічних мареннях дама може постати у сукні будь-якого забарвлення. Значення кольорів:

 • зелений – швидке виконання надій;
 • блакитний або бірюзовий – далека дорога;
 • жовтий – плітки, заздрість, інтриги;
 • сірий – майбутній ремонт;
 • золотий – матеріальна допомога;
 • строкате – веселі розваги з компанією друзів;
 • фіолетовий наряд – вас засмутить байдужість близьких;
 • колір шоколаду – труднощі, хвороба, затяжний конфлікт;
 • прозоре вбрання – даремні витрати.

Сукня блідого кольору обіцяє відпочинок і розслаблення. Мучащие сумніви відпустять, повернеться душевна гармонія.

Тлумачення символу в залежності від ситуації

В залежності від того, яка ситуація супроводжувала поява символу в нічних мареннях, його значення буде тлумачитися по-різному:

 • Якщо наряд надітий на іншій жінці, то наяву це віщує конфлікт з суперницею.
 • Чоловік, який побачив у вінчальному вбранні свою кохану або дружину, може очікувати поліпшення відносин.
 • Якщо дама в сновидінні шиє весільний наряд самостійно, вона тим самим віддаляє бажана подія, роблячи його неможливим.
 • Одягати до вінця подругу, знайому або родичку – позитивний знак, що обіцяє допомогу від цієї особи, у важливій справі.
 • Побачити себе в сні вагітної у весільній сукні до великим життєвим змін, поповнення в сім’ї.

754bde571660c662461d9b38c1ab92c1 Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

До чого сниться бути нареченою у весільній сукні?

Пояснення такого сновидіння дає Зигмунд Фрейд. Психоаналітик і автор сонника стверджує, що бачити себе нареченою у весільній сукні для дівчини, яка має серйозні відносини, означає її прагнення до шлюбу. Він радить сновидице трохи стримати тиск на партнера, тоді все складеться само собою.

Сонник Міллера тлумачить образ нареченої, як обіцянку багатого спадщини, але тільки у випадку, коли уві сні жінка відчуває приємні емоції. Якщо дівчина відчуває себе незатишно у весільному вбранні, такий сон передвіщає їй розчарування в близьких відносинах, душевний біль або зраду коханого.

Танцювати у весільній сукні

 • Одиночний танець у весільному вбранні обіцяє жінці неприємності. Довге вбрання обіцяє осуд оточуючих, а короткий обіцяє плітки і пересуди за спиною.
 • Для чоловіка весільний танець з коханою уві сні це попередження, що незабаром наяву доведеться проявити терпіння і такт, щоб зберегти відносини. Якщо вальсувати довелося в парі з незнайомкою, наяву така ситуація обіцяє безліч безглуздих витрат.

Значення сну зашифровано не тільки в символіці весільного плаття, але і в ритмі танцю:

 • Повільний, спокійний вальс обіцяє цікаве подорож з коханою людиною. Ваші стосунки в парі цілком гармонійні і влаштовують обох партнерів.
 • Ритмічний танець обіцяє веселощі, дружні або родинні вечірки в реальному житті.

22eef64d0612942544ee6b3f7892f342 Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Ходити у весільній сукні

Прогулянка у весільному вбранні згідно з тлумаченням Фрейда, говорить про те, що в реальне життя сновидице не поміщає додати романтики, а у відносини чуттєвості. Інші дії в вінчальному вбранні:

 • заснути в сукні – у вашому оточенні багато людей, готових допомогти вам;
 • цілуватися в вінчальному вбранні – до отримання шлюбного пропозиції;
 • промокнути під дощем у сні – бути обманутою близькими наяву.

Сон з купанням у весільному вбранні каже про розчарування в обранцеві.

Міряти весільну сукню

Подібна дія може мати як додатне, так і від’ємне значення. Багато що залежить від стану вінчального вбрання. Якщо плаття порвано або забруднене, його примірка у сні наяву обіцяє сновидице плітки та обмови, підрив репутації. Згідно соннику Міллера, коли дама одягає весільну сукню меншого розміру – чекає розлад у справах, плановане не збудеться.

Сонник Кананіта стверджує, що міряти весільну сукню у сні перед майбутнім одруженням, означає, що торжество пройде чудово. Якщо ж створення сім’ї не планується, вам запропонують брати участь у громадській діяльності, і пропозиція варто прийняти.

Якщо уві сні довелося приміряти чуже плаття, то значення видіння трактується в залежності від того, кому воно належало:

 • мамі – незабаром доведеться звернутися до близьким людям за допомогою;
 • сестри або подруги вам заважає власна заздрість;
 • недоброжелателю – незабаром доля покарає вашого ворога.

Приміряти чуже плаття і забруднити його – у дійсності ви мало цінуєте те, що маєте.

f15ed76124b1d6a53ab01061be55ec92 Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

До чого сниться покупка весільного плаття?

 • Шикарний вінчальний наряд, яким ви милуєтеся через вітринне скло, обіцяє наяву багату спадщину або великий прибуток.
 • Самій купувати весільну сукню, теж хороший знак, що обіцяє примирення з коханим, відновлення розірваних відносин.
 • Придбання уві сні весільного костюма замість сукні обіцяє кардинальні зміни, розчарування у відносинах, крах найближчих планів.

Якщо наряд скромний, недорогий, наяву з’являться труднощі матеріального характеру, знадобитися терміново зайняти грошей. Можливо також, що людина, якому ви давали в борг, не зможе повернути його вчасно.

Бачити себе у весільній сукні в дзеркалі

Коли в сновидінні присутні два символу, необхідно розглядати їх у сукупності. Відображення в дзеркалі символізує ваше друге «Я», а весільну сукню у сні обіцяє зміни. Якими вони будуть, залежить від «якості зображення». Бачити себе чітко, у всіх фарбах, означає, що зміни підуть на користь. Образ, подернутый серпанком, попереджає, що зі всім новим потрібно бути обережніше.

Що означає бачити себе в сукні на чужому весіллі?

Сновидіння про присутність на чужому святі має подвійне тлумачення. Якщо заміж виходить дочка, сестра або близька подруга, то значення видіння носить позитивний характер. Коли уві сні під вінець відправляється ваша суперниця, то це недобрий знак, наяву віщує втрату коханого, сварки, ревнощі.

d344c047cb63ba6c9de2f3c353ff91ae Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

До чого сниться бачити себе у весільній сукні незаміжньою?

Для незаміжньої дівчини бачити себе в сні у вінчальній сукні означає зміни на краще. З великою ймовірністю їй зустрінеться кавалер, наміри якого будуть серйозними. Не виключено, що панночка отримає пропозицію про заміжжя від свого коханого.

Якщо бачити себе в сні у весільній сукні довелося вдові, це означає, що в житті їй хотілося б отримати більше уваги від друзів і близьких. Примірка сукні в нічних мареннях відображає занепокоєння жінки про те, що вона занадто глибоко занурилася в свої переживання, забувши про радощі життя.

Розлученій жінці наснилося весільну сукню обіцяє неприємну зустріч з суперницею, яка колись перейшла їй дорогу.

Що означає сон для заміжньої жінки?

Для пані, яка вже перебуває у шлюбі, сни, де фігурує весільний наряд, несуть позитивний сенс. Символ трактується як відновлення романтичного періоду у відносинах з чоловіком, поява нових можливостей, як в особистому, так і в діловій сфері.

Сонник Фрейда надає дещо інше значення образу, інтерпретуючи весільну сукню як сигнал про те, що жінці бракує інтимної близькості, ласки і тепла у відносинах. Скромний наряд говорить про нестачу грошових коштів. Якщо заміжня дама знаходиться в положенні, сон передвіщає швидке дозвіл від тягаря, веселощі, сімейне торжество.

95076a0739dbe4d4e75acf548523c747 Бачити себе в сні у весільній сукні – сонник

Весільний наряд з фатою або без фати

 • Якщо майбутній нареченій напередодні урочистості довелося бачити себе в сні у весільній сукні та фаті, їх союз з обранцем буде довгим і щасливим.
 • Наряд, побачений без фати, символізує несерйозність відносин з наявними партнером. Незабаром у пари виникнуть проблеми, пов’язані з нерозумінням, зрадами.
 • Для дівчат, які поки не збираються вступати в шлюб, сновидіння має інше значення. Якщо сниться незаміжньої дівчини сон, у якому вона купує собі весільну сукню без фати – сновидице не завадить стати більш розкутим і товариською.
 • Бачення, коли незаміжня дівчина купує собі фату без весільної сукні, пояснення трактується як відсутність у панянки достатнього досвіду для створення серйозних стосунків. Можливо, це пов’язано з віком або психологічною незрілістю.

Як зазвичай при тлумаченні значення символу варто звернути увагу на дрібні деталі, такі як колір аксесуара, довжина або стан тканини:

 • Брудна фата попереджає, що в реальному житті у вас є недоброзичливці, які будують підступи.
 • Раптово спалахнула фата символізує плітки і пересуди за спиною.
 • Уві сні ваша фата виявилася дірявою – уважніше придивіться до кавалеру, можливо, він змінює чи має корисливий інтерес.
 • Коротка фата обіцяє обман і зрада від чоловіка, довге, навпаки, обіцяє міцні почуття.
 • Біла фата обіцяє зустріч з людиною, який змінить ваш погляд на світ. Їли аксесуар кольоровий, ви надто залежите від думки оточуючих.
 • Чорна фата в поєднанні з таким же сукнею – поганий знак, що віщує розрив відносин з коханою людиною з вини третьої особи.

Сновидіння, в яких фігурує весільний наряд, часто пов’язані з відносинами в парі. Вірити чи їх попередженням, особиста справа кожного. Однак не варто відверто ігнорувати знаки, які посилає підсвідомістю, якщо мрії зі схожим значенням нав’язливо повторюються або залишають після себе відчуття тривоги.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради