Прикмети на 13 листопада і їх тлумачення на майбутню погоду

13 листопада вважається святом святих Спиридона і Никодима. В їх особі наші предки вбачали потужний захист проти пристріту і всіляких несприятливих подій. Вважалося, що 13 листопада – день особливий. Він допомагав подолати невдачі, пов’язані з полюванням і рибальством, намітити для себе правильні рішення. В цей час гарантований успіх у будь-яких починаннях. З цієї причини не можна сидіти вдома, треба діяти. Деякі прикмети на 13 листопада і змови віщують всіляку прибуток, допомагають залучити удачу в будинок.

Звичаї

Що стосується звичаїв, то тут велике значення мають різноманітні деталі. Якщо хочеться вберегтися від усіляких лих, варто посилено молитися Никодиму і Спиридону. У цьому випадку будуть нестрашні пожежі, повені або землетрусу. Удача чекає старанних мисливців і рибалок.

Особливим успіхом вважалося 13 листопада їсти варену курку. У народі побутувала думка про те, що цей фактор призведе до великого сімейного благополуччя. Люди спеціально варили куряче м’ясо і йшли на вулицю пригощати сусідів. Приємне частування було до вподоби усім, і його міг скуштувати будь-який бажаючий.

98c227d7a86db231bcbc527041819c74 Прикмети на 13 листопада і їх тлумачення на майбутню погоду

Прикмети

Звертаючись до існуючих ознаками, можна виявити, що 13 листопада звертали увагу на поведінку домашніх тварин і стан природи. По цьому фактору намагалися визначити, як зміняться погодні умови.

Якщо чулося присутність снігурів, це обіцяло наближення довгої та холодної зими. Такий сигнал говорив про те, що пора готувати теплі речі і всіляко утеплятися.

Побачити живого ведмедя 13 листопада – до полноводью. Зазвичай прикмета спрацьовувала безвідмовно.

Гучне кудкудакання курей свідчило про посилення поривчастого і холодного вітру.

Якщо в день 13 листопада йшов дощ або мокрий сніг, значить, сльота збережеться на тривалий час.

Талісмани

Того, хто з’явився на світ 13 листопада, часто супроводжує удача. Це стосується будь-яких починань, пов’язаних з народним промислом. Ось чому не слід боятися починати якусь нову справу. Якщо переслідує невпевненість в собі, треба помолитися святим Никодиму і Спиридону. Добрим знаком вважалося обзавестися талісманами і оберегами, виготовленими з бірюзи. У народі говорили, що так можна захиститися від пристріту і поганих побажань. Крім того, будь-амулет, зроблений з любов’ю, володіє величезною силою, якщо в нього вірити. Так люди могли захиститися навіть від смертельної хвороби.

Тлумачення снів 13 листопада

Сон на 13 листопада потрібно було обов’язково запам’ятати, так як він вважався віщим. На нього особливо звертали увагу дівчата, яким не терпілося скоріше вийти заміж. Вважалося, що в ніч на 13 листопада можна побачити уві сні судженого. Молоді дівчата прагнули запам’ятати свого обранця у всіх подробицях, щоб потім легко дізнатися наяву.

Сон, у якому людина активно курить одну сигарету за іншою, вважався поганим знаком. Він віщував необхідність проявити обережність у всіх починаннях. Велика ймовірність виникнення стресу. Ставало особливо прикро побачити такий сон того, хто взагалі не мав жодних шкідливих звичок. На жаль, володаря чекали численні неприємності незалежно від того, чи палить він насправді.

9d3acc512c824bd244c4c60cba4e30ed Прикмети на 13 листопада і їх тлумачення на майбутню погоду

Зате побачити в мріях 13 листопада зростаючий тютюн – добра прикмета. Це означає, що в реальному житті у людини вийде перемогти в якомусь недобрій справі. Можливо, він буде втягнутий у халепу, з якої зможе вийти з честю і гідністю.

Таким чином, 13 листопада пов’язано з багатьма повір’ями. Потрібно проявити особливу уважність при прийнятті рішень, діяти з холодною головою, маючи до всього розумний підхід.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради