Помаранчеве досконалість – смачний і ошатний томат. Опис та відгуки садівників

У більшості оранжевоплодных різновидів томатів присутній повний набір відмінних характеристик. Помідори Помаранчеве досконалість теж не є винятком. Вже при знайомстві з описом стає зрозуміло, що це смачний, корисний, лежкий сорт, заслуговує на увагу овочівників.

oranzhevoe sovershenstvo – vkusnyjj i naryadnyjj tomat opisanie i otzyvy sadovodov10 Помаранчеве досконалість – смачний і ошатний томат. Опис та відгуки садівників

Опис сорту і особливості агротехніки

Рослина томату Помаранчеве досконалість високоросла, індетермінантна, середньої облиственности. Кущі виростають до 1,7 м заввишки, іноді бувають менше – в межах 1,2-1,5 м. Вирощують розсадним способом. Надалі формують у 2-3 стовбура з видаленням інших пасинків. Стебла обов’язково підв’язують, щоб уникнути їх вилягання на землю.

Томат є середньостиглим. Краще почуває себе в тепличних умовах, але в південних областях кущі можуть бути висаджені і безпосередньо у відкритий грунт на городі чи в саду.

Увага! В теплицю або на відкриту грядку розсада висаджується в досить прогрітий ґрунт, коли загроза заморозків вже мине.

Плоди великі, м’ясисті, збалансованого смаку, дуже солодкі, яскраво-помаранчеві при повному дозріванні. Однаково добре підходять як для свіжого споживання, так і для засолювання чи консервування. В таблиці можна ознайомитися з характеристиками цього томатного сорту детальніше:

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-стиглий (100-115 днів) Индетерми-нантный (до 170 см) Універсальний Для теплиць 150-300 Теплиця – 10 кг Помаранчевий. Перцевідние, щільний, з м’ясистою і соковитою м’якоттю

Переваги і недоліки

Зазвичай оранжевоплодные помідори не відрізняються дуже високими показниками врожайності. Але у них багато інших позитивних сторін, за що вони і користуються незмінною популярністю. Недоліків цей сорт практично не має.

А серед переваг таких томатів виділяють:

 • можливість перевезення і тривалого зберігання врожаю;
 • чудові смакові якості соковитих плодів з ніжною і цукристої м’якоттю;
 • підвищений вміст в помідорах вітамінів і антиоксидантів;
 • кулінарна універсальність;
 • можливість застосування для дієтичного і дитячого харчування.

Урожай використовується в свіжому вигляді, для салатів, супів, других страв. Стиглі плоди можуть бути застосовані також для виробництва соку і пасти. Красиво виглядають вони і в банках.

oranzhevoe sovershenstvo – vkusnyjj i naryadnyjj tomat opisanie i otzyvy sadovodov11 Помаранчеве досконалість – смачний і ошатний томат. Опис та відгуки садівників

Рада. Помідори помаранчевої забарвлення вважаються гіпоалергенними. Тому чудово підійдуть для людей, які страждають алергічними реакціями на червоні томати.

Відгуки від любителів томатів

Практично всі садівники, які вирощували цей томат, дають йому позитивні відгуки. Нерідко вони діляться з іншими томатоводами і своїми фото стиглих плодів, які виросли у них.

Іринка назвала сорт чудовим і дуже смачним. Те ж саме сказала Людмила, але зазначила, що він здався їй не дуже врожайним. Садівником Коваль Ю. з с. Сосновий Бір томат був оцінений позитивно. Він виявився врожайним і красивим з соковитими і солодкими помідорами просто дивовижного забарвлення. Непоганим сорт назвала і Оля, яка буде садити його і далі. Чимало відгуків про томаті Помаранчеве досконалість зустрічається і на різних форумах:

 • Сэлфина з Свердловської області назвала його самим солодким.
 • Садівником, зареєстрованим під ім’ям «Людмила з Нюрнберга», зазначено, що ці помідори смачні і красиві, але плодів у китиці зав’язалося мало.
 • Галинка з Нижнього Новгорода теж високо оцінила томат, плоди виросли м’ясистими і солодкими.
 • Постійно вирощує його і Людмила з Нижнього Новгорода, зареєстрована під ніком «ЛютикНН». Смачний Томат, підходить для консервації, відрізняється непоганою врожайністю.

У цього оранжевоплодного томату прекрасні характеристики, які підтверджуються відгуками тих, хто вже вирощував його. Але сорт не є дуже поширеним, тому з придбанням насіння у садівників іноді виникають деякі проблеми.

Кращі сорти томатів: відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради