Коли збуваються пророчі сни за місячним календарем – зібрані всі дні тижня і фази місяця: повний місяць, молодик

Якщо вам приснилося щось неприємне, або вас налякав сон, не поспішайте засмучуватися. Далеко не всі сновидіння мають значення. Щоб зрозуміти, чи збудеться сон, загляньте в місячний календар. Сбываемость залежить від фази нічного світила, місячного дня, і тимчасового інтервалу ночі, коли довелося побачити.

098787a5af51054b0f99208d7afcef12 Коли збуваються пророчі сни за місячним календарем – зібрані всі дні тижня і фази місяця: повний місяць, молодик

Сон з дня місячного календаря

Знаючи, який сьогодні день місяця, можна впоратися зі своїм емоційним станом після сну. За місячним календарем можна визначити, виповниться сновидіння.

Авестійська астрологія весь місячний місяць ділить на періоди:

 • 14, 15, 16, 24, 28 місячні добу – приходять віщі сни;
 • 1, 9, 13 дні місячного календаря – сняться порожні («тілесні»);
 • інші місячні дні – Морфей «грає» з вами (сни втілюються в реальність з імовірністю 50/50 – їм не варто довіряти);
 • місячне затемнення – сняться пророчі, допомагають зняти внутрішнє напруження позбутися від комплексів.

Всі пророчественные сни після шістнадцятого місячного дня виконуються в далекому майбутньому, а сновидінь першої половини місячного місяця судилося збутися дуже скоро.

Тлумачення снів по місячних днів

Грамотно проаналізуйте наснилося, – це допоможе вам впоратися з поточними проблемами.

1

Побачений сон – віщий тільки в тому випадку, якщо він був добрим, радісним. Погані сновидіння не варті вашої уваги – вони «розтануть» самі по собі. Якщо на час, коли ви спите, припадає перша частина 1-го місячного дня, то перед сном потрібно думати тільки про хороше, щоб запрограмувати свій майбутній місяць на здійснення найсміливіших очікувань творчого напряму.

2

В цю ніч Морфей зазвичай «балує» приємними снами, але нічого значущого не несуть. У вигляді виключення можуть прийти поради, як діяти надалі. Вони будуть дані в дуже завуальованому вигляді – не намагайтеся їх самостійно розгадати (відсутність досвіду). Або запитайте фахівця, або просто забудьте те, що бачили.

3

З одного боку, ці сни не збуваються, позбавлені важливості, з іншого – вони перевіряють ваші сили, контролюють енергетику. Символ третє місячної доби – сніговий барс, а весь день присвячений силі і боротьбі, тому навіть уві сні не варто здаватися на милість переможця».

Якщо сьогодні уві сні довелося поранитися або побачити кров – це погана ознака. Якщо ж вам стало сновидіння про битву, подолання якихось перешкод, зверніть увагу на результат поєдинку:

 • ви здолали ворога, впоралися з перешкодою – хороший знак;
 • ви програли – вранці, згадуючи, постарайтеся «переграти» його у своїй голові, змініть кінець на вдалий.

4

Сни цієї ночі бувають щасливими, віщими з великим потенціалом часу – вони збуваються в далекому майбутньому. Також можуть снитися попередження про наближення небезпеки. Добре, якщо приснилися:

 • Дерева, трава, листя.
 • Ваші близькі люди, які вже померли – в цю ніч такий сон – до добра (вони вас охороняють).
 • Ваші батьки (неважливо: живі або мертві) – вони вам допомагають, тому що вам щось важко дається.

5

Характеристика сьогодні:

 • Сниться подорож, або в дорозі – хороший знак.
 • Кошмар або просто важке сновидіння – погане знамення (попередження про існуючі приховані проблеми зі здоров’ям). Бажано відвідати лікаря.

6

Про сни (поганих і хороших) цієї ночі треба мовчати. Вони містять в собі щось важливе в иносказательном вигляді. Вони можуть бути як пророчими, так і нагадують про важливому незакінченому справі, про яку ви встигли забути.

7

Інформативні (найчастіше позитивні) сьогодні бувають пророчими. Швидко виконуються, якщо про них нікому «не проговоритися». Зміст сновидінь легко зрозуміти, що дозволить вам оперативно застосувати в житті отриману інформацію.

8

Сни цієї ночі – віхи, по яким можна зорієнтуватися на життєвому шляху, підказки, куди рушать в подальшому. Але вони відрізняються хитромудрістю. Зрозуміти, що сон передрікав, ви зумієте тільки після його виконання.

9

В цю ніч Морфей посилає найчастіше неприємні тяжкі сновидіння, але вони не є пророчими. Виконуються лише сни, які віщують успіх. Якщо вас сьогодні «відвідав» жах, просто забудьте його.

7ceffbe348f3cea9097c08f4115e35b6 Коли збуваються пророчі сни за місячним календарем – зібрані всі дні тижня і фази місяця: повний місяць, молодик

10

Ніч приємних казкових, але нездійсненних. Якщо раптом тривожний сон приснився – він, як раз може збутися протягом місяця.

10-й день Місяця – зручний момент для виклику предків (це вам допоможуть зробити професіонали). Ваші покійні родичі можуть через сновидіння зрадити важливі знання.

11

Сьогоднішнє сновидіння не потребує розшифровки деталей (воно не здійсниться в чистому вигляді), важливі тільки відчуття від побаченого.

Характеристика 11 місячного дня:

 • приємні та хороші відчуття – ви дотримуєтеся правильного життєвого шляху;
 • тяжкість на душі – щось пішло не так, переглянете свої плани, відносини, поставте інші цілі;
 • у сні ви – джерело зла – ваша духовність залишає бажати кращого, задумайтеся про це.

12

Тільки хороші сьогоднішні сни можуть реалізуватися. На погані сновидіння (нехай і яскраві, реалістичні) не звертайте уваги.

Характеристика 12 місячного дня:

 • Показують, як вирішити проблему.
 • Перевіряють істинність мудрості сплячого.

13

В цю ніч вказує на старі проблеми, які потребують якнайшвидшого вирішення. Затримкою може послужити те, що цей сон представляється у вигляді символів, і розібратися, про що він був, дуже складно. Але якщо у вас в голові (незалежно від сновидіння) сформується чітка думка – вона істинна. Втім, сьогодні може «прилетіти» і порожній, нічого не значущий.

14

Сьогодні можуть снитися віщі сни. Але сумні навряд чи несуть корисну інформацію, вони з більшою ймовірністю є відображенням стану вашої енергетики. З іншого боку сни чотирнадцятого місячного дня можуть обрушити на вас «море» нових корисних знань.

З таким величезним об’ємом матеріалу важко впоратися самостійно. Запишіть в найдрібніших подробицях, і зверніться до фахівця. Професіонал вибере найважливіше, і розставить все по своїх місцях.

У 14 місячну добу сновидіння може підказати вам:

 • правильне рішення тривожної проблеми;
 • напрямок руху по життєвому шляху;
 • необхідність що-небудь змінити в житті.

15

Важливі сновидіння цієї ночі приходять в зашифрованому вигляді. Потрібно скористатися сонником, що допоможе розібратися з повсякденними проблемами.

16

Сьогодні сняться «очищають», разом з якими з життя сплячого йде все погане. Якщо людина хвора, сон цієї ночі приносить одужання, якщо здоровий – допомагає звільнитися від внутрішньої напруги.

17

Сьогодні має значення відчуття після сну, а не його зміст. Приємне пробудження – відмінний знак, що ви вибрали правильний напрямок, зможете реалізуватися у відносинах з людьми. Якщо прокинувшись, ви відчуваєте тяжкість на душі – ваші погляди в деяких областях вимагають перегляду.

18

Сьогодні можна побачити:

 • перешкода вашому зростанню і просування;
 • варіант вирішення проблеми;
 • засіб лікування (якщо є хвороба).

Врахуйте, що сон вісімнадцятого місячного дня позбавляє людини сил. Тому краще цієї ночі поспати як можна менше.

19

Можна побачити лякають, або такі, що відкриють нову сторону вашого «Я». Краще не займатися трактуванням цих снів, щоб не робити помилкових висновків.

25dbdb8564927ca530ea1286f9be4b6c Коли збуваються пророчі сни за місячним календарем – зібрані всі дні тижня і фази місяця: повний місяць, молодик

20

Це особлива ніч:

 • Віщі можуть бути переповнені найважливішою інформацією.
 • Сни цієї місячної піддаються управлінню.
 • Сьогодні можна проникнути в чужі сновидіння.
 • Короткострокові дії.

Спробуйте перед сном сформулювати питання і підготуватися до отримання відповіді-бачення. У разі серйозних питань, швидше за все, вам буде показаний відповідь.

21

Сприятливі, але не збуваються, і швидко забуваються.

22

У пророчих снах цієї ночі завжди укладена підказка, як вирішити нагальні проблеми, поліпшити життя.

23

Незважаючи на те, що сьогодні сняться неприємні, страшні сни, у них може бути укладена корисна інформація, яку потрібно розгадати.

24

Сьогодні сновидіння показують стан справ сплячого в любовній сфері. Звертайте увагу на свої емоції, а не його подробиці.

Характеристика сновидінь двадцять четвертого місячного дня:

 • Мучили кошмари – потрібно приділити увагу здоров’ю в сексуальній сфері.
 • Добрі – відмінний знак, що вказує на повний порядок в інтимному житті.

Крім того, в 24 місячний день сни дарують натхнення, підказують, як звільнити своє внутрішнє «я». А ще в цю ніч можуть бути проявом подій з минулих життів.

25

У двадцять п’яту ніч місячного місяця сняться віщі сни, сбывающиеся на восьмий або десятий день. Якщо прийшло погане, від нього вранці потрібно «позбутися». Прокинувшись, скажіть: «Куди ніч, туди і сон», а потім розкажіть свій кошмар витікає в сток воді.

Крім того, в 25 місячний день сняться підказки, як зробити себе краще. Не пропустіть свій шанс піти по вірному шляху самовдосконалення.

26

В цю ніч сняться прямолінійні без іносказань про ваше життя. Можна багато чого дізнатися про себе: які якості у вас виявляться у сні – такі у вас є насправді. Іноді Морфей розважає незвичайними сновидіннями, поліпшують настрій.

27

Сьогодні сновидіння представлені в символічному вигляді, але вони віщі. Якщо їх вдасться правильно витлумачити, то можна дізнатися, справжню сутність оточуючих вас людей, і ситуації. Можна з’ясувати, якою мірою відрізняються ваші уявлення про власне життя безпосередньо від життя.

28

Віщі сни цієї ночі пророкують перешкоди на шляху до мети. Сплячі можуть побачити себе у новому образі, не в своєму тілі. Щоб «скасувати» такий сон, потрібно втратити гроші (не спеціально) – це компенсуватиме зі сну неприємності.

29

Сатана посилає страшні, неспокійні, які не мають нічого спільного з дійсністю ні в сьогоденні, ні в майбутньому.

30

Сняться фантастичні сни, які рідко збуваються.

f719b8854a534e5b5a2e51a9bd3219ae Коли збуваються пророчі сни за місячним календарем – зібрані всі дні тижня і фази місяця: повний місяць, молодик

Сни на убуваючу місяць

У період Місяця, що убуває потрібно займатися завершенням справ, розпочатих у дні, коли нічне світило зростає. Тому сни на убуваючу Місяць показують:

 • Чим зайнятися (що пора завершити).
 • Як закінчити розпочате.
 • Які зміни відбудуться у ваших старих планах.
 • Події далеких минулих років.

У період, коли освітлена частина Місяця зменшується, Морфей показує те, що незабаром втратить для вас сенс, стане незначним, зовсім зникне з вашого життя. Тому, якщо сниться щось погане, тривожне, що лякає, викликає смуток – це дуже хороший знак.

Сни спадною Місяця очищають від усього негативу, не залишають неприємностей і проблем, фарбують завтрашній день позитивом.

Хорошим сновидінь в цей період не судилося здійснитися. Але це не привід засмучуватися. Набагато важливіше, що ви побачите непотрібні елементи вашого життя.

Сни на зростаючу Місяць

Якщо вас цікавить, чи збуваються сни, побачені в ночі зростаючого Місяця, то такі сновидіння є пророчими. Вони показують те, що скоро станеться.

Характеристика періоду зростаючої Місяця:

 • Віщують нову еру в житті.
 • Показують, яка сфера потребує зміни (робота, бізнес, особисте життя, сім’я, фінанси).
 • Підказують, з чого починати рух вперед.

В ночі зростаючої Місяця сняться віщі сни. Причому вони можуть відображатися у вигляді звичайних життєвих ситуацій або фантастичних історій.

У повню

Фази місяця впливають не тільки вона навколишню природу, але і на людський організм. Повня – особливий період наповнення енергією всього живого, паводку водойм, посиленого росту рослин. Це час, коли людина, «звільнився» від «культурних наростів» бачить дивовижні сни.

Характеристика снів у повню:

 • Сни-підказки. До них варто прислухатися. З них можна дізнатися про те, що потрібно змінити у своєму житті або собі. Важливо помітити різницю між вашою звичайною реакцією на аналогічну подію і поведінка уві сні – це і є підказка, як поліпшити стосунки з людьми або вирішити проблему. Ця допомога стане в нагоді вам в нестандартних ситуаціях, навчить, як правильно себе вести для досягнення кращих результатів. Сон підкаже, де не потрібно витрачати енергію даремно, а де прикласти підвищені зусилля.
 • Сни-передбачення. Вони не відрізняються великою тривалістю. Вони, швидше, схожі на спалах блискавки, добре запам’ятовуються. У давні часи жриці спеціально входили в стан трансу, щоб в повний місяць побачити віщий сон. Віщі сни бувають прямими і зашифрованими. Наприклад, якщо вам снився людина, що збирає валізи, необов’язково він до вас приїде, але потрібно готуватися приймати гостей (напевно вони нагрянуть). Або інше сновидіння: прибирання в чужій квартирі. Воно в рівній мірі може означати і переїзд, і зміни в особистому житті (шлюб або нові романтичні стосунки), і зміну місця роботи.

Вважається, що жіноче начало перебуває у владі повного місяця. Тому саме жінки з більшою ймовірністю в цей час можуть побачити віщий сон.

Молодий місяць

Молодий місяць – час самих темних ночей. У цей період зароджується щось нове. На відміну від повного місяця, що відповідає за емоції, молодик сприяє роздумам у спокійній обстановці.

Сни в молодика:

 • «розкривають» затаєні «куточки душі»;
 • допомагають розібратися в собі;
 • показують те, про що сплячий занадто багато думає;
 • налаштовують на отримання підказок зі снів, побачених в інші дні.

Сон в молодика здатний допомогти вирішити важко піддається проблему, або підказати, що потрібно робити для благополуччя і здобуття щастя в майбутньому.

Бажано запам’ятовувати сни в новолуння, але намагатися, якнайменше про них думати, щоб через думки не втрачати енергію.

Фактори, що впливають на сбываемость снів

Якщо вам приснився віщий сон (визначається за місячним дня), а місяць була у водних знаках: Рака, Скорпіона, Риб, то ймовірність виконання багаторазово зростає.

Грає роль період ночі:

 • Ближче до ранку сняться більш значущі.
 • Яскраві сни запам’ятовуються після трьох годин ночі, збуваються протягом наступного дня.
 • Якщо сновидіння здалося в період після півночі, але до трьох годин ночі – воно не збудеться або виповниться дуже нескоро.

Денні сни найчастіше нічого не означають і не збуваються.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради