До чого свербить очей – Народні прикмети по днях тижня

Виник свербіж в очах можна витлумачити не тільки з медичної точки зору. Існує безліч народних повір’їв і прикмет, які роз’яснюють, до чого сверблять очі.

a54c6f9fcea49975434908382320e8d0 До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

До чого свербить ліве око

Якщо засвербіло з лівої сторони, прикмети пояснюють цю подію таким чином:

 • до сварки з рідними або домочадцями;
 • сльози, неприємності на роботі, так і в особистому житті;
 • отримання несподіваних, але приємних новин;
 • неймовірна удача;
 • незапланований приплив грошових коштів.

У різних народів тлумачення відрізнялося:

 • Чесати названий око відразу після пробудження – зі сну бачення виявляться пророчими.
 • Чесання зазначеного ока іноді означає виникнення складнощів в кар’єрному плані. Можливо, керівництво підкине паперової роботи або збільшить кількість посадових обов’язків.
 • Якщо свербить віко, це можна витлумачити як швидке романтичне побачення, налагодження стосунків з коханою людиною.
 • За іншою трактуванні – слід чекати підступу, зла або зради від оточуючих.
 • На Сході вірили, що свербіж лівого ока провіщає вихід на наступний рівень у всіх справах, відкриття нових горизонтів.
 • На думку жителів Заходу, якщо почала свербіти названа область, це свідчить про наявність серйозних проблем зі здоров’ям.
 • Згідно з іншим народним прикметам, чесання зліва також віщує веселе проведення часу, радість.

  ed01dc4ffc723a0c1f21118d2dabdc1f До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

  У нічний або раніше час доби дискомфорт свідчить про швидкому отриманні неприємних звісток. Найімовірніше, це відбудеться протягом дня. Якщо чесання почалося під час робочої зустрічі, майбутня угода з партнерами виявиться до непристойності вигідною.

  До чого свербить праве око

  Свербіж з цього боку можна трактувати в декількох ключах:

 • Неприємність, сльози, розчарування. Якщо на роботі планується важлива зустріч або велика угода, слід повторно перевірити всі. Не виключено, що опонент виявиться ненадійним партнером. У той же час, сльози можуть бути не тільки засмучення, але і вельми приємним приводів.
 • Романтична зустріч. Ймовірно, чоловік, до якого є сильна симпатія, запросить на побачення. Якщо партнер вже є, варто провести вечір разом. Цілком можливо, що саме в цей день стосунки перейдуть на новий рівень, стануть міцнішими і щирішими.
 • Удача, успіх, везіння. Ця трактування також спрямована більше на кар’єру. Якщо з’явилася пропозиція про підвищення або зміну місця роботи, необхідно прийняти його.
 • Якщо свербіж почав турбувати під час розгорівся конфлікт, слід одразу ж припинити сварку, оскільки вона не закінчиться нічим хорошим. Сімейні люди можуть навіть дійти до розлучення.

  799c6df6f68574006c48b9f300387901 До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

  Коли свербить праве око, це можна витлумачити як передбачення позитивних змін.

  Деякі звертають увагу на день тижня, протягом якого з’явився дискомфорт. Наявність літери «р» в назві дня обіцяє веселощі і радість, а її відсутність – сльози і неприємності.

  Жителі Сходу припускали, що свербіж зазначеного ока означає виконання всього приснившегося. Для Заходу дискомфорт у цій області обіцяє покращення фінансового становища. Можливо, в оточенні з’являться люди, які допоможуть дуже добре просунутися по кар’єрних сходах.

  Якщо говорити про час доби, раніше очей може свербіти до майбутніх змін. Протягом дня випаде шанс круто повернути своє життя в інше русло або дозволити давно мучить питання. Іноді це обіцяє отримання новин про якихось близьких людях, що змусить докорінно змінити думку про них.

  Сверблять обидва ока

  Основна народна прикмета віщує біди, горе і сльози тій людині, у якого сверблять обидва ока. Щоб позбутися від поганого ознаки, необхідно виконати певний ритуал:

  • Погладити одночасно обидва ока, після тричі перехрестити їх.
  • Око з лівої сторони слід потерти правою долонею, а з правого – зап’ястям лівої руки.

  35b1a90498ab2db3f0fcea0f9379f887 До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

  Настрій може погіршитися, якщо чесання почалося під час проливного дощу. Перед сном дискомфорт у зазначеній галузі може свідчити про довгоочікуваної зустрічі. Причому вона може бути як з романтичним ухилом, так і просто дружньою.

  По іншому тлумаченню обидва очі сверблять у тому випадку, якщо хтось з близького оточення виявився зрадником.

  Та ж прикмета свідчить про нечесних і негарних учинках друзів і колег.

  Тлумачення по днях тижня

  Трактування прийме може змінюватись у зв’язку із багатьма факторами. Один з основних – день тижня, коли виник дискомфорт.

  Понеділок

  В цей день права сторона свербить до радості і веселощів. Варто чекати добрих вістей, налагодження відносин з близькими людьми. На роботі теж все стабільно і чудово. Свербіж правого ока в понеділок обіцяє тільки позитивні зміни.

  Якщо дискомфорт проявився з лівої сторони, належить з’ясування стосунків з рідними.

  Вівторок

  Якщо у вівторок стало свербіти з правого боку – зазвичай це обіцяє неприємності. Можливі конфліктні ситуації з близькими, які закінчаться сваркою і сльозами. При цьому всі непорозуміння вдасться усунути досить швидко.

  Можна спробувати уникнути передбачення, якщо скоротити в цей день спілкування з близькими до мінімуму. Тим, для кого це є нездійсненним завданням, віруючі радять провести спеціальний ритуал:

  • Прикрити повіки.
  • Пошепки прочитати молитву.
  • Тричі перехрестити обидва ока.

  Після слід умитися під проточною водою. Зверніть увагу: розмови (крім молитви) протягом всього ритуалу суворо заборонені.

  5ec2e901b93ee4751094181df5f00047 До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

  Більш приємне передбачення, якщо у вівторок свербить ліве око. Це передвіщає успіх, радісні і хороші події, довгоочікувані зміни. Людини, якого турбує свербіж з цієї сторони, чекає гарний настрій та успіх у всіх справах. Однак не варто вплутуватися в надто сумнівні заходи, оскільки втрати від них виявляться в кілька разів більше придбань.

  Середа

  У середу зачесався праве око? Бути зустрічі зі старим знайомим, яка може обернутися романтичним пригодою. Іноді це обіцяє цікаву подорож або невелику поїздку по роботі. У будь-якому випадку вона не буде обтяжливою, а значить не варто відмовлятися.

  Коли дискомфорт виникає в протилежній стороні, необхідно приготуватися до романтичного побачення. Ще свербіж з цього боку є знаком удачі і везіння. Щоб підсилити дію прикмети, старожили радять провести правою рукою по лівому плечу, попередньо погладивши тією ж рукою непокоїть око. Сльози у цей день може бути як від радості, так і від горя.

  Четвер

  Свербіж праворуч в цей день тижня віщує веселі розваги та заряд позитивних емоцій. Ймовірно, вечір належить провести в компанії близьких друзів на гучній вечірці.

  Якщо в четвер свербить ліва сторона – бути смутку і сліз. Також необхідно проявити обережність і бути максимально уважним. Особливо це стосується тих, хто в зазначений день сяде за кермо автомобіля.

  e9a9ee90406cfd9a0dfaa60859543d05 До чого свербить очей  Народні прикмети по днях тижня

  П’ятниця

  Свербіж справа в п’ятницю зазвичай передбачає приємні знахідки. Все, що було загублено напередодні, повернеться до свого власника. Не виключено отримання великої премії або інших грошових надходжень.

  Дискомфорт і свербіж зліва свідчать про налагодження відносин з близькими людьми. Якщо раніше виникли сварки і конфлікти, п’ятниця – те саме час, щоб помиритися.

  Субота

  У суботу свербіж правого ока віщує налагодження сімейного життя. У романтичних відносинах настане гармонія, незалежно від віку партнерів. З іншого тлумачення слід чекати прибутку, легкого флірту або любовних пригод.

  Чесання зліва в цей день тижня зазвичай обіцяє несподіване поліпшення фінансового становища.

  Неділя

  Свербіж у неділю свідчить про майбутньої ділової зустрічі. Пророкування однаково, незалежно від того, з якого боку проявився дискомфорт.

  Іноді трактування відрізняється:

 • Чесання з лівої сторони співвідносять із знахідкою грошових коштів або незапланованої надбавкою.
 • Свербіж правого ока тлумачать як майбутнє романтичне побачення, наслідки якого будуть приголомшливі. Якщо партнер вже є, існує ймовірність отримати пропозицію руки і серця укупі з відповідним колечком.
 • Зазначені тлумачення актуальні для правшів. Людям, у яких провідною є ліва рука, слід сприймати всі прогнози з точністю до навпаки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради