Опис гібридного томату Олексіївна F1: загальні характеристики, плюси і мінуси

Деякі помідорні сорти і гібриди з тієї чи іншої причини не набувають великої популярності в колі садівників-любителів. До таких помідорів можна віднести і томат Олексіївна F1. Не всі про нього чули, але ознайомитися з його описом варто. Цілком можливо, що характеристики продукту виявляться цікавими для городника.

opisanie gibridnogo tomata alekseevna f1: obshhie kharakteristiki, plyusy i minusy44 Опис гібридного томату Олексіївна F1: загальні характеристики, плюси і мінуси

Опис сорту

Томат Олексіївна F1 – це гібрид, про що говорить і відповідна приставка в його назві. Він включений в Держреєстр по РФ, рекомендований для особистих підсобних господарств. Відноситься до раннім сортам, призначення – салатне. Прекрасно підійде і для приготування свіжих соків.

Рада. Томат можна застосовувати і для інших видів кулінарної переробки.

Короткий опис томату:

 • Рослина детерминатное, добре облиствена.
 • Листки середні за розміром, звичайного помідорного типу, зеленого забарвлення.
 • Суцвіття просте. Перша плодова кисть – над 8 листом.
 • Плоди великі, округлі за формою, з гладкою шкіркою і соковитою м’якоттю, дуже смачні. У несозревшіх помідорів забарвлення зелена, після вони стають яскраво-червоними.
 • Зовнішній вид томату можна подивитися на фото, найбільш важливі його характеристики представлені в таблиці:

  По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
  Ранньо-стиглий (90-100 днів) Детермінанти-нантный (70-80 см) Салатний Для відкритого грунту і плівкових теплиць 150-200 7-7,5 Червоний. Гладкий, середньої щільності. Число гнізд 3-4

  Переваги і недоліки, відгуки садівників

  Серед безперечних достоїнств цього гібридного томату виділяють:

  • відмінні смакові якості;
  • солідний розмір плодів;
  • стійкість до вертицильозу;
  • дружне дозрівання помідорів;
  • значну врожайність.

  Увага! Щоб врожайність томата дійсно була на висоті, потрібно не забувати про систематичні підгодівлі помідорних кущів протягом періоду вегетації.

  До деяких мінусів вирощування цього гібрида відносять необхідність регулярного внесення підгодівлі з використанням мінеральних добрив. Рослинам потрібно помірне пасинкування, що дещо ускладнює загальний догляд за томатами. І незважаючи на те, що кущі виростають дуже високими, їх потрібно підв’язувати, щоб вони не впали на землю під вагою плодів.

  Що стосується відгуків про томаті від практикуючих садівників, то знайти їх в інтернеті поки не вдалося. Можливо, причина тут в тому, що гібрид не надто поширений серед городників. Залишається сподіватися, що овочівники, які цей гібрид вже вирощували у себе на дільницях, все ж озвучать свою думку, давши йому об’єктивну оцінку.

  opisanie gibridnogo tomata alekseevna f1: obshhie kharakteristiki, plyusy i minusy45 Опис гібридного томату Олексіївна F1: загальні характеристики, плюси і мінуси

  Особливості агротехніки

  Прямим посівом насіння в грунт томат Олексіївна не вирощують. Спочатку потрібно виростити розсаду. Термін висадки насіннєвого матеріалу розраховується самостійно з урахуванням клімату і погодних умов у вашому регіоні. З появою другого листків розсаду пікірують по окремих ємностях. На постійне місце на відкритій грядці в городі або в теплиці молоді саджанці переносять у той період, коли загроза поворотних заморозків вже мине.

  Рада. При висадці томатів на відкритому просторі в саду бажано розміщувати їх на сонячних ділянках, захищених від холодних вітрів.

  Подальший догляд за помидорными кущами звичайний – це помірні поливи з розпушуванням грунту, очищення прикореневої зони від бур’янів, внесення необхідних рослинам підживлень. Потрібно буде також видаляти зайві пасинки. У міру ж зростання томатів необхідно стежити, щоб вони не полягли на землю, своєчасно підв’язуючи стебла до опори.

  В цілому ж, якщо судити по характеристикам і особливостям вирощування, можна зробити висновок, що томат цей досить непоганий. Коли ж з’являться відгуки про гібрид, вони доповнять загальний його опис.

  Олексіївна: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради