Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Коли хочеться змін, людину тягне змінити себе і реальність. Одним з найпростіших і одночасно складних способів – татуювання. Іноді психологічно правильно, якщо відчуття змін, що відбулися залишиться, але татуювання, наприклад, набита на спині, не буде маячити перед очима.

Що означає розташування татуювання на спині

Вибираючи татуювання і місце для неї, варто уважно обдумати своє рішення і порадитися з татуювальником. Досить часто місцем нанесення малюнка вибирають спину. Великий простір для нанесення тату різних розмірів, на деяких частинах спини процес набивання тату проходить майже безболісно, тільки від вибору одягу залежить, видно тату чи ні.

Треба пам’ятати, що Догляд за досить великої татуюванням на спині, важко проводити самостійно.

c1e3e7e4bd75087af12cb74b6a91e02e Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Основні місця для татуювань на спині:

Задня поверхня шиї Невеликі яскраві тату, симетрія. Нерідко ці татуювання видно в повсякденному житті.
Верхня частина спини Підходить для великих татуювань. Асиметрія або дзеркальне розташування малюнка. Можна обмежитися невеликим малюнком на лопатці.
Поперек Невеликі витягнуті малюнки або написи, як варіант — зображення спускається до кобчику.
Сідниці Саме інтимне місце для татуювання, невеликі малюнки, асиметрія.

На спині є болючі для нанесення татуювання місця — лопатки, хребет, поперек. В цих частинах спини кістки розташовані майже під шкірою.

Татуювання для дівчат на спині: популярні ескізи

Дівчата частіше носять відкритий одяг, тому розташування татуювання на спині – досить частий вибір. Правильно підібраний і якісно виконаний оригінальний малюнок можна підкреслити достоїнства фігури і приховати деякі недоліки.

6cb602bebc5d6d2f7e33e6d6ca131994 Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Які малюнки найчастіше вибирають дівчата:

 • Метелики. Яскравий, що привертає увагу кольоровий малюнок. Підкреслює схожі якості своєї власниці.
 • Серце. Іноді з фрази іноземною мовою або ім’ям обранця, вибір романтичної натури.
 • Квіти, птахи або тварини. В залежності від значення обраного малюнка, дівчина підкреслює деякі риси свого характеру. Є малюнки характерні саме для жіночих татуювань, проте рішучий характер дозволяє використовувати чоловічий варіант тату.
 • Фентезі. Феї, єдинороги, інші казкові малюнки. Ознака мрійливої особистості.
 • Крила. Така татуювання може належати піднесеною, іноді релігійної дівчині. Це можуть бути крила метелика або ангела.
 • Езотеричні або астрологічні символи. Ритуальну символіку для татуювання вибирають дівчата, схильні до містицизму.
 • Написи. З малюнком або без, латинь, ієрогліфи, рідну мову. Вказують на вдумливу натуру дівчини.
 • Геометричні візерунки. Досить складні для нанесення зображення. Як самостійне розташування, так і в компанії з відповідним предметом або написом. Для кожної фігури своє тлумачення.

Значення жіночих татуювань на спині

В основному татуювання виконує функцію залучення уваги до своєї господині. Однак на спині татуювання практично неможливо побачити. Іноді таке розташування викликано суворим ставленням до форми одягу в робочий час. Багато дівчат вибирають татуювання «спогад».

Символ або напис, що нагадує про дорогу людину, іноді не хочеться демонструвати всім оточуючим.

З естетичних міркувань можуть вибрати татуювання, щоб підкреслити фігуру або замаскувати шрами. Також бажання набити великих розмірів малюнок, вимагає розташування саме на спині. Верхня частина спини і шия менше схильні до вікових змін.

1939ce7e557cbcab00cb6fa9230f525f Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Для татуювання на сідницях вибирають зображення самого інтимного характеру. Непристойні або сумнівної пристойності зображення і написи. Як варіант — жарт для двох.

Татуювання крил на спині для дівчат

Досить часто для татуювання на спині, дівчата вибирають крила. В основному це крила ангела. Одухотворені натури, іноді трохи релігійні вибирають білі крила. Як варіант — шкірясті крила демона або кажана. Іноді крила належать єдинорогові або іншому міфічній істоті.

Татуювання у вигляді надпису на спині для дівчат

Тату на спині у вигляді напису досить часто виконуються на іноземній мові. Так як варіантів великому безліч, дівчата в основному покладаються на свій смак, що тільки збільшує різноманіття вибору.

 • Слово, яке доповнює малюнок. Ім’я коханої людини, власне прізвисько, назва почуття або емоції.
 • Крилатий вислів. Найчастіше на латині. Потрібно врахувати всі варіанти перекладу, упевнитися в правильному розумінні фрази.
 • Рядки з вірша або пісні. Можливий вибір тату без використання малюнка.
 • Ієрогліфи. Витіювата форма напису сама виглядає як вигадливий малюнок. У цьому випадку необхідно уважно вивчити значення окремих ієрогліфів та їх поєднання.
 • Оберіг. Напис-оберіг наноситься рунами або іншими езотеричними знаками. Не варто наносити таку напис тільки для естетичних цілей, або не вивчивши значення і правильне написання символів.

Відеопідбірка жіночих татуювань на спині:

Вибір шрифту і розміру для даного виду татуювання варто довірити татуювальника. Місце для невеликої напису на спині — поперек або лопатка. Китайські ієрогліфи можна нанести уздовж хребта зверху вниз, культура письма дозволяє.

Татуювання дракона на спині дівчата

Для великої татуювання на спині дівчата можуть вибрати малюнок дракона. Це вибір сильної особистості, яка не боїться домагатися своїх цілей за всяку ціну. Казковий дракон світлих відтінків може належати мрійливої особистості. Малюнок летять з драконом підійде цілеспрямованою натурою.

Сильна і самостійна дівчина може вибрати дракона з повним набором кігтів і зубів, атакуючого дракона.

90ece8fd78a9a9a1e3ca50c3a2ae6c16 Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

На дівчині навіть агресивно налаштований дракон виглядає досить жіночно. В деяких випадках він може бути невеликим, де-небудь на лопатці. Дракон в східному стилі може розташуватися по всій спині, іноді переходячи на груди чи ноги.

Татуювання для дівчат на спині в японських мотиви

Оригінальні татуювання, витримані в традиційному стилі японського мистецтва гравюри. Спокійна і філософськи налаштована дівчина може вибрати таку татуювання і виглядати гармонійно. На таких тату фігурують боги японських релігій — буддизму і синтоїзму.

Зустрічаються птахи і тварини — символи удачі і везіння, мужності і гармонії. Досить часто вибирають квітучу сакуру, як символ скороминущість життя. Інші квіти, які є частиною японських вірувань і культури, також фігурують на таких татуювання, в самоті або як частина великої картини.

Кілька малюнків об’єднують тематичним орнаментом.

a0ae4479a8fa237b627ac8629d4900ef Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. ФотоТату на спині у вигляді сакури, часто вибирають романтичні особи

Контур досить тонкий, кольори яскраві. Плавний перехід кольору від контуру до центру малюнка. Для набивання татуювання на основі японських мотивів, голки з’єднують від 2 до 10. Робота над татуюванням у японських мотиви займає кілька етапів, так як необхідно ретельне дотримання правил нанесення малюнка.

Такі татуювання вважаються складними і вимагають високого рівня майстерності.

Красиві тату квітів на спині для дівчат

Татуювання у вигляді квітів, одиночних або в композиції, вважаються в основному жіночими малюнками. Квіти поєднують з іншими квітами, написами або тваринами. В цьому випадку слід подумати не тільки про правильної композиції, але і про поєднанні значень вибраних символів. Суперечать один одному зображення зіпсують загальну картину.

Одиночний квітка круглої форми можна набити на сідницю або лопатку. Витягнутий квітка зі стеблом розташувати уздовж хребта, невеликий – на поперек.

Популярний квітка тату на спині, це троянда. Основне значення цієї квітки — любов. Залежно від кольору і форми троянди на тату, це може бути позитивне або негативне ставлення до даного почуття.

Татуювання на всю спину для дівчат

Для нанесення на весь простір спини вибирають цілі картини. Іноді такі малюнки мають сенс тільки для певного кола знайомих. Також популярні парні татуювання на різноманітні тематики. Татуювання на всю спину вимагає від дівчини терпіння. Для повноти картини малюнок наносять навіть на дуже хворі місця.

e570c16a80a4ce387b49e94f85091893 Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Однак коли тату заживе, ефект від наявності на спині такої картини буде вражаючим.

Татуювання для чоловіків на спині: популярні ескізи

Тату на спині у чоловіків підкреслюють вольові риси характеру. Малюнки часто володіють деякою незграбністю або навіть ефектом залякування глядача. Деякі ескізи тату досить нейтральні, щоб використовуватися як чоловіками, так і жінками.

Чоловічі ескізи для татуювання на спині:

 • Написи. Часто великі, у верхній частині спини, підкреслюють плечовий пояс.
 • Тварини, птахи, рідко квіти. Підбираються ескізи з рису характеру, що символізують мужність і силу.
 • Біомеханіка. Об’ємні татуювання, малюнок можна розташувати так, щоб при русі м’язів тату рухалося красиво.
 • Геометрія. Візерунки або фігури, іноді цілі картини.
 • Крила. Однаково популярний у жінок і чоловіків. Чоловічий варіант ескізів більш незграбний.
 • Езотеричні символи. Містично налаштовані чоловіки можуть вибрати ритуальні символи або навіть символи-обереги.
 • Професійні символи. Чоловіки часто роблять татуювання, пов’язані з роботою або службою в армії.

Накачане чоловіче тіло, покрите татуюваннями, притягує погляди.

Значення чоловічих татуювань на спині

Якісна татуювання великих розмірів привертає увагу до свого власника. Чоловіки в літній час вільно ходять без футболки, тому великий малюнок здається естетичніше, ніж маленький. Однак причини вибору такого прихованого місця у чоловіків зразкове такі ж, як у дівчат.

Дотримання форми одягу на роботі чоловіків теж стосується. Є такі тату, які не хочеться показувати стороннім людям. Також досі існує традиція татуювань, що позначають приналежність до кримінального світу. Шкіра на спині у чоловіків менш ніжна, ніж у жінок, тому це місцерозташування тату для них менш болісно.

Татуювання крил на спині для чоловіків

Шкірясті крила або крила ангела, такі варіанти найчастіше вибирають чоловіки. Правильно нанесений малюнок створює враження що крила об’ємні. Тату на спині у вигляді крил вибирає людина, що тягнеться до свободи, легкий на підйом. Іноді це впевнене в своїх силах чоловік, готовий зробити все що завгодно, для досягнення своєї мети.

9c9ff8645b25d9502dd45d6b9f4743ed Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Якщо крила истрепаны, можливо носій відчуває втому від життя. Крила летючої миші, вибирають люди, негативно відносяться до релігії. Також можливий вибір чорних крил, на противагу ангельським білим.

Татуювання у вигляді надпису на спині для чоловіків

Чоловіки часто вибирають великий готичний шрифт. Розташування написи на обох лопатках підкреслює ширину плечей носія. Дрібний шрифт, витончене написання мало властиво чоловічій натурі. Напис у вигляді імені коханої жінки рідко розташовується на спині.

Філософськи підписані малюнки або окремі мудрі вислови на латині або іншою мовою також зустрічаються серед чоловічих татуювань-написів. У цьому випадку обраний шрифт залишається кутастим, без зайвих завитків. Навіть розташування ієрогліфів вздовж хребта відрізняється великими незграбними лініями, якщо дозволяє написання.

Написи часто доповнюються геометричними або етнічними візерунками, для значності картини.

Татуювання дракона на спині чоловіки

Тату на спині у вигляді дракона на спині, хлопці віддають перевагу агресивно налаштованим тваринам. Кігті, зуби, хижий блиск в очах. Найбільш часто зустрічається татуювання дракона у всю спину. Якщо дракон виглядає мирним, значить господар цільна натура, він знайшов своє місце в житті і не прагне щось комусь довести. Іноді такий дракон вміщується на лопатці.

Залежно від забарвлення і позиції тату з драконом може мати безліч значень.

a96d59eba6385a394f4cefc70c18a468 Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

Також значення татуювання залежить від стилю, в якому набито зображення. Східна культура співвідносить дракона з мудрістю, силою, красою. У західній міфології багато герої перемагали драконів, так що тату може означати перемогу над якимось злом, зовнішнім або внутрішнім.

Татуювання на всю спину для чоловіків

Татуювання на всю спину гармонійно виглядає на широкоплечих чоловіків. Як варіант, вибір малюнка, візуально збільшує розмах плечей. Структура шкіри дозволяє набивати детальні татуювання, які потребують декількох сеансів нанесення.

Значення кольору татуювання

Вибираючи місце і ескіз тату, не можна забувати про основний колір татуювання. Звичайно якщо малюнок є суто контурним, слід вибрати чорний або інший темний колір. Якщо більше можливостей, краще подумати про значення кольору і відповідно значення малюнку.

Приблизний список частоти використання різних кольорів в татуюваннях:

 • Найчастіше використовується чорний колір, 78%. Контури і тіні логічніше всього виконувати саме чорним кольором. Темрява, ніч, порожнеча, гріх, відчай — Пофарбовані чорним кольором тату набувають негативні значення. Однак у японській культурі цей колір символізує радість, таємницю, жіночу силу. Психологи вважають переважання чорного кольору в житті людини, ознакою депресії або знехтуваним суспільством. Негативне ставлення до чорного кольору — невміння впоратися з проблемами. Навіть якщо татуювання передбачає радикальне наявність або відсутність чорного кольору, це привід проаналізувати свої проблеми.
 • Червоний колір звичайно зустрічається набагато рідше, всього 5% татуювань містять цю фарбу. Червоний асоціюється з пристрастю, сексуальністю. У поєднанні з агресивними малюнками, збільшує їх ефектність. Відтінок крові додає відчуття небезпеки. Дуже яскравий колір, привертає увагу сильніше, ніж чорний. Добре поєднується з чорним, білим, відтінками жовтого і коричневого кольорів.
 • Зелений колір зустрічається всього на 4% татуювань. Безліч відтінків дозволяють надати потрібний настрій зовнішньому вигляді татуювання. Заспокійливий колір надії, радісний колір літа, похмурий оливковий, позитивний смарагдовий відтінок. Символ плодючості, безсмертя і гармонії. У східному стилі поєднується з червоним, створюючи екзотичний контраст. У психології цей колір вважається підтримує впевненість, заспокійливим і трохи цілющим.
 • Синій ділить з зеленим третє місце, 4% використання. Колір стабільності і спокою. Синя птах — символ недосяжного щастя. Добре поєднується з чорним або білим кольором. У поєднанні з смарагдово-зеленим створює картину природного контрасту дерев і неба. Протилежність червоного і жовтого, адекватне поєднання цих кольорів майже неможливо.
 • Частота білого кольору в татуюваннях приблизно 3%. Різною міфології білий колір позначає протилежні речі. Життя і смерть, безневинна юність і старість. Боягузтво, щоправда, ідеал, добро, самогубство, цноту. Краще всього використовувати в поєднанні. Добре підходить смаглявим людям. Білий колір в татуюванні може просто відтіняти інші кольори, не додаючи їй якогось значення.
 • Коричневий колір, 3%. Дівчатам варто було б використовувати його частіше, відтіняючи свою жіночність, а не виводячи на контрасті з чорним. Однак він виглядає менш еротичним, якщо неправильно поєднувати його з іншими квітами, або використовувати в самоті. Колір надійності і нудьги. Асоціюється із землею і восени. При контрасті з одним кольором робить його значення негативним. Цей колір вибирають люди схильні до меланхолії або стоять твердо на своїх ногах.
 • Фіолетовий колір зустрічається у 2% тату. Колір мудрості, витонченості. Його часто вибирають інтроверти — люди тонкої душевної організації. Колір казки та чаклунства.
 • Жовтий колір — 1%. Багатозначний колір. Мудрість і владу, боягузтво і зрада. В геральдиці колір мінливості. Проте основне значення кольору — сонце і свято. Стимулює розумові процеси. При цьому колір ревнощів і розставання. Добре поєднується з червоним і зеленим кольорами, яскравими відтінками. Залишилися кольору зустрічаються надто рідко.
 • Помаранчевий колір — тепло і позитивне ставлення до життя. «Смачний» колір. Вибір настільки рідкісного кольору підкреслить індивідуальність, якщо підходить до характеру людини і стилю тату.
 • Рожевий колір. Закоханість і романтика. Колір несерйозних і доброзичливих людей. Однак варто добре подумати про відтінку і поєднанні кольорів. На самоті він буде виглядати без смаку, наводячи на думку про милих дитячих ляльок, якими грає доросла жінка. Підкреслює деяку інфантильність носія, гарний у дрібних деталях.
 • Блакитний колір — холод і байдужість, інтелект і тактовність. Наводить на думки про чистому небі і спокійній воді. Як і рожевий, краще використовувати для дрібних деталей, не використовуючи як основний колір.
 • Будь малюнків слід уникати на спині

  Перш ніж робити будь-яку татуювання, потрібно ретельно вивчити значення малюнка і квітів, у яких його планується виконати. Не можна набивати зображення, чий сенс не відповідає внутрішньому світу носія, проблеми сприйняття тату і його виклик внутрішнього світу здатні похитнути психіку.

  256cb601eeacc1b9eedffb0eb1b7a039 Тату на спині жіночі, чоловічі, красиві на попереку дівчат, лопатці, хребті, на всю спину. Фото

  Наприклад, метелик на попереку — відмітний знак у сфері проституції. Зустріч з такою людиною це може закінчитися як мінімум конфузом.

  • Незнайомі символи на мертвих мовах, ієрогліфи, вибрані тому, що в них гарна форма. Невідоме значення написи здатне вплинути на містично налаштованої людини найсумнішим чином. Це все може зіпсувати життя, навіть якщо використовувати тату такого змісту лише на спині.
  • Маленький малюнок на спині, завадить нанесення великої картини в майбутньому.
  • Не варто вибирати великі малюнки для першого разу. Невідомо ставлення потенційного носія з болем і фарбою для татуювань.
  • Занадто маленька татуювання на великому просторі спини може виглядати непривабливо, особливо якщо розташувати її, не особливо роздумуючи.

  Правильна татуювання на спині, зроблена в хорошому тату-салоні, допоможе змінити життя на краще. Ретельний догляд позбавить від ускладнень і деформації. Малюнок буде радувати носія і оточуючих все життя.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про тату на спині

  Відео про процес нанесення тату з оглядом готового результату:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради