Чому не можна класти ключі на стіл: прикмета і сучасне тлумачення

Чому не можна класти ключі на стіл, розповідають народні прикмети, коріння яких йдуть далеко в минуле. Ключі завжди були магічним виробом з символічним значенням, завдяки яким відкривалися всі двері, включаючи в світ духів. Передбачення, пов’язані з даною річчю, обіцяли життєві зміни і не завжди сприятливі. Щоб уникнути негативного впливу цієї прикмети, екстрасенси радять класти зв’язку на меблі біля вхідних дверей, зберігати в ключниці або в кишені куртки.

Чому не можна тримати ключі на столі

Ключі на столі завжди вважалися поганим знаком, що віщує проблеми з фінансами або втрату накопичених коштів і коштовностей. Також люди вважали, що залишені ключики може викрасти домовик, і тоді уникнути проблем не вийде.

96813efd64e6f611d95d090125ae9e77 Чому не можна класти ключі на стіл: прикмета і сучасне тлумаченняТаку річ можна залишати на кухонному столі, оскільки це може призвести до сімейних проблем і невдач.

Недбале ставлення до цього предмета здатне привести в дім злодія або шахрая. Тлумачення прикмети в більшості випадків залежить від самого столу і того, які саме залишені ключі:

  • Стіл у минулі часи сприймався в якості предмета, який з’єднував потойбічний світ з реальним. На ньому проводилися різні обряди і ритуали. Люди вважали, що залишати речі на цьому предмет інтер’єру не можна. Покладені на чільне місце ключі залучали в сім’ю грошові проблеми. Неважливо, з якого матеріалу зроблена стільниця. Єдиним пом’якшенням негативу є скатертину, якою вона покрита.
  • Небезпечніше всього залишати на столі окремий металевий ключ, ніж цілу в’язку. Так парфуми з потойбічного світу отримують доступ до життєвих сил людини, що загрожує проблемами зі здоров’ям, порушенням душевної рівноваги. В результаті у господаря будинку з’являються проблеми в кар’єрі і відносинах.

Якщо ключики від дому з гуркотом кинуті на дерев’яну поверхню, це передвіщає сварки і конфлікти між членами сім’ї. Те ж саме стосується кинутої зв’язки на робочому місці — розладу між співробітниками не уникнути.

Інші пояснення прикмети

У багатьох країнах люди вірять, що не можна класти ключі на стіл. Є традиція, що лежить на даному предметі меблів — загальне, тому в’язку може взяти будь-присутній. Це відмінна можливість для недоброзичливців, які можуть присвоїти ключі, зробити копію і у відсутність господарів будинку вкрасти цінності.

Фахівці феншуй також радять не класти таку річ на стільницю.

06d005166676d76717db0cac2557888a Чому не можна класти ключі на стіл: прикмета і сучасне тлумаченняСтіл завжди повинен перебувати в чистоті, на ньому не повинні бути розкидані різні предмети, залишатися брудний посуд. Тільки якщо правильно доглядати за ним, вийде привнести в будинок матеріальний успіх і щастя.

Ключі по феншуй відносяться до гострих предметів, які заборонено зберігати на столі, оскільки це призводить до сімейних сварок.

Логічного пояснення прикмети, чому не можна покласти ключі на неналежний місце, немає. Просто треба пам’ятати, що стіл — це не просто об’єкт інтер’єру. Це місце, за яким об’єднуються рідні люди, і складувати на ньому різні речі не варто. Якщо він утримується в чистоті, нещастя обійдуть житло стороною.

Де краще покласти ключі

Тим, хто вірить у прикмети, краще тримати зв’язку не на столі, а в інших місцях, незалежно від виду ключа від вхідних дверей, сараю, робочого кабінету). Існує кілька способів зберігання цих предметів:

  • Ключниці — невеликі шафки з гачками, на які вішаються ключі.
  • Магнітні брелоки, з допомогою яких можна вішати їх на металевий шафа.
  • Всередині тумби, розташованої в передпокої, — надійний спосіб, який запобіжить втрату речі.
  • В кишені куртки. В цьому випадку треба бути уважним, так як ключі можна забути, якщо вдягати іншу верхній одяг.

Треба обов’язково визначитися з місцем зберігання зв’язки, щоб неприємності обходили сім’ю і дім стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!