Що входить в сухе прибирання приміщень

Послуги клінінгових компаній стають дуже популярними. Багато воліють запрошувати додому співробітників спеціалізованих фірм. Такий вибір, як показує практика, дозволяє отримувати більш якісний результат, так як чищенням приміщень займаються навчені люди. Вони використовують в своїй роботі професійну хімію і спеціальне обладнання. Існує великий перелік робіт, які вони виконують. Сухе прибирання – один з видів послуг.

Що входить в сухе прибирання

07a4b7352c90b2670f239f55db4ed016 Що входить в сухе прибирання приміщеньЧистоту простіше підтримувати, а не наводити. Робити це потрібно щодня. Будинок швидко захламляется, покривається пилом. Стає не дуже затишно. Той, хто страждає від алергії, відчуває сильне нездужання, потрапляючи в брудні задушливі приміщення. Полегшити їх життя допомагає тільки регулярне чищення всіх поверхонь. Сухе прибирання – це усунення пилу без застосування води і вологих компонентів. Вона проводиться за допомогою спеціальних пристосувань. Їх вибір визначається конкретною поставленим завданням. В сухе прибирання входить:

  • Чистка підлоги. Під ногами у людини в квартирі можуть бути різні покриття: тверді і м’які. Щоб почистити від пилу килим або ковролін, потрібен пилосос з турбощіткою, у якої конструкції є обертовий вал з ворсом. Він буде розкривати ворс килима і дозволяти струмені який повітря витягувати пил, прячущуюся біля основи плетіння м’якого покриття. Тільки щітка з натуральним волоссям допоможе провести якісну дбайливу прибирання з поверхні ламінату, інженерної дошки і паркету.
  • Чистка стін і стелі. Проводиться професійним пилососом, у якого є щітка з насадкою з ворсом з кінського волосу. За допомогою такого обладнання можна легко знімати пил із дисків стіни, покриті дорогими шпалерами, шовкографією, рельєфною декоративною штукатуркою, а також поверхні будь-яких підвісних конструкцій, що прикрашають стелю (натяжні плівки в тому числі).
  • Чищення м’яких меблів і аксесуарів інтер’єрного декору. В арсеналі клінінгових компаній є устаткування, що працює за принципом пилососа з насадками, за допомогою яких можна очищати від пилу навіть панелі плоских телевізорів. Фахівець вибирає потрібний режим і дуже акуратно, сантиметр за сантиметром очищає всі делікатні поверхні. Фігурки і статуетки очищаються за допомогою пипидастра.
  • Прибирання штор. Текстиль на вікнах – фільтр між вулицею і простором кімнати. Коли стулки відкриті, вони повністю покриваються пилом. Почистити їх, не знімаючи, можна за допомогою пилососа і спеціальних насадок. Послуга актуальна там, де штори мають складний многоскладочный крій. Регулярна прибирання суха допоможе відстрочити їх прання.
  • Глибинна чистка м’яких поверхонь. Здійснюється для більш якісного очищення поверхонь, що мають м’яку текстуру (меблі, матраци, подушки, пледи з великим ворсом). Проводиться за допомогою сепараторного пилососа. Його щітка висмоктує не тільки пил і бруд, але і шкідливих мікроорганізмів (пилових кліщів, наприклад), а також продукти їх життєдіяльності.
  • Полірування. У будинку багато поверхонь, які потребують ретельного чищення, але без застосування води. Це мармурові підлоги, стіни, паркет. Для вирішення поставленої задачі використовується професійне обладнання, у якого є насадки, здатні відполірувати до блиску позначені елементи. Обробка меблів проводиться вручну із застосуванням засобів побутової хімії та м’яких фланелевих ганчірок.
  • Прибирання повітря. Така послуга є практично у всіх клінінгових компаній. Вона здійснюється за допомогою прибиральних сепараторних агрегатів. Вони використовуються спеціалістами під час проведення вище перелічених видів робіт. Установка здатна одночасно пилососити підлогу, полірувати паркет, при цьому очищати повітря в квартирі.

Вибір засобів боротьби з пилом залежить від площі. У міській квартирі можна впоратися за допомогою побутових установок, але прибирати ними заміські будинки, великі виробничі цехи, торгові центри і банкетні зали нераціонально. Тут підключається професійне обладнання: подметательные машини, агрегати для шліфування підлоги, потужні пилососи.

Використовувані інструменти та засоби

145839bde88127055af134d24dee4cba Що входить в сухе прибирання приміщеньМоп – відмінний помічник для сухого прибирання

Навести чистоту у міській квартирі можна щітками з довгим ворсом, щілинними та кутовими насадками для пилососа. Вони допомагають очищати важкодоступні місця.

Дуже зручний у застосуванні моп. Це пристосування зовні схоже на швабру. У нього є ручка, флаундер і робоча поверхня. Ручка виготовляється з міцного пластику або алюмінію. Робоча поверхня прикріплюється до неї за допомогою шарніра. Така конструкція забезпечує рухливість, яка допомагає при збиранні легко обходити перешкоди і вимітати кути.

Флаундер утримує спеціальну мікрофібру. Вона виготовляється з бавовняної або лляної основи, в яку обов’язково підмішується синтетична нитка, яка допомагає формувати статичну електрику, притягує і утримує пил. Існують швабри зі змінними насадками. Ними можна протирати високі шафи і простір зверху. У швабр, призначених для сухого прибирання, робоча поверхня ширше, тканинний об’єм невеликий.

Добре видаляти пил з плоских предметів серветками, призначеними для чищення комп’ютерних моніторів. Вони знімають статичну електрику, тому після протирання не залишаються помітні патьоки.

Сухе прибирання проводиться без застосування рідких хімічних засобів, однак іноді застосовують воскові мастики, грунтовки, лаки, інші захисні склади. Вони втираються в поверхні за допомогою м’яких ганчірок для створення глянсового блиску.

Санітарні норми проведення прибирання

3a003c841a4bc93c44607095a0adb8f7 Що входить в сухе прибирання приміщеньНезалежно від того, експлуатується і використовується приміщення, сухе прибирання повинна проводитися частіше, ніж вологий. Житлові квартири, офіси, ресторани, торгові центри, дитячі сади потребують якісного наведенні порядку. Мета сухого прибирання – підтримання належного рівня чистоти. Для цього два рази в тиждень потрібно видаляти пил з усіх поверхонь, прибирати підлогу за допомогою пилососа, щіток і віника, очищати все від сухого бруду, виносити сміття.

Коли в будинку живе немовля, сухе прибирання необхідно обов’язково чергувати з вологою. Власникам домашніх тварин доведеться пилососити будинок щодня. Якщо цього не робити, шерсть перемішається з пилом, сформуються грудки, які незмінно стануть джерелом алергенів. Часте наведення порядку потрібно в квартирах і в будинках, розташованих уздовж жвавих доріг. У таких місцях у вуличному пилу містяться продукти згоряння бензину. Це ще один фактор-провокатор алергії.

При відсутності таких умов можна проводити вологе прибирання раз на тиждень, суху – два рази. Але в кухні і в передпокою доведеться чистити всі поверхні щодня.

Перераховані роботи часто виконуються вручну з додаванням професійного інвентарю. Якщо обсяги робіт великі, підключається більш потужне обладнання. Клинигновые компанії проводять сухе прибирання в міських квартирах, приватних будинках, офісах, промислових приміщеннях. При необхідності сухе прибирання можна доповнити вологим прибиранням. Таке поєднання завжди використовується під час проведення генеральних прибирань. Це може бути надання разової допомоги або періодичною. З точками громадського харчування, офісними установами та виробничими фірмами клінінгові компанії співпрацюють постійно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради