Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Кухня — важлива частина будь-якої квартири, тому до її вибору треба поставитися особливо уважно. На сучасному ринку є величезний вибір готових кухонь, які з легкістю можна вмонтувати в будь-яку квартиру.

Крім цього, існують компанії, які виконують індивідуальні замовлення. Саме тому для полегшення пошуків можна скласти рейтинг виробників кухонь, готових виконати індивідуальні побажання клієнтів.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

За якими критеріями потрібно підбирати кухонні меблі

Перш ніж правильно вибрати певного виробника, необхідно знати декілька важливих критеріїв. В основному при виборі кухні покупці приділяють увагу ціною і якістю матеріалу.

Існує ще кілька важливих моментів:

 1. Бюджет. Красива і обладнана кухня — задоволення дороге, але навіть при самих бідних запаси грошових коштів можна підібрати хороший варіант. Важливо заздалегідь розрахувати необхідну суму, щоб уникнути ускладнень.
 2. Вигляд. Можна купити готовий тип кухні, магазини представляють величезний асортимент. Це не тільки заощадить час, але і дозволить встановити кухню досить швидко. Ще один варіант — виготовлення кухні за власним уподобанням. Для цього потрібно надати виробнику параметри квартири і місце, куди буде встановлена кухня. Цей варіант вважається більш дорогим, однак по завершенні робіт результат буде вражаючим.
 3. Матеріал. Кухонний гарнітур може бути виготовлений з металу, дерева або пластику. Вибір матеріалу залежить від бюджету.
 4. Країна виробника. Російські покупці все частіше віддають перевагу вітчизняним виробникам, так як проявляють до них більше довіри. За вартістю вони нижче зарубіжних компаній, які також популярні і відомі якістю продукції.

Грамотно підібрана кухонні меблі створює відчуття затишку і комфорту в квартирі.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura1 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Рекомендації по вибору

Після вибору і установки кухні багато клієнтів з радістю залишають відгуки в інтернеті.

На основі відгуків можна зібрати наступну інформацію:

 1. Багато покупці дуже добре відгукуються про компанії IKEA, за словами багатьох задоволених клієнтів, фірма завжди враховує індивідуальні уподобання покупців і йде на поступки. Однак зустрічаються і суперечливі коментарі, наприклад: «У кухонь IKEA є один серйозний недолік — неможливість зробити нестандартний розмір». Крім цього нюансу в інших аспектах компанія проявляє себе з позитивної сторони і радує прийнятною ціною.
 2. Також клієнти позитивно відгукуються про фірмі «Марія». Але деяких покупців влаштовує далеко не всі: «Були проблеми з кольором. На сайті оформили один, при установці був зовсім інший, який не підходив до інтер’єру».
 3. Крім цього, компанія ПОКЛИК отримує хороші відгуки, більшість покупців задоволені роботою цієї фірми. «У магазині зробили всі необхідні виміри, підібрали колір, продавці-консультанти допомогли з вибором, розумні та кмітливі люди працюють».

Щоб ознайомитися з вибором виробників кухонь, рекомендується спочатку прочитати відгуки в інтернеті і тільки потім приймати остаточне рішення.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura2 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Огляд топ-20 популярних виробників кухонних меблів

Кожен виробник кухонного гарнітура відрізняється особливими критеріями. Можна скласти рейтинг кухонних фабрик за якістю — з доступних в Росії.

ІКЕА

ІКЕА — шведський виробник, який давно зарекомендував себе на ринку і по праву вважається лідером продажів.

Переваги:

 1. Простий і при цьому стильний дизайн фасадів, як у традиційному, так і сучасному стилі.
 2. Компанія ІКЕА оснащує кухні надійною фурнітурою фірми BLUM.
 3. Строк гарантії становить 25 років.
 4. На сайті є онлайн-планувальник, в якому можна спроектувати кухню за індивідуальним перевагам.
 5. Можливість замінити фасади при пошкодженні або при бажанні оновити дизайн.

Незважаючи на велику кількість позитивних сторін, у компанії є ряд недоліків.

Мінуси:

 1. Незважаючи на те, що виробник вказує термін служби 25 років, за фактом він становить не більше 7-10 років. Деякі клієнти пишуть, що ДСП здувається вже через 3 роки.
 2. Мінімалістичний вибір фасадів. Практично всі обмежені по кольорам і дизайну.
 3. Стандартна кухонна гарнітура. Немає можливості вибрати індивідуальні параметри, доводиться вибирати кухню виходячи з можливостей квартири.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura3 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Марія

Вітчизняний бренд «Марія» спеціалізується на російському ринку близько 19 років. Компанія представляє свою меблі з італійським дизайном і німецькою якістю.

Плюси:

 1. Десятирічний термін служби.
 2. Фірма дозволяє клієнту самостійно вибрати будь-які параметри, компанія готова підлаштуватися і задовольнити будь-які запити покупця.
 3. Комплектуючі та матеріали виробник закуповує в Росії, Німеччині та Італії.
 4. Великий асортимент кухонних гарнітурів. Кухні фірми «Марія» часто використовуються у відомих телевізійних передачах, наприклад, «Школа ремонту», «Квартирне питання». Дизайн меблів розробляється разом з досвідченими італійськими фахівцями.

З мінусів відзначають високі ціни.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura4 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Стильні Кухні

Компанія відома тим, що виготовляє всі комплектуючі кухонного гарнітура самостійно на обладнанні, яке було розроблено європейськими компаніями.

З плюсів клієнти відзначають:

 1. Фабрика здійснює безкоштовну доставку, дозволяє зробити безкоштовні заміри, що є приємним бонусом після здійснення покупки.
 2. Гарантійне обслуговування складає 5 років.
 3. Всі салони компанії є фірмовими, що спрощує вирішення будь-яких складних ситуацій.
 4. Ціна. Вартість кухонних моделі цього виробника нижче, ніж у фірмі «Марія».

Компанія виключає дилерські націнки.

З мінусів виділяють те, що салони фірми є тільки в Москві та Санкт-Петербурзі.

Кухні даній компанії підійдуть тим, хто хоче трохи заощадити.

 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Леруа Мерлен

Основна перевага фабрики полягає в доступності і можливості отримати кухонні меблі дуже швидко — через 3 дні кухню не тільки привезуть, але і встановлять.

Плюси:

 1. Низькі ціни. З усього рейтингу польська компанія пропонує свій товар за мінімальною ринковою вартістю.
 2. Хороша якість фасадів гарнітурів.
 3. Кухню можна забрати в день оплати.
 4. На офіційному сайті магазину можна самостійно намалювати план кухні або зв’язатися з проектувальником компанії і особисто обговорити цікаві питання.

Незважаючи на велику кількість плюсів, негативні сторони теж є.

З мінусів виділяють:

 1. Погана якість каркасів з ЛДСП. Деякі клієнти скаржилися на неприємний запах.
 2. Обмежений вибір дизайну.
 3. Маленькі кухні не передбачають вбудовування побутової та іншої техніки.

Польський виробник відмінно підійде для тих, хто не володіє великими сумами.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura6 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

ПОКЛИК

Фабрика з Білорусі присутня на ринку близько 20 років. Компанія популярна в Росії і країнах СНД. Кухонні гарнітури цієї фірми можна зустріти в популярній передачі «Школа ремонту».

З плюсів користувачі відзначають:

 1. В Росії і СНД фірма має велику кількість точок продажу.
 2. Фабрика надає кухонні моделі двох класів: економ і преміум.
 3. Гарантійний строк становить 5 років.
 4. Фабрика оснащена верстатами німецьких і італійських виробників.

Але не всі користувачі задоволені фірмою ПОКЛИК.

З мінусів можна зустріти:

 1. Довгий термін доставки. Так як фірма знаходиться в Білорусі, то звичайну доставку доведеться чекати близько 2-3 місяців. Якщо у збірці виявиться шлюб, то швидко вирішити проблему навряд чи вийде.
 2. Дорога збірка меблів. До вартості кухні потрібно додати близько 15%.

Крім цього, ціни у дилерів на один і той же вид кухонного моделі можуть сильно відрізнятися.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura7 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

ГеосИдеал

Фабрика представляє колекцію кухонних моделей для цінителів класики. Дизайн і зовнішній вигляд ретельно опрацьовується фахівцями. У виробництві використовуються матеріали високої якості.

Клієнти з плюсів зазначають:

 • незвичайний дизайн;
 • хороша якість;
 • великий вибір елементів;
 • якісне обслуговування.

Мінуси теж є.

Користувачі відзначають наступні недоліки:

 • висока вартість;
 • іноді зустрічається шлюб.

Даний виробник підійде для тих, хто бажає бачити кухню в класичному варіанті.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura8 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Aran Cucine

Італійські моделі завжди цінувалися за високу якість і креативний дизайн. У Росії кухні з Італії позиціонуються як меблі преміум-класу, Aran Cucine — виняток із загального правила. Середня вартість кухні становить 2700 Євро.

Плюси фабрики:

 1. Європейська якість.
 2. Привабливий дизайн, причому є класичні та сучасні варіанти.
 3. Компанія доставляє кухонні меблі в розібраному варіанті, що здешевлює доставку з Італії.

Багато клієнтів позитивно відгукуються про італійської компанії.

Але ряд покупців відзначають деякі недоліки:

 1. Довгий термін доставки. Крім цього доведеться змиритися з переплатою через зростання євро та інших дилерських націнок.
 2. З одного боку, постачання гарнітури в розібраному варіанті дозволяє клієнту економити. Але з іншого боку, збірні каркаси прослужать довше.

Італійський бренд часто порівнюють з компанією «Марія». Обидві фірми відрізняються надійністю і високою якістю.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura9 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

H?cker K?chen

Німецькі компанії знамениті тим, що застосовують тільки самі передові технології у виробництві кухонних меблів. Фабрика Хэкер у своїй роботі використовує наступний девіз: «Кухні для усіх».

Позитивні сторони фірми:

 • мінімальна ймовірність поставки шлюбу;
 • відмінна німецька якість комплектуючих;
 • величезний асортимент дизайнів;
 • прийнятні ціни.

Мінусів набагато менше, але все-таки вони присутні.

Зазвичай клієнти незадоволені:

 • дилерськими націнками;
 • дорогий доставкою.

Компанія Хэкер — другий за величиною бренд в Німеччині.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura10 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Анонс

Компанія «Анонс» фігурує на російському ринку близько 20 років. Кухні цієї фірми часто можна зустріти в програмі «Школа ремонту».

З позитивних моментів виділяють:

 1. Великий вибір дизайнів.
 2. Салони фірми можна зустріти в 30 найбільших містах Росії.
 3. Безкоштовна доставка по Москві від 70 тисяч рублів.

Так як фірма проіснувала не так довго, то у неї є свої слабкості.

Мінуси:

 1. Маленький термін гарантії, всього 2 роки.
 2. Поганий функціонал на сайті.

Бренд підійде для тих, хто не бажає вкладати велику суму в кухонні меблі.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura11 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Кухонний рай

У виробництві виробник використовує матеріали німецьких і італійських фабрик. Фахівці працюють на верстатах іноземного виробництва.

З плюсів клієнти виділяють:

 1. Меблі можна купити економ та преміум-класу.
 2. Оригінальний дизайн моделей.
 3. Зручний функціонал на офіційному сайті.
 4. Тривалий термін гарантії.

Деякі користувачі незадоволені цією фабрикою. З мінусів відзначають дешеві матеріали за високими цінами.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura12 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Kuchenberg

Молода фабрика, яка заявила про себе в 2009 році. Фірма виробляє стильні, ергономічні та сучасні кухні.

Серед плюсів можна відзначити:

 • європейська якість;
 • можливість вибрати кухонну модель виходячи з особистих переваг.

З мінусів відзначають те, що у Росії знаходяться всього два виробничі майданчики — в Москві та Чебоксарах. Деякі користувачі пишуть, що іноді трапляється шлюб.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura13 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Кухонний Двір

На ринку фірма існує з 1996 року. Дуже часто дизайнерські варіанти кухонного гарнітура можна зустріти в передачі «Квартирне питання».

Плюси:

 1. Великий вибір кольорів і стилів фасадів.
 2. Дизайн розробляється разом з фахівцями з Італії.
 3. Прийнятні ціни. Вартість за один погонний метр складе близько 23 тисяч рублів.
 4. При покупці від 150 тисяч рублів здійснюється безкоштовно збірка кухонних меблів.

Більшість користувачів задоволені роботою даної фабрики.

З мінусів відзначають, що безкоштовна гарантія актуальна лише протягом двох років. Це на три роки менше, ніж у інших російських виробників.

За 22 роки роботи фабрика отримує в основному позитивні відгуки.

 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

КухниСпаркс

Фабрика входить до п’ятірки перевірених і надійних виробників по всій Росії. Фірма неодноразово була переможцем у багатьох номінаціях, крім цього, у складі команди працюють досвідчені російські та зарубіжні дизайнери.

З плюсів можна відзначити:

 1. Відмінна якість меблів.
 2. Високий рівень майстерності збирачів.
 3. Професіоналізм дизайнерів.
 4. Практичність.

Яскраво виражених мінусів немає. Всі користувачі рекомендують до придбання кухонний гарнітур даної фабрики.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura15 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Лоретто

Фірма готова працювати із завданнями будь-якого рівня складності. Фахівці готові допомогти навіть в самих складних та нетипових ситуаціях.

Плюси:

 1. Застосування сучасних технологій дозволяє виготовляти симпатичні кухні в стилі Hi-Tech.
 2. Фурнітура і комплектуючі виконані з ексклюзивних матеріалів.
 3. Меблі для кухні може мати відразу декілька видів: кутові, острівні, півострівні, однорядні і дворядні.
 4. Необмежена колірна гамма, більше 1500 кольорів і відтінків.
 5. Швидкі терміни доставки.

Мінуси у фабрики теж присутні.

Багато зазначають:

 1. Висока і невиправдана вартість.
 2. Неякісна збірка.

Виходячи з відгуків, можна прийти до висновку, що іноді організація поставляє шлюб, і не завжди обраний товар відповідає дійсності.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura16 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Гармонія

Фабрика займається створенням доступної меблів, виконаної з якісних та екологічних матеріалів. Компанія запустила своє виробництво в 1999 році в Псковській області.

Плюси:

 1. Висока якість комплектуючих.
 2. Незвичайний дизайн, який відрізняється від більшості інших виробників.
 3. Широкий вибір матеріалів та фурнітури.
 4. Власне виробництво.
 5. Невисока вартість.

Недоліки теж присутні.

Мінуси:

 1. Не дуже якісна зборка меблів.
 2. Переплата за обслуговування.
 3. Довга установка кухні, близько 2 місяців.

При розробленні проекту рекомендується бути дуже уважним, інакше на етапі роботи можуть бути допущені грубі помилки.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura17 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Zetta

Меблева фабрика запустила виробництво в 1998 році. Більшість кухонних моделей розробляється спільно з італійськими дизайнерами. Під час виробництва фахівці орієнтуються на європейські традиції, фабрика створює затишні та ергономічні кухні, які задовольняють потреби навіть самого вимогливого покупця.

Плюси:

 1. Місткість і незвичайний дизайн.
 2. Довговічність.
 3. Зручність у використанні.
 4. Великий асортимент — від класичних варіантів і до модерну.
 5. Фірма пропонує найбільш практичні і недорогі кухні.

Мінусів у компанії не виявлено. Мабуть, один з небагатьох виробників, яким задоволені практично всі звернулися покупці.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura18 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Імперія Кухні

Фірма позиціонує себе як стрімко розвивається, має динамічну і досвідчену команду співробітників. Компанія працює з матеріалами закордонного виробництва і завжди намагається знайти індивідуальний підхід до клієнта.

Плюси:

 1. Виконання проектів будь-якої складності.
 2. У процесі діяльності працівники спираються на передові традиції мебелестроения.
 3. Висока якість обслуговування.
 4. Оперативна доставка.

У фабрики практичних немає мінусів. З недоліків виділяють тільки невеликий вибір стільниць.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura19 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Форема

Фабрика займається дизайном меблів і її подальшою установкою в квартирі. Компанія має власні цехи, складські приміщення, а також широку сітку власних салонів.

Позитивні сторони:

 1. Висока якість продукції, порівнянне з рівнем імпортних аналогів.
 2. Виконання замовлень будь-якої складності.
 3. Асортимент щорічно поповнюється.
 4. Відсутність шлюбу.

У фабрики існує кілька недоліків.

Основні мінуси:

 1. Переплата за збирання та доставку.
 2. Збірка фахівцями здійснюється не на найвищому рівні.

У цілому компанія проявляє себе з позитивної сторони, незважаючи на кілька недоліків.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura20 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Кухністрой

В процесі виробництва фабрика орієнтується на тенденції Європи і намагається перевершити зарубіжних конкурентів. Всі кухні відповідають сучасним технологіям і мають відповідні відмітні знаки якості. Фахівці виконують навіть самі важкі завдання і завжди готові піти на поступки клієнтам.

Плюси:

 1. Місткість.
 2. Максимальну зручність у використанні.
 3. Вигідне співвідношення ціни та якості.
 4. Великий вибір. Можна вибрати кухні як у класичному варіанті, так і в стилі модерн.
 5. Довговічність.

Недоліків не так багато, але на них варто звернути увагу, щоб уникнути неприємних наслідків.

Недоліки:

 1. Затягнуті терміни.
 2. Багато клієнти незадоволені роботою дизайнерів.

Користувачам було відзначено, що багато менеджерів просто не розбираються в товар, що продається.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura21 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Столплит

Фабрика «Столплит» пропонує великий асортимент кухонних моделей. Фірма на ринку не так давно, але вже отримала багато хвалебних відгуків з боку клієнтів.

Позитивні сторони:

 1. Невисока вартість.
 2. Хороша якість збірки.
 3. Креативний дизайн, що запам’ятовується.

На ряду з позитивними відгуками зустрічаються і протилежні.

Багато відзначають погану роботу продавців, а також низька якість меблів, яка прослужить не більше одного року.

rejjting proizvoditelejj kukhon: kak pravilno vybrat kukhonnuyu fabriku dlya pokupki praktichnogo i nedorogogo garnitura22 Рейтинг виробників кухонь: як правильно вибрати кухонну фабрику для покупки практичного і недорогого гарнітура

Вибір кухні — відповідальна справа.

Кілька корисних порад при виборі кухонних моделей:

 1. При виборі кухні слід звернути увагу на країну-виробника. Меблі вітчизняних компаній хороша тим, що вона підходить практично під будь-який тип приміщення і орієнтована на виконання індивідуальних завдань. Крім цього, вона доступніше за ціною і ні в чому не поступається за якістю. Найбільші російські фабрики працюють на верстатах і обладнанні німецького виробництва і повністю слідують європейським традиціям.
 2. Рекомендується купувати кухні тільки в офіційних магазинах або у офіційного представника. В дилерському салоні здійснювати покупку не варто.
 3. Перед покупкою потрібно вивчити принципи планування кухонь, щоб звести до мінімуму ймовірність помилок і неточностей в дизайн-проекті.
 4. Якщо виникло відчуття, що планувальник не знає, про що він говорить, то потрібно відразу поміняти спеціаліста на іншого.

Рейтинг виробників кухонь показав, що від вибору залежить не тільки майбутній результат, але і те, наскільки приємно буде перебувати в оновленому інтер’єрі будинку.

Відео про вибір матеріалу для кухонного фасаду

У представленому відео розказано, як правильно вибрати матеріал для кухонної фасаду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради