Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

На дворі XXI століття, але народ досі вірить у прикмети і повір’я. Відомо багато забобонів, пов’язаних з предметами побуту, які ми щодня використовуємо. Навіть закоренілі скептики інстинктивно застигають на місці, якщо бачать жінку, що йде з відром. У таких випадках мимоволі виникає питання: а раптом це до нещастя?

Прикмета про бабу з порожнім відром є однією з найбільш відомих і поширених. Вважається, що жінка несвідомо забирає успіх та позитивну енергетику. Тому варто знати точне значення прикмети і способи нейтралізувати її негативний вплив.

65af21f0fde6d60f5ac244e5e8766b74 Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

Поширені прикмети, пов’язані з відром

Багато поколінь наших предків ретельно аналізували різні події і їх наслідки. Отримані висновки взяли вид прикмет і звичаїв, які повинні були неухильно дотримуватися. Наприклад, відро обов’язково повинно бути наповнено. Порожній посудину символізує енергетичне виснаження.

У спадок нам дісталося багато повір’їв, пов’язаних з цим предметом начиння:

 1. Купуючи нове відро, обов’язково кладуть на дно монетку, щоб привабити багатство, а щоб отримати щедрий урожай, насипають у нього жменю зерна. Входячи в будинок із заповненою тарою, можна захистити житло від бід і негараздів.
 2. Залишене на ніч у передпокої порожнє відро приверне фінансові ускладнення і проблеми на роботі.
 3. В будинку не зберігають прийшли в непридатність і діряві ємності. Через діряве відро житло покидає удача, а накопичені образи вириваються назовні.
 4. Посудину, в якій зберігається питна вода, обов’язково накривають на ніч, інакше туди плюне нечиста сила, і біди не уникнути.
 5. Повертаючи запозичену тару, наповнюють її солодощами або фруктами. Подяка, висловлена таким чином, в результаті окупиться подвійно.

Доброю прикметою вважається, якщо повз вікна або балкона пройшов чоловік з повною ємністю. Варто очікувати позитивних змін, допомоги у складній життєвій ситуації від зовсім незнайомих людей.

Зустріти жінку з порожнім відром

Народні повір’я ототожнюють порожнє відро з бідністю, невдачами і проблемами. Жінка, що несе цей предмет господарського вжитку, — недобрий знак, предрекающий неприємності. Але від такої зустрічі ніхто не застрахований. Якщо особа направляється на важливий захід і є можливість все скасувати, краще так і зробити. Від запланованих справ толку не буде, вони принесуть тільки розчарування.

Трактування повір’я залежить від того, в якому напрямку рухається вісниця невдач:

 1. За прикметою, якщо зустріти бабу з порожнім відром, нічого хорошого чекати не варто. День пройде даремно, а виконана робота виявиться марною тратою сил і часу. Але прикмета діє тільки в першій половині дня — до обіду. З настанням сутінків зустріч з такою дамою сприятлива, так як вона позбавить від негативної енергетики, що накопичилися за день.
 2. Якщо жінка з порожніми відрами в руках перейде дорогу, то неодмінно відбере в людини те, що їй не належить. Дама перехопить те, що дійсно потрібно: удачу, достаток або сімейне благополуччя. Що цікаво, прикмета подіє, тільки коли жінка перейшла дорогу ненавмисно.
 3. Якщо бабця вирішила спеціально з допомогою порожньої ємності відняти у людини щастя, нічого доброго в нього з цього не вийде. Замість успіху, настане крах, достаток замінить злидні, а здоров’я погіршиться після хвороб.

1326fae3f41294cfd8510b0061476a01 Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

Жінка з повними відрами

Кожна людина неодноразово зустрічав перехожих, крокуючих з повними відрами. Цієї прикмети не варто побоюватися, вона пророкує достаток, дозвіл складних життєвих негараздів і благополучну дорогу. І неважливо, хто йде назустріч — чоловік чи жінка. Як говорить народна мудрість: в повному посудині ховаються щастя і удача.

А якщо зустрівся чоловік

Мужик, який несе порожнє відро, — прикмета не настільки сумна. Вона застерігає від легковажних слів і дій. Чоловік з порожнім відром не відбере удачу, тому що не володіє такою енергетикою, як жінка. Інша справа, якщо він з повною ємністю. Така зустріч пророкує нечуваний успіх і втілення в життя самих зухвалих починань.

Як нейтралізувати погану прикмету

Якщо на шляху зустрілася жінка з порожнім відром, існують способи усунути негативні наслідки прикмети:

 1. Якщо вийде, потрібно покликати даму і попросити її не переходити дорогу. Швидше за все, вона не помітила, що йде назустріч людини, і в її плани не входить кому-небудь зашкодити. Якщо вона знає, що може статися, переходити шлях — не в її інтересах.
 2. Якщо дорогу все ж перетнули, необхідно відразу триразово перехрестіться.
 3. Плюнути 3 рази через ліве плече і спокійно продовжувати шлях.
 4. Йде поруч особу слід обігнати, щоб залишити всі неприємності позаду.
 5. Непомітно скрутити дулю і направити в бік порожньої ємності або схрестити середній і вказівний пальці на обох руках.
 6. Якщо заплановані справи не вимагають невідкладного втручання, вірним рішенням буде розвернутися і піти додому. А завтра із свіжими силами реалізувати задумане.

Покидаючи будинок, постарайтеся не стати причиною неприємностей інших людей. Для цього покладіть на дно тари монетку, цукерку або фрукт. Навіть якщо ви не забобонні, побережіть від невдач і відчаю людей, які щиро вірять у прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради