Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

На дворі XXI століття, але народ досі вірить у прикмети і повір’я. Відомо багато забобонів, пов’язаних з предметами побуту, які ми щодня використовуємо. Навіть закоренілі скептики інстинктивно застигають на місці, якщо бачать жінку, що йде з відром. У таких випадках мимоволі виникає питання: а раптом це до нещастя?

Прикмета про бабу з порожнім відром є однією з найбільш відомих і поширених. Вважається, що жінка несвідомо забирає успіх та позитивну енергетику. Тому варто знати точне значення прикмети і способи нейтралізувати її негативний вплив.

65af21f0fde6d60f5ac244e5e8766b74 Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

Поширені прикмети, пов’язані з відром

Багато поколінь наших предків ретельно аналізували різні події і їх наслідки. Отримані висновки взяли вид прикмет і звичаїв, які повинні були неухильно дотримуватися. Наприклад, відро обов’язково повинно бути наповнено. Порожній посудину символізує енергетичне виснаження.

У спадок нам дісталося багато повір’їв, пов’язаних з цим предметом начиння:

 1. Купуючи нове відро, обов’язково кладуть на дно монетку, щоб привабити багатство, а щоб отримати щедрий урожай, насипають у нього жменю зерна. Входячи в будинок із заповненою тарою, можна захистити житло від бід і негараздів.
 2. Залишене на ніч у передпокої порожнє відро приверне фінансові ускладнення і проблеми на роботі.
 3. В будинку не зберігають прийшли в непридатність і діряві ємності. Через діряве відро житло покидає удача, а накопичені образи вириваються назовні.
 4. Посудину, в якій зберігається питна вода, обов’язково накривають на ніч, інакше туди плюне нечиста сила, і біди не уникнути.
 5. Повертаючи запозичену тару, наповнюють її солодощами або фруктами. Подяка, висловлена таким чином, в результаті окупиться подвійно.

Доброю прикметою вважається, якщо повз вікна або балкона пройшов чоловік з повною ємністю. Варто очікувати позитивних змін, допомоги у складній життєвій ситуації від зовсім незнайомих людей.

Зустріти жінку з порожнім відром

Народні повір’я ототожнюють порожнє відро з бідністю, невдачами і проблемами. Жінка, що несе цей предмет господарського вжитку, — недобрий знак, предрекающий неприємності. Але від такої зустрічі ніхто не застрахований. Якщо особа направляється на важливий захід і є можливість все скасувати, краще так і зробити. Від запланованих справ толку не буде, вони принесуть тільки розчарування.

Прикусити язика: прикмети, до чого укусити під час їжі або розмови

Трактування повір’я залежить від того, в якому напрямку рухається вісниця невдач:

 1. За прикметою, якщо зустріти бабу з порожнім відром, нічого хорошого чекати не варто. День пройде даремно, а виконана робота виявиться марною тратою сил і часу. Але прикмета діє тільки в першій половині дня — до обіду. З настанням сутінків зустріч з такою дамою сприятлива, так як вона позбавить від негативної енергетики, що накопичилися за день.
 2. Якщо жінка з порожніми відрами в руках перейде дорогу, то неодмінно відбере в людини те, що їй не належить. Дама перехопить те, що дійсно потрібно: удачу, достаток або сімейне благополуччя. Що цікаво, прикмета подіє, тільки коли жінка перейшла дорогу ненавмисно.
 3. Якщо бабця вирішила спеціально з допомогою порожньої ємності відняти у людини щастя, нічого доброго в нього з цього не вийде. Замість успіху, настане крах, достаток замінить злидні, а здоров’я погіршиться після хвороб.

1326fae3f41294cfd8510b0061476a01 Прикмети про бабу або мужика з порожнім відром

Жінка з повними відрами

Кожна людина неодноразово зустрічав перехожих, крокуючих з повними відрами. Цієї прикмети не варто побоюватися, вона пророкує достаток, дозвіл складних життєвих негараздів і благополучну дорогу. І неважливо, хто йде назустріч — чоловік чи жінка. Як говорить народна мудрість: в повному посудині ховаються щастя і удача.

А якщо зустрівся чоловік

Мужик, який несе порожнє відро, — прикмета не настільки сумна. Вона застерігає від легковажних слів і дій. Чоловік з порожнім відром не відбере удачу, тому що не володіє такою енергетикою, як жінка. Інша справа, якщо він з повною ємністю. Така зустріч пророкує нечуваний успіх і втілення в життя самих зухвалих починань.

Як нейтралізувати погану прикмету

Якщо на шляху зустрілася жінка з порожнім відром, існують способи усунути негативні наслідки прикмети:

 1. Якщо вийде, потрібно покликати даму і попросити її не переходити дорогу. Швидше за все, вона не помітила, що йде назустріч людини, і в її плани не входить кому-небудь зашкодити. Якщо вона знає, що може статися, переходити шлях — не в її інтересах.
 2. Якщо дорогу все ж перетнули, необхідно відразу триразово перехрестіться.
 3. Плюнути 3 рази через ліве плече і спокійно продовжувати шлях.
 4. Йде поруч особу слід обігнати, щоб залишити всі неприємності позаду.
 5. Непомітно скрутити дулю і направити в бік порожньої ємності або схрестити середній і вказівний пальці на обох руках.
 6. Якщо заплановані справи не вимагають невідкладного втручання, вірним рішенням буде розвернутися і піти додому. А завтра із свіжими силами реалізувати задумане.
Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

Покидаючи будинок, постарайтеся не стати причиною неприємностей інших людей. Для цього покладіть на дно тари монетку, цукерку або фрукт. Навіть якщо ви не забобонні, побережіть від невдач і відчаю людей, які щиро вірять у прикмети.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!