Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт

Іноді косметика приходить в непридатність з необережності. Наприклад, якщо впали і розсипалися тіні, їх можна відновити.

Загальні правила відновлення

Розфарбовування тіней при падінні не впливає на косметичні властивості і їх можна використовувати для створення макіяжу. Для цього необхідно відновити цілісність декоративної палетки, акуратно зібравши всі шматочки. Подальший спосіб дії залежить від ступеня наявного пошкодження.

Ситуації можуть бути наступними:

 • при падінні форма тіней збереглася, але упаковка була розбита;
 • вміст розсипалося всередині палетки;
 • упаковка була розбита, і косметика розсипалося.

Цілі шматочки збираються на целофан і укладаються в заздалегідь підготовлену ємність. Діяти треба, не допускаючи кришення. Для збору розкришених в пил тіней рекомендується використовувати стерильну серветку або щітку.

2767bac756be7bdf04b1f4092721804a Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт

Для роботи знадобляться наступні пристосування:

 • новий футляр;
 • рассыпавшийся матеріал;
 • спирт медичний чистий;
 • стерильний шприц або піпетка;
 • тверда поверхня невеликого діаметра;
 • одноразова серветка;
 • шматок тканини;
 • олівець.

Розсипалися тіні не втрачають декоративних якостей, навіть якщо для їх відновлення використовувався чистий спирт. Він має властивість випаровуватися, не залишаючи запаху. Господиня косметики може отримати з простих розсипчастих тіней функціональні спресовані вироби.

Однак якщо є непереносимість продукту, краще вибрати спосіб реанімації без спирту.

Єдиним мінусом такого процесу є недостатнє ущільнення складу, адже жінці може не вистачити сил потрібного тиску. При недостатньому пресуванні тіні через деякий час можуть розпастися, втративши щільну структуру.

Алгоритм відновлення тіней

Розсипалися тіні (відновити їх можна в домашніх умовах) в такому місці, що їх можна зібрати без праці, тоді потрібно діяти за таким алгоритмом:

 1. Поламані частини косметики розкришити до стану пудри. Для цього зібрані шматки помістити в чистий поліетиленовий пакет і обережно потовкти їх олівцем або спеціальної апельсиновою паличкою. Це необхідно для одержання щільного шару при пресуванні.
 2. Отриманий порошок пересипати в нову або неушкоджену стару палетку.
 3. Упаковку обернути поліетиленовою плівкою, захищаючи тіні від попадання частинок бруду і пилу.
 4. Набравши в шприц або стерильну піпетку декілька мг дистильованої води або спирту, по кілька крапель ввести в текстуру косметичного засобу, помішуючи при цьому.
 5. Після утворення пастоподібної консистенції матеріалу, процес закінчити. Якщо додано занадто багато спирту, доведеться довго чекати, щоб склад стабілізувався.2857488f600dfe3a62592f352cd86d55 Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт
 6. Коли продукт розм’якшиться, приступити до процесу пресування. Для ущільнення взяти ніж чи ложку. Плоскою або опуклою поверхнею виробів натиснути на покриту серветкою упаковку з тінями.
 7. Якщо упаковка кругла, як преса підійде монетка, попередньо дезінфікована і загорнута в щільну паперову серветку. Рухи повинні бути сильні і вдавливающие. Провертати імпровізований прес не варто. Поступово папір стане сирої, спирт буде вбиратися.
 8. Зупинитися і замінити серветку, продовжити тиск до тих пір, поки серветка не стане сухою. Можливо, частина тіней загубиться, залишившись на пресі, але відсоток втрат буде невеликим. Якщо при роботі використовується монетка, загорнута марлею, то на поверхні тіней залишиться красивий сітчастий малюнок.
 9. Після закінчення цих дій, коробку з відновленої косметикою тримати відкритої протягом доби. За цей час склад повністю висохне, а різкий спиртовий запах випарується.

Як уникнути розтріскування відновлених тіней

Щоб у подальшому знову створені тіні не почали розтріскуватися, необхідно дотримати наступні умови:

 • Для роботи використовувати якісний медичний спирт.
 • При змішуванні досягти того, щоб вийшла однорідна еластична маса.
 • Пресування вести до тих пір, поки не вийде щільний шар. При цьому потрібно прикладати значні зусилля.
 • Не можна досушувати відновлену косметику на сонці, батареї опалення або сильному вітрі. Він повинен проходити природно, при нормальній кімнатній температурі. Важливо, щоб упаковка тіней в цей час була відкрита.

Як відновити за допомогою спирту?

Відновлення рассыпавшихся тіней може бути з використанням спиртовмісних розріджувачів. Частіше для цієї мети застосовується медичний спирт. При його відсутності можна використовувати інший спиртосодержащий напій, що не має кольору. Склади з кольоровим фарбуванням можуть спотворити відтінок тіней.

729fa37940e68a9a4c2abe88264a2922 Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт

Для роботи знадобиться:

 • піпетка;
 • серветка;
 • імпровізований прес.

Для стандартної упаковки достатньо кількох крапель спирту. Після вбирання рідини склад повинен придбати кремоподібна стан. Замість піпетки можна взяти пульверизатор або шприц.

Процес вимагає акуратності і терпіння, адже спирт повинен не тільки розм’якшити структуру тіней, але і повністю вбратися. Поверхня розрівнюється за допомогою ножа або ложки, щоб уникнути нерівностей.

Після використання преса вийде рівний і щільний шар тіней. Після повного висихання і вивітрювання запаху спирту, зовнішній вигляд виробу буде відновлений. Така косметика витримає довгий термін щоденної експлуатації.

Важливо пам’ятати: спосіб підходить, якщо у дівчини немає алергії на спирт.

Як відновити без спирту?

Якщо є підвищена чутливість до спирту, підійде інший спосіб відновлення розсипалася косметики, який включає принцип тиску під дією пари.

Якщо для відновлення використовувати високий тиск, то при цьому кінцевий продукт залишиться надзвичайно крихким. Фахівці радять використовувати для зміцнення щільності шару теплову функцію праски.

Для цього виконуються такі дії:

 1. Виставити на таймері праски максимальну температуру.
 2. Підготувати косметику, надавши їй порошкоподібну форму і ссыпав в пакет з багаторазовою застібкою.
 3. З корпусу упаковки вийняти металевий піддон для тіней. Можна обережно підчепити його тонким і гострим ножем. Якщо цього не зробити, то під дією високої температури, корпус, що складається з пластику, деформується.
 4. Пересипавши порошок металевий піддон, потрібно починати пресувати його ложкою до того моменту, поки поверхня не стане щільною.
 5. Нагрівання праска до потрібної температури, відключити від мережі живлення. Це не дозволить воді виплеснутися на тіні, і виключить перезволоження маси. Опцію пара також відключити. Для роботи необхідний тільки сухе гаряче повітря.
 6. Приклавши гладящую поверхню приладу до тіней, потримати його в такому положенні близько 15 сек. Тиск при цьому має бути максимально сильним. Після перерви в кілька секунд, процедуру повторити.
 7. Коли оновлене косметичний засіб трохи охолоне, його знову вставити в пластиковий корпус. Через кілька годин можна користуватися улюбленими тінями.

Більш сучасний спосіб полягає у використанні для відновлення тіней такого засобу, як Duraline від Inglot. Основою для його виробництва служить силіконовий полімер.

f631ad4f96e2cacd4f414ce3fdb116b0 Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецептНа фото показано покроково як відновити розсипалися тіні.

Дана рідина може виконувати безліч функцій:

 • збільшувати стійкість тіней;
 • перетворювати їх у стійку підводку;
 • посилювати яскравість кольору.

Ця прозора рідина практично моментально сохне і практично не залишає слідів.

За допомогою засобу можна:

 • Прикріпити відколовся шматочок тіней, капнувши трохи речовини. Воно скріпить частинки краще клею.
 • Заново зібрати рассыпавшую палітру тіней.

Досить додати трохи засобу до подрібненого в порошок кольоровим складом. Після цього трохи почекати і починати користуватися косметикою без побоювання.

Перекисом водню

Розсипалися тіні (відновити косметику можна кількома способами) повністю або частково, їх цілісність можна повернути з використанням перекису водню. Завдяки антисептичним властивостям і здатності випаруються, поступово це речовина реанімує пошкоджену косметику.

Для роботи використовуються ті ж матеріали й інструменти, сам процес буде наступним:

 1. Подрібнити поламані шматки тіней в пудру.
 2. Висипати трохи порошку на дно піддона, в якому вони були, і зверху окропити поверхню перекисом. Після повного всмоктування, субстанцію вимішують до однорідності.
 3. Насипати ще 1 шар порошку і повторити дії ще раз. Таким чином надходять до того моменту, доки в контейнері виявиться весь порошок.
 4. На готову поверхню покласти і щільно притиснути паперову серветку. Вона вбере зайву вологу з тіней.
 5. Щоб ще більше ущільнити тіні, зверху покласти відповідну за формою упаковки монету. На неї зверху поставити вантаж. Через кілька днів вийде щільний і рівний шар.
 6. Контейнер вставити в пластикове підстава. Попередньо протерши його краю серветкою, змоченою в перекису.

Водою

Якщо вдома немає спирту та інших антисептиків, а самі тіні з вологим ефектом, можна спробувати використовувати для їх відновлення газовану мінеральну або дистильовану воду. Для роботи знадобиться трохи зволожити порошок.

db94e5edad01abd2188438b079a36403 Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт

Необхідно виконати наступні процедури:

Етап Опис
1 Подрібнені тіні трохи змочити водою і змішати в обраній для них ємності до стану густої пасти. При цьому краще використовувати дерев’яні зубочистки або гладкі палички.
2 На рівномірно перемішану масу зверху покласти підходящу за розміром монету або металеву пластину. Її спеціально розігрівають, щоб прибрати зайву вологу і розрівняти поверхню.
3 Коли прес охолоне, прибрати монету, краю ємності протерти і залишити в теплому і темному місці для повного висихання. Часу на це буде потрібно близько 2-х діб.

Антисептиком

В якості зволожувача можна використовувати спеціальний антисептик, має розпилювач. Процес реанімації тіней в цьому випадку буде ідентичний техніці роботи з перекисом.

Праскою

Для виконання процесу потрібно приготувати:

 • файл або пакет із застібкою;
 • качалку для подрібнення;
 • двосторонній скотч або клей;
 • нагріте праска;
 • невелику пластинку з металу, яка легко входить в контейнер з тінями;
 • ложку з пластику.

2d8fca52eaf2132942923ad478a5c477 Розсипалися тіні. Як відновити, полагодити, зібрати, що робити, домашній рецепт

Процес наступний:

 1. Вийняти металеву основу з пластикової упаковки.
 2. За допомогою невеликої качалки косметичний склад подрібнити на фользі або в пакеті.
 3. Отриманий порошок знову зсипати в ємність і накрити пластиною з металу. Її притискають розпеченою праскою, витримуючи близько 15 сек.
 4. Зняти монету. У результаті вийдуть красиві запечені тіні.
 5. Знову вставити підстава у пластикову палетку і зафіксувати за допомогою скотча або клею.

Вазеліном

Розсипалися тіні — відновити їх можна з допомогою вазеліну або гліцерину. Вазелін переважно брати косметичний, при цьому потрібно враховувати, що тіні придбають кремоподібну консистенцію. Така властивість пудровий складу набуде після змішування з в’язким інгредієнтом. Для багатьох це буде перевагою: завдяки гліцерину і вазелину шкіра повік отримає додаткове зволоження.

Змішувати інгредієнти краще паличкою з дерева або звичайною зубочисткою. За бажанням дівчини, можна ввести до складу трохи блискіток, що зробить тіні святковими.

Жінка хоче бути красивою, а в цьому їй допомагає догляд та візаж. Якщо розсипалися улюблені тіні, не треба засмучуватися. Шляхом нескладних маніпуляцій їх можна відновити. Головне, не перестаратися з рідиною, докласти максимум зусиль і не використовувати кольорові водні інгредієнти.

Відео про способи відновлення тіней

Як відновити розбиті сухі тіні:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради