Прикмета: що буде, якщо довго дивитися в дзеркало вночі

Дзеркало езотерикою розглядається як предмет, що забезпечує зв’язок між світами. З його безпосередньою участю відбуваються таємничі і нез’ясовні події. Вважається, що в темний час доби його дія посилюється. Тому виникають питання – чи припустимо дивитися на своє віддзеркалення після настання темряви. Однозначно відповісти неможливо. Варто детально розглянути, чи несуть якусь небезпеку дзеркала вночі.

a67529f40e8e40bf324a5aa4feae054e Прикмета: що буде, якщо довго дивитися в дзеркало вночі

Чому не можна дивитися в дзеркало вночі

Вважається, що активізація темних сил відбувається саме вночі. Вони здатні проникнути світу задзеркалля в оселі. Якщо подивитися в дзеркало в темряві, нечисть зможе потрапити в реальний світ, забере людську енергію і буде мешкати в будинку. При цьому сили і здоров’я будуть вичерпуватися у всіх домочадців.

Цим обумовлено повір’я, яке забороняє вішати дзеркала напроти спального місця. Навіть короткий погляд в бік дзеркальної поверхні призведе до того, що злі сутності спробують потрапити до сплячого.

Також не можна дивитися вночі на своє відображення по причині того, що дзеркала здатні зберігати накопичену за день енергію. Протягом дня всі члени сім’ї хоч зрідка, але заглядають до них. У темний час зібрана позитивна енергетика забарвлюється в темний відтінок. При цьому смотрящемуся може бути завдано непоправної шкоди.

Самим небезпечним періодом вважається проміжок з опівночі до трьох годин ночі. В цей час сили зла найбільш активні.

Нічні ворожіння

У давні часи нічні ворожіння були звичною справою. Правда, вони несли в собі серйозні небезпеки, про яку юні дівчата навіть не передбачали. В книгах і кінофільмах ця тема піднімалася неодноразово. Гадальщицы в результаті проведення ритуалу:

  • втрачали свідомість;
  • починали заїкатися;
  • переставали говорити;
  • позбавлялися розуму.

Всі ці наслідки не безпідставні. Вважається, що це заняття здатне накликати біду. Під час ворожіння при свічках залучаються злі сили. Вони спостерігають за поведінкою людини. Якщо він скаже слово неправильне або вчинить неприпустиме дію, вони обов’язково відреагують. Як мінімум налякають гадающего.

Крім того, одного разу отримавши заряд негативу, дзеркальна поверхня його починає накопичувати. Поступово виглядати в нього стає небезпечно навіть удень.

25952a9e9a8eba94b07bdd8303f7356b Прикмета: що буде, якщо довго дивитися в дзеркало вночі

Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало вночі

Навіть якщо на мить поглянути на своє відображення в темряві, можна потрапити в неприємності. Чим довше людина виглядає в дзеркало, тим серйознішими будуть наслідки. В результаті таких дій можливо наступне:

  • нечисть підживлюється енергією баченого. Він може серйозно захворіти і навіть померти. Якщо ж темрява непроглядна, злі сутності можуть вибратися із задзеркалля. У цьому випадку стан погіршиться у всіх мешканців будинку або квартири. Будуть постійні незгоди, сварки, загрожує бідність;
  • замість відображення з’явиться образ небіжчика. Якщо предмет старовинний, в ньому накопичено безліч інформації про різних людей. Тому, цілком можливо, що у відображенні буде побачений незнайомець. Після таких подій виглядає може зійти з розуму;
  • в дзеркальній поверхні з’явиться нечисть. При цьому нервовий зрив людині забезпечений;
  • у відображенні бачать домовика. У цьому випадку біди не минути. Захисник будинку озлиться і зробить життя всіх домочадців нестерпним.

Наукова точка зору

Вчені – люди несуеверные. Ті образи, які з’являються перед людьми в темряві, вони називають плодом людської уяви. Людина сприймає їх як щось потойбічне.

Особливо вразливими є особи з нестійкою психікою, які страждають від нервових розладів. Саме вони найчастіше пов’язують з’явилася випадково тінь з потойбічним світом.

Однією з головних причин заборони дивитися в дзеркала при поганому освітленні вчені називають спектрофобией. Це хвороба, яка проявляється в боязні відображають поверхонь.

Патологія здатна розвинутися навіть у людини з стійкою психікою. Страх під впливом певних факторів призводить до серйозних ментальних розладів. Ця фобія в даний час достатньо поширена. Тому медики не рекомендують виглядати в дзеркальні поверхні при недостатньому освітленні. В першу чергу заборона стосується тих людей, які люблять дивитися фільми жахів, розповідати страшні історії.

Дзеркало оповита безліччю забобонів і міфів. Тому ризикувати при його використанні не варто. Вигляд у нього слід виключно при повноцінному висвітленні. Завдяки цьому вдасться уникнути маси проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради