Пилосос Кірбі, як чистити їм килими

Серед чищення агрегатів особливе положення займає продукція американської фірми Kirby. Від більшості інших брендів пилосос Кірбі відрізняється використанням інноваційних технологій, політикою виробництва, способом поширення і високою ціною на нові моделі. Але без сумніву – це багатофункціональний прилад, що виконує чищення будь-яких поверхонь з зручністю для користувача.

Особливості виготовлення і розповсюдження пилососа Kirby

391d05fa1a3578e24f57ee5a0053d686 Пилосос Кірбі, як чистити їм килимиЗверніть увагу, що в розібраному вигляді пилосос Кірбі досить габаритний, тому потрібно буде виділити для його зберігання багато місця

Один з основних принципів компанії – випускається тільки остання, найбільш досконала модель. Випуск попередніх варіантів припиняється, хоча вони продовжують продаватися і забезпечуватися запчастинами.

Інше правило – те, що готові апарати не надходять у торговельну мережу. Розповсюдженням займаються навчені дистриб’ютори, які проводять домашні покази всіх можливостей застосування техніки. Після цього можна придбати модель роботи. Така система продажу має свої особливості для покупця:

 • Ціна на продаваний пилосос Kirby часто завищується самим дистриб’ютором з метою отримання додаткового доходу. Тому перед покупкою корисно поцікавитися орієнтовною вартістю моделі з інших джерел.
 • Після проведення безлічі демонстрацій конкретного екземпляра він навряд чи може вважатися новим і переходить в розряд «вживаних». Це потрібно враховувати при рішенні про покупку.
 • Під час демонстраційної прибирання дистриб’ютор чинить психологічний вплив на потенційних покупців, переконуючи придбати цю модель. Підходити до вирішення про покупку дорогої техніки потрібно в спокійній обстановці.

Замовити пилосос Кірбі можна і на офіційному сайті фірми або через представника у Росії.

Основні характеристики

Всі останні моделі пилососів Kirby мають загальні властивості і обов’язковий набір функцій:

 • вертикальний дизайн всієї конструкції з великим пилозбірником;
 • наявність турбо-щітки, що дозволяє ефективно вибивати пил, що скопився в глибині килима або паласу;
 • регулювання притиску до підлоги і потужності всмоктування за допомогою ножної педалі на корпусі;
 • великий набір насадок і пристосувань, призначених для очищення різноманітних поверхонь і меблів, прибирання автомобільного салону і хімічної обробки килимів.

Недоліком пилососа Кірбі вважається великою вага – 10 кілограмів. Це могло б сильно ускладнити його переміщення під час прибирання. Але з 1990 року всі моделі забезпечені системою Tech-drive, при включенні якої (перемикач на ручці агрегату) обертання двигуна через коробку передач подається на коліщатка. У цьому режимі пилосос пересувається по підлозі або килиму самостійно, потрібно лише направляти його в потрібну сторону. При бажанні авторух можна відключити, виконуючи роботу в ручному режимі.

Як чистити килими з допомогою конструкції

a028759e66749ff0cd06343dd6ac4e21 Пилосос Кірбі, як чистити їм килимиПристрій підходить для сухого та вологого прибирання

В комплект останніх моделей обов’язково входить мийка-хімчистка для вологого прибирання. Вона діє, як миюча станція, забезпечуючи обробку килимового покриття спеціальними шампунями, а потім видаляючи їх разом з впитавшимися забрудненнями.

Але перед застосуванням мийки необхідно обов’язково провести суху чистку, щоб видалити з поверхні весь пил і частина бруду. При цьому корисно враховувати наступне:

 • Спочатку регулюється рівень притиснення насадки для сухого очищення до килима. Натискаючи на педаль, треба орієнтуватися на звук пилососів двигуна.
 • Застосовувати виброщетку краще при чищенні паласів та коротковорсовых килимів. Довгий ворс вона може сильно зашкодити.
 • Після завершення сухого прибирання і перед початком вологою потрібно від’єднати пилозбірник.

Детальний опис підключення миючої насадки з контейнером для рідини міститься в інструкції по застосуванню. При покупці необхідно переконатися, що в ній є розділ російською мовою.

Подальші дії при митті килима:

 • Контейнер заповнити водою. Для орієнтування на ньому нанесені смужки, що показують рівень заповнення, який залежить від розміру поверхні, що очищається.
 • На об’єм води, що відповідає одній ризик, додати мірний ковпачок одного з сортів шампуню Kirby. В комплект пилососа миючий засіб не входить і отримується окремо.
 • Після включення апарату потрібно пройтися їм по килиму, здійснюючи руху назад-вперед. При цьому стрічка піна спочатку покриває поверхню, а потім проникає в неї. Ворсинки не намокають, а тільки злегка зволожуються.
 • Після обробки всієї поверхні необхідно почекати, поки вона остаточно висохне.
 • На завершальному етапі килим знову пропилососити, видаляючи залишки піни з впитавшимися забрудненнями.
 • Застосування миючої насадки і шампунів Кірбі забезпечує якісну хімчистку будь-яких килимів практично без їх намокання, що позитивно позначається на збереженні ворсу.

  Супутні товари

  Фактично витратний матеріал – це змінний мішок для збору сміття. Він універсальний і підходить для всіх моделей пилососів Кірбі. Випускаються зараз мішки призначені для технології Micron Magic HEPA і затримують переважна більшість дрібних часток пилу. Ціни залежать від їх кількості в упаковці і становлять 200 – 500 руб за штуку.

  При вологому прибиранні потрібні спеціальні шампуні Кірбі, які призначені для різних видів килимових покриттів і ступеня їх забруднення.

  Останні моделі пилососів продаються укомплектованими різноманітними насадками, так що придбання нових вимагається тільки в разі поломки.

  Огляд кращих моделей

  fd0faf41950c3d01517f3f1bc0d9ae07 Пилосос Кірбі, як чистити їм килимиМодель “Kirby Ultimate G”

  Варіанти йдуть у відповідності з роками випуску. Після появи новинки колишня модель знімалася з виробництва.

  Ціна на будь-пилосос Кірбі вказана лише приблизно, оскільки залежить від регіону продажу і запитів дистриб’юторів. А на старі моделі – від технічного стану агрегату.

  Kirby Ultimate G

  Випускалися з 2002 року. Від колишніх моделей відрізнялися підвищеною потужністю всмоктування і застосуванням технології тонкої фільтрації Micron Magic НЕРА.

  Фактично придбати цей пилосос можна по приватних оголошеннях. Ціна 15 – 20 тис. руб.

  Kirby Sentria

  Класична модель випускалася рекордно довго – з 2006 по 2012 рік, але поширювана досі. Алюмінієвий полірований корпус виглядає оригінально. Введений режим перемикання потужності всмоктування залежно від виду очищуваного покриття. Забезпечений світлодіодним фарою, корисною при роботі в затемнених кутах.

  Ціна 40 – 50 тис. руб.

  Kirby Sentria 2

  Удосконалена версія попередньої моделі. Випуск 2012 – 2014 рр. Зменшена споживана потужність при збереженні колишньої сили всмоктування. Збільшено кількість насадок в комплекті, у тому числі і для здійснення функцій, не пов’язаних з прибиранням.

  Ціна 50 – 60 тис. руб.

  Kirby Avalir

  Дати випуску 2014 – 2017 рр. Ця модель відрізняється по дизайну. Корпус і пилозбірник виконані в темних кольорах. Збільшена максимальна потужності всмоктування. Передбачено ще більше насадок для виконання додаткових функцій. Для їх зберігання призначений спеціальний контейнер.

  Ціна – від 70 тис. руб.

  Kirby Avalir 2

  Остання на сьогоднішній день модель почала випускатися з 2017 року. Застосування нових матеріалів дозволило зменшити вагу пилососа до 9 кг із збереженням міцності корпусу і внутрішніх деталей. Дизайн з переважанням темно-синього кольору і з збільшеною плавністю обводів. Застосування поліпшеної фільтрації – MICRON MAGIC HEPA11.

  Ціна – від 100 тис. руб.

  Поломки і запчастини

  Незважаючи на надійність техніки Kirby, з часом окремі деталі зношуються і виходять з ладу. Найчастіше потрібна заміна ременів, крильчатки і підшипників. Поломка двигуна відбувається в рідкісних випадках і гарантія на нього – до 3 років.

  Для зменшення вірогідності поломки деталей потрібно регулярне техобслуговування пилососа – не рідше 1 разу в 3 роки. Проводити його, як і ремонт при поломці, потрібно в сервісних центрах. Вони є в кожному великому місті. При їх відсутності можна послати запит на офіційний сайт, де підкажуть варіант для ремонту.

  При покупці пилососа надається опція його довічного обслуговування, яка забезпечить безкоштовний ремонт і заміну деталей. Це зажадає витрат, але і запчастини до цієї техніки коштують дорого.

  Відгуки користувачів на пилосос Кірбі

  Основні нарікання пов’язані з високою ціною на техніку Kirby. Але більшість з тих, хто зміг придбати ці пристрої, вважають свої витрати виправданими.

  Значна частина негативних відгуків стосується не якості роботи самого пилососа, а способів його поширення. Невдоволення викликає настирливість дистриб’юторів. З цієї причини потенційні покупці часто відмовляються навіть від ознайомлення з можливостями техніки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради