Чи можна стригти волосся ввечері і вночі – прикмети і їх значення

Волосся відносяться до ланки зв’язку людини із Всесвітом, так як мають здатність накопичувати позитивну і негативну інформацію. З цієї причини стрижку робили по необхідності, щоб не втратити щастя, силу.

6b33f00fd86404c3f7a30802aa17457c Чи можна стригти волосся ввечері і вночі – прикмети і їх значення

Чому не можна стригтися ввечері

Підстригатися ввечері не рекомендується. Народні мудрості стверджують, що людина з довгим волоссям приваблює щастя, успіх і матеріальне благополуччя. Стрижка призводить до втрати добробуту, здоров’я, душевної рівноваги.

Основні причини, за яких не варто стригтися ввечері:

  • Швидка втрата здоров’я.
  • Порушення біополя і енергетичного балансу людини.
  • Помутніння розуму.
  • Залучення в життя негативних подій.
  • Скорочення тривалості життя.
  • Втрата фінансового благополуччя.

Вважається, що несприятливі події в житті людини здатні наступати навіть при подравнивании чубчика або кінчиків пасом у вечірній час.

Прикмети про стрижку вночі

Візьме про те, чи можна стригти волосся ввечері або ні, не так багато. Основне марновірство стверджує, що при заході сонця світ наповнюється темними сутностями. Якщо підстригтися вночі, у темних сил з’являється момент, що дозволяє напасти на ослабленого стрижкою людини. У результаті відбувається втрата всього світлого і чистого життя.

eb7fc99bb687c46665789d8fc39a18d4 Чи можна стригти волосся ввечері і вночі – прикмети і їх значення
В яких станах не можна стригтися на ніч і чому:

  • Сьогодні стало модним голити дітям волосся з метою зростання густих локонів. В давнину вважалося, що це позбавляє малюка життєвих сил. Не можна робити батькам стрижку своїм дітям, так як в подальшому їх чекає важке життя.
  • Нерідко на вулицях міста зустрічаються вагітні жінки, які не вірять у народні прикмети. Вони вважають, що можна стригтися ввечері і вдень під час виношування дитини. У народі вважалося, що укорочення довжини волосся послаблює енергетичне поле людини. Страждає майбутня мати і ненароджена дитина.
  • Підстригати волосся ввечері не можна студентам під час здачі сесії або іспитів. Існує прикмета, що коротшає не тільки локон, але пам’ять і розум.
  • Близьким і кровним родичам стригти один одного вночі заборонено. Тато не повинен підстригати сина, мама — дочка і навпаки. Прикмета стверджує, що так коротшає життя того, хто стриг і кому роблять зачіску.

Якщо людина все ж підстрижений ввечері, то потрібно подумати куди подіти решту волосся. Розкидати суворо заборонено, так як вони містять енергію власника, яка може потрапити в руки до поганого людині.

Рекомендується спалювати зістрижене волосся. Існує повір’я, що вогонь знищує не тільки інформацію про людину, але і відганяє біди, нещастя, а спалені локони вважаються провідником в гарну, щасливу життя.

У давнину люди навіть після розчісування збирали волоски, що залишилися на гребінці, а після набивали невелику подушку. Надалі атрибут клали під голову померлим під час похорону.

Найкращий час для створення нової зачіски

Стрижуть волосся в будь-який день тижня, крім неділі. Стрижка в цей період може негативно позначитися на успіху людини.

Прикордонним періодом для стрижки вважається п’ятниця. Змінивши зачіску, людина сприяє серйозних змін в житті. Тут варто задуматися, чи варто щось міняти чи ні.

Стригтися не можна в новомісяччя, так як людина скорочує своє життя. Саме з цієї причини перед походом в перукарню рекомендується звернути увагу на сприятливі дні за місячним календарем.


Укорочувати довжину пасом ввечері чи ні, вирішувати кожному. Прикмети в сучасному світі втратили актуальність. Перерахованим вище заборон на стрижку ввечері варто довіряти, а сприятливі дні для нової зачіски шукати в місячному календарі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради