Що робити, щоб гроші водилися завжди в дома, і в гаманці

Ми живемо в сучасному світі, зі своїми законами і порядками. Світ наш, на щастя, чи на жаль — матеріальний, де цінуються гроші та матеріальні цінності. Не дарма ж кажуть, «у кого більше грошей, той і правий». Гроші вирішують багато чого, якщо немає грошей, то немає за що купити їжу і одяг, і задовольнити наші самі базові потреби. Я вже не кажу про щось більше.

Знаєте, найцікавіше те, що наше ставлення до грошей, відіграє важливе значення. Ставлення нас, наших друзів, батьків. Якщо ви щодня чуєте одні і ті ж фрази, вони стануть девізом у житті.

Наші батьки виросли в інший час, коли цінувалася духовність, дружба, духовні цінності, а зараз зовсім інше. Якось спостерігала на дитячому майданчику цікаву сцену. Маленька дівчинка просила маму купити іграшку, а мама м’яко відмовляла їй, на що донька відповіла, що мама мене не любить, якщо не хоче купити.

Сучасні діти сприймають матеріальні цінності як щось само собою зрозуміле, а їх відсутність, як не жаление батьків виявити свою любов. І як би не говорили, що духовне важливіше, ніж матеріальне, у мене на це є одна відповідь. «В нашому житті все важливо, і духовне, і матеріальне».

b786846a69b03af785fc977ad9225166 Що робити, щоб гроші водилися завжди в дома, і в гаманці

Що ж робити, щоб водилися гроші? А я відповім, все просто, потрібно докорінно змінити своє життя, полюбити себе, зайнятися своїм розвитком, почати планувати сімейний бюджет, вести облік своїх витрат. І нарешті, поставити собі мету.

Ви знаєте, на що здатні люди, у яких є цілі, амбіції і бажання. Так, діяти, а не просто лежати на дивані, і чекати коли мішок грошей впаде їм на голову.

Раніше, на блозі ми говорили, яка чакра відповідає за гроші, і як її відкрити. Якщо вам близька ця тема, або ви бажаєте ознайомитися, то можна прочитати.

Бабусині поради і народні прикмети, щоб гроші водилися

Є звичайно поради моєї бабусі, яка жила в селі, працювала, і при цьому мала дохід крім пенсії, а її сусідки, сиділи на лавочці і всіх обговорювали. Жорстоко, правда? Так говорити про старих бідних сусідок?

Моя бабуся була людиною працьовитою, у неї як у всіх, був нажитий «букет хвороб», але бідкалася вона рідко, трудилася, вміло розпоряджалася грошима, ось і весь секрет.

Але є ще деякі бабусині поради:

 • У домі має бути лад, все повинно бути по поличках, і на своїх місцях. Ні, хаосу, та чистоті.
 • Не знаю чому, але частину грошей моя бабуся зберігала під клейонкою обіднього столу.
 • Після заходу сонця нікому не позичала, не давала в борг.
 • Рахувала гроші до заходу сонця, казала, якщо вважати після, вони убудут.
 • Якщо отримувала гроші, незважаючи ні на що, вони повинні були «переночувати» вдома, а на наступний день тільки здійснювати на ці гроші покупки.
 • Не можна залишати дрібниця на столі, до сліз. Але і викидати монетки теж не можна, як у нас часто валяються під ногами на вулиці.
 • Побачивши молоду місяць покладіть на вікно свій гаманець або купюру.
 • Віник в будинку повинен знаходиться мітелкою вгору, а не ручкою.
 • Не прибирайте в будинку або квартирі після заходу сонця.
 • Можна помістити в гаманець лавровий лист, старо як світ, чи не так?
 • Шапки і рукавички на стіл класти не можна, стара добра прикмета, кажуть, залишитеся без грошей.
 • Сидіти на столі, раніше вважалося до бідності.

Під порогом помістіть монету, але так щоб приховати від сторонніх очей, переступаючи потрібно сказати»Я додому, гроші за мною».

Ще є таке повір’я, що гроші потрібно не з рук в руки передавати, а класти на стіл. Дуже часто, у нас на ринках, продавці так і роблять.

Поради, що робити щоб в домі завжди були гроші

Знаєте, зараз буде дуже смішно, коли я скажу, поміняти свою нелюбиму роботу на ту, яку ви заслуговуєте, якого варті. Або нарешті, знайти роботу або почати заробляти. Ви не чекаєте цього, ці повчання, вам і так набридли.

Почнемо з самого простого, припиніть говорити слова на кшталт «немає грошей», » я не можу це собі дозволити». Скаржачись на брак грошей ви чіпляєте до себе фактори, які погано впливають на залучення грошей.

Гроші треба полюбити, а як можна полюбити гроші, якщо багато хто не люблять, задумайтеся над цим.

8fcf33f1dd6605865786e519ae1b9473 Що робити, щоб гроші водилися завжди в дома, і в гаманці

Говорите про фінансах тільки в позитивному ключі. «У мене є гроші». Навіть дрібниця, це гроші, які у вас є. А чи знаєте ви, що монетки, «діти, великих грошей». І мріючи про великі гроші, ми так не цінуємо монети.

Багато експертів і гуру, рекомендують навіть зшити мішечок, помістити монетки, і періодично струшувати, щоб чути дзвін монет.

А ще, можна перераховувати, періодично купюри, це заспокоює нервову систему, і дає впевненість у тому, що гроші є.

Дуже рекомендую вести облік грошей, ви побачите, що частину коштів можна економити, так як вони розходяться на всякі дрібниці і дурниці. Вміло розпоряджатися сімейним бюджетом, дуже важливо.

 • Гроші не люблять скандалів, «залучаються позитивним людям».
 • Віник в будинку переверніть мітелкою вгору.
 • Дотримуйтесь чистоту і порядок в будинку.
 • У будинку повинно пахнути корицею, ваніллю, апельсином.
 • Зберігайте гроші у дерев’яній скриньці. Всесвіт не любить порожнечі, купіть гарну дерев’яну шкатулку, покладіть купюру, і незабаром, у вас буде повна скринька грошей.
 • Порожні пляшки і ножі не залишайте на столі на ніч, це до бідності.
 • Дзеркала скляні поверхні в будинку, натирайте до блиску.

Є таке правило «гроші повинні робити гроші», або «гроші мають примножуватися, множитися». А хорошим «домом для грошей служить банк», ой, знаю я про недовіру банкам, про обмани, але потрібно вибирати надійний і перевірений.

Дуже здорово, коли в хаті пахне апельсинами, а ще ваніллю і корицею, це гармонія і затишок, в такому будинку хочеться бувати, і йти не хочеться.

Відео, як залучити гроші в наше життя

Подивіться ролик, і ви почуєте мудрі думки стосовно грошей, нашого ставлення до них, як правильно ставитися до грошей, як говорити, що мислити.

Впевнена, ви багато дізнаєтеся і почерпнете з цієї інформації. Багато вчителів, рекомендують в будинку тримати статуетку богині Фортуни, яка є богинею достатку.

Що робити щоб водилися гроші в гаманці?

Ось такий гаманець, як на фото, для зберігання грошей не підходить, так як вони зберігаються в смятом стані, а нам потрібно, щоб вони зберігалися рівне, причому складеними по зростаючій.

09a7f158d27d9eb75a0405ed1859b4be Що робити, щоб гроші водилися завжди в дома, і в гаманці

В гаманці не повинно бути фотографій, тільки карти, монети і купюри. Експерти рекомендують купити найдорожчий гаманець, шкіряний, найкрасивіший, щоб він був червоного або зеленого кольору. А ще краще, всередині червоний, а зовні чорний, чули про це?

 • Масло пачулі, ніби залучає гроші, але ніколи не пробувала це засіб.
 • Маслом пачулі, ще, змазують купюру, і кладуть у гаманець, не витрачають її, а носять з собою.
 • Багато носять щасливий долар або євро в гаманці, щоб залучати гроші.
 • Лавровий лист, теж, залучає гроші, і якщо він розсипається, значить пора замінити його на новий.
 • Щоб гаманець притягував багатство, він повинен бути новим, а не старим і пошарпаним.
 • Матеріал для гаманця повинен бути із замші, тканини або шкіри.
 • Купюри не повинні бути зім’ятими, складайте їх рівно, купюра до купюрі.

Нехитрі поради, чи не так? Якщо у вас є свої перевірені дії, які дозволяють зберегти і примножити капітал, поділіться нижче в коментарях, буду вам вдячна!

Швидка грошова допомога Всесвіту, щоб був успіх і гроші в сім’ї

З відео ви дізнаєтеся, як залучати гроші, як розвивати свідомість достатку, як увійти в стан Процвітання і Успіху! Автор Євгенія Довгорука, докладно все розповість.

Отримуючи гроші, подумки подякуйте за них Всесвіт. Будьте задоволені тим, що у вас є. Будьте вдячні тому що маєте на сьогоднішній день. Невдячні, так і в бідності.

Перестаньте всіх лаяти і засуджувати, це важливо. У кожного своє життя, свої порядки, своя історія. Як говориться, «одягни його тапочки, і пройти його шлях», а потім будеш засуджувати.

Кожен живе так не заслуговує, а як дозволяє собі жити. Дозвольте собі жити щасливо, в достатку і любові.

Негативні установки заважають вам стати щасливими і багатими. Нещодавно побачила таку фразу в соц. мережах, «якщо гроші це зло, то дайте мені трохи цього зла». Не потрібно думати про гроші в негативному ключі.

Отримуючи щось завжди дякуйте, будь то їжа, одяг або послуги. Віддаючи, теж дякуйте, і просіть щоб гроші повернулися до вас.

Що робити з новим гаманцем щоб водилися гроші

Деякі експерти запевняють, щоб налагодити відносини з грошима, необхідно придбати новий гаманець, який стане справжнім магнітом для грошей.

Одне з найбільш цілющих рослин Звіробій, давно визнаний хорошим магічним засобом, з допомогою якого можна здійснювати обкурювання гаманця на Місяць.

Вибирати потрібно багатофункціональний гаманець, з різними відділеннями, для карт, дрібниці і паперових купюр.

 • Червоний колір гаманця сприяє стабільності, всі витрати в такому гаманці будуть компенсуватися.
 • Зелений, відображення природи, сприяє зростанню і розвитку, гроші будуть додаватися.

Власник гаманця повинен знати, яка сума у нього знаходиться в гаманці, стільки є готівки в будинку, на карті.

Всі камені зеленого кольору або подібних йому відтінків вважаються грошовими талісманами. Але якщо потрібно вибрати один з них, то нехай це буде малахіт.

Як тільки отримано новий гаманець, що ж потрібно зробити, щоб водилися гроші? Його беруть у ліву руку, дуже тихо, щоб ніхто не почув, пошепки проговорюють кілька слів. Але якщо не дозволяє навколишня обстановка і заважає присутність людей, доведеться все це зробити подумки.

Це дуже короткий змова, він як би визначає власника, що надає йому певні права, при цьому гаманець обов’язково тримають в лівій руці:

«Дарую вам гроші відмінний будинок. Швидше множьтесь, ростіть в ньому! Господи, благослови, Ангел-хранитель, допоможи! Хай буде так».

Шлях додому повинен проходити в повному мовчанні, розповідати про купівлю або показувати своє придбання не можна.

Що робити щоб водились гроші у будинку по фен шуй

 • Практика фен-шуй доводить, що найсильнішим оберегом є Хотей – фігурка життєрадісного товстуна-китайця з мішком грошей за спиною, з монетками або персиками в руках.
 • Залучити достаток допоможуть фігурки Дайкоку, особливо, якщо вони використовуються в поєднанні з фігурками ще одного бога багатства – Ебісу — і рибою Тай.
 • Три китайські монетки з дірочками посередині – символ, здатний залучити в життя удачу і примножити фінанси. Ці монетки пов’язують червоною стрічкою і кладуть або під половічок, або в портмоне. Ще ефективніше дія цього талісмана стає, якщо його опустити в акваріум або фонтанчик. Можна покласти амулет під кашпо, в якому росте кімнатна рослина. Талісман, складений з шести таких монет, додатково виганяють з життя сварки і хвороби.
 • Трипала жабка, в якої в роті затиснута монетка, може залучити додаткові фінанси тільки в тому випадку, якщо вона «дивиться» всередину будинку, а не вхідні двері або вікно. Адже добробут, як стверджують послідовники вчення фен-шуй, в іншому разі просто «ускачить» в двері або вікно. Вдалим місцем для цього символу може стати акваріум або фонтанчик.
 • Статуетка сови, поміщена поряд з грошовим або доларових деревом, сприяє збереженню фінансового благополуччя, адже мудрість оберігає людей від необдуманих витрат, подає господареві оселі ідеї, що допомагають примножити добробут.
 • «Грошовими» тваринами китайці вважають щурів і риб. Тому по фен-шуй фігурки або зображення, розташовані зоні багатства, також збільшать доходи людей, що живуть в цьому приміщенні.
 • Здавна апельсини і мандарини вважалися символами добробуту і достатку. Картини з натюрмортами, де присутні зображення цих цитрусових, муляжі або натуральні фрукти, красиво лежать в вазах або тарілках, допоможуть не тільки підняти настрій, але і відкрити чудові можливості для легких заробітків, коли сам процес праці буде приносити задоволення і давати пристойний дохід.
 • Традиційно вважається вдалим і ефективним символом для збільшення добробуту красива скарбничка. Природно, вона повинна використовуватися за призначенням, а не стояти на полиці в якості порожній статуетки.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради