Чому дружині не можна стригти чоловіка, сина та інших родичів: давня прикмета | ТвойДЕНЬ

Багато хто задається питанням, чому дружині не можна стригти чоловіка. Прикмета бере свої витоки ще з давніх часів, коли предки надавали волоссю велике значення. Вважалося, що у волоссі ховається вся сутність людини, його енергетика і життя. За прикметою, стригти родича – поганий знак. З цієї причини багато людей з побоюванням ставляться до процесу. Щоб нейтралізувати негативну енергетику, варто дослухатися порад, які допоможуть не нашкодити рідній людині.

Звідки з’явилася прикмета

Прикмети, можна дружині стригти чоловіка, утворилися ще з давніх часів.

Волосся несуть сильну енергетику, яка має вплив на людину. Волосся – якась зв’язок з космосом.

Локони створені, в першу чергу, для захисту голови від перегрівання, охолодження, ударів. Завдяки волосяного покриву люди можуть змінювати зовнішній вигляд, стає привабливішим.

 1. На Русі дами ходили з покритими волоссям.
 2. В косі полягала жіночність. Існував спеціальний обряд плетіння: волосся мили, укладали і заплітали стрічки.
 3. При розпусканні кос дівчина кликала чоловіка в сімейне ложе.
 4. Священнослужителі відрощували довге волосся, щоб підтримувати зв’язок з космічними потоками. Духовні люди також носили вуса, бороду.
 5. Буддисти, щоб зануритися у власну свідомість, голилися наголо. Це допомагало відключитися від зовнішнього світу.
 6. Залишки пасм ховали, щоб не потрапили у погані руки.

У що вірили наші предки-язичники

Ще з давніх часів наші предки ставилися до волосся з великою повагою. Якщо вірити прикметам, волосся можуть розповісти практично все про власника. Прядки використовуються у різних магічних обрядах. За допомогою залишків можливо навести порчу, змова, пристріт. Також остриженными волоссям лікували від різних хвороб.

265dda481af667d87165757ae4efca0a Чому дружині не можна стригти чоловіка, сина та інших родичів: давня прикмета | ТвойДЕНЬТому стригти свого чоловіка – поганий знак. Дружина не повинна стригти коханого.

Відповідь в біблійних оповіданнях

Стригти волосся чоловікові вважалося поганою прикметою ще з біблійних часів. У Біблії згадуються такі ситуації. Самсон – чоловік царської крові – мав красиві густі волосся і велику силу. Саме в косах полягала сила героя. Він міг власними голими руками здолати лева.

У чоловіка була дружина під ім’ям Даліла. Жінка напоїла чоловіка снодійним і наказала обрізати йому коси. Після цього Самсон став слабким, його захопили в полон, осліпили. Багато художники взяли за основу для картин цю історію. З цієї причини на сьогоднішній день дівчата бояться стригти свого чоловіка.

Що станеться, якщо дружина постриже чоловіка

Коли хлопця стриже перукар, спеціаліст переймає негативну енергетику на себе. Якщо процедуру виконує хтось із близьких родичів – негативна енергетика залишається в сім’ї.

Волосся вважаються джерелом життєвих сил людини. Стрижку необхідно проходити як мінімум раз на місяць. Варто робити стрижку кінчиків волосся, в яких накопичується негативна енергетика.

Існує кілька прикмет, чому дружині не можна робити стрижку дружину:

 • Жінка може зменшити тривалість життя своєму чоловікові. Існує думка, що чоловіча стать живе досить менше жіночого. Швидше за все, така прикмета пішла від історії з Біблії про Самсона і його дружину Далилу.
 • Також існує думка, що через стрижки чоловік може знайти іншу або піти до коханки.
 • Дама може зруйнувати сімейне щастя з чоловіком. Це призводить до конфліктів, а незабаром і до розлучення.

Як не допустити наслідків, передбачених у прикметах

Багато хто задається питанням, чи можна стригти волосся родичам. Прикмети дають негативну відповідь. Але якщо дотримуватися деяких порад, можливо нейтралізувати негативне значення забобонів:

 1. Вибирайте відповідні дні для стрижки – це понеділок, вівторок, четвер. Для оздоровлення волосся стрижіться на убуваючу місяць. Для швидкого зростання – на зростаючу.
 2. Дружина, яка підстригає чоловіка, повинна мислити позитивно.
 3. Наповніть процес любов’ю. Чоловік повинен бути в гарному настрої.
 4. Ножиці перед тим, як стригти, варто промити проточною водою, щоб очистити енергетику. Потім зрізати повітря над головою чоловіка тричі. Після стрижки слід повторити дії.
 5. Роблять наклеп-захист на дружину і чоловіка.
 6. Проводити процедуру в першій половині дня.

e54bd5b03707f04f5de2d1f6391b19f7 Чому дружині не можна стригти чоловіка, сина та інших родичів: давня прикмета | ТвойДЕНЬВикористовуйте спеціальну молитву.

Чи можна чоловікові стригти волосся дружині

Багато хто цікавиться, чи можна чоловікові стригти дружину. Прикмета має таке ж тлумачення, який би родич не стриг. Вважається, що таким чином близька людина забирає життя у того, кому роблять стрижку.

Незабаром пара може розійтися. Це станеться з різних причин:

 • непорозуміння;
 • згасання любові;
 • поява коханця або коханки на стороні.

403af1c5b07cd76aa333beee38d7cf58 Чому дружині не можна стригти чоловіка, сина та інших родичів: давня прикмета | ТвойДЕНЬМіж подружжям є сильна ментальна зв’язок. Якщо робити стрижку один одному – можливо зруйнувати цей зв’язок, що призведе до поганих подій.

За місячним календарем небажано чоловікові підстригати дружину на шістнадцятий місячний день. Це ознака зради і швидкого розставання.

Інші прикмети щодо стрижки родичів

Є й інші прикмети, які свідчать, що не можна стригти родичів:

 1. Вагітним жінкам небажано обстригати волосся. Це може нашкодити малюкові, забере життєві сили. Є повір’я, що дитина може народитися з проблемами зі здоров’ям. Тому майбутні мами побоюються фарбуватися або стригтися під час вагітності.
 2. Робити стрижку синові чи доньці до року не бажано. Дитина ще маленький і беззахисний, це може скоротити тривалість життя. Навіть після року варто стригти дитя з обережністю.
 3. Не можна самостійно робити собі стрижку. Це призведе до проблем зі здоров’ям. Людина відчує нездужання.
 4. Не варто стригтися перед важливою подією – іспитом, великий угодою і т. д. Навіть мити голову не рекомендовано. Більше це марновірство ставиться до учнів.

Саме з цих причин небажано стригти дитину, чоловіка, дружину або інших родичів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради