Меблі на замовлення. Які переваги та недоліки

Переваги меблів під замовлення

Останнім часом спостерігається тенденція до зростання купівлі меблів під замовлення. Така ситуація пов’язана з низкою переваг, які дає ця послуга у порівнянні з придбанням стандартних фабричних моделей. У першу чергу можна відмітити наступні плюси індивідуального виробництва меблів:

  • чіткий підбір розмірів продукції відповідно до попередніх замірів на місці майбутнього встановлення;
  • вибір індивідуальних особливостей меблів на розсуд замовника – матеріалів виготовлення, конструкції, кольорів, дизайну та інших параметрів;
  • можливість гармонічної інтеграції меблів до інтер’єру, заточеного під певний стиль;
  • створення меблевих одиниць нестандартних розмірів, для маленьких приміщень.

Меблі під замовлення є індивідуальним витвором мистецтва, який розробляється у одиничному екземплярі під конкретне завдання. Це означає, що замовник точно не зіштовхнеться з проблемою невідповідності за розмірами або стилем, як це часто буває зі стандартними моделями.

 Меблі на замовлення. Які переваги та недоліки

Недоліки меблів під замовлення

Виготовлення меблів під індивідуальне замовлення має певні недоліки, на які варто звернути увагу. В першу чергу це пов’язано з матеріальними та часовими витратами. На створення меблів під конкретні вимоги знадобиться більше часу, тому треба бути готовим почекати 1-2 місяці. Але у замовника не завжди є змога чекати.

Також слід розуміти, що індивідуальні меблі потребують більш кропіткого ставлення, тому вартувати вони будуть дорожче фабричних варіантів. Замовнику потрібно бути готовим викласти кругленьку суму за готовий варіант. З іншого боку заради отримання якісного предмету інтер’єру, який прослужить багато років зі збереженням первісних характеристик та зовнішнього вигляду, цілком слушно витратити більше грошей та трохи почекати.

В реальності більші матеріальні витрати на індивідуальні меблі дозволять зекономити, адже вони не потребуватимуть заміни протягом десятків років. Якщо купуєте стандартні варіанти, існує великий ризик, що вже через декілька років потрібно буде витрачати кошти на нову модель. Виготовлення меблів під замовлення проводиться професіоналами з залученням кваліфікованих дизайнерів, архітекторів та інших спеціалістів.

Перед початком безпосереднього виготовлення, приділяється достатньо часу плануванню проєкту, урахуванню усіх побажань та забаганок замовника. Тільки у цьому випадку результат буде позитивним, тому створення індивідуальних меблевих меблів не терпить поспіху. Тут стає важливою виваженість дій та уважне ставлення до кожної незначної з першого погляду дрібниці.

Джерело: сайт snite.ua

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради