Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

Побачення – що це? Взагалі – зустріч з метою дізнатися одне одного ближче. Розглянути, чи відповідає фотошоп реальності. Довідатися про минулому, сьогоденні і майбутньому. Поговорити про вічне і нетривале. Все це ілюзії. Нічого путнього один про одного на побаченні не дізнаєшся. Тому що кожен буде кращою версією себе. Так нехай твоя «версія» уб’є його «версію» наповал. Тому що перше враження – найголовніше. І другого шансу зробити його у тебе, звичайно, не буде.

 • Про що говорити на побаченні: ТОП-5 актуальних тем
  • Свіжі новини
  • Велике, вічне
  • Особистий інтерес
  • Відпочинок і туризм
  • Слово за слово
 • Чим заповнити паузу в розмові: небанальні питання
 • Про що потрібно промовчати на побаченні з хлопцем: анти-теми
 • 5 важливих порад для спілкування з хлопцем в будь-якій ситуації
 • Це по-жіночому: як поводитися на побаченні з хлопцем

  Цікава тенденція – жінки знову вирішили бути жінками. Втомившись від конкуренції з чоловіками, дістали із засіків помади, сукні й сумочки і стали, нарешті, собою. І правильно зробили. Бути жінкою – завжди виграшна позиція в розмові (і не тільки) з чоловіком. Тим більше, на побаченні.

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  Бути веденою

  Жінка – це ведена. Чоловік – ведучий. Не перехватывай на побаченні ініціативу. Та не бери її на себе. Чи визнає агресивною, або розслабитися – і платити по чеку, викликати таксі і надягати пальто доведеться самостійно. З перших секунд знайомства дозволь хлопцеві діяти. Виняток – не сподобався. Буває, реальність і віртуальність не збігаються від слова взагалі. В цьому випадку – «далі діяти будемо ми», то є ти. Замовила, випила, заплатила і втекла сверхсрочным справах.

  Бути відкритою

  Жінка – та, якій можна довіряти. Проведи репетицію жести відкритості. Ці жести сигналізують: «я щира», «каменя за пазухою не тримаю». І не важливо, що за пазухою у тебе весь бойовий арсенал – автомати, гранати, танки і літаки. Про це нехай дізнається потім. А зараз нехай відчує: ти – та, у якій душа нарозхрист, а серце на долоні. Посміхайся, дивись в очі, не скрещивай руки. І ніхто ні в чому тебе не запідозрить.

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  Більше слухати

  Архіважливе жіночий навичка – уміння слухати чоловіка. Це важливіше, ніж контуринг, стробинг і бейкинг. Серйозно. А володіють цією навичкою одиниці. За тільки їм зрозумілих причин дівчата воліють вплутуватися в програшну авантюру «задавлю інтелектом». Не перебивай, не переривай і, свят-свят, не критикуй. «Так що мені мовчати в ганчірочку?». Не сидіти і мовчати, а слухати. Це дія, а не бездіяльність. Полягає в зануренні і зосередження на об’єкті говоріння. Навчитися складно, але можна. І треба, якщо хочеш прокачувати жіночність.

  Тільки засвоївши це, можна відкривати рот і говорити. А казати доведеться. Якщо сидіти і мовчати, будеш схожа не стільки на Справжню Жінку, скільки на «принадність якусь дурочку».

  Про що говорити на побаченні: ТОП-5 актуальних тем

  На дворі двадцять перше, а не шістнадцяте століття, і в уявленні багатьох чоловіків Справжня Жінка – ще й жінка говорить. Про що говорити? Це питання цікавить кожного, хто не прокачаний в області НЛП, пікапа і ораторського мистецтва. Насправді, нічого складного. Можна задати хлопцеві правильні питання і слухати його. Говорити – не дрова колоти. Просто зацепись за одну з наступних тем.

  Свіжі новини

  Відмінна тема для живого, актуального розмови. Вимагає підготовки. Проглянь, поки їдеш, стрічку світових новин, і з купи вибери те, з приводу чого зможеш зв’язати пару слів і не загрузнути. Виняток – новини на релігійну, сексуальну та фінансову тематику: почуття віруючих легко образити, про секс – рано, про гроші – теж.

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  Велике, вічне

  В тій чи іншій формі мистецтво люблять всі. Хтось- кіно, нехай навіть блокбастери. Хтось- живопис, нехай навіть вуличну. Ну а хто насправді слухає Моцарта, Бетховена і Вагнера. Пара питань – і загальна тема для розмови про велике і вічне знайдеться. А почати можна з допомогою чарівного слова «до речі»: «до Речі, прочитала нещодавно Монтеня. Його «Досліди» – еталон самоспостереження і саморефлексії. А що цікавого порекомендуешь ти?». Якщо хлопець почав мукати незрозуміло і покрився червоним рум’янцем – терміново переводь тему. Наприклад, з книжок – на кіно.

  Особистий інтерес

  Як не крути, а один про одного дізнатися на побаченні хочеться. Щоб не виявилося, він – у ліс, а ти – по дрова. Він – переконаний м’ясоїд, а ти – радикальна вегетаріанка. Він – свінгер, а ти – за інститут шлюбу. Ненав’язливо переведи розмову в русло захоплень, роботи і планів на майбутнє. І будь готова говорити про себе. Хлопцеві теж цікаво, чи не є ти членом клубу «сиджу, склавши ручки, чекаю принца».

  Відпочинок і туризм

  Обов’язково поговори про відпочинок і туризм. Те, як людина відпочиває, багато про нього говорить. Одна справа – «секс, наркотики і рок-н-рол». Інше – фітнес або гра в гольф. Що стосується подорожей, бери ноги в руки і біжи від хлопця, який вважає, що подорожі – марна трата часу і грошей. Навіть Туреччину з таким будеш розглядати на картинках. А якщо хлопець адекватний, і періодично кудись вибирається, розмова поллється як гірський струмок – про менталітеті, пам’ятки, національної кухні, страховках. Про одному цьому можна говорити пару побачень поспіль.

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  Слово за слово

  Буває, розмова не клеїться. Взагалі. Можна тільки поспівчувати і порадити гру в слова: задати ні до чого не зобов’язує питання «як пройшов твій день?» і розгорнути з нього історію.

  • Як пройшов твій день?
  • Ну, спочатку, як завжди, все на світі проспав.
  • О, мені теж важко прокидатися вранці. Ти сова?
  • Не те щоб сова, але вчора ліг пізно. Засидівся за фільмом.
  • Який фільм дивився?.. Ух ти, а як ти ставишся до арт-хаусу?
  • Більше віддаю перевагу трилерам і кримінальні детективи.
  • Детективи? Це в стилі Агати Крісті? Любиш інтригу?
  • Так, подобаються несподівані і непередбачувані сюжети.
  • І саме тому ми зустрілися? Ти відчув інтригу?
  • Ну, зустрічатися з новими людьми – це завжди цікаво.
  • Ах, так значить я в тебе перша?..

  І плести таку розмову ні про що можна нескінченно. Поки не вип’єш кави – так точно. А потім залишай цього зануду під благородним приводом і надалі будь перебірливими з хлопцями на сайтах знайомств.

  Чим заповнити паузу в розмові: небанальні питання

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  На випадок незручних пауз тримай в голові з десяток питань, якими можна «нафарширувати» тишу. Приклади:

  • «А чи знаєш ти, що…?» (Наприклад, що найдорожчим автомобілем в історії став Ferrari GTO 1963 року, проданий на аукціоні за 52 мільйони доларів).
  • «Ти коли-небудь…?» (Наприклад, стрибав він коли-небудь з парашутом або з тарзанки).
  • «Якщо б міг володіти якою-небудь суперздатність, але однієї, яку б вибрав?».
  • «Якщо б була можливість відвідати на машині часу якусь епоху, куди б поїхав?».

  А взагалі, зі «своєю» людиною комфортно навіть мовчати. Іноді тільки тому варто закрити ненадовго рот – щоб відчути.

  Про що потрібно промовчати на побаченні з хлопцем: анти-теми

  Є табуйовані теми. Про них можна говорити з подругою, мамою, психотерапевтом, гомосексуалістом. Але не з хлопцем. І вже точно не на першому побаченні. Залиш на потім (а краще, не чіпай взагалі):

  • переказ історії медичної книжки з дитячого саду;
  • розповіді про далеких, близьких – будь – родичів;
  • спогади про колишніх хлопців, перший секс і поцілунку;
  • визнання у власних невдачах, втрати і поразки.

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

  Втім, дивіться по ситуації. Якщо зустрілися з метою як можна швидше перевести спілкування в горизонтальну площину – про секс можна і потрібно, для розігріву. Якщо хлопець, м’яко кажучи, не сподобався – можна не тільки про колишніх, але і справжніх. Важливий, як звичайно, контекст.

  5 важливих порад для спілкування з хлопцем в будь-якій ситуації

  1. Починай побачення з позитивною репліки: «Який сьогодні прекрасний сонячний (або романтичний дощовий вечір», «Ти вибрав чудове місце для зустрічі», «Як тут затишно!». І спілкуватися буде набагато простіше і комфортніше, ніж після стандартного «Привіт».
  2. Дотримуйся пропорції між слуханням та говорінням – 75% і 25%. Тобто слухай більше. І слухай активно – став уточнюючі запитання, підкреслюючи, що тобі дійсно цікаво, а не стримуєш позіхання.
  3. Якщо твоя думка радикально розходиться з його позицією, не предъявляй його в агресивній манері: «А я вважаю, що огірки смачніше помідор, і кожна розсудлива людина погодиться з цим». Краще скажи: «Дійсно, комусь помідори подобаються більше. Приміром, я віддаю перевагу огірки».
  4. Веди себе натурально, тобто будь собою. Кращою версією себе. Але не чиєюсь, нехай навіть вдалою копією. Він запам’ятає тебе такий і дуже, м’яко кажучи, здивується, коли сексуальна кішечка перетвориться в бой-бабу.
  5. Запам’ятовуй усе, що чуєш, нехай навіть здалося: без шансів, без варіантів. Як правило, багато чого з того, що нам здається – тільки здається. І краще сьогодні навострить вуха, щоб завтра болісно не згадувати «А що він тоді говорив?».

   Про що говорити з хлопцем на побачення, кращі теми для розмов

   І все-таки, теорія без практики – ніщо. На побачення треба ходити, а якщо ходити на побачення не з ким – переходь на сторінку з описом сайтів знайомств і терміново реєструй анкету. Доведено: люди на сайтах не лише спілкуються, а й зустрічаються і навіть одружуються. За рідкісним винятком кожен мріє про просте людське щастя – кохати і бути коханим. Дій!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради