Чому не можна шити на собі прикмети

Голка використовується у багатьох магічних ритуалах і під час шиття можна обернути чаклунські сили собі на шкоду, а також накликати нещастя на будинок або родичів. Розглянемо, чому багато хто вважає, що ніколи не можна зашивати на собі одяг, чим загрожує подібна дія і як уникнути неприємностей від цієї побутової прикмети.

b21d21af3a399b7b0dc93c989e1598b5 Чому не можна шити на собі прикмети

Чому не можна шити на собі

У різні часи існували повір’я, чому не можна було шити речі на собі:

 • Занесення інфекції. У давнину не було антибактеріальних лікарських засобів, а кравецький інструмент випускався грубої кування невисокої якості – на ньому були нерівності і задирки, що було сприятливим середовищем для бактерій. Укол подібної голкою при шитті, особливо в поспіху, міг призвести до розвитку таких захворювань, як правець або зараження крові, і навіть стати причиною летального результату.
 • Невдача у справах. Шиття поспіхом призводить до розсіювання уваги з-за чого можна забути зробити щось важливе, що часто стає причиною конфлікту з близькими людьми або колегами. Зроблений по закінченні лагодження вузлик призводить до того, що надалі все валиться з рук і виникають проблеми на роботі. Шиття одягу на бігу призводить до погіршення фінансового становища в сім’ї.
 • Забудькуватість. Вважається, що пришиваючи на собі гудзик або роблячи латку, ви зашиваете свій розум і пам’ять.
 • Проблеми в дорозі. Рекомендується відмовитися від шиття одягу перед далекою дорогою – це допоможе уникнути проблем і нещасних випадків під час подорожі. Заплуталися під час роботи нитки означають, що ви заблукаєте, і довго будете шукати правильний напрямок.
 • Розбіжності з чоловіком. Заміжня жінка, зашивающая одяг на собі, може посприяти погіршення взаємин з чоловіком і привести до серйозних сварок.
 • Також не слід шити на собі церковні свята – можна привести до погіршення загального самопочуття і розвитку захворювань.

  Шиття одягу на собі під час виношування дитини може негативно позначитися на здоров’ї малюка. Якщо на нитки з’явилися вузлики, виникає ризик викидня, оскільки це вказує на затягування пуповини.

  Не використовуйте для шиття знайдену голку, оскільки цей предмет може бути заворожений і спеціально принесений заздрісниками у ваше житло. Лагодження речі на собі зробить негативний вплив на енергетику, накличе на вас або мешканців будинку псування, хвороби і навіть смерть.

  Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяЗашивая одяг на тілі у вечірній час, ви можете закликати в дім зловорожих духів, нашкодити здоров’ю і приректи себе на тривалі невдачі у всіх починаннях.

  Як обійти наслідки прикмети

  Уникнути негативних наслідків при шитті на собі можна кількома способами:

  • при лагодження одягу слід тримати невеликий шматочок нитки в роті – це допоможе зберегти пам’ять і ясна свідомість;
  • виконуючи роботу, рекомендується перебувати в повній тиші, щільно закривши рот і прикусивши язик – так ви зможете нейтралізувати негативну дію прикмети.

  Дотримуючись рекомендації можна без праці захистити себе й рідних від неприємностей, пов’язаних з лагодженням одягу на собі. Але не варто акцентувати зайву увагу на подібних забобони – багато з них виникли в старі часи, і найчастіше не несуть шкоди.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради