Можна чи не можна передаровувати подарунки, чому даренное не дарують: прикмети

Отримувати подарунки люблять всі, але іноді трапляються неприємні ситуації. Дарувальник може не вгадати зі смаком людини або вибирає непотрібну річ, формальний подарунок. Часто такі предмети залишаються забутими в коморах або на далеких полицях у шафі. Деякі люди намагаються передаровувати подарунки того, кому потрібніше. Але це може бути неприйнятним з етичної точки зору, так і прикмети попереджають про негативні наслідки. Тому передавати презент іншій людині потрібно з обережністю.

dceecfb6634e0cb3f38379fc6353e4a0 Можна чи не можна передаровувати подарунки, чому даренное не дарують: прикмети

Можна передаровувати подарунки

Багато хто вважає, що не можна віддавати свій подарунок комусь іншому, і тому є причини. Коли людина передаривает подарунок, то показує неповагу по відношенню до дарувальника, який, швидше за все, намагався, думав над вибором. У першу чергу це стосується речей, зроблених своїми руками. Адже в них вкладають сили, частинку душі.

Звичайно, і такі предмети можуть виявитися зайвими і займати місце без користі. Але і тоді даренное не дарують, вже за магічним причин. Прикмети кажуть, що між дарувальником і обдаровуваним вибудовується незримий зв’язок. Зміцнює її відданий предмет, яким би не був марним.

Подарунок зберігає в собі спогади про людину, і коли річ передаровувати, позбавляються від пам’яті.

Якщо зробити логічний висновок, то можна знайти нового господаря для речі, яку подарував неприємна людина. Навряд чи хтось захоче зберігати спогади про кривдника або зрадника. Тому дівчина, наприклад, може сміливо передарувати м’яку іграшку або інший предмет, піднесений небажаним кавалером.

Коли не можна

В першу чергу залишають собі хенд-мейд. Це продиктовано не тільки забобонами, але і тим, що в подарунок вкладена частинка душі. Поганою прикметою буде передарувати авторське виріб, яке створене своїми руками, навіть якщо зараз річ не подобається. Можливо, через роки вона буде важливим нагадуванням про друга або родича. Той, хто робить подібне, дійсно витрачає сили і час, щоб порадувати близьку людину, а не купує першу-ліпшу річ. Це показує його щирі почуття, і їх треба цінувати.

В подарунок, зроблений своїми руками, закладені добрі побажання. Передарив його, людина відмовляється від того, що йому побажали.

a375cd86e4109bcee599f788310e183d Можна чи не можна передаровувати подарунки, чому даренное не дарують: прикмети

За прикметами не можна передаровувати подарунки від рідних, кращих друзів, пари. Такі речі завжди зберігають, щоб не зруйнувати зв’язок між людьми. Крім того, такий вчинок може серйозно образити людину.

Коли можна

Є ситуації, коли доречно передарувати річ комусь ще. Дозволяється це робити в наступних випадках:

  1. Подарунок піднесли «заради галочки». Наприклад, так відбувається, коли колеги на роботі обмінюються сувенірами на свято.
  2. Дарувальник взяв перше, що попалося в магазині.
  3. Презент отриманий від недоброзичливця або відносини з людиною зіпсовані.

У двох перших випадках ніякого позитивного заряду не буде. Подарунок — лише формальність, і сам дарувальник навряд чи задумається про подальшу долю речі. А дар від недоброзичливця буде заряджений негативом. Щоб переконатися в цьому, достатньо потримати предмет у руці. Він напевно буде викликати погані відчуття або здасться занадто важким. Від таких подарунків потрібно позбавлятися, їх передаровувати, навіть якщо вони красиві чи дорогі. Адже на презент можуть накласти псування.

Але не варто висловлювати своє невдоволення чи нехтування. Треба щиро подякувати дарувальника, відповісти на всі побажання, а вже потім розпоряджатися предметом за своїм розсудом.

Припустимо передаривание цінних речей, які напевно порадують будь-якого:

  • оригінали картин;
  • старовинні предмети;
  • коштовності;
  • сімейні реліквії.

Згідно з прикметами, вони з часом знаходять особливу силу і накопичують в собі багато позитивної енергії. Такий подарунок найкраще дасть зрозуміти, як дарувальник цінує людину, адже віддає щось настільки дороге. Але справа не стільки в дорожнечі, скільки в історії, яку річ в собі приховує.

56e59114f9d81855618ce6540d6fed70 Можна чи не можна передаровувати подарунки, чому даренное не дарують: прикмети

Перш ніж передаровувати антикваріат, потрібно спробувати дізнатися побільше про старовинний предмет і долі колишніх власників. Не завжди коштовність або картина приносить господарям тільки щастя, адже бувають речі, які увібрали негатив. Деякі навіть виявляються проклятими.

Перед передачею подарунок спочатку очищають і освячують.

Краще зробити це в церкві, але якщо можливості немає, достатньо прочитати над ним «Отче наш» і окропити святою водою.

Що відбувається при передаривании подарунка

Майже кожен презент несе певний посил, який людина в нього вкладає. Це побажання щасливого життя, щоб все складалося вдало. Коли обдаровуваний приймає дар, то між двома людьми встановлюється енергетична зв’язок. Навіть якщо той, хто дарує, не переслідував таку мету, однаково обоє стають ближче один до одного. Тому, згідно з прикметами, приймати і дарувати подарунки дуже важливо. Роблять це з добрими думками, в жодному разі не в поганому настрої або подразненні.

Поки подарунок перебуває вдома, зв’язок зберігається. Навіть якщо це даремний сувенір, він все одно радує око і навіває приємні спогади.

Не можна дарувати подароване, адже разом з річчю і віддають всю позитивну енергію, яка в ній міститься.

Людина відмовляється від відносин з тим, від кого її отримав. Починаються сварки, іноді люди навіть перестають спілкуватися. Може зруйнуватися дружба і з новим власником передаренного предмета.

Як вчинити з непотрібними речами

Немає сенсу залишати подарунок припадати пилом десь у коробках. Якщо він належить до тих, які можна передаровувати, то поступають таким чином:

  1. Просто віддають людині, якій річ потрібніше.
  2. Відносять в дитячий будинок, притулок, інші подібні організації.
  3. Передають у благодійний фонд.

Це роблять з хорошими думками і бажанням, щоб подарунок обов’язково комусь допоміг. Тоді людина не просто позбутися від непотрібної речі, але і зробить добру справу.

В Європі та Америці з’явилася ще одна традиція. Там дорогі подарунки, наприклад, техніку для будинку, дарують разом з чеком. Особливо це актуально для презенту на весілля чи інше велике захід, де є ризик піднести одне і те ж. Навряд чи господарям потрібні відразу два пилососа. За чеком вони зможуть повернути непотрібну річ і розпорядитися грошима на власний розсуд. До того ж так дарувальник показує, що сам купував річ, а не передарував. Але в Росії презент з чеком може здатися неввічливим.

9c7209ffae2b6fb08e75b4a7dc931322 Можна чи не можна передаровувати подарунки, чому даренное не дарують: прикмети

Вибір подарунків — непроста справа. Тому їх приймають із вдячністю і намагаються не передаровувати. Не роблять це через забобонів, адже тоді можна зруйнувати стосунки з людиною. Але є випадки, коли подарунок можна і навіть потрібно віддати іншому. Щоб не принести в життя негатив, слідують цим правилам і дбайливо ставляться до кожного подарунка.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради