Осине гніздо на балконі: прикмета – оса звила гніздо в квартирі

На вашому балконі з’явилося осине гніздо – прикмета каже, що це не випадково. Смугасті комахи не дарма вибрали це місце для облаштування свого житла. По його розташуванню можна передбачити погоду і дізнатися, що вас чекає в найближчому майбутньому.

7f266a6818e4f8841f475dcdaedf57d8 Осине гніздо на балконі: прикмета – оса звила гніздо в квартирі

Прикмета про осином гнізді на балконі

Прикмети про осине гніздо на балконі в основному мають позитивне значення. Його поява є ознакою того, що в оселі панує благополуччя, родина живе щасливо, а в найближчому майбутньому очікуються лише позитивні зміни. Крім того, акуратно побудований будиночок комах обіцяє швидке виконання бажань.

 • За вікном оси звили своє гніздо – сім’ю, яка проживає в цьому будинку, за прикметою чекає швидке поповнення.
 • Сімейна пара вже має дітей і не планує на найближче майбутнє народження ще одного малюка – з’явилося житло ос обіцяє, що їх дім буде повною чашею.
 • Якщо в будинку проживає самотня жінка та чоловік, то осине гніздо віщує зміни в особистому житті і швидке знайомство з другою половинкою.
 • Коли смугасті комахи облаштовують свій будиночок на балконі в безпосередній близькості до дверного прорізу, господарі отримують захист від негативу. Заздрісники і недоброзичливці будуть обходити будинок стороною.
 • Якщо оси з балкона почали поступово переміщатися в квартиру і будувати ще одне гніздо в одній з кімнат – це хороший знак. Таке сусідство не можна назвати приємним, але разом з тим це є свідченням того, що будинок наповнений позитивною аурою.
 • Осине гніздо, розташоване на балконі, багато прикмети трактують як вісник удачі і фінансового благополуччя. І чим швидше нарощує свої розміри будиночок смугастих комах, тим більше очікується прибути.
 • Але якщо оси раптом покинули своє нове житло, варто побоюватися неприємностей і проблем зі здоров’ям. Зараз варто звернути увагу на самопочуття всіх мешканців будинку і не запускати хворобу, якщо з’явилися перші симптоми.
 • За осиному гнізда передбачають погоду. Наприклад, якщо ваша лоджія або балкон розташовані на останньому поверсі і комахи обрали для облаштування свого будиночка, згідно приймете це означає, що зима буде морозною і суворою.
 • Так як оси є працьовитими комахами, а живуть вони і працюють завжди разом, як єдиний механізм, то їх поява є ознакою того, що в будинку живе дружна сім’я. І щастя мешканців в найближчому майбутньому ніщо не завадить.
 • Поява осиного гнізда передвіщає багатий урожай в поточному році. Ця ознака вважається особливо приємною для тих, хто має свій город.
 • 55de0e70bdaa9147dd18a45a319e1838 Осине гніздо на балконі: прикмета – оса звила гніздо в квартирі

  Чи можна за прикметами труїти ос в їх житло

  Незважаючи на те що прикмети тлумачать звите осами гніздо виключно з позитивної сторони, терпіти цих комах у своїй квартирі і в такій кількості згоден далеко не кожен господар. Проте руйнувати його не варто. Згідно з народним повір’ям, добра такі дії не принесуть – це може обернутися великими неприємностями.

  • За прикметами, коли оси в’ють на балконі гніздо, вони тим самим обіцяють успіх у фінансовій сфері. Якщо ж почати труїти нових сусідів, то разом з ними можна знищити і щасливе передвістя – в будинок прийде злидні.
  • Самотнім людям не слід в цьому випадку розраховувати на особисте щастя. Самотність затягнеться, причому ви можете втратити навіть тих людей, з якими тільки почали будувати відносини.
  • Руйнування осиного гнізда стає поганою прикметою не тільки для того, хто це робить, але і для інших мешканців будинку. Нещастя і хвороби можуть спіткати всіх членів сім’ї без винятку.

  Здавна з осами боролися виключно гуманними способами, завдяки чому вдавалося уникнути неприємностей.

  Комах слід постаратися переселити без шкоди для них і їх житла. Сьогодні це зробити не так вже й складно. У продажу можна знайти масу щадних препаратів, які просто відлякують ос; в результаті вони покинуть своє гніздо, після чого його можна буде зняти і винести за межі будинку.

  Оси – миролюбні комахи і ніколи не заподіють шкоди, якщо не діяти агресивно. І якщо їх гніздо вам не заважає, то краще залишити його на своєму місці. Адже в цьому випадку прикмети обіцяють тільки хороше: щастя, благополуччя і прибуток.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради