Як прати світяться кросівки: чи можна це робити

Будь взуття потребує догляду, який підбирається для кожного виду взуття в залежності від матеріалу і окремих особливостей. Про те, чи можна прати світяться кросівки, замислювалися багато. Це досить важливе питання, оскільки їх особливість — наявність світяться деталей, які можуть перестати працювати з-за неправильного догляду.

kak stirat svetyashhiesya krossovki: mozhno li ehto delat42 Як прати світяться кросівки: чи можна це робити

Як доглядати за таким взуттям?

Щоб продовжити термін служби взуття зі світною підошвою, необхідно знати декілька простих правил:

  • Слідкуйте за тим, щоб всередину конструкції не потрапляла волога. Це потрібно з метою уникнення ушкодження мікросхем і елементів живлення. Навіть якщо присутній захист від води.
  • Обережно поводьтеся з роз’ємом для зарядки. Різкі неакуратні руху можуть його пошкодити.
  • У разі якщо черевики мають фосфорне нанесення, варто враховувати вплив на них погодних умов. Найсприятливіша погода для такого взуття суха і тепла.

Як правильно чистити черевики зі світною підошвою?

Взуття такого типу можна мити тільки руками. Для початку приберіть в бік шнурки та устілки. Ці частини можна прати в машинці з застосуванням делікатного режиму. Використовуючи суху щітку, очистіть поверхню і особливо підошву. Це потрібно для того, щоб пізніше бруд не розтікалася по всій поверхні. Прекрасно для очищення підошви підійде зубна щітка. Мити черевики найкраще губкою і господарським милом. Також замість мила можна використовувати зубну пасту або ж соду.

Щоб очищення було більш комфортною, слід надіти рукавички, які сприяють захисту рук від бруду і впливу різних очищувальних засобів.

kak stirat svetyashhiesya krossovki: mozhno li ehto delat43 Як прати світяться кросівки: чи можна це робитиПеребуваючи всередині взуття квіткові саші вберуть в себе всі сторонні аромати.

Щоб позбутися неприємного запаху всередині, можна використовувати кілька методів:

  • Нашатирний спирт. Потрібно змочити ним ватний диск і протріть виріб всередині. Під час роботи з цією речовиною радять використовувати респіратор або медичну маску, оскільки спирт видає неприємний запах.
  • Ромашка в пакетиках. Слід помістити в кожен кросівок по такому пакетику і залишити їх там на кілька годин. Такий спосіб підходить для щоденного використання.

Можна прати світиться взуття?

Безумовно, пральна машина у цій ситуації категорично заборонена. Головною причиною є факт наявності у виробі мікросхем і деталей, з допомогою яких і працює підсвічування. Тому за умови прямого контакту з водою система перестане працювати. Якщо ж світіння на черевиках відбувається за рахунок фосфорного нанесення, воно теж ризикує бути зіпсованим, оскільки в разі ударів кросівок про барабан пральної машини пошкоджує покриття.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради