Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Втрачати речі неприємно, особливо якщо це сталося з дорогим або улюбленою прикрасою. Люди з давніх пір звертали увагу на такі події. Вони несли в собі якийсь таємний знак або натяк на майбутнє.

fb05f11c137147e5bdfa8890ef3f2349 Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Прикмета про втрату сережки носить в собі подвійний зміст. Щоб її розтлумачити, необхідно знати сімейний стан дівчини, її культуру та оточення, а також матеріал, з якого виготовлена коштовність.

Прикмети для заміжніх і незаміжніх дівчат

Втратити сережку для жінки – це сприятливий знак. У її житті в найближчому майбутньому відбудуться хороші і приємні зміни. Для незаміжньої дівчини втрата коханої прикраси обіцяє доленосну зустріч з чоловіком, який, швидше за все, стане чоловіком. Щоб дізнатися більш точне і правильне тлумачення, зверніть увагу на те, з якого матеріалу виготовлена сережка, яка загубилася. Серед них:

 • дорогоцінні метали, наприклад, чи золото платина. Незважаючи на те що втрата сережки з таких матеріалів образлива, прикмета каже, що найближчим часом дівчині варто чекати пропозиції руки і серця і швидке заміжжя;
 • срібло. Якщо прикраса випало з вуха з необережності або з причини поломки застібки, то для незаміжньої жінки це обіцяє зародження серйозних і тривалих відносин, які закінчаться весіллям. Велика ймовірність, що подружжя разом відзначать навіть срібну річницю сімейного життя;
 • дешеві види матеріалів. Це необов’язково повинен бути метал, сьогодні сережки виготовляються з дерева, глини, каменю та іншої сировини. Для дівчини втрата коштовності обіцяє швидке знайомство з приємним і цікавим хлопцем.

Втрата сережки для жінки, яка складається в шлюбі, означає, що її чекають хороші зміни в майбутньому. Зазвичай це обіцяє придбання нових прикрас. А також сережки чоловік може подарувати на свято чи свято.

У деяких джерелах говориться, що втрата коханої прикраси для заміжньої жінки означає, що на шляху зустрітися інший чоловік. Але необов’язково почати змінювати дружину. Все буде залежати від взаємовідносин всередині пари, а також від виховання жінки. Якщо сережка незабаром знайшлася, то зв’язок з коханцем буде недовгою і дружина повернеться в сім’ю.

b2b540bfd38d3f5b4c0549b3389446cf Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Загубилася сережка з лівого вуха

Тлумачення народних прикмет про втрату сережці пов’язані з тим, що дівчина зустріне другу половинку. Щоб зрозуміти сенс майбутнього події, зверніть увагу з якого вуха загубилася сережка. Якщо жінка, яка не перебуває у серйозні відносини, загубила сережку лівого вуха, то незабаром на шляху зустрітися чоловік. Але перш ніж вступити в шлюб, парі доведеться пройти разом низку невдач і серйозних випробувань.

Є ще кілька тлумачень прикмети, якщо втратити ліву сережку. Серед них:

 • Приємне знайомство в найближчому майбутньому. Якщо все робити правильно і добиватися щастя, незважаючи на труднощі, то воно неодмінно переросте в заміжжя.
 • Втратити сережку для заміжньої дами означає появу в життя коханця.

Покладаючись на значення народної прикмети, проаналізуйте сімейне життя. Якщо не все так гладко, то докладіть максимум зусиль і постарайтеся зберегти сім’ю.

7582ea89809a36b6ff46c33dc8f3c770 Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Загубилася сережка з правого вуха

Якщо втратити сережку з правого вуха, то представниця прекрасної статі може налаштовуватися на щось хороше і приємне, що трапиться в життя найближчим часом. Є кілька основних тлумачень з цього приводу, які дійшли до сьогоднішнього дня:

 • Швидка весілля. Втрата жінкою золотий сережки, пророкує довгий і щасливий шлюб.
 • Зміни в житті в кращу сторону. Особливо це стосується заміжньої жінки, яка втратила праву сережку.
 • Зустріч. Втрата прикраси віщує спілкування зі старою подругою, з якою зв’язок було перервано на кілька років.

Не варто засмучуватися, якщо сережка загубилася. Здавна вважалося, що прикраса накопичує в собі негативну енергетику, яку забирають у господаря. Коли воно зникає, то з життя йде негатив. Тому згідно з народною прикметою далі все піде тільки в кращу сторону.

642bb0063e7f05ceecea8da2199687b5 Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Якщо втратили сережку, а потім знайшли

Якщо спочатку втратити сережку, а потім і знайти, то для незаміжньої дівчини це буде означати, що з новим шанувальником відносини подовжаться недовго. Тому краще не носити таку річ.

Втратити сережку у сні

У кожному соннику є тлумачення сну, в якому дівчина загубила сережку. Тлумачення нічних видінь має протилежний зміст значення прикмети в реальному житті. Такий сон обіцяє неприємності або розставання з коханою людиною.

Якщо сниться сон, в якому дівчина, навпаки, знайшла сережку, то він означає подарунок наяву або сюрприз.

70b2882f113d2b71cd82df0b946115b7 Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Прикмета знайти сережку

Кожна людина знає, що не варто піднімати з землі або підлоги чужі речі, які були загублені. Предмети здатні накопичувати в собі як позитивну, так і негативну енергію. Тобто підняти і віднести в чужий будинок прикраса може спричинити за собою ланцюг неприємностей. У першу чергу це стосується предметів, які знайдені на перехресті двох і більш доріг.

Деякі люди спеціально викидають прикраси, перекладаючи на них негативну енергетику псування або змови. Обирають для цього гарні екземпляри, щоб привернути увагу.

Знайти сережку можна в будь-якому громадському місці або закладі. Тому підібравши її можна приректи себе на хвороби і інші нездужання.

Знайти сережку сама по собі дуже хороша прикмета. Вона означає, що на життєвому шляху дівчата незабаром зустрітися гідний чоловік, з яким вона поєднується шлюбними узами. Головне не піднімати прикраса з землі, щоб не притягти неприємності до своєї пари.

0de2c89ffc2b53d485d948b96770be74 Прикмета втратити сережки з лівого (правого) вуха, до чого знайти сережку – золоту, срібну

Якщо дівчина не втрималася і принесла додому знайдену на вулиці сережку, то не слід її одягати і тим більше носити. Зберігати такий виріб також не рекомендується, навіть якщо воно виготовлене з дорогоцінного металу. Сережку можна переплавити в інший виріб або здати в ломбард, виручивши за нього певну суму.

Народні прикмети мають кілька тлумачень, в залежності від того, за яких обставин виявлена сережка. До них відносяться:

 • Коштовність знайшов чоловік. Це обіцяє отримання хорошого прибутку з несподіваного боку. Крім цього, його може просто чекати приємна і радісна подія, про яку чоловік навіть не підозрював.
 • Сережки знайшла дівчина в молодому віці. Незабаром зустрітися людина, за якого в майбутньому вона вдало вийде заміж.
 • Заміжня жінка побачила втрачене прикраса. Це говорить про те, що чекає приємний сюрприз, який може стосуватися будь-якої сфери життя.

Якщо випадковим чином виявлена пара сережок, то це посилює значення прикмети. Але в реальному житті такі знахідки рідко кому вдається виявити. Тому вони мають таке гарне й сильне позитивне значення. При цьому не має значення, з якого матеріалу виконані прикраси.

Народні прикмети, які стосуються втрати сережки, працюють тільки в тому випадку, якщо це сталося випадково. Дівчина, викидаючи коштовності навмисно, може навіть не сподіватися, що після цього в найближчому майбутньому вона зустріне другу половинку.

Народні прикмети краще не ігнорувати, а ставитися до них з належною відповідальністю. Люди помічали й аналізували події, які відбувалися з людиною. Вони навчилися пов’язувати факти з діями, які відбудуться в майбутньому. Крім цього, варто прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради