Чому не можна дарувати ножі: можна піднести в подарунок на день народження, чоловікові, жінці – прикмети

Ніж – одне з перших знарядь людини, і він не вийшов з ужитку досі. Протягом століть його існування пов’язували з величезною кількістю прийме, і деякі з них стосуються ситуацій, коли цей предмет підносять в подарунок. Багато повір’я забороняють дарувати навіть кухонний ніж, але існують і такі, що тлумачать таке преподношение виключно з хорошої сторони.

4bb40f013a9f06df54e84b63adeccc10 Чому не можна дарувати ножі: можна піднести в подарунок на день народження, чоловікові, жінці – прикмети

Чому не можна дарувати ножі?

Забобонні люди стверджують, що дарувати ножі вкрай не рекомендується, і розцінюють це як погану прикмету. Пояснень цьому кілька.

 • Цей предмет здавна брав участь в магічних ритуалах. У далекому минулому він був головним атрибутом для жертвоприношень. З цієї причини багато хто пов’язує його з темною стороною і поганою енергетикою. Вважається, що подарований ніж здатний накликати на людину хвороби і притягти небезпека, нещасний випадок.
 • Ножі можна дарувати молодятам, так як за приймете це загрожує серйозною незлагодою. Гостре лезо розірве зв’язок між молодим подружжям і в результаті союз буде зруйнований.
 • На думку езотериків, вкрай небажано передаровувати ножі, особливо якщо вони ручної роботи. Справа в тому, що предмети, зроблені на замовлення, спочатку сильно прив’язуються до господаря – цю відданість вселяє їм майстер в процесі виготовлення. До нової людини така річ ніколи не звикне, отже, повноцінно використовувати цей предмет він просто не зможе – постійно будуть траплятися неприємності, перешкоди в роботі і т. п.
 • Не дарують на новорічні свята. В іншому випадку ризикуєте накликати на людину масу негараздів, які будуть переслідувати протягом року.
 • 8fd232fe8e6152bdcc59b21c10f13525 Чому не можна дарувати ножі: можна піднести в подарунок на день народження, чоловікові, жінці – прикмети

  Чи можна дарувати ніж на день народження?

  Існує також повір’я, згідно з яким ножі можна дарувати на день народження. У народі кажуть, що такий презент віщує розлуку. Сварка станеться через дрібницю, але при цьому з великою ймовірністю призведе до розриву відносин.

  Згідно з повір’ями, подарувати ніж – до скандалу, який вибухне між дарувальником і тим, хто прийняв подарунок. Це неодмінно станеться, причому навіть у тому випадку, якщо раніше люди були прив’язані один до одного.

  Дарують ножі чоловікам?

  Ще одна прикмета пояснює, чому не можна дарувати ніж на день народження чоловікові. Вважається, що гострий клинок здатний розрізати не тільки міцну дружбу, але і любов. Після такого подарунка почнеться розлад у стосунках.

  Тому якщо ви вірите в прикмети, то ножі чоловікові краще не дарувати. Зайві хвилювання не принесуть користі: з’явиться невпевненість у партнері, зникнуть знаки уваги з його боку, а ревнощі буде тільки підігрівати ситуацію.

  Але якщо ваш чоловік колекціонує різні клинки, і ви мрієте здивувати його оригінальним презентом, то в такому випадку бажано відкинути сумніви в сторону: ножі, піднесені в подарунок, стануть відмінною ідеєю.

  Щоб нейтралізувати погана прикмета, необхідно на кілька днів заховати придбану річ у себе. Час від часу беріть цей предмет в руки і уявляйте, як зрадіє іменинник. Щодня підживлюйте їх позитивними емоціями і доброю енергетикою. У цьому випадку такий подарунок для чоловіка, як ніж, не буде поганою прикметою.

  f955dc3fd5eda74c59140091f396288f Чому не можна дарувати ножі: можна піднести в подарунок на день народження, чоловікові, жінці – прикмети

  Дарують ножі жінкам?

  Жінкам подарунок, як правило, підносять кухонні ножі. І що найцікавіше, в даній ситуації прикмета носить позитивний характер. Вважається, що цей кухонний предмет допомагає самотнім представницям прекрасної статі знайти другу половинку.

  У народі кажуть, що ніж приверне надійного супутника життя правильного, сильного і надійного як міцна сталь клинка.

  До чого дарують?

  У культурі кожної країни своє бачення прикмети про це кухонному предмет, піднесене в подарунок.

  • Якщо запитати у жителів країн Близького Сходу, до чого дарують ніж, то вони розкажуть, що такий презент є знаком глибокої поваги і довіри.
  • Японці стверджують, що такий подарунок – це хороший знак. Він приносить удачу і оберігає дім від неприємностей.
  • В цілому японці розглядають цей предмет, як дуже цінний презент, так як він має глибокий символічний зміст – гострий клинок обов’язково допоможе новому власнику прорубати шлях до щастя і успіху.
  • У Фінляндії ці предеметы прийнято дарувати колегам. Їх також часто підносять в якості сувенірів партнерам по бізнесу і начальству.
  • У Середній Азії до цих кухонним предметів особливе ставлення. Місцеві мешканці впевнені, що такий подарунок стає надійним оберегом від злих сил. Часто його навіть кладуть малюкам під подушку; кажуть, що гострий клинок захистить малюка під час сну від нечисті.
  • У той же час у Китаї, Монголії та Латинській Америці їх дарувати не прийнято. Як і в нашій країні, там вважають, що вручення такого подарунка рівноцінно розриву дружніх відносин.

  80b22833ac29b2a775a53f8eb42f09ce Чому не можна дарувати ножі: можна піднести в подарунок на день народження, чоловікові, жінці – прикмети

  Коли можна дарувати?

  Здавна на Русі клинки вручали полководцям, як знак подяки за службу. У цьому випадку підносити в подарунок ніж не вважалося поганою прикметою. Навпаки, такий спосіб висловлювали глибоку повагу і визнання.

  Сьогодні ці кухонні предмети прийнято дарувати тільки в тих випадках, коли є впевненість у тому, що людина дійсно зрадіє такому подарунку. При цьому прикмети радять зробити на лезі гравіювання.

  Поступивши таким чином, ви зможете піднести особливий презент – заздалегідь призначений для певної людини. В результаті погана прикмета буде нейтралізовано.

  Такий предмет можна дарувати на будь-яке свято, головне, щоб він був оформлений належним чином.

  Як правильно вручати?

  Якщо ви подаєте ніж у подарунок, попросіть за нього монетку. У цьому випадку ви вже не даруйте його людині, а продаєте. В результаті погана прикмета більше не буде діяти.

  Нескладно здогадатися, що робити, якщо ніж подарували вам – просто віддайте за нього символічну плату. І неважливо, якою буде сума, так як навіть одна копійка здатна перевести річ з розряду презентів в покупку.

  І головне, про що слід пам’ятати – не можна давати волю негативним думкам. Подарували цей предмет – прочитайте молитву і прийміть презент з посмішкою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради