Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

Хлопець повинен зробити перший крок… Чоловік повинен писати першим… Дівчина повинна чекати свого судженого… Всі ці фрази з раннього віку закріплюються в жіночому свідомості, геть відбиваючи бажання йти назустріч своїй любові. І якщо раніше про почуття при створенні сім’ї особливо не думали: сподобалася дівчина, прийшов, посватався, зіграли весілля і сім’я. Нині ж часи докорінно змінилися і такий підхід зовсім неактуальний.

Сучасним дівчатам пора забувати про пасивному пошуку другої половинки і чекаючи з моря погоди, і займати позицію хижачки: сміливою, товариською, напористою. А найкращим майданчиком для пошуку своєї «жертви» послужать сайти знайомств. Тут без особливої праці можна зав’язати будь-які знайомства. Але в першу чергу потрібно визначитися з їх цілями.

Цілі знайомства

Здавалося б, який може бути мета знайомства в інтернеті? Звичайно ж знайти майбутнього чоловіка. Але це не зовсім так! Цілі спілкування в мережі досить різноманітні і ось основні з них:

 • Серйозні відносини – безперечно, це найважливіша мета знайомств на спеціалізованих сервісах. Стати щасливою власницею обручки колечка і знатного принца на додачу – мрія кожної дівчини, а втілити її в життя допоможуть сайти знайомств.
 • Дружба та спілкування – як не дивно, але ця мета має місце бути на сервісах для знайомств. Адже любов – не єдина відрада, іноді просто хочеться поспілкуватися з близькою за духом людиною, а такого в колі знайомих знайти не завжди просто.
 • Пошук спонсора – хто сказав «Красиво жити не заборониш», був абсолютно прав, і деякі дівчата знають, як втілити мрії про розкішне життя в реальність. Для пошуку щедрих чоловіків, здатних виконувати будь-які бажання представниць прекрасної статі, в інтернеті предостатньо сайтів зі спонсорами і содержанками.
 • Інтимні стосунки – куди ж без них! Далеко не завжди в такому спілкуванні потребують тільки чоловіки. Дівчатам теж хочеться ласки і ніжності в міцних чоловічих руках. Починати серйозні відносини тільки через брак сексуальної задоволеності просто нерозумно, адже набагато простіше знайти супутника на ніч в мережі.

 Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

Правильно розставивши мети, ви зможете відразу відсікти всі непотрібні сервіси, які не перетинаються з вашими планами і звузити пошук, зареєструвавшись лише на кількох сайтах з потрібною аудиторією.

З чого почати?

Коли цілі вже визначені і поставлені, прийшла пора зробити крок далі і підготувати грунт для майбутнього спілкування. І тут постає питання «З чого почати?».

А почати потрібно саме з себе. Адже без належної обгортки навіть сама смачна цукерочка мало кого зацікавить. Саме тому, зареєструвавшись на сайті, не варто відразу тероризувати пошук, переглядаючи тисячі фото і анкет. В першу чергу потрібно звернути увагу на свій профіль: все в ньому добре, потрібна інформація викладена і, звичайно ж, гідні фото викладені? Саме вони відіграють найважливішу роль у «лові на живця». Адже ні для кого не секрет, що зустрічають по одягу, а проводжають вже по розуму. Тому якщо фотографії не заманять хлопця, то і до розмов може і не дійти. Професійні знімки, кадри, приховують недоліки, ніяких селфи аля вдома за столом, біля стіни, біля ялинки і т. п. – це головні правила вибору фото для залучення протилежної статі. Якщо ви не в пошуку спонсора, то від знімків інтимного плану також слід відмовитися.

 Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

Не варто забувати і про інформації в анкеті. До того, як писати вам, чоловік обов’язково загляне у ваш профіль, і якщо там буде пусто або написана всяка всячина, він просто проігнорує ваш профіль. Коротко розкажіть про себе, вкажіть справжні дані та цілі знайомства. Але при цьому не варто кричати на всю павутину, що «дівчині терміново потрібен чоловік, і взагалі готова на будь-якого, і це ваш останній шанс». Такі приклади можна перераховувати вічно, але результат від них один – чоловіки тікають від таких жінок, бігти без оглядки, «забувши халат і тапочки», біжать. Так що не забувайте про свою гідність.

Не варто забувати і про анкеті хлопця. Не пишіть чоловікам, тільки глянувши на їх головне фото, адже воно апріорі найкраще, тому перед першим посланням варто оцінити все інше в анкеті користувача, вирішивши для себе, чи варта шкурка вичинки.

Отже, анкета наведена в порядок, портфоліо теж містить тільки вибрані фото. Здавалося б, що ви вже у всеозброєнні і готові в будь-яку секунду йти в бій, але варто перестрахуватися і ознайомитися ще з кількома правилами інтернет-знайомств.

Початок спілкування: кілька важливих правил вдалого знайомства в мережі

Чоловічі анкети обрані, симпатії побудовані – тепер пора б і написати своє перше «Привіт». Але перед тим як ви відправите своє перше повідомлення, можливо, вашій долі, запам’ятайте:

 • Стислість не тільки сестра таланту, але і ваша сестра. Чоловіки не люблять багато рядків, тому якщо у вітальному повідомленні ви викладете йому цілу петицію, з розповіддю про життя, плани на майбутнє і всіх своїх родичів, то не дивуйтеся, що опинитеся у шанувальника в чорному списку без єдиного «привіт». Від поезій і афоризмів краще відмовитися: чоловіки таке не оцінять.
 • «Як справи?» – паличка-виручалочка для початку розмови. Яким би цікавим і незвичним не було привітання, подальше спілкування може на ньому і застопоритися, а ось питання про те, як справи у людини буде приводом його продовжити. Більш того, культура співрозмовника не дозволить проігнорувати відповідь питання «А як твої?», а там вже справа за вами.
 • Граматичні помилки – бетонна стіна на шляху знайомства з чоловіком. Не всі ми, звичайно, знаємо рідну мову на 5+, але і робити помилки в банальних словах і фразах неприйнятно. Деякі чоловіки можуть «закрити очі» на прогалини в знаннях співрозмовниці, але таких індивідуумів одиниці, так і по більшій частині їх культурний і освітній рівень недалеко пішов від 0, і вони просто не помітили вашої помилки. У більшості ж випадків, помилки з перших повідомлень наштовхують чоловіків сказати таким дамам не просто «Поки», а гучне «Прощай!».
 • Конкретика – основа плідного спілкування. І це доречно навіть при знайомстві в мережі. Чоловіки влаштовані не так, як ми, тому всі ці вірші, милі романтичні розповіді про вічної любові і дискусії про прекрасне просто незрозумілі для них. Їм це нецікаво, а, отже, й інтерес до дівчини з такими розмовами згасне миттєво. Виберіть актуальні для конкретного хлопця теми для розмов і трохи поповніть знання про них. Якщо ж це тільки початок спілкування, то обговоріть з співрозмовником новини, погоду, цікаві події – все що завгодно, не пов’язане з романтизмом, побутовими справами і жіночими штучками.
 • Утримайтеся від компліментів у бік чоловіка. Взяти ініціативу на себе і почати знайомство першої – це, звичайно, добре, але не варто захоплюватися «приміркою» чоловічої поведінки на себе. Тому як би не хотілося привернути обранця до себе, від його вихваляння (в особливості зовнішності) варто утриматися. Не забувайте, що всі чоловіки по своїй натурі мисливці, а якщо жертва від одного їхнього слова тане, то всі бажання завоювати її випаровується без сліду.

 Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

 • Геть переживання. Не варто турбуватися про те, що написати спочатку, як зарекомендувати себе. І вже точно не засмучуйтеся, якщо з першого разу вийде не все так гладко, як хотілося б. Це всього лише сайт знайомств і спілкування на ньому не варто ваших переживань. Не підійде один хлопець, так слідом за ним з’явиться ще краще.

Перші фрази, які не залишать байдужим хлопця

І ось він момент істини – перша фраза! Як тут не впасти в бруд обличчям», щоб сподобався хлопець не втік від вас, ледь прочитавши кілька повідомлень. Банальним «Привіт» і «Здрастуй» давно вже не здивувати ні одного чоловіка, тому потрібно брати «несподіванкою». Ми пробороздили інтернет і спеціально для вас підібрали незвичайні фрази, які, безсумнівно, зацікавлять хлопця та викличуть бажання дізнатися вас ближче:

 Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

 1. Добрий вечір, таємничий незнайомець!
 2. Здрастуй, а ти випадково не той принц, якого я зачекалася?
 3. Я звичайно, зазвичай скромна людина, але тут не можу скромничати. Давай вже познайомимося!
 4. Привіт, а ти не можеш мені допомогти? Що подарувати хлопцеві, який сильно подобається?
 5. Я проводжу соціальне опитування на тему «Знайомства в інтернеті», не могли б ви відповісти мені на кілька запитань.
 6. Які сорочки зараз в моді? Треба купити подарунок батькові, а я в сорочках розбираюся, як в дриль.
 7. Як думаєш, в мережі можна побудувати серйозні стосунки або навіщо ти тут?
 8. Принцесу не шукав? Ось вона я.
 9. Як думаєш, ти мені симпатичніше, ніж я тобі?
 10. Здрастуй! Сьогодні приголомшливий вечір, можна я підніму тебе настрій?
 11. Вітаю Вас, чоловік! Як Ваш настрій?
 12. Знаєш, що таке розряд струму? Саме він наздогнав мене, коли я побачила твоє фото.
 13. Привіт! А ти теж сидиш в соціальних мережах? І я. А на трубі граєш? І я ні. Бачиш, як ми схожі!
 14. Ти такий замислений, серйозний і при цьому милий!
 15. Ти схожий на хлопця з мого сну. Його якраз білий кінь супроводжував. Не чи це ти?
 16. А сперечаємося ти не вгадаєш, як мене звуть?
 17. Привіт, а ти чув, що ти гарний собою?
 18. Не допоможеш? Підкажи, як поміняти масло в «марка авто»?
 19. Приветик! Я продаю щастя! А тобі можу віддати безкоштовно.
 20. Приветик! Я твоя казкова фея!
 21. Що такий симпатичний чоловік шукає дівчину в мережі? Впевнена, що в реальному житті від дівчат відбою немає.
 22. Я зачекалася твого першого кроку, тому привіт!
 23. Здрастуй, а ти до мене в принци не записувався?
 24. Хочу розвіяти міф, що симпатичний хлопець не може бути цікавим співрозмовником. Допоможеш?
 25. От дивлюся на тебе і розумію, що нам пора б познайомитися!
 26. А які фільми ти любиш? Особливо після 23-00?
 27. Хочу задати питання – що написати в повідомленні тому, хто подобається?
 28. Задивилася на твої знімки і забула про знайомство. Приветик!
 29. Приветик! Мене звати …, а тебе?
 30. Що такий сумний на фото? Не сумуй. Життя дивна і цікава, адже в ній є я.
 31. Може вже почнемо розмову або зупинимося на лайку?
 32. Привіт, як у тебе з почуттям гумору?
 33. Мені теж до душі цей сквер (місто, місце). Цікаво, що у нас спільного?
 34. Пам’ятаєш мене? Я тобі снилася!
 35. Знаєш, я десь впустила щастя… Туга на душі… А у себе ти його не знаходив?
 36. Пофлиртуем?
 37. Привіт, не проти, якщо я з’явлюся в твоєму житті?
 38. Дивно, як звичайна фотографія може передавати стільки емоцій.
 39. Не допоможеш мені навчитися розмовляти з хлопцями?
 40. Ура! Я тебе знайшла!
 41. Скільки таємничості в цьому погляді. Розкриєш хоч одну з таємниць?
 42. Здрастуй, я займаюся переписом населення і хочу почати з тебе!
 43. Як такий хлопець ще не обгороджено?
 44. Привіт. Я так давно у пошуках тебе. А ти, виявляється, тут.
 45. Привіт, пропоную обміняти свій вільний час на розмови з тобою?
 46. А ти кохав коли-небудь? Розкажи, як це було?
 47. Натрапила на твій профіль, і тепер мені не дає спокою одне питання…
 48. Ти пробачиш себе, якщо проігноруєш мене?
 49. Привіт, як такого чоловіка дружина в інтернет одного відпускає?
 50. Я можу з тобою почати легкий флірт?
 51. Що нового у вашому місті? Я там, коли навчалася!
 52. Ти не проти флірту?
 53. Що ти робиш цієї ночі?
 54. Підняти тобі настрій?
 55. Ти з’явився з казки?
 56. Що для Вас важливіше дружба чи кохання?
 57. Яке в тебе ставлення до ініціативним дівчатам?
 58. Я тебе точно бачила, не нагадаєш, де?
 59. Як Ви ставитеся до любові з першого вечора? Я особисто за!
 60. Чому хлопцям подобаються дурні дівчата?
 61. Привіт! Приголомшливі місця на твоїх фотографіях. Це де?
 62. Ви знаєте, я думаю у нас з Вами багато спільного!
 63. Як щодо спілкування без зобов’язань?
 64. Ви захоплюєтеся стрільбою з лука? Завжди мріяла познайомитися з хлопцем, що нагадує Робіна Гуда.
 65. Ну з достоїнствами я ознайомилася у вашій анкеті, а як щодо недоліків?
 66. Привіт! Я пишу статтю про те, з яких фраз краще почати знайомство з чоловіком. Допоможеш визначитися?
 67. Пишу статтю про веб-знайомства. Можеш відповісти на кілька запитань?
 68. Чоловік, не підкажете, я вам цікава?
 69. Чоловік, не хочете познайомитися?
 70. А правда, що чоловіки полігамні або у мене є шанс стати єдиною?

Як утримати інтерес до себе у листуванні

З першими фразами розібралися, тепер пора в бій! І ось вона вже відправлена – цікава фраза, яка вирішує все. Відповість або ні? Як довго триває час у ці хвилини ожиданья… І ось відповідь…А далі що? Як утримати його увагу, щоб не згас той інтерес? Як підкорити його?

 Кращі приклади написати хлопцеві в першому повідомленні

Викликати інтерес у хлопця – завдання, з якою впорається більшість дівчат, а ось утримати цей інтерес надовго, перевівши спілкування в мережі в реальне життя – завдання не з легких, але якщо постаратися, то і вона воплотима в життя.

Не варто думати, що вже після перших фраз суджений закохається у вас і побіжить в ювелірний магазин за обручкою. Такого, на жаль, не буває. Доведеться багато працювати над собою.

 • Навчитеся створювати теми: так у вас буде можливість, переключатися з наскучившего розмови на свіже без заминок, тим самим підтримуючи інтерес співрозмовника. Заздалегідь вивчіть найбільш популярні «чоловічі» теми, щоб підкорити шанувальника своєю ерудованістю та компетентністю в таких «ніжинських» справах. А краще поставте хороші питання хлопця і дізнайтеся про нього все.
 • Звичайна листування, найчастіше, досить прісна і нудна, тому не забувайте «приправляти» її цікавими фото.
 • Навіть якщо ти «залізна леді», в спілкуванні з чоловіком ні в якому разі не показуй цього. Хлопці не люблять сильних жінок. Покажи себе слабкою і беззахисною, що потребує його підтримки та піклування.
 • Жінка-загадка – спілкування з такою дівчиною не тільки збуджує інтерес до співрозмовниці, але і підтримує бажання розгадати всі його таємниці, а це означає, що ви ще будете листуватися і далеко не один раз.
 • Цікавтеся життям співрозмовника, говорите про нього, про його захоплення, але без сверхфанатизма, інакше приємне спілкування для чоловіка перетвориться в нав’язливе переслідування, від якого вони швидко зникнуть без оглядки.
 • Це ж стосується і нескінченних повідомлень типу “Куди пропав?”, “Чому не пишеш?” – якщо дати зрозуміти, що він остання надія, то він не буде такої.

Тепер ви підготовлені до повноцінного спілкування в мережі і пошуку того самого, з ким захочете провести залишок днів, так що дерзайте! Удачі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради