Як зробити корейський макіяж?

kak sdelat korejjskijj makiyazh 112 Як зробити корейський макіяж?

 • 2 Корейська макіяж покроково
 • 3 Переваги і недоліки корейського макіяжу
 • Багато дівчат з європейським типом зовнішності вражає красою і молодістю кореянок. Досягнути аналогічного результату допоможе корейська макіяж, який зараз перебуває на піку популярності по всьому світу. Мінімум косметики і правильна розстановка акцентів дозволять підкреслити природну красу дівчини. Які існують особливості корейської макіяжу і як його виконати поетапно, читайте далі у статті.

  Особливості корейського макіяжу

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 113 Як зробити корейський макіяж?

  Корейська макіяж має безліч відмінностей від загальноприйнятого європейського. Щоб отримати необхідний ефект, слід скорегувати певні ділянки обличчя.

  До особливостей корейського макіяжу відносять:

  • Створення ідеальної порцелянової шкіри;
  • Надання особі легкого сяйва;
  • Додавання природного рум’янцю на щоках;
  • Розстановку акцентів макіяжу на очі;
  • Створення широких і прямих без вигинів брів;
  • Додавання об’єму вій за допомогою туші;
  • Можливість застосування накладних вій;
  • Використання тіней світлих відтінків;
  • Відсутність промальовування контуру губ;
  • Промальовування невеликих, тонких і рівних стрілок.

  Отримати бездоганний корейська макіяж можна за допомогою правильно підібраної косметики. Досягти позитивного ефекту допоможе, в першу чергу, ВВ-крем. Засіб коригує тон і текстуру шкіри не гірше тонального засобу. Кореянки використовують крем з SPF від 30.

  Корейська макіяж буде краще виглядати на обличчі при застосуванні кушона. Кушон — це губка з тональною основою, яка містить багато корисних компонентів. Засіб легко лягає на шкіру і добре приховує видимі недоліки.

  Ні один корейський макіяж не обходиться без тінта. Засіб відрізняється рідкою текстурою і включає в себе багато кольорового пігменту. Головний плюс тінта — стійкість і багатофункціональність. Тінт може використовуватися як для фарбування губ, так і для додання рум’янцю щік. Засіб забезпечує напівпрозоре, матове покриття.

  Для підкреслення лінії росту вій кореянки використовують виключно рідку підводку. Лайнер дозволяє намалювати тонку й акуратну стрілку.

  Корейська макіяж також передбачає використання освітлення. Їм зручно висвітлити окремі ділянки особи для додання шкірі сяйва і прозорості. Ця техніка називається стробинг.

  Техніки для очей

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 114 Як зробити корейський макіяж?

  Дівчатам з європейським типом зовнішності легко буде зробити мейк ап очей, як у кореянок. Головне завдання полягає в коригуванні їх форми і зміну розрізу.

  При створенні корейської макіяжу, основний акцент робиться на очі.

  Перед нанесенням мейк апу слід обробити область повік праймером. Це дозволить рівно нанести тіні і не дозволить їм скочуватися. При виборі кольору тіней перевагу слід віддавати світлим відтінкам з кремовою текстурою — рожеві, перламутрово-золотисті, світло-персикові, бежеві, пісочні і т. д. Використання такої колірної гами дозволить візуально збільшити очі.

  Зовнішні куточки рідко затемняються тінями. При необхідності для цих цілей використовуються коричневі або сливові відтінки. Межі переходу кольору слід добре розтушувати для додання погляду природності. Темними тінями рекомендується злегка провести по нижньому століттю для створення припухлості.

  Корейська макіяж найчастіше припускає відсутність тіней на повіках.

  Головним елементом в мейк ап є підводка очей. Достатньо підкреслити природну лінію росту вій. Рекомендується малювати тонку, пряму, невелику стрілку. Хвостик повинен злегка опускатися вниз у напрямку до скул. Важливе зауваження: для підводки очей слід використовувати виключно лайнер, а не олівець.

  Корейська макіяж не обходиться без додавання об’єму вій за допомогою туші. Наносити засіб потрібно у кілька шарів. Слід враховувати, що кореянки не підкручують вії. При необхідності можна скористатися накладними віями. Особливо це актуально для створення вечірнього образу.

  Оформлення брів

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 115 Як зробити корейський макіяж?

  Форма брів кореянок значно відрізняється від загальноприйнятої в Європі. Дівчата з європейським типом зовнішності зазвичай малюють вигнуті брови, з вузьким хвостиком. Щоб корейська макіяж був зроблений правильно, потрібно змоделювати їх форму. Для коригування потрібно скористатися тінями або олівцем.

  Кореянки воліють надавати бровам натуральну, рівну форму без вигину.

  Фарбувати брови слід ретельно, поступово домагаючись прямий і ширшої форми. Відтінок косметичного засобу для фарбування потрібно вибирати на тон світліше кольору волосся. Для додання бровам природності потрібно зробити хорошу краї. Для закріплення результату пропонується скористатися спеціальним фіксатором — гель, віск або помада. Ці косметичні засоби зберігають бровам форму на тривалий час.

  Для полегшення роботи при оформленні брів можна скористатися спеціальними трафаретами. Вони дозволяють швидко, а головне легко, намітити і замалювати форму. Новачкам потрібно трохи попрактикуватися при їх використанні, але результат приємно здивує.

  Оформлення губ

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 116 Як зробити корейський макіяж?

  Як вже описувалося вище, при створенні корейської макіяжу головний акцент робиться на очі. Отже, мейк ап губ повинен бути виконаний в спокійних тонах. Кореянки воліють використовувати стійкі, напівпрозорі тинты, блиски або помади світлих відтінків.

  При створенні корейської макіяжу використання помад з матовою текстурою або темних відтінків не передбачається.

  Кореянки уникають окреслювати природний контур губ. У зв’язку з цим дівчатам з європейським типом зовнішності варто відмовитися від використання контурних олівців.

  Наносити засіб слід на центр губ, розтушовуючи подушечками пальців надлишки помади ближче до країв. Куточки при цьому не забарвлюються. Зверху можна нанести трохи легкого прозорого блиску. Таким чином, створюється ефект градієнта. Для досягнення необхідного результату рекомендується зафарбувати консилером контур.

  Корейська макіяж припускає створення ефекту зацелованных губ.

  Відтінок помади або тінта краще вибирати ягідний — малиновий, полуничний, вишневий, т. к. їх часто використовують кореянки. Вони додадуть образу природності і ніжності. Нюдовые кольору в Кореї не популярні, тому краще від них відмовитися при створенні корейської макіяжу.

  Тон обличчя і колір рум’ян

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 117 Як зробити корейський макіяж?

  Кореянки вражають своїм фарфоровим відтінком шкіри зі злегка рум’яними щоками. При цьому особа випромінює слабке сяйво. Домогтися такого ефекту буде просто за допомогою спеціальних косметичних засобів.

  Правила оформлення тону особи:

  • Зволоження шкіри. Перед нанесенням макіяжу в корейському стилі рекомендується обробити шкіру кремом і праймером. Це дозволить надалі рівно нанести мейк ап на особу;
  • Усунення візуальних недоліків шкіри. Щоб шкіра виглядала бездоганно, слід скористатися консилером;
  • Стробинг. Висвітлення окремих ділянок обличчя неприпустимо без використання освітлення. Засіб наноситься на вилиці, перенісся, подбровную область, складку над верхньою губою, підборіддя і ретельно розтушовують;
  • Ретушування особи. Замість тонального засобу кореянки часто використовують кушон. Засіб одночасно вміщує в себе властивості тоналки, пудри і ВВ-крему. Воно дозволяє створити ефект ідеальною, гладкою, порцелянової шкіри;
  • Нанесення пудри. Вибирати засіб слід легкої текстури. Шкірі обличчя надається легке сяйво і прозорість.

  Для додання обличчю відповідного тону використовуються кошти світлих відтінків.

  Корейська макіяж повинен виглядати максимально природно. Різкі перепади відтінків виключаються. Тому всі косметичні засоби після нанесення повинні бути добре розтушовані.

  Зробити образ більш схожим на корейський допоможе додавання рум’янцю. Рум’яна слід використовувати тільки природних відтінків — персикові, рожеві, бежеві. Вони наносяться пухнастою пензлем на верхню частину скул для створення ефекту ліфтингу.

  Замість рум’ян кореянки при нанесенні макіяжу частина застосовують тінт.

  Корейська макіяж покроково

  Корейська макіяж підійде не тільки дівчатам з азіатським типом зовнішності. Для росіян представниць прекрасної статі він також підійде. Щоб отримати необхідний ефект, слід ознайомитися з покрокової фото-інструкцією.

  Крок 1. Готуємо шкіру до макіяжу. Ватним диском очищаємо особа пінкою або гелем і наносимо тонік. Потім використовуємо зволожуючий крем і чекаємо, коли він вбереться в пори.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 118 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 2. Наносимо праймер на шкіру обличчя. Засіб вирівняє текстуру шкіри і підготує її до нанесення основи під корейський макіяж.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 119 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 3. Нанесення тональної основи для створення ефекту порцелянової шкіри. Можна скористатися ВВ і СС-кремами. Вони легко наносяться і створюють природний образ. Кушон рідкої консистенції також підійде. Перенести засіб на шкіру обличчя допоможе спеціальний спонж.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 120 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 4. Нанесення консилера. Корейська макіяж припускає наявність бездоганно чистої шкіри. Приховати пігментні плями і синці під очима за допомогою консилера. Для нанесення і розтушовування кошти використовуємо кисть або подушечки пальців.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 121 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 5. Нанесення пудри. Широкої пухнастою пензлем розтушовуємо засіб по всій поверхні обличчя. Підійде розсипчаста і безбарвна пудра з легкою текстурою. В помірній кількості можна використовувати хайлайтер.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 122 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 6. Розстановка акцентів з допомогою рум’ян. Трохи рум’янцю наносимо на область щік та підборіддю. Для створення корейської макіяжу рекомендується використовувати кошти з природним відтінком — персиковий, ніжно-рожевий, бежевий.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 123 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 7. Промальовування форми брів. У кореянок брови більш прямі і широкі, тому рекомендується не робити акценту на вигині. Для корекції форми краще використовувати розсипчасті тіні. Засіб слід добре розтушувати.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 124 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 8. Макіяж очей. Для створення корейської макіяжу наносити тіні необов’язково. Якщо є необхідність, можна використовувати рожеві або сливові напівпрозорі тіні. Куточки очей при цьому злегка затемняються. Для підводки очей рекомендується використовувати лайнер. Малюється тонка пряма лінія з коротким хвостиком, загнутим вниз. Наноситься На вії туш у два шари. Можна також використовувати накладні вії.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 125 Як зробити корейський макіяж?

  Крок 9. Макіяж губ. У кореянок не прийнято підбивати контур олівцем, тому краще створити ефект зацелованных губ. На підготовлену шкіру наноситься помада. Фарбувати потрібно від центру до країв. Значна увага приділяється хорошою розтушовуванні. Для створення ефекту зацелованных губ краще використовувати тінт. Відтінки помади слід вибирати натуральні — вишневий, малиновий, полуничний. Закріпити отриманий результат потрібно прозорим блиском.

  kak sdelat korejjskijj makiyazh 126 Як зробити корейський макіяж?

  Корейська макіяж виконати просто і на російських дівчат виглядає досить цікаво.

  Переваги і недоліки корейського макіяжу

  Кореянки завжди виглядають молодо і природно. Російські дівчата нерідко намагаються повторити їх образ. Досягти позитивного ефекту можна, якщо знати деякі нюанси.

  Переваги корейського макіяжу:

  • Знаходиться на піку моди по всьому світу;
  • Підходить не тільки для кореянок, але і дівчат з європейським типом зовнішності;
  • Підкреслює природну жіночу красу;
  • Дозволяє використовувати мінімальну кількість косметики, що добре позначається на стані шкіри;
  • Застосовується для всіх випадків життя — для створення денного і вечірнього образу;
  • Підходить для всіх типів шкіри;
  • Використовувати тіні необов’язково;
  • Можна скористатися накладними віями при створенні образу;
  • Вирішує проблему нависло століття, якщо корейська макіяж очей виконується в однотонній кольоровій гамі.

  Недоліків у мейк апу небагато. Основним і єдиним мінусом можна вважати непомітність корейського макіяжу. Кореянки воліють природні відтінки тіней, рум’ян, помади.

  Корейська макіяж в основному підходить всім дівчатам без винятку. З допомогою косметики шкірі обличчя надається легке сяйво. В результаті представниці прекрасної статі виглядають молодо, бездоганно, природно. Самостійно створити необхідний образ допоможуть відео-уроки і фото-інструкції.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради