Татуювання на зап’ясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Тату для чоловіків на зап’ясті ще з давніх часів мали велике значення у визначенні діяльності людини і його життєвої позиції.

З зростанням популярності натільного живопису в області зап’ястя з’явилася потреба в розумінні особливостей татуювань, рекомендацій по їх вибору, правильному тлумаченні символів і знаків. Знання цієї інформації допоможе майбутнім власникам зробити правильний вибір і не пошкодувати про зроблене тату.

Особливості чоловічих тату на зап’ясті

Зап’ясті є частиною тіла, яку чоловіки часто вибирають для своїх майбутніх татуювань. З давніх часів представники сильної статі використовують область зап’ястя для тату.

f61dc6d20cd945d6f2d7790182ad896b Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуюваньТатуювання на зап’ясті для чоловіків завжди у моді

Спочатку натільний живопис позначала діяльність, якою займався чоловік, в сучасному світі татуювання придбали інший сенс – відображення душі, самовираження. Саме тому тату можуть розповісти про характер, життєвої позиції і навіть пам’ятні дати власника.

Зап’ястя — ідеальне місце для тих, хто не наважується нанести на руку об’ємне зображення і хоче прикрасити своє тіло невеликий, але привертає увагу татуюванням.

Переваги і недоліки

Переваги Недоліки
Татуювання на зап’ясті привертають багато уваги, що дозволяє демонструвати свою індивідуальність всім оточуючим. Тату поруч з кистями рук не будуть практичними. Це пов’язано з частими контактами людини з хімічними речовинами, які сприяють вицвітання зображення.
Тату на руках досить легко приховати, надівши сорочку або інший одяг з довгими рукавами. При нанесенні тату на вигини руки підвищується ймовірність спотворення татуювання в майбутньому.
Зап’ястку не буде деформуватися при наборі або втраті ваги, тому розтяжки на руках не будуть спотворювати нанесене зображення. Татуювання на зап’ясті схильна до частих коригувань, які необхідно проводити раз у рік. Але навіть це не врятує зображення від спотворення і вицвітання. Тому татуювання через кілька років доведеться перекривати і повністю оновлювати.

Вибір місця татуювання

Татуювання на зап’ясті для чоловіків привабливі тим, що їх можна сховати під одягом із довгими рукавами.

Це значна перевага для людей, яким заборонено мати татуювання на видних місцях через свою професію. Також з естетичної точки зору тату на руці найбільш привабливі. Це пов’язано з тим, що зап’ясті – частина тіла, на яку люди найчастіше звертають увагу.

При виборі місця для майбутнього тату необхідно керуватися наступними рекомендаціями:

 • частини тіла, які часто піддаються впливу сонця або хімічних засобів, є непрактичними для нанесення натільного живопису;
 • тату на місці згину рук або ніг потребують частої корекції;
 • для того, щоб нанесене зображення не спотворювалося, потрібно вибирати для тату частини тіла, де рідко з’являються розтяжки;
 • найбільш болісно наносити татуювання на області з тонкою шкірою.

Боляче робити татуювання на зап’ясті

Ступінь болю від нанесення татуювання на зап’ясті у кожної людини різна. Дана область руки відрізняється тонкістю шкіри, тому з точки зору анатомії процедура буде болючою.

70fbed1ae7b2c8c2818978b3d98a7c8b Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Можна зазначити фактори, від яких залежить ступінь болю при нанесенні татуювання на зап’ясті:

 • індивідуальний больовий поріг;
 • професіоналізм майстра;
 • певна зона зап’ястя;
 • глибина проколів.

Як вибрати ескіз

При виборі ескізу для майбутньої тату необхідно враховувати види натільного живопису, які найбільш популярні серед чоловіків. Нерідко представники сильної статі віддають перевагу брутальним візерунки або ієрогліфам.

Але найчастіше чоловіки вибирають написи на англійській або латинською мовою як вид татуювання на зап’ясті. Популярними є також зображення тварин, абстрактні картини, візерунки і художні малюнки, що переходять від кисті до ліктя.

Колірна гамма

Татуювання на зап’ясті для чоловіків можна наносити в будь-якій кольоровій гамі в залежності від уподобань власника.

Але бажано орієнтуватися на загальновідомі правила, які залежать від виду і стилю майбутньої татуювання. Наприклад, орнамент рекомендується наносити тільки в чорному однотонному кольорі.

Також темний відтінок буде доречно виглядати в написах, малюнки в стилі мінімалізму і ієрогліфах. Кольорові тату більше підійдуть при зображенні тварин, рослин, міфічних персонажів. Що стосується портретів, 3D графіки, сюжетних зображень, то тут колір живопису залежить виключно від особистих уподобань людини.

Годинник

Годинники – особливий символ, який містить в собі глибокий філософський зміст. Кожна людина трактує його у відповідності зі своїми поглядами, але найчастіше під цим зображенням увазі долю і швидкоплинність життя. Це значення прийшло в сучасний світ із Стародавньої Греції, де годинниковий механізм відображав богів, які панували долями людей.

1a28dcc120869d34963f4154ed28db58 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Завдяки великій історії і глибоке значення, годинник дуже часто використовують як ідею для татуювання. Нерідко люди завдають ескіз механізму на зап’ясті, маючи на увазі швидкоплинність часу або пам’ять про певний момент свого життя, який відображається положенням стрілок.

Чоловіки, які обрали годинник майбутньої татуюванням, мають філософським складом розуму, розважливістю та раціональністю.

Хрест

30ab35157a104b541074276d4d30ce87 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуюваньХрест – найдавніший символ багатьох культур і народів, який має декілька значень:

 • символ християнства;
 • відображення чотирьох сторін світу;
 • позначення природних стихій;
 • знак елементів світобудови.

Хрест, нанесений на зап’ясті, найчастіше означає терпіння і силу, піднесення честі.

Чоловіки з татуюванням у вигляді хреста можуть вкласти в неї як релігійність, так і прояв атеїзму у вигляді лицарського хреста.

Бувають випадки відображення в хресті пам’яті про померлого людині, про що свідчать написи або дати поряд з давнім знаком. Також цей символ позначає мужність, стійкість і рішучість.

Браслет

Браслет як вид тату найчастіше віддають перевагу жінки, але і чоловіки вважають його досить привабливим. На зап’ясті сильна стать найчастіше завдає браслети, які відображають важливий або переломний момент свого життя.

5e380771a465edbcf1d0976b9552a968 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань a96202a050d115bf988565c3aa8c715b Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Бувають випадки, коли браслет стає початком масштабної татуювання на всю руку. Але в основному чоловіки вибирають написи, повністю охоплюють зап’ястя, або кельтські візерунки, які асоціюються з твердістю характеру і рішучістю.

Хорошим вибором стане полінезійський браслет, який виглядає особливо мужньо. Плем’я маорі використовувало візерунки полінезійського браслета для зв’язку з богами. Зображення може охоплювати зап’ясті і частина передпліччя, що робить його ефектним і привертає увагу.

Якір

Символ якоря з’явився більше двох тисяч років тому. Моряки наносили дане тату після успішного перетину Атлантики, а пізніше символ набув значення оберега, який допомагав уникнути смерті під час морської подорожі.

11e13721bb5e3cee19ac80663dbe6937 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Через деякий час якір став зображуватися на тілі людей, не пов’язаних з морем, позначаючи стабільність і безпеку життя. Чоловіки часто наносять якір на зап’ястя, висловлюючи любов до морської тематики або прагнення до безпеки. В цілому тату підійде тим, хто боїться збитися з шляху, втратити безпеку і захист.

Павук

В даний час ставлення до павуків досить неоднозначне. Незважаючи на це, багато людей наносять на зап’ясті зображення паукообразной, базуючись на значеннях, відомих ще в давнину.

Наприклад, у Стародавній Греції павуки означали гармонію, спокій і рівновагу. Це пов’язано з міфом, який розповідає про Арахне, дівчині, майстерно володіє ткацьким ремеслом. Богиня Афродіта вбила майстриню з заздрості, але пізніше розкаялася і перетворила Арахну в павука, що вміє вічно ткати прекрасні полотна.

02a92b2a0810b0af416009919a3bc050 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

У християнській історії павуки зіграли велику роль, коли, за переказами, врятували від смерті Ісуса в дитинстві. Таким чином, татуювання з павуком на зап’ясті – символ гармонії, скромності, акуратності, уважності, ретельності і відповідальності.

Дельфін

Татуювання із зображенням дельфіна не втрачають своєї актуальності вже багато років. Тату з ссавцям спочатку наколювали моряки, мандрівники і рятувальники, але, завдяки своїм позитивним значенням, дельфін став популярний серед людей, не пов’язаних з морем.

4415dd64fee6810fc17b30be3ffa6f71 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Більш точний сенс тату дельфіна можна зрозуміти, ознайомившись з культурою різних народів, які трактували значення тварини по-різному:

 • кельти позначали дельфіна як відображення морської стихії;
 • у Китаї зображують дельфінів різних кольорів, що має те ж значення, що і Інь і Янь;
 • в культурі Єгипту і Греції дельфіни – уособлення божеств;
 • у Північній Америці ссавці пов’язані з такими якостями як мудрість, доброта і позитивна енергія.

Чоловіки наносять тату з дельфіном на зап’ясті, відображаючи свою дружелюбність, життєрадісність і оптимізм. Часто такі татуювання можна побачити на тілі плавців, моряків і серфінгістів.

Череп

Значення зображення черепа відомі людям з приданий, легенд, історичних подій та релігійних сюжетів. Наприклад, у християнстві череп говорить про прощення. Це пов’язано з історією омовіння Ісусом кісток Адама, що означало відпущення гріхів.

173dff8c2889cb31a8add84c20b91bd8 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Кельти вважали, що череп зберігає в собі душу людей, а в мексиканської культури череп відображає мужність, стійкість, переродження. Тату черепа тварин вважається оберегом від злих сил і талісманом.

У чоловіків тату з черепом на зап’ясті асоціюються з байкерською культурою, яка включає свободу, віру в себе, долю і мужність. Такі татуювання зображують, щоб нагадувати про своє призначення та сенс життя.

Ланцюги

Смислове значення тату з ланцюгами в давніх культурах було практично однакова і відображало зв’язок, яка може призвести до рабської залежності:

 • у християнстві ланцюга означали вади, а саме пристрасть, марнославство, залежність від алкоголю та азартних ігор;
 • у країнах Європи це зображення говорить про залежність від думки інших людей;
 • у Стародавньому Римі та Греції ланцюг – це зв’язок між земним світом і божественним;
 • масони вважали ланцюга символом братства, так як після засідань вони зазвичай вставали з-за столу і трималися за руки.

c5ffac350428ffb04023a660515e7c3c Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Представники чоловічої статі нерідко наносять татуювання на зап’ясті у вигляді ланцюгів. Така натільний живопис найчастіше означає цілісність, єдність, достаток і релігійність. Також ланцюги іноді символізують бажання звільнитися від залежності і свободу свого власника від пороків людства.

Музична атрибутика

На сьогоднішній день досить популярно наносити на зап’ясті татуювання з музичної атрибутикою. Такі татуювання широко поширені серед музикантів, але і просто любителі певного жанру або фанати груп і виконавців нерідко прикрашають своє тіло певними музичними знаками.

Існує кілька варіантів тату із зображенням атрибутів музики:

 • Скрипковий або басовий ключ. Зображення скрипкового ключа більше відомо, тому і наносять на тіло тату з цим знаком найчастіше. Скрипковий ключ – основний елемент музики, який знає будь-який музикант. Але у цього символу є й інше значення – відбування тюремного ув’язнення за крадіжку, тому з зображенням скрипкового ключа варто бути обережним.
 • Ноти. З нот будується мелодія, а значить, існує величезна кількість варіацій зображення і угруповання цих музичних елементів, які будуть нести в собі особливий сенс.

2f1818701778c19574a8d8368bba6c24 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Наприклад, нерідко завдають тату з нотами, початківці улюблену або пам’ятну мелодію. Музиканти можуть вкласти в таке зображення спогади про роки навчання, пам’ятних концертах, переломних моментах музичної кар’єри.

 • Музичні інструменти. Для кожного музиканта існує власний інструмент, який зіграв велику роль у розвитку його музичних здібностей. Саме тому шанувальники музики часто зображують на тілі свій улюблений інструмент.

Також фанати груп нерідко завдають подібні тату, відображаючи свою любов до звучання певного інструменту або виконавцю, який на ньому грає.

Подвійна нескінченність

Татуювання з подвійною нескінченністю вважається однією з самих незвичайних завдяки різноманітності значень, великої історії і особливим філософським змістом:

 • у Китаї подвійна нескінченність означає удачу, тому деякі люди, завдаючи це зображення, сподіваються на успішне фінансове становище, планування життя і вдалі знайомства;

95c4162e202370f84473c0015519787e Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

 • у культурі східних країн подвійна нескінченність – символ безсмертя душі, відсилання до реінкарнації;
 • нескінченності у формі хреста означають релігійність, а також символ єднання з вищими силами;
 • з точки зору філософії, людина подвійний нескінченності здатний переходити від однієї петлі до іншої, тим самим пересуваючись у просторі та часі;
 • комбінація нескінченностей з серцем в одній тату означає вічність любовних відносин;
 • зображення нескінченностей разом з написом говорить про глибокому розумінні нанесеної думки, її значимості і вічності.

Бажано наносити таку татуювання на зап’ясті в чорному кольорі, що додасть зображенню лаконічність і глибину. Подвійну нескінченність можна зобразити у вигляді тварин, наприклад, змії або дракона. В цілому, існує безліч способів зобразити цей символ, тому кожна людина зможе прикрасити тіло цим талісманом в своєму власному стилі.

Кельтські

Татуювання на зап’ясті у вигляді кельтських візерунків вважаються більше підходящими для чоловіків, завдяки своїй стилістиці.

Дані візерунки нагадують сплетені нитки, що складаються з особливого орнаменту. Він використовувався як спосіб зв’язку з божественним світом, так і просто як прикраса збруї, предметів побуту.

Але основний сенс стародавніх візерунків – переплетення ниток буття. Кожна нитка структури орнаменту являла собою певні життєві періоди, а сукупність ниток – складні хитросплетіння і несподівані повороти.

Існують базові символи кельтів, які використовують в татуюваннях:

 • Хрест у колі. Цей знак може означати елементи світобудови, сторони світу і з’єднання християнства і язичництва, тобто хреста і сонця. В культурі кельтів вважалося, що цей знак здатний уберегти від темних сил і наділити мудрістю.
 • Метелик. Цей символ позначає душу людини, її відродження і прагнення до життя.

cef03e51eb0296a2381803062e8c6ff6 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

 • Дерево. Знак дерева в культурі кельтів означав з’єднання загробного світу, земного життя і небес. Тому зображення дерева в кельтському стилі являє собою дерево, гілки якого як людські руки тягнуться до неба і йдуть під землю, де мають вигляд коренів.
 • Трилисник. Цей символ поєднує в собі стихії природи. Це зображення наносять як талісман залучення удачі.

Написи на латині

Татуювання на зап’ясті для чоловіків у вигляді написів на латині є найпопулярнішими серед інших видів татуювань на даний момент. Латинська мова – стародавня мова, на якій говорили великі люди, тому натільні написи на латині набувають особливої значущості і мудрість.

Цей вид татуювання дозволяє придумати свою неповторну фразу, але існують також ефектні відомі висловлювання на латині, які гарно передають ставлення до життя і її аспектам:

 • «Esse quam videri» — Бути, а не здаватися.
 • «Facta sunt potentiora verbis» — Вчинки сильніше слів.

d82f74c09ddea2936c24089c9d4e008f Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань1. «Прийшов, побачив, переміг». 2. «Перший серед рівних».

 • «Viam supervadet vadens» — Дорогу здолає той, хто йде.
 • «Vincit qui se vincit» — найважча перемога – перемога над собою.
 • «Per ardua ad astra» — Через тернії до зірок.

Ієрогліфи

Ієрогліфи завжди привертали увагу любителів татуювань своєю загадковістю, незвичайною формою і прихованим значенням. Наиболее популярними є китайські і японські ієрогліфи, хоча існують також і в’єтнамські корейські, які вибирають для тату рідше.

Чоловіки наносять на зап’ясті найчастіше невеликі татуювання з простим, але мають велике значення для власника глуздом. Іноді можна зустріти зображення цілого життєвого сюжету у вигляді ієрогліфів на руці, так як іноді невеликий знак східного мови може означати цілу фразу.

3bdf831bf82c076fc77366e6a9b89a60 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Процес нанесення такої живопису нескладний, розмір тату рідко буває дуже великим і не перевищує розміру коробки з-під сірників. Існує варіант наколки ієрогліфа разом з основним малюнком відповідної тематики (наприклад, японським драконом). Також бувають випадки нанесення на тіло ієрогліфів із зображенням знаків зодіаку японської або китайської культури.

Брутальні

Деякі чоловіки не прагнуть відобразити у своїй татуюванні глибокий і серйозний зміст, а просто хочуть показати свою брутальність, виділитися серед інших і привернути натільною малюнком як можна більше уваги громадськості.

Для цього існують певні варіанти зображень, які точно не залишаться непоміченими:

 • браслет на зап’ясті з колючим дротом (судимість, залежність, любовна трагедія);
 • ланцюжок на руці з черепів (смерть, відпущення гріхів, свобода);

c8b47e5aa26b728ff3d7a438a0b483ab Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

 • хижі тварини в кельтському стилі (сила, сміливість, агресія);
 • міфічні істоти у 3D графіку (значення залежить від якостей, притаманних певному міфічному персонажеві).

Пам’ятні тату

Татуювання на зап’ясті для чоловіків часто наносять для того, щоб зафіксувати певні моменти, періоди життя, які змінили людини, змусили його замислитися про важливі речі, усвідомити свої втрати і опанувати цінний досвід.

Часті приводи для нанесення пам’ятних тату:

 • народження дитини. Тату на честь цієї події може представляти собою ініціали новонародженого або відбитки його долонь;
 • закінчення університету. Щасливі випускники в честь початку нового періоду життя наносять на тіло академічну шапку або інші знаки, що нагадують про навчальних роках;
 • кінець служби в армії. Тату зображується у вигляді малюнка, пов’язаного з роками служби;
 • трагічна подія. Це може бути смерть людини або будь-якої іншої переломний момент життя. Тату може бути у вигляді фотографії людини, важливої дати.

96317d47ef313e274d91d2feeb20c51f Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

Сюжети, які найчастіше використовуються у пам’ятних татуювання:

 • дати, написи, імена. Такі тату нагадують про конкретному моменті життя, який хочеться назавжди залишити в пам’яті;
 • шрами, травми. Люди іноді з допомогою натільного живопису підкреслюють шрами, щоб не забувати про пережите події та своїй травмі;
 • професійні знаки. Татуювання з атрибутами професії наносять люди, хто хоче підкреслити важливу роль їх діяльності у своєму житті;
 • серце. Серце як вид пам’ятних тату може бути зображено як цілим, так і розбитим. Це залежить від того, хоче людина відобразити своє щастя від наявної страждання від любові або втрачених почуттів.

Символічні тату

Символічні тату необхідні для відображення глибокого сенсу допомогою образів. Ще в давнину через зображення до людей намагалися донести приховані значення і послання.

У сучасному світі існує велика кількість символічних тату, але можна відзначити найпопулярніші з них і розкрити сенс, які вони в собі містять.

Татуювання Зміст
Дракон

9daffaff8024669808bbe0ff5606b872 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

загадковість, завзятість, шляхетність, сила, вірність, краса
Вовк

e36ff4cbbcb08bf55b8a4615da342110 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

сила, хоробрість, розум, вірність, відданість
Змія

c5df9410960dbe331d8f20dec208a98c Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

мудрість, влада, прихована небезпека, спокуса
Орел

fca4f56a36300a1a246a5aae62abe552 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

свобода, завзятість, безсмертя, сила, могутність, хоробрість
Сонце

d78be52e676f3170c7cd7c63a6c51dbe Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

влада, мудрість, вічність, об’єднання землі і неба
Тигр

8c95a4f38d3f34d231dafc1305badfee Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

мудрість, влада, пристрасть, сила, гнів, лють
Інь-Янь

ccfd9a687d6f89c97f19e82838b0dc6a Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуювань

баланс, життя, боротьба

Малюнки хною для чоловіків

Малюнки хною носять тимчасовий характер, тому вони так популярні серед людей, які поки не наважуються прикрасити своє тіло справжньої татуюванням. Така натільний живопис виглядає як справжнє тату, тільки змити малюнок можна буде у будь-який момент.

З плюсів нанесення тату хною можна виділити безболісність процедури, низьку ціну, можливість швидкого зняття. З недоліків варто відзначити обмеження у виборі кольору, так як тимчасовий малюнок із хни можливо реалізувати тільки в червоно-коричневому відтінку.

Які тату не варто робити чоловікам на зап’ясті

На жаль, не всі татуювання на зап’ясті чоловіків виглядають красиво, ефектно і доречно.

Щоб майбутній власник не шкодував про завдані зображенні, йому необхідно ознайомитися зі списком рекомендацій, які допоможуть не помилитися з вибором майбутньої тату:

 • Герої мультфільмів.

8b572fd69892f122c28588aa1bd39f19 Татуювання на запясті для чоловіків. Фото, ескізи: нескінченність, корона, написи з перекладом, хрест, браслет. Значення татуюваньНа чоловікові такі тату будуть виглядати безглуздо і недоречно, тому не рекомендується вибирати персонажів з мультфільмів для татуювання.

 • Татуювання з обличчями відомих особистостей.

Такі зображення змушують думати про те, що власник тату копіює чужий стиль.

 • Символи і знаки приналежності до субкультури.

Непрактично наносити на тіло подібні зображення, так як є висока ймовірність через деякий час пошкодувати про це.

 • «Білі» тату. Здалеку «білі» татуювання схожі на шрам, тому з естетичної точки зору наносити їх небажано.

Тату для чоловіків на зап’ясті в даний час продовжують залишатися актуальними, так як ця частина тіла традиційно популярна для нанесення малюнка. Тому майбутнім власникам тату важливо усвідомлювати відповідальність за нанесені зображення, необхідність знання їх змісту і значення.

Головне в татуюванні – усвідомлений підхід до справи і чітко сформульований запит, і тоді прикраса тіла не розчарує, а стане предметом радості і гордості.

Автор: Анна Флейман

Оформлення статті: Наталі Подольська

Відео про чоловічих татуювання

Відео про татуювання на зап’ясті для чоловіків:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради