Ольга Бузова створила собі новий небесний імідж, але нікому це не сподобалося (знову)

Фантазія Олі Бузової воістину невичерпна – безграничнее хіба що її самозакоханість, переходить вже в манію величі. Саме до такого висновку прийшли шанувальники епатажної зірки реаліті-шоу «Дом-2», коли побачили свіжий номер популярного глянцю з фото Олі на обкладинці.

Ні, вона більше не переодягається в інопланетянку. І не приміряє образ русалочки. Вона навіть не в бікіні, навпаки! На цей раз Бузова позувала перед камерою в образі чи то богині, то королеви, а може бути, і «дружини вождя червоношкірих», як прокоментували свіжий пост Олі деякі передплатники.

 Ольга Бузова створила собі новий небесний імідж, але нікому це не сподобалося (знову)@russian_style_guide / Instagram.com

На обкладинці жовтневого номера модного глянцю «Elle girl» Бузова позує в скромному шифоновій сукні-накидці пастельного відтінку, з натуральними природними волоссям (хочеться вірити!) і майже без макіяжу (але з явними слідами фотошопу). «Божественності» образу додають умиротворений погляд Ольги (або просто сонний), сережка у вигляді хрестика і складені в фірмовий знак «Love» пальці.

«Ми з редактором довго підбирали кілька різних образів спеціально для мене. І показали їх на обкладинці і в самому журналі – гордо поділилася Ольга подробицями свіжої фотосесії з передплатниками на своїй сторінці в Instagram. – Для мене ці зйомки означають дуже багато. Я вважаю, вийшло дуже гідно, божественно і навіть якось по-королівськи».

 Ольга Бузова створила собі новий небесний імідж, але нікому це не сподобалося (знову)@buzova86 / Instagram.com

А ось шанувальників такі самозакохані заяви обурили. Багато нарікають на те, що на знімках занадто багато фотошопу, а сама Ольга збожеволіла на любові до самої себе. Траплялося всяке, але створити з самої себе богиню – такого ще не було! Хотілося б нагадати зірці, що підносяться на небеса за гідні, добрі вчинки і скромність, а ніяк не за допомогою фоторедактора, нехай навіть і професійного.

 Ольга Бузова створила собі новий небесний імідж, але нікому це не сподобалося (знову)@buzova86 / Instagram.com

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради