Боб-каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Сьогодні стрижка каре – незамінний атрибут модної дівчини. На тлі інших зачісок виділяється боб-каре з подовженням до обличчя, на фото якого можна переконатися, що воно додає образу жіночності.

Характерні особливості стрижки боб-каре з подовженням до обличчя

Стрижка боб-каре – злиття двох різних зачісок в одну, що зрозуміло з назви: боб і каре. Від боба стрижка запозичила градуювання і звужений до кінців об’єм волосся, а від каре – прямий і рівний зріз. Боб-каре вважається універсальною і підходить практично всім зачіскою.

Те, як вона виглядає на дівчат, залежить від декількох параметрів:

 • обрана довжина;
 • структура волосся;
 • наявність/відсутність чілки;
 • фарбування;
 • укладання;
 • професіоналізм майстра.

a47dadc22f4e506db9b68c1fc2d9f398 Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Характерною особливістю такої зачіски є подовження. Важливо правильно виміряти пропорції, вибрати потрібну довжину передніх волосся, щоб стрижка не робила голову плоскою, а особа — круглим і повним. Боб-каре – стрижка, технологія виконання якої досить складна, тому потребує досвіду.

Переваги і недоліки стрижки

Боб-каре з подовженням до обличчя, фото якого показують його як універсальну стрижку для всіх, – кращий варіант для дівчат, які не готові до радикальних змін, але хочуть нововведень у своїй зовнішності. У боба-каре є багато переваг і всього пару недоліків, які потрібно мати на увазі, обираючи собі нову стрижку.

Переваги Недоліки
Практичність стрижки – зачіска не вимагає особливої уваги в подальшому, якщо майстер правильно виконав свою роботу Не підходить дівчатам з кучерявими або кучерявими волоссям, оскільки боб-каре вимагає ідеально прямого волосся
Універсальність Тонкі, ослаблені та пошкоджені волосся будуть виглядати виграшно з такою зачіскою
Безліч варіацій, які підійдуть практично всім типам обличчя й волосся Необхідність постійно укладати волосся після миття
Підкреслює гідності, приховуючи вади
Посилює сексуальність
Підкреслює індивідуальний стиль
Зручна в шкарпетці
Можливість робити різні зачіски і укладання

Як підібрати боб-каре з подовженням до типу обличчя?

Дівчата, які вибирають боб-каре з подовженням, повинні брати до уваги форму і тип свого обличчя, щоб не зробити помилку. Володарки витягнутого обличчя прямокутної форми завжди прагнуть злегка подовжити свою шию і приховати широкі вилиці.

В цьому якраз допоможе короткий або середній варіанти боб-каре. Крім перерахованих вище нюансів, така форма допомагає приховувати пухкі щоки, зморшки та інші недоліки на обличчі. Плюс до всього, стрижка додає додатковий об’єм.

8553f0ce6328422087731654c1368bae Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Боб-каре з подовженням до обличчя, фото якого представлені в статті, підходить також і дівчатам з квадратним або круглим типами особи. Щоб візуально згладити гострі вилиці або подовжити обличчя, роблять саме подовжений боб-каре. Він підкреслює вилиці, але не збільшує їх, виділяє вигин шиї і візуально витягує поставу.

Дівчатам з витягнутим і дуже довгим обличчям робити боб-каре з удлинениями не рекомендують, оскільки особа стане непропорційно вузьким. Також така стрижка не підійде дівчатам з короткою шиєю.

Як підібрати стрижку за структурою волосся?

Боб-каре з подовженням до обличчя, фото якого показують його універсальність, насправді підходить не всім дівчатам. Тонкі, рідкісні й ослаблені волосся будуть виглядати програшно в такій зачісці, тому майстри не рекомендують робити цю стрижку.

Навпаки, краще всього зупинитися на варіанті з однією довжиною, щоб візуально збільшити об’єм волосся. Невелика градуювання неприпустимо, щоб полегшити укладання вранці. Надмірно пухнасті і кучеряве волосся теж належать до того типу, якому не підходить боб-каре.

2ac79e900958a18f6a99e40b550a3c96 Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Причина цього проста: структура волосся не дозволить тримати форму або робити тривалі укладання.

Перукарі радять у такому разі робити просто каре, наприклад. Дівчатам же з довгими прямим волоссям нічого боятися. Боб-каре – це стрижка, яка буде однаково добре виглядати в різних її варіаціях.

Якого віку підходить стрижка?

Боб-каре з подовженням до обличчя – стрижка, яка підходить практично всім дівчатам і жінкам у віці. Переконатися в цьому можна, поглянувши на фото знаменитостей, які віддали перевагу такій зачісці. І в 25, і в 50 така стрижка однаково добре підкреслює всі достоїнства і приховує недоліки.

Але це за умови, що варіація зачіски подобранна грамотно. Єдиний пункт, який потрібно пам’ятати, — жінкам за 50 не варто робити потилицю занадто коротким, оскільки він може візуально виділити вікові зміни на шиї.

Варіанти боб-каре з подовженням

Стрижка боб-каре з подовженням має багато варіантів виконання: з і без чубчика, з асиметрією, виголеними частинами або навіть малюнками.

З косою чубчиком

Боб-каре добре поєднується з косою чубчиком. Вона буде виграшно виглядати і з короткими, і з довгим волоссям. Особливо гармонійно впишеться боб з косою чубчиком в образ дівчини з трикутним обличчям.

6cdfa21f53a2ac299987967d683702f3 Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Коли чубчик плавно зливається з подовженою частиною передньої частини волосся, форма обличчя коригується і візуально виглядає менш незграбно. Коса лінія зрізу чубчика підкреслює очі, ніж дівчата теж часто користуються.

З прямою чубчиком

Дівчатам з округлим обличчям, риси якого великі, допоможе боб-каре в поєднанні з прямою, рівне зрізаної чубчиком. Гладка, густа пряма чубчик до брів на контрасті з довгими пасмами основної маси волосся створює візуальний чіткий графічний контур, роблячи особа більш витягнутим і тонким.

З короткою чілкою

Коротка чубчик разом зі стрижкою боб-каре – екстравагантний варіант, який підійде не всім. Це стосується і будови обличчя, і віку. Зараз тенденція на таку зачіску поширена серед молодих дівчат, які хочуть виділитися з натовпу. Особливо часто вони роблять коротку і рваний чубок.

Така стрижка гармонійно виглядає тільки на тих дівчат, риси обличчя яких ідеально правильні і пропорційні, оскільки коротка чубчик робить явний акцент на очах, носі, вилицях і всіх інших частинах особи.

З довгою чубчиком

Довга чолка – ідеальний вихід для тих, хто хоче злегка підкоригувати геометрію обличчя, а також приховати деякі недоліки. Особливо добре виглядає варіант боб-каре з довгою чубчиком на круглому або овальному обличчі. Якщо ж особа занадто велике, то на додаток до довжини чубок роблять асиметричною.

Без чубчика

Якщо дівчина дуже сильно хоче зістригти волосся і зробити короткий боб-каре, але у неї кругле обличчя, майстри наполягають на тому, щоб вибір зупинявся на варіанті без чубчика. Таким чином, особа візуально відкривається і витягується. З середньою і великою довжиною волосся варіанти без чубчика будуть однаково добре виглядати на різних типах особи.

Асиметричний боб-каре

Основа асиметричного варіанти – саме класичний боб. А особливості такої стрижки полягають у рівних краях і чітких формах. Асиметрію майстер створює за допомогою укорочення або подовження окремих пасом біля обличчя, з боків або на потилиці, а також за допомогою зміни пропорцій чубчика, якщо вона є.

8ea61c0f4fd9c64ae60daba01d8d5949 Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Асиметричний боб-каре поєднується з будь-якими чубчиками і проборами. Такий варіант стрижки дуже стильний, модний і ефектний і допомагає дівчині виділитися з натовпу, виглядати неординарно і яскраво. Така зачіска привертає увагу до очей дівчини і візуально коригує риси обличчя.

З виголеним скронею

Боб-каре з виголеним скронею – нова модна тенденція, яка стала поширеною серед молоді відносно недавно.

Як і будь-яка інша стрижка, такий варіант має свої особливості:

 • важливо враховувати густоту волосся, оскільки вистригання їх частини значно зменшить її;
 • інтенсивність вибривання залежить від бажання клієнта і структури волосся: чим густіше, тим більше можна збрити;
 • выстригать або збривати волосся під нуль – не найкраще рішення, але деякі екстравагантні дівчата вирішуються і на таку;
 • такий варіант стрижки привертає увагу не тільки до самих волоссям, але і до особи, тому важливо стежити за станом шкіри;
 • поголені зони на голові не завжди поєднуються з буденним і сірим гардеробом, тому нерідко дівчатам, які зважилися на це, доводиться міняти імідж.

Така зачіска точно вдихне нове життя в образ дівчини і змусить її по-новому подивитися на себе.

З виголеним скронею, потилицею і малюнком

Власницям дуже густих волосся доступний варіант боб-каре з виголеним скронею, потилицею і навіть малюнком. Цей тип стрижки ще більш яскравий, що привертає увагу і помітний. Обсяг збритого зон і малюнок – справа фантазії майстра і клієнта.

b310c7ab9f4737a7b6ff61ba095140da Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

Тільки поголений потилицю в поєднанні з бобом-каре – відмінне рішення для тих, у кого тонкі й ослаблені волосся. Візуально така стрижка створить обсяг і допоможе скорегувати овал обличчя.

На кучерявих волоссі

Перукарі не особливо радять дівчатам з кучерявими волоссям робити боб-каре з подовженням, оскільки така стрижка виглядає добре тільки на прямих локонах: потрібна форма і чітка геометрія. Однак звичайний боб-каре підійде власницям кучерявого волосся. Він візуально витягне шию, зробить обличчя більш худим і скоректує його пропорції.

Правила укладання в домашніх умовах

Щоб зробити красиву і ефектну укладання будь-якої стрижки в домашніх умовах, дівчині знадобляться наступні базові приналежності:

 • якісний утюжок для завивки/випрямлення волосся;
 • брашинг – спеціальна кругла щітка з отворами для створення укладань;
 • фен з насадкою;
 • засоби для стайлінгу: лак, пінка або мус для укладання, термозахисні спреї.

В залежності від того, яка саме укладання потрібно, використовують всі засоби або тільки деякі з них.

Приклад і покрокова інструкція укладання боб-каре з подовженням на кожен день

Діловий стиль завжди був і залишається найактуальнішим. Власницям боб-каре з подовженням неважко укласти свої волосся вранці, щоб вони виглядав ефектно і охайно кожен день. Для створення ділової укладання потрібен праска, фен, термозахисний спрей, лак для волосся, брашинг і гребінець маленька з роздільником на кінці.

3729d4e53159de7d6c6358efc00d485d Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

 • Спочатку необхідно вимити волосся, нанести спрей і висушити за допомогою фена і брашінга.
 • Після цього праскою потрібно вирівняти волосся по всій довжині, закручуючи їх до обличчя на кінцях.
 • За допомогою лаку і маленькою гребінця створити невеликий об’єм біля коренів.
 • Якщо є якісь нерівності або стирчать волоски, пригладити їх рукою або гребінцем.

Якщо ж повторити такі ж маніпуляції, але закрутити кінці волосся до зовнішньої сторони, то вийде укладання для прогулянки або зустрічі з друзями.

Покрокова інструкція святкової укладки волосся

Боб-каре з подовженням до обличчя, фото якого демонструє всі переваги зачіски — гарна стрижка для створення святкових укладок. Найпоширенішим варіантом для торжества є локони.

Жіночним варіантом будуть великі легкі локони. Вони додадуть особі певну м’якість, витонченість і молодість. Плюс до всього, така зачіска виглядає дуже мило і романтично.

Щоб зробити цю укладку, потрібні:

 • пінка для укладання;
 • термозахисний спрей;
 • лак для волосся;
 • фен;
 • щипці для завивки.

d773c489f22f018a2a5170b0e600a0aa Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йдеНа фото наведено приклад укладання боб каре з подовженням до обличчя.

Для укладання необхідно:

 • Після душа необхідно нанести на волосся пінку, спрей і висушити волосся насухо феном.
 • Після цього потрібно злегка збризнути волосся лаком і приступити до завивці.
 • Попередньо нагріті до потрібної температури щипці використовують, щоб по черзі, накручувати пасма, фіксуючи їх після зажимом.
 • Коли все волосся накручені, їх потрібно розділити пальцями без гребінця.
 • Для створення додаткового обсягу можна опустити голову вниз, злегка вспушить волосся, потім різким рухом підняти її назад.
 • Таким чином, вийде дуже природна, але в той же час святкова зачіска.

  Порада від майстрів: боб-каре краще виглядає з локонами ламаного типу. Їх роблять за допомогою праски. Методика закручування волосся практично така ж, але завитки потрібно робити невеликі і обов’язково залишати кінці прямими. Результат укладання обов’язково потрібно зафіксувати лаком.

  f182c6411687fc174325476973c0f733 Боб каре з подовженням до обличчя. Фото з чубчиком, для повного, овального круглого обличчя. Кому йде

  Боб-каре з подовженням до обличчя – сучасна, модна стрижка, яка підійде багатьом дівчатам і жінкам з практично будь-яким типом волосся, овалом особи. Численні фото підтверджують, що зачіска, яка з’явилася ще в минулому столітті, до цих пір не втратила і, можливо, ніколи не втратить актуальності.

  Відео-уроки по стрижки й укладання боб-каре з подовженням до обличчя

  Градуйований боб-каре на подовження:

  Структурна укладання для каре:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради