Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Проділ на голові коригує форму обличчя у жінок. За допомогою цієї дрібної деталі можна замаскувати недоліки волосся, статури, наближаючи зовнішні дані до ідеалу. Лінія на голові виконується більше 5 базових видах.

Фактори, що впливають на вибір місця розташування проділу волосся

Кожен вид лінії, що розділяє волосся на пасма, використовується з певними цілями.

У таблиці представлені основні види та їх характеристики:

Діагональний (косою) Візуально збільшує об’єм волосся. Цей вид поділу вибирають для зачісок, які відрізняє пишність. Лінія забезпечує асиметрію, що виступає в ролі коригуючого доповнення.
Прямий Може зробити акцент на зачісці, ефектно розділити асиметрію. Цей варіант найчастіше застосовується при виконанні стрижок з укороченою довжиною в потиличній області і подовженою зоною верхівки. Спосіб поділу недоречний при наявності довгих і рідкого волосся.
Зигзагоподібний Вносить різноманітність, освіжає зачіску, додає волоссю пишність. Фігурний спосіб приховує відростаючих коріння, які потребують підфарбовування.

Вподобана модель проділу повинна бути об’єктивно оцінена і застосована до зовнішності для проби.

Проділ на голові у жінок вибирається не тільки виходячи з зовнішніх даних. Багато в чому він залежить від зачіски. Класичне каре передбачає поділ локонів посередині. Для боб-каре з подовженням або асиметрією фахівцями пропонується поділ збоку.

Для каскадної стрижки застосовують діагональний вигляд. Зачіски для святкових днів доповнюються шаховим способом проділу, а також перехлестом пасм.

Вибір проділу за формою обличчя

Проділ на голові у жінок частіше застосовується для коригування форми обличчя. Власникам класичного овалу допустимо використовувати будь-який вид поділу волосся. Рівна смуга, що проходить посередині голови, відноситься до класичного стилю, який зверне увагу оточуючих на бездоганний овал обличчя.

9b167bdd1cc90c5fd32f95d458f9d812 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

В інших випадках рекомендовано:

 • Використовувати діагональне поділ за наявності обличчя у формі квадрата, ромба або прямокутника.
 • Застосовувати бічну лінію жінкам з особою у формі трикутника. Наявність додаткових кутів робить акцент на різких рисах. Варіант не є оптимальним вибором для представниць слабкої статі з завужені овалом. Іншим жінкам такий поділ допомагає підкреслити індивідуальність.
 • Вибирати зигзагоподібну лінію слід при круглої або квадратної форми. Лінії в горизонтальному напрямку посилюють велику ширину, приховують мінуси подовженого обличчя.

Прямий поділ не використовується при наявності прямокутного або витягнутого овалу. Класичний стиль доречний при наявності обличчя у формі кола чи трикутника. Необхідно доповнювати гармонійність зачіски, маскуючи мінуси зовнішності за допомогою інших методів.

Проділ до овальної форми обличчя

При наявності овального типу обличчя можна вибирати всі типи поділу пасом. Таким жінкам підходить будь-який вид стрижки. Радиться вивчити техніку виконання проділів посередині, збоку і по діагоналі, а також в шаховому виконанні. Жінки в стані змінювати свій імідж за допомогою звичайної гребінця.

Овальна форма відрізняється ідеальністю. Показники ширини підборіддя і чола є ідентичними. Зробити акцент на витончених пропорціях може прямий поділ. Фахівці радять віддавати перевагу укладок з обсягом і завитками. Волосся повинні бути довшими, ніж при каре. Для укладання з об’ємом підходить коса лінія.

Проділ до круглою формою обличчя

Повненькі щоки, широко розставлені вилиці, ідентичне по висоті і ширині особа — ознаки його округлої форми. Мета жінки — подовжити і звузити овал. В цьому випадку радять уникати укладання з об’ємом в області щік, перемістивши його в потиличну зону.

31fd9cea8e37b9acfd2d54d1914f7632 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. ФотоНа фото наведені приклади вдалого і невдалого проділу у жінок на голові для круглого обличчя.

Звуження досягається за допомогою ліній вертикального напрямку в зачісці. Проділ посередині — не найкращий вибір. Слід робити поділ навскіс або робити бічну чубок. Стрижки повинні бути середньої довжини. Волосся повинні закривати лицьову частину з боків, що забезпечує її візуальне подовження.

Проділ до квадратної і прямокутної форми обличчя

про наявність квадратної форми обличчя говорять показники його ширини і довжини, які не мають відмінностей. При виборі проділу і зачіски радиться пом’якшити занадто грубі контури. З цією метою особа візуально округляють або подовжують. Квадратного або прямокутного овалу підходить поділ навскіс. Серед зачісок слід зупиняти свій вибір на асиметричних видах з довжиною до плечей і нижче.

Проділ до трикутною формою обличчя

Головним мінусом обличчя у формі трикутника є дуже широкий лоб і звужений підборіддя, що викликає візуальну непропорційність. Власниці такого обличчя прагнуть усунути різкість рис допомогою поділу локонів посередині або збоку.

f3b099bfef4a0d01f81e9ca3ed88c590 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Стрижки можуть бути як довгими, так і короткими. Обов’язково повинні бути доповнені чубчиком. Верх не повинен бути пишним. Кінці волосся завивати не радиться.

Проділ до грушоподібної форми обличчя

Форма у вигляді груші є яскравою протилежністю трикутного типу. Для неї характерний звужений лоб і розширений підборіддя. Для врівноваження цих областей слід вибирати об’ємні стрижки, відрізняються легкістю в зоні підборіддя. Вони радяться для коротко стрижених волосся.

Зачіски, виконані під одну довжину, також не радяться. Краще зробити вибір на користь багатошарових укладок.

Для обличчя у формі груші лінія проділу, виконана посередині, не підходить. Радиться вдатися до одностороннього поділу пасом і довгою чубку, підстриженою навскіс. У деяких випадках грушовидна форма коригується пишністю чубчика, що надає особі овальність. Також ефектно виглядає каскадна стрижка з розподілом пасом в середині.

Проділ до ромбовидної форми обличчя

При широко розставлених вилицях прийнято говорити про наявність обличчя у вигляді ромба. Зорове розширення зазнає звужений лоб і подбородочная частина. Вилиці в цьому випадку радиться закрити волоссям. У підсумку особа візуально наблизиться до форми правильного овалу.

39e0af3df2509fb7eed77ed5a3145cc4 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Не можна зупиняти вибір на стрижках з об’ємом в зоні скул. Об’ємні локони вносять оригінальність. Вони повинні спадати на область щік і плечей. Стрижки радиться виконувати з завитками в області підборіддя. Радиться не вдаватися до виконання проділу посередині і не робити бічну чубок.

Проділ до довгастої форми обличчя

Для маскування довгого типу обличчя треба прикрити зону лоба чубом. Жінка не повинна вибирати високі зачіски і зачісувати волосся. Чубчик може відрізняти густота і прямота або ж недбалість.

Основна мета — розширити особа, у чому допомагає пишність укладання. Довжина стрижки повинна бути короткої або середньої. Класичний проділ — невдалий вибір. Більше підходить поділ пасм або збоку, навкіс.

Види проділів і як їх зробити? До яких стрижок вони підходять?

Проділ на голові, виконаний у жінок правильно, вимагає акценту не тільки на форму, але і на рисах обличчя. Зазвичай одна сторона відрізняється більшою виразністю, моделі її ще називають «робоча сторона». Поділ рекомендується робити саме на ній.

25bd4636489c74d5491057f1ba106ee5 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Визначити більш вдалу у візуальному плані лицьову частину можна за допомогою паперового аркуша. Слід встати перед дзеркалом, прикласти лист до одного, а потім на протилежній стороні. Та сторона, яка відображається більш чітко, володіє більшою ступенем виразності.

Визначити вдалий вигляд розділової лінії можна і при вивченні носової форми. Якщо він відхилений у бік, то поділ робиться з протилежного боку. Так можна замаскувати асиметрію обличчя. Завершальний етап вибору лінії — її розгляд в комплексі з зачіскою.

Радиться дотримуватися наступних порад:

 • Довгі і великі локони доповнює проділ посередині. Він виглядає гармонійно з коротко выстриженным потилицею.
 • Для додання романтичного безладу вдаються до косому поділу. Якщо наблизити проділ до області вуха, то вийде образ у стилі ретро. Вишуканий елемент включається в комбінацію з високою зачіскою.
 • Для додання стрижці об’ємності вдаються до зигзагоподібної лінії. Якщо корені не підмальовані, то за допомогою кривого поділу перукар в змозі приховати недолік. Зигзагоподібна лінія завжди вносить свіжість.

Прямий

Проділ на голові у жінок, виконаний прямо, завжди виглядає по-різному. Багато залежить від густоти волосся, їх забарвлення і тону шкірного покриву. Важливу роль відіграє наявність лупи, нефарбованих коренів, а також випадання волосся.

Пряму лінію повинні вибирати жінки з волоссям середньої довжини. З короткою зачіскою такий поділ виглядає безглуздо. Фахівці радять вибирати цей вид проділу жінкам з тонкою структурою волосся.

Прямий поділ здатне підкреслити форму кола, зорово подовживши особа.

Власницям обличчя у формі квадрата можна вдатися до такого типу поділу. Красиво виглядає лінія з локонами і об’ємної зачіскою. Основним пріоритетом прямого поділу можна назвати легкість укладання.

e3a3e08ff318730a367a6cd0ff3a20c2 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Для створення лінії не потрібно ніяких зусиль. Простим способом визначення місця є знаходження лінії природного поділу. Вимите волосся слід акуратно зачесати назад і трохи зрушити на лицьову область. Пасма розділяться по лінії росту волосся і утворюють рівну лінію.

Боковий

Поділ, виконане збоку, може бути здійснено зліва і справа. За допомогою такої лінії може бути замаскована асиметрія обличчя. Проділ в змозі приховати широкий лоб і округлі щоки. Для зачісок використовуються як розпущене, так і затягнуті у хвіст волосся.

Багато представниць слабкої статі носять односторонній проділ протягом багатьох років. Перукарі радять міняти бік лінії. Цим забезпечується додатковий обсяг стрижці. Для додання неординарного іміджу можна вдатися до лінії у формі зигзага або діагоналі. Вони вдало виглядають на коротко підстрижених волосся.

Косий

Проділ на голові у жінок навскіс часто називають бічним. Цей елемент, який створюється нерівномірним розподілом пасом, при якому на один бік відкинуто більшу кількість волосся, ніж на протилежну сторону. При створенні зачісок з об’ємом перукарі та модельєри вдаються до косому поділу.

e1050841bd2c7edf0650d72dc587e287 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Коса лінія підходить майже всім формам обличчя. Вона чудово доповнює прямокутну форму. При виконанні глибокого косого поділу пасом жінками з серцевидною, трикутної та грушоподібною формою обличчя, можна добитися гармонійного зовнішнього вигляду овалу. Представниці слабкої статі з особою у формі кола від такого елемента повинні відмовитися.

Також косе поділ підходить до квадратної форми з великими рисами або наявністю асиметрії.

Стрижки з поділом волосся навскіс вважаються найпоширенішими. Зачіски з лінією навскіс підбираються для жінок будь-якого віку. Такий поділ здатне підкреслити густоту і природну красу волосся, приховати мінуси тонкої структури пасм, обіграти природні локони і створити оригінальний імідж.

Проділ, виконаний навскіс, доповнює боб, каре, каскад і драбинку. Лінія привносить нотки індивідуальності і неповторності. Підходить вона для стрижок з асиметрією.

Зигзагоподібний

Зигзагоподібна лінія оригінальна і кидка. При необхідності додання зачісці об’ємності подібне розділення незамінне.

Для поділу слід:

 1. Розчесати волосся.
 2. Провести лінію посередині.
 3. Додати гостру частина гребінця до області чола і розділити зигзагом пасма до області верхівки.
 4. Волосся на гребінці розподілити направо і наліво.
 5. Закріпити результат допомогою фіксатора.

323465c707ec245d4f3af287f1ddc154 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

Зигзагоподібний проділ складний у виконанні. Якщо лінія не виходить, то без допомоги фахівця не обійтися.

Шаховий

Виконання лінії передбачає певні етапи:

 1. Розчесати волосся.
 2. Здійснити два розділення волосся в тім’яній зоні навскіс.
 3. Ділянка між проборами піддати поділу на 4 частини.
 4. В зоні верхівки почати перекидання волосся в шаховому порядку.

Шахове поділ пасм використовується для урочистостей. Воно є прекрасним способом приховування відрослих нефарбованих коренів волосся.

Який проділ підходить для стрижки з чубчиком?

Для класичного каре з чубчиком зазвичай вдаються до пробору посередині. Для боб-каре з подовженням або асиметрією підходить поділ збоку, а для каскаду з чубчиком — по діагоналі. Ідеально виглядає чубчик з лінією посередині на довгих або середніх волоссі, які розпущені.

Святкова зачіска з чубком часто доповнюється зигзагоподібною лінією. Проділ збоку привносить вишуканість в будь-яку стрижку. Він поєднується чубчиком, постриженою навскіс. При наявності гладких волосся кращим радою буде вкоротити волосся, залишивши чубок довгою. Пасма поділяються проділом збоку. Одна частина акуратно забирають за вухо, а інша спадає на чоло.

Як змінити проділ?

Багато людей не помічають, що їх волосся поділяються природно. Лінія помітна на вологих волоссях, якщо за ним провести гребінцем по напрямку від лоба до верхівки, а потім здійснити нахил голови у напрямку вперед. Якщо проділ зберігається протягом багатьох років, то змінити лінію не так-то просто.

c631e06dbbf82e2131beaace0b425147 Проділ на голові у жінок: справа, зліва, посередині, як зробити за типом обличчя. Фото

З метою зміни розділової лінії використовуються различенные засоби для стайлінгу — гель, мус, лак, віск та інші. Спочатку рекомендується помити голову. На вологих пасмах формування нової лінії проходить швидше.

Як укласти волосся назад без проділу?

Щоб укласти волосся назад без проділу існує кілька способів. Можна почати з вологих волосся, просушених допомогою рушники. Вони підсохнуть до кінця зачесанном стані, що допоможе зберегти форму протягом всього дня. Волосся повинні бути попередньо вимиті шампунем.

Також на голову може бути нанесена помада для фіксації. Засіб відрізняється масляною основою. Особлива увага приділяється маківці і бічним сторонам. Волосся будуть триматися зачесаним до тих пір, поки засіб не буде змито. Засоби з вмістом олії вимиваються з працею.

Прекрасною альтернативою масляного складом є гель. Він підійде волосся середньої густоти. Засіб забезпечує суху фіксацію.

Можна зачесати волосся у напрямку від лоба до верхівки. Використовується для цього гребінь з рідкими зубцями. При класичному зачесе проділ на голові не потрібно. Гребінцем слід проводити назад, поки верхівка волосся буде лежати прямо, гладко обрамляючи голову. При наявності довгих локонів слід користуватися феном. Волосся у жінки перед укладанням повинні висохнути на 70%.

Відео про проборах

Романтична зачіска з боковим проділом:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради