До чого свербить або горить язик у дівчини: прикмети

У давнину вірили, що організм людини здатний попередити про події настають за допомогою сновидінь або тілесних проявів. Багато людей не надають великого значення такому звичайного явища, як зачесавшя язик, а даремно. Згідно з прикметами, свербіж у цьому органі віщує істотні зміни. Якими вони будуть — добрими чи поганими, залежить від того, з якого боку зачесався язик.

16cd1fb8d32198bf79d1a7acad4a7162 До чого свербить або горить язик у дівчини: прикмети

До чого свербить язик

Цей орган — інструмент спілкування, з ним пов’язані різноманітні забобони та прикмети. Не даремно про нього склали багато приказок, однією з найвідоміших вважається прислів’я «Язик мій — ворог мій». Згідно з народними прикметами, якщо свербить язик — чекай порожньої балаканини і пліток.

Крім цього значення, свербіж у цьому органі може передвіщати наступне:

 • Горить язик — до серйозного і неприємної розмови з керівництвом.
 • Сильний свербіж обіцяє незначну на перший погляд бесіду, яка в подальшому допоможе отримати вигоду.
 • Зачесався язик і рот — про власника розпускає злі плітки людина з близького оточення.
 • На місці свербежу схопився прищик — вороги заплямують добре ім’я брудними вигадками і плітками.
 • Сильно прикусити під час бесіди — людина говорить зайве. Крім того, це може означати, що мирна розмова переростає у сварку.

Точне тлумачення прикмети залежить від того, яка частина органу засвербіла.

Кінчик язика

Згідно старовинним народним повір’ями, якщо у людини свербить кінчик язика, значить, вищі сили його про щось попереджають. Якщо ця частина свербить, слід бути готовим до того, що недруги вже плетуть інтриги і розпускають злі плітки, які негативно вплинуть на життя і налаштують проти близьких людей.

За прикметою гарячий кінчик попереджає власника про те, що він сам може бовкнути зайвого. Слова, сказані зопалу, сильно ранять рідних і друзів, можуть бути використані ворогами.

Середина

Якщо орган зачесався в серединці, то це означає наступне:

 • Плітки або необдумано висловлену думку можуть бути використані проти власника, тому краще утриматися від гучних слів.
 • Свербіж в центрі передвіщає приємні новини або зустріч зі старими друзями, яка принесе багато позитивних емоцій, якщо власник буде ретельно підбирати слова і вирази.

У підстави

Одне з самих поганих значень має зачесавшееся основу. Відчувши свербіж в цьому місці, власнику потрібно готуватися до неприємної розмови, що може призвести до сумних наслідків. Щоб не спровокувати сварку або скандал, слід ретельно продумувати кожну фразу і бути стриманим під час розмови.

Можна спробувати уникнути неприємної бесіди, обмеживши спілкування з друзями і знайомими, проте краще цього не робити. Згідно з народними повір’ями, розмова рано чи пізно відбудеться, і чим раніше це станеться, тим менше будуть наслідки.

64c5c3791d33ca376909ff8ca84ebb8d До чого свербить або горить язик у дівчини: прикмети

Зліва

Якщо язик чешеться з лівої сторони, це обіцяє зустріч з небажаними людьми. Непрохані гості заберуть багато часу, розмови будуть порожніми і безглуздими, а після відходу знайомих залишиться неприємний осад на душі неспокій. Незважаючи на те, що прийшли люди будуть несимпатичні, власнику будинку слід виявляти дружелюбність і стриманість, інакше він ризикує опинитися оббреханою і стати героєм дурних пліток.

Праворуч

Якщо людина відчуває свербіж з правого боку, це трактується прикметами як позитивний знак. Згідно з народними повір’ями, орган свербить праворуч до проголошення урочистої промови, яка принесе успіх і буде сприйнята навколишніми прихильно.

Якщо засвербіла права сторона, то це може передвіщати зустріч з важливою людиною, який суттєво вплине на життя власника.

Тлумачення для жінок і чоловіків

Точне значення прикмети залежить і від того, у кого зачесався язик — у чоловіка чи у жінки. Згідно з народними повір’ями, свербіж може передвіщати представникам чоловічої і жіночої статі наступне:

 • Якщо свербить праворуч у незаміжньої дівчини — до зустрічі з друзями, причому спілкування обмежиться порожніми розмовами. Зачесався з лівого боку — очікуване побачення не відбудеться.
 • Заміжня жінка відчуває свербіж в кінчику язичка — до скандалу з чоловіком. Орган свербить біля основи — до необдуманого бесіді, зліва — непрохані гості незабаром відвідають будинок.
 • Язик свербить у чоловіка — серйозна розмова на роботі, який закінчиться сумно з-за підступів ворогів. Схопився прищик — до великих неприємностей, сварок і хибним звинуваченням.

10a9310260744441b39ebed88fecc92b До чого свербить або горить язик у дівчини: прикмети

Значення прикмети по днях тижня

У давнину надавалося значення не тільки того, в якому місці зачесався язик, але і в який день тижня це сталося. Відчувши сильний свербіж, слід звернути увагу на календар:

 • Понеділок. Якщо зачесався язик, це обіцяє зустріч з чоловіком, яка докорінно змінить життя.
 • Вівторок. За прикметою свербіж у цей день пророкує зайві витрати грошей, що погіршить матеріальне становище.
 • Середа — до несподіваної зустрічі з забутим іншому.
 • Четвер. Якщо свербить в четвертий день тижня, то власникові варто відвідати лікарню, так як прикмета віщує хворобу.
 • П’ятниця — до відкриття старих таємниць і секретів.
 • Субота — ознака нещастя і біди.
 • Неділя. Зачесавшийся язик обіцяє приємності: сюрпризи, хороші новини та подарунки.

Усунення поганих ознак

Народні повір’я, пов’язані з сверблячкою, покликані вберегти власника від неприємностей, тому так важливо знати тлумачення прийме. Щоб нейтралізувати погані прикмети, можна скористатися наступними методами:

 • Зав’язати вузлик. Якщо прикмета віщує злі плітки і підступи ворогів, потрібно взяти нитку і зав’язати в міцний вузлик, подумки уявивши, як зав’язуються язик у недоброзичливців. Потім вузол викидають або спалюють.
 • Відчувши сильний свербіж в кінчику, слід взяти дрібку солі і посипати язика. Згідно з повір’ям, чим сильніше щипає, тим більше дістанеться ворогам за розпускання злих пліток і чуток.
 • Якщо орган не перестає горіти, можна застосувати більш радикальний спосіб: вколоти кінчик голкою. Цей нехитрий метод допоможе закрити роти недоброзичливцям.
 • Усунути погана прикмета можна, злегка закусивши зачесавшийся язик — зло, звернене в сторону власника, повернеться ворогам стократно.

fb3f2274f09b7b6fe36148cdfc8a1d37 До чого свербить або горить язик у дівчини: прикмети

Знаючи тлумачення прийме, можна уникнути поганих подій і неприємностей або заздалегідь підготуватися до них. Народні повір’я та забобони, пов’язані зі свербежем на язику, вважаються попереджувальними сигналами, до яких слід уважно прислухатися, так як ці мудрості передаються споконвіку і перевірені часом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради