Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

Після покупки нового або вживаного автомобіля бажано покласти в нього оберіг. Подібні речі часто набувають в магазинах; багато хто вважає, що так набагато зручніше. Однак зробити захисний талісман можна і самостійно. Завдяки такому амулету ваші поїздки будуть вдалими і, що саме головне, безпечними.

d06f01c749884022e11d8c1c92da44b0 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

Необхідність оберега для особистого транспортного засобу очевидна: він не допустить трагічного збігу обставин на дорозі і допоможе запобігти неприємності. А для того щоб річ мала магічні властивості, її необхідно правильно зарядити і повірити в її силу.

Скептики скажуть, що головне для автомобіліста – це досвід водіння, знання правил дорожнього руху, уважність та відповідальність. Однак проблеми іноді виникають не тільки з-за відсутності перелічених вище навичок і якостей. Аварії, «пробки» на дорогах, різні перешкоди – всі ці непередбачені обставини можуть статися від пристріту і псування, наведені недоброзичливцями.

Такі ситуації здатні попередити і запобігти обереги. Невелика симпатична штучка не займе багато місця, і разом з тим водій буде відчувати впевненість у діях.

51140bbe8cf37b965077173e81e05bf9 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

Різновиди оберегів

Існує величезна кількість магічних оберегів: одні забезпечують захист від злодіїв, інші створені для далекої дороги, треті здатні зробити шлях легким, четверті запобіжать аварію і т. д.

Амулети можуть виглядати по-різному: це православні ікони і хрести, мусульманські обереги, вироби з каменів, мінералів і металу, мішечки і подушечки з натуральним наповненням, фігурки і статуетки у вигляді тварин.

Проте недостатньо зробити і покласти оберіг у машину. Він буде захищати власника тільки в тому випадку, якщо провести певний обряд і заговорити предмет молитвою.

Мусульманські обереги

Для мусульманина оберіг для автомобіля – це не просто річ, яка приносить удачу; талісман для жителя Сходу являє собою серйозний релігійний предмет, наділений особливими властивостями.

Серед ісламських амулетів відомі:

 • півмісяць із зіркою – від прокляття, псування і пристріту;
 • рука Фатіми – від пристріту, нещасного випадку, трагічного збігу обставин;
 • око Фатіми – відводить заздрісні погляди;
 • Зульфікар – два схрещених мечі запобіжать викрадення.

Циганські амулети

Циганська магія може здатися занадто складним, так як вона сягає корінням у далеке минуле. Однак насправді користуватися нею нескладно. Для початку слід вибрати оберіг.

 • Камінчик з наскрізним отвором, знайдений на березі водойми, стане прекрасним талісманом від угону або аварії, і вбереже власника транспортного засобу від псування і пристріту.
 • Зв’язані червоною ниткою тонкі деревні гілочки також стають захисним талісманом. Тут використовують молоді дубові, кедрові пагони або деревину ясеня. При цьому на обраному матеріалі не повинно бути бруду, слідів фарби або клею.
 • Карта «Червова дама» володіє потужними захисними властивостями. Такий оберіг дуже просто заховати в автомобілі. Перш ніж заховати талісман, згідно циганського звичаєм, його необхідно поцілувати. У цьому випадку захисниця, зображена на карті, буде знати, хто є господарем.
 • Монетка з міді, підібрана на дорозі, вважається одним з найсильніших оберегів у циган. Щоб вона набула захисні властивості, на її поверхні необхідно надряпати або витравити знак у вигляді літери «А». Цей талісман вкриє машину від викрадачів і особистостей з недобрим оком.
 • Ікони

  Лики святих нерідко можна побачити на приладовій панелі. Однак далеко не всі знають, які саме ікони бажано розміщувати в автомобілі.

 • Ісус Христос. Важлива умова – оберіг вам має подобатися, а тому, з якого матеріалу він зроблений (дерево, метал тощо) і як саме буде виглядати (ікона з ликом або розп’яттям) – вирішувати тільки вам.
 • Діва Марія. Образ Богородиці володіє потужними захисними властивостями і запобігає будь-які пошкодження: як незначні, так і серйозні.
 • Великомучениця Катерина. Відводить псування і пристріт, попереджає трагедії і забезпечує захист від підступів недоброзичливців.
 • Святий Миколай Спаситель. Ікона зробить будь-яку поїздку вдалою, захистить від біди, усуне перешкоди і відверне трагедії на дорозі.
 • Троєручиця. У своєму авто її необхідно тримати того, хто в силу своєї роботи проводить багато часу за кермом. Лик Богородиці з трьома руками зніме втому і не дозволить водієві заснути за кермом.
 • Лик Ангела-хранителя. У цьому випадку необхідно придбати ікону з зображенням свого Ангела-хоронителя. Тільки пам’ятайте, що якщо ви покладете такий оберіг у машину, то він буде захищати тільки вас, інших пасажирів він не зможе приховати від біди.
 • Найкращим оберегом для будь-якого водія вважається триптих – це ікона із зображенням Богородиці, Ісуса Христа і святого Миколая.

  Хрест

  Як і ікона, хрест повинен знаходитися на видному місці: так він буде періодично підживлюватися вашою енергією, зберігаючи свої захисні властивості. Краще всього повісити хрестик на дзеркало заднього виду. Талісман убереже вас і ваших пасажирів від різних неприємностей під час поїздки.

  Кварц у вигляді кристала

  Кристали з кварцу мають здатність вбирати в себе енергію і після віддавати її власнику автомобіля. І чим чистіше ви знайдете камінь, тим більш потужними властивостями він буде володіти. Добре, якщо вам попадеться абсолютно прозорий кварц без вкраплень, подряпин та інших дефектів.

  3aec259d9fdef565e2df79e653a9bb46 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Ці слова слід повторювати тричі щодня протягом семи днів. Потім кварц ховають в машині, щоб його не бачили сторонні люди.

  Статуетки Феншуй

  Згідно стародавньому ученню фен-шуй, в дорозі здатні допомогти такі амулети:

  • Фу – це фігурка собачки з грізним виглядом і зовнішністю дракона. Вона зробить поїздку максимально безпечною.
  • Піраміда – символ удачі.
  • Олень – уособлення витривалості, швидкості.
  • Черепаха – нефритова статуетка зробить так, щоб усі ваші починання увінчалися успіхом, а зустріч з співробітниками ДІБДР не спричинила серйозних неприємностей. На увазі її краще не ставити; покладіть статуетку в бардачок або інше затишне місце.
  • Павине перо – надійний оберіг від аварійних випадків і раптових поломок.
  • Бог Ганеша – таку фігурку слід розташувати праворуч від водія.
  • Бог Дзюродзін – зазвичай виконана така фігурка в образі старця, нерідко разом з черепахою, журавлем і оленем, які посилюють дію амулета. Оберіг служить захистом від аварій.
  • Полководець Куан-ді – при його підтримці водій завжди буде зосереджений і дуже уважний на дорозі, ніколи не почне шлях, будучи в стані алкогольного сп’яніння, а у складній ситуації зможе швидко прийняти правильне рішення.
  • Дракон або динозавр – талісман від злодіїв, захищає від угону. Він повинен знаходитися на видному місці, наприклад, на панелі.
  • Кінь або кішка – фігурку рекомендується ставити за спиною того, хто знаходиться за кермом автомобіля, і тоді вона забезпечить захист від аварій.

  Деякі автомобілісти віддають перевагу вішати в салоні дзвенячі предмети. Фахівці Феншуй кажуть, що такі амулети здатні відганяти злих духів, але при цьому вони ж відволікають увагу водія. Тому в машині їх краще не тримати.

  Для того, щоб кожна поїздка була вдалою, необхідно правильно вибрати талісман. Але який оберіг у машину буде найбільш підходящим? Все залежить від того, в якому напрямку планується ваш рух:

  • південно-східний і східний напрямок – підходящими стануть обереги, виконані з дерева та пофарбовані в зелений колір;
  • південне напрямок – удачу принесуть червоні амулети витягнутої форми;
  • північне напрямок – вибирайте талісмани, пов’язані з водною стихією чи пофарбовані в синій колір;
  • західний напрямок стануть підходящими статуетки та підвіски з металу;
  • південно-західний чи північно-східний напрямок – перевагу варто віддати оберегам, пов’язаних зі стихією землі, наприклад, кристали, вироби з глини або кераміки.

  Катунчик

  Катунчик – це оберіг, який прийшов з Алтаю. Являє собою фігурку у вигляді жінки і чоловіки, які укладені в дерев’яних колах. Її прийнято вішати на дзеркало заднього виду.

  Як правило, катунчик виготовляється з цінних порід дерев і при цьому за своїми розмірами є порівняно невеликим. Він не займає багато місця, а тому виконує функцію не тільки сили, але і симпатичною декоративної штучки.

  Як зробити оберіг своїми руками?

  В сувенірних кіосках та інших магазинах можна знайти безліч самих різних талісманів. Але часом такий широкий асортимент сильно ускладнює вибір. Не змогли підібрати оберіг у машину – зробіть його своїми руками.

  Мандала в автомобіль

  Мішечок

  Підготуйте зелене полотно і сушені трави: м’ятні листочки, лаванда і зелень деревію. Наповнювач можна заготовити самостійно або ж придбати в аптеці; все необхідно близько 30 м – по столовій ложці кожної трави.

  Сухі інгредієнти висипаємо в ємність і перемішуємо за напрямком руху годинникової стрілки зі словами. «Травички я змішаю, від лиха, негоди та біди себе і машину захищаю!» З полотна слід зшити мішечок, пересипати в нього заговорений наповнитесь, зав’язати і повісити готовий оберіг в салоні авто.

  Існує подібний талісман, але тільки з жолудями. Їх укладають у полотняний мішечок і при цьому вимовляють: «Один жолудь — безпека, другий — здоров’я, третій — спокій. Їх все я в мішечок складаю для себе зберігаю». Далі, зав’язуючи оберіг червоною ниткою, вимовляють: «Не мішечок зав’язую, а успіх та везіння собі залишаю». Готовий оберіг ховають в машині.

  620f93b7e7b37b8ad6ab33565ce258d9 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Подушечка

  Подушечка, наповнена натуральними компонентами, здатна стати альтернативою мішечку. Наповнити її можна сумішшю трав, описаної вище, або ж вибрати лише одну з них.

  При виготовленні цього оберегу промовляють такі слова: «Нехай сила сушених трав перейде в оберіг, що захищає машину і вдень, і вночі, і в сонце, і в сніг».

  Символи слов’ян

  На подушечці або мішечку прийнято робити вишивку; найчастіше для цього використовують особливі слов’янські символи, такі як «Коловрат» і «Подорожній».

  Ще один потужний оберіг, який захистить від аварійних ситуацій і недоброго ока – це кубик. На кожній його стороні вишивають окремий візерунок. У сумі виходить шість слов’янських символів, кожен з яких буде доповнювати і примножувати силу інших.

  1df8c7030d2840b7174f01a5a3628db8 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Коловрат

  Цей знак уособлює собою Сонце. Такий язичницький символ можна не тільки вишити на тканини, але також випалити на дереві. Отриманий талісман поміщають на видному місці в автомобілі.

  «Коловрат» захищає транспортний засіб від викрадення, непередбачених поломок, аварійних ситуацій та допоможе уникнути заторів. Кажуть, що його необхідно обов’язково брати з собою в тих випадках, коли чекає довгий шлях – талісман принесе успіх і зробить дорогу легкою.

  Подорожній

  Хороший оберіг для водія, який допомагає не тільки благополучно доїхати до пункту призначення, але і скоріше повернутися додому. «Подорожній» наносять на папір, вишиті на тканині, малюють на речах того, хто буде за кермом, або ж виконують на шматку берести.

  «Подорожній» вважається покровителем тих, хто відправився в шлях. Прикріпіть оберіг на дзеркало заднього виду в салоні вашого автомобіля, і він обов’язково захистить вас від невдач, зробить дорогу безпечною і наблизить до наміченої мети.

  Схеми вишивки

  0dcd71f74caea045085dc25548718073 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія
  65a1412bacabc84349fbd8c1374672ac Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія
  f23e31028fdfc67873af4a87dbe0ae93 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Червона стрічка й хрест

  Підготуйте такі матеріали:

  • червону стрічку або такого ж кольору нитку;
  • дві невеликі гілки дуба, кедра або ясена.

  Складаємо пагони у вигляді хреста, перев’язуємо їх в центрі і проговорюємо.

  9cdb87f57e979d93f80a79a705175fd0 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Вимовивши змова тричі, ховаємо оберіг в авто. Періодично “подзаряжаем” його, промовляючи вищевказану молитву.

  Правила активації і використання оберега

  Перебуваючи в машині і виконуючи свою основну задачу, оберіг накопичує занадто багато негативної енергії, від якої його необхідно періодично очищати. Якщо ви помітили, що амулет слабшає і навіть після очищення працює погано, значить, від нього пора позбутися і зробити новий захисний талісман.

  Старий оберіг подумки дякують за виконану роботу та надають землі. Нову штучку відразу ж після виготовлення активують і вішають на вибране місце.

  Використання молитви

  Для того щоб оберіг став вашим покровителем і дійсно зміг вберегти від аварій і інших небезпек, його необхідно зарядити молитвою.

  eafe81d29702b9f4bc7dd965687932c1 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія
  a1f2a6999c93b2a25ad81ac5041c3492 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія
  d238a070e9ee48681bc446a2d40da283 Оберіг у машину своїми руками, талісмани для водія

  Вибраний змова можна читати як під час виготовлення оберега, так і перед початком роботи. Кажуть, що в цей день незайвим буде сходити в храм і попросити захисту перед святою іконою.

  Активація амулета стихіями

  Для того, хто за особистим переконанням не бажає заряджати оберіг для машини молитвою, існує інший спосіб: активація стихіями. Ритуал проводять наступним чином:

  • кладуть талісман перед собою і подумки просять захисту у природних сил;
  • на кілька секунд опускають амулет у воду;
  • тримають над відкритим вогнем;
  • окурюють сумішшю трав;
  • присипають сіллю.

  Пам’ятайте, що сила талісмана залежить від того, наскільки щиро ви в неї вірите. Повторюйте молитву або проводьте очищення, звертаючись до сил природи, і при цьому не забувайте дякувати оберіг за захист, яку він забезпечує вам в кожній поїздці.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради