До чого сниться тюлень [морський котик] жінці чи чоловікові – сонник

Багато людей думають, що тюлені – це миролюбні дикі тварини. Звірі можуть перетворюватися в нещадних вбивць, якщо захищають потомство. Щоб правильно визначити, до чого сниться морський котик, треба проаналізувати всі нічне бачення і його дрібні деталі.

c6262f4b435c6957fd0eaf82709c2afb До чого сниться тюлень [морський котик] жінці чи чоловікові – сонник

Хто побачив тюленя в сновидінні

Для осіб різної статі та віку дика тварина віщує різні події.

 • Жінка, яка побачила північного звіра, може очікувати появи у своєму житті нових творчих захоплень. Нове заняття так сподобається дамі, що вона буде приділяти йому весь вільний час. Успіх не змусить себе довго чекати. Жінці потрібно буде вирішити, як цікаве хобі допоможе їй заробляти гроші.
 • Зустріч у сні з представником тваринного світу для дівчини стане передвісником швидкого отримання своєї другої половинки. Якщо морський котик виглядає вгодованим, то чоловік буде представницьким і забезпеченим. А якщо звір виснажений, то обранець, швидше за все, буде простим роботягою.
 • Бачити тюленя вагітної означає прекрасний знак. Пологи будуть легкими і безболісними. Малюк вразить усіх лікарів своїм прекрасним фізичним станом.
 • Чоловікові представник північної фауни пророкує появу впливового покровителя. Його підтримка в скрутну хвилину допоможе змінити життя на краще.
 • Підлітку звір віщує підвищену увагу вчителів і насуваються контрольні роботи. Варто подумати про навчання і старанно виконувати домашні завдання.

Визначивши, що символізує дикий звір у сновидінні, людина в реальності зможе правильно вибудувати своє спілкування з оточуючими.

Як відомі сонники трактують побачене

Автори різних сонників по-різному пояснюють нічні мрії з тюленем або морським котиком. А адже зоологи стверджують, що це абсолютно різні види тварин.

Сонник Міллера

Знаменитий провісник був переконаний, що представник північної фауни свідчать про те, що сплячий прагне до посади, з якою не впорається. Краще честолюбство спрямувати на досягнення реальних цілей.

Сонник Ванги

Якщо приснилося, що тюлень наближається до сплячого, то треба чекати приємний і оригінальний сюрприз від близьких людей. Якщо спливає – до сварок і конфліктів з товаришами по службі. Вони стануть серйозним моральним випробуванням. Справа може дійти до звільнення.

cec5e8e02c9b1c3a0b6e60030a50cd89 До чого сниться тюлень [морський котик] жінці чи чоловікові – сонник

Сонник Мандрівника

Колір морського котика уві сні також має величезне значення. Біло-чорний примірник обіцяє несподівані новини. Причому упереміш підуть і хороші, і погані. У найближчому майбутньому сновидінню не варто розслаблятися. Сіра тварина – до здійснення задуманого проекту. Чорне – до дрібних неприємностей на робочому місці. Біле – до різких змін в житті сновидца.

Сонник Євгена Цвєткова

Сонник Євгена Цвєткова трактує бачення з північним звіром в залежності від дня тижня:

 • у ніч на понеділок – небезпека з несподіваної сторони;
 • на вівторок – треба уникати нових знайомств;
 • на середу – спілкування з друзями принесе масу неприємностей;
 • на четвер – не варто ставитися з підозрою до оточуючих;
 • на п’ятницю – здійснення давньої мрії цілком реально;
 • на суботу – незабаром відбудеться зустріч з однодумцями.

Сни в ніч на неділю не завжди збуваються.

Циганський сонник

Полювати на морського котика – до здійснення заповітної мрії пройде багато часу. Самому стати звіром – в найближчому майбутньому нічого не зміниться в усталеної життя.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологЕсли буде снитися мертвий представник тваринного світу, значить, марив чекає від життя багато чого, але докладає чимало зусиль для здійснення проектів.

Росіянин сонник

Плаваючі особини вказують на завершення боротьби за високооплачувану посаду. Сновидець скоро займе її. Лежать на снігу морські котики підтверджують істину, що під лежачий камінь і вода не тече. Сплячий з-за своєї бездіяльності не отримає бажаного. Полювати на північних звірів означає, що людині варто задуматися і про духовне життя, а не тільки гнатися за наживою.

Український сонник

Український сонник тюлень, перетворюється на білого ведмедя, попереджає сновидця, що він бажає здаватися оточуючим не тим, ким він є. Скоро обман буде розкритий, людини попереду чекає осуд.

Італійський сонник Менегетті

Тюлень сниться перед потрясінням, до чого сплячий не готовий. Значить, у нього з’являється час для того, щоб морально підготуватися до неприємностей.

Сонник XXI століття

Гладити і обіймати морського котика – удача вже не за горами. Скоро почнеться спокійна смуга в житті без проблем. Самотня людина зустрінеться зі своєю другою половинкою. Мріє про кар’єру зможе піднятися по кар’єрних сходах.

Сонник Симеона Прозорова

Знаменитий парапсихолог вважав, що тюлень – образ самого сплячого. Його не дарма називають товстошкірим, адже людина байдужа до рідним і близьким. Якщо щось не змінити, то сновидець скоро залишиться один.

Сонник Лонго

Тварини, що грають один з одним, віщують службовий роман. Може він закінчиться штампом у паспорті. Кусючі примірники – сигнал про втрачені можливості.

Представники фауни, які виступають на арені, вказують, що сновидець до багатьох речей відноситься легковажно. Треба переглянути погляди на життя.

Нічні мрії не повинні впливати на настрій людини в реальному житті. Адже підсвідомість посилає образи для того, щоб попередити про майбутні події. Сновидець повинен не переживати, а думати, які дії зробити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради