Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи

Деякі зони шкірних покривів особливо сприйнятливі до травмування, тому процес фіксації перманентного малюнка може бути тривалим і складним. До таких ділянок на тілі відносять шийну зону. Дівчата підбирають для цієї частини тіла тематичні малюнки. Фахівці рекомендують ретельно обмірковувати їх зміст, так як шия часто залишається відкритою, і татуювання видно оточуючим.

Плюси і мінуси тату на шиї

Процес нанесення малюнка передбачає впровадження фарбувального пігменту під верхній шар шкірного покриву. Для цього використовують спеціальну голку, яка повинна бути стерильною. Голка травмує ніжну шкіру шиї, що ускладнює процес набивання. Нанесення татуювань на цю ділянку тіла можна довірити тільки досвідченому фахівцеві.

Татуювання на шиї для дівчат має велике значення. Шия і передпліччя є одним з найбільш чутливих ділянок жіночого тіла. Крім того, вони притягують увагу, тому заховати малюнок на шиї від стороннього погляду складно.

Майстри тату умовно класифікують татуювання на шиї за місцем локалізації та площі покриття:

 • татуювання до 2,5 см в діаметрі на задній частині шиї: такі малюнки можна частково закрити волоссям;
 • татуювання на одній з бічних поверхонь шиї, переходять на передпліччя зі складним малюнком або візерунком;
 • татуювання на передній частині шиї або по окружності шиї, що імітують жіночі прикраси.

Для тих, хто вибирає великі малюнки, процес нанесення тату, як правило, стає стилем життя. Великі малюнки часто продовжують тему татуювань, нанесених на плечі або частину спини, а також можуть бути симетричними відносно один одного по обидва боки шиї.

Маленькі малюнки на задній частині шиї не завжди помітні і підходять молодим дівчатам, які хочуть зафіксувати на тілі якийсь важливий для них символ без додаткової демонстрації цього малюнка.

Боляче робити тату на шиї дівчатам

Татуювання на шиї для дівчат має специфіку нанесення. Ділянка спереду або збоку досить чутливий, крім того, по ній проходять кровоносні судини. Шкіра на шиї тонка, це пов’язано з відсутністю жирового прошарку і особливостями будови кожної людини, тому біль при травмування шкірного покриву шиї може бути сильною.46864b43abe488e11104f7c2dbfe5210 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи

Деякі салони тату практикують методику місцевого знеболювання, але цей прийом пов’язаний з наявністю медичної сертифікації використовуваних засобів і отриманням ліцензії на надання медичних послуг.

Іноді майстри радять приймати знеболюючі засоби перед початком процедури, оскільки больовий поріг кожної дівчини строго індивідуальний, а спрогнозувати реакцію неможливо.

Варіанти розміщення тату на шиї у дівчат

Перед нанесенням татуювання майстер розмічає малюнок спеціальним засобом, обробляє зону нанесення і особливо обережно працює голкою там, де велика ймовірність надто глибокого проникнення в шкірний покрив і нанесення шкоди.

Після роботи зона шиї обов’язково покривається спеціальними препаратами для швидкого загоєння, а також обробляється антисептичним кремом. В окремих випадках набивання великих за розміром татуювань розподіляють на кілька днів.

Ззаду

Татуювання на шиї для дівчини ззаду може бути розміщена на верхній частині шиї під лінією росту волосся або на нижній ділянці, плавно спускаючись на верхню частину спини. Останній варіант використовують для набивання великих по площі малюнків.8aaf29797e49e542043947448db2f3e0 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи

Перевага вибору цієї ділянки укладено в тому, що шкіра на цьому місці найменш чутлива, має невелику жировий прошарок, а значить, процедура набивання буде менш болючою.

Збоку

На бічній стороні шиї часто розміщують татуювання, які є продовженням візерунка передпліччя. Особливо ефектно виглядають тату, які роблять з обох сторін шиї у відповідності зі строгою симетрією.

Збоку також можна наносити невеликі візерунки, що продовжують малюнок, розташований вертикально. Прикладом таких робіт можна вважати зображення зорепаду, падіння сніжинок або листя по заздалегідь наміченої траєкторії.

Спереду

Татуювання на шиї для дівчини має особливе значення. Ті, хто вибирає помітний малюнок, без необхідності маскувати його одягом або волоссям, часто вирішуються на імітацію прикраси, що охоплює шию по колу.

Іноді центральна частина татуювання розміщується на середині горла, а окремі елементи спускаються до області ключиць. Особливо ефектно виглядають такі малюнки, якщо вони виконані тонкою кистю чорним чорнилом.

Вибір ескізу

При підборі ескізу радять орієнтуватися на особливість нанесення. Як правило, звести малюнок з цієї зони досить складно, тому вибір мотиву повинен бути усвідомленим. Крім того, слід враховувати, що більшість складних малюнків потребують регулярної корекції.

f8b81948f60e6a161eb39411da124166 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізиІдеї ескізу для татуювання на шиї для дівчат беруть прямо з реального предмета. Фото прикладу

За фотографіями робіт майстра підбирають найбільш підходящий варіант або роблять ескізи самостійно, а потім радяться зі спеціалістом. Малюнок повинен бути чітким і зрозумілим, щоб не виникло різночитання зображення після закінчення робіт.

Вибір стилістики і кольору

Татуювання бувають чорними, білими або кольоровими. Для нанесення на шию дівчини найчастіше вибирають чорні або кольорові малюнки. Білі чорнило на шиї будуть майже непомітні, тому їх використовують тільки в поєднанні з іншими відтінками, коли фарбують контури або зафарбовують невеликі деталі для додання обсягу зображенню.

Від стилістичного напряму залежить загальне враження від малюнка. Дівчатам підходять поєднання орнаментів, а також стиль бароко, етнічні мотиви, готика або класичні варіанти зображень.

Красиві татуювання на шиї для дівчат і їх значення

При виборі татуювання клієнти спочатку розглядають зроблені художниками ескізи. Малюнки можна повністю перенести на обрану ділянку шиї за умови високої кваліфікації майстра, але існує нюанс, який обов’язково потрібно враховувати. Це стосується рухливості малюнка.

На папері ескіз татуювання буде виглядати не так, як на тілі. Особливо висока ступінь рухливості малюнка на бічної частини шиї. При повороті голови малюнок буде змінюватися, іноді створюючи небажаний ефект.

Птахи

Птахи є символом свободи. Дівчата часто вибирають зображення птахів. Це можуть бути невеликі малюнки на задній частині шиї або об’ємні 3 D зображення збоку.

Кожен тип тату трактують по-різному:

 • Сова. Це символ мудрості, відкриття нових горизонтів, тяги до нових знань. Сов наносять на одну з сторін шиї або на нижню частину шиї, що спускається до спини. Збоку птицю зображують сидить на гілці, а ззаду буває достатньо місця, щоб набити зображення сови, розправити крила.
 • Ластівка. Це символ вірності, знак добрих звісток. Ластівка підходить неконфліктним дівчатам, які дотримуються загальноприйнятих правил поведінки в суспільстві.e130fee0392ef9d4d14c2442592fb18c Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи
 • Орел. Цей тип татуювань більше підходить чоловікам, але інколи його наносять дівчини, тим самим позначаючи твердість характеру і цілеспрямованість.
 • Ворон. Такий вид татуювань часто позначає готичний стиль. Об’ємна тату ворони, як правило, виконується чорним чорнилом без додаткового додавання фарби іншого кольору.

Тварини

Тварин часто зображують на шиї збоку. Це один з найпоширеніших мотивів у набиванні тату.

 • Змія. Символ мудрості, хитрості, влади і підступності. Малюнок змії на шиї підходить далеко не всім. Зображення змії з висунутим жалом здатне дивувати оточуючих.
 • Вовк. Сірого самотнього вовка віддають перевагу чоловіки, але іноді його вибирають дівчата. Малюнок виконують чорнилом сірого відтінку, щоб реалістично зобразити шерсть.
 • Кішка. Один з найпопулярніших варіантів, дівчата вибирають різних кішок: від затишній кішки з бантиком на вухах до граціозної кішки з блискучими зеленими очима, що позначає сексуальність і жіночність.
 • Тигр. Благородна тварина часто набивають ззаду з-за того, що для нанесення малюнка необхідно багато простору. Дрібний тигр з неясними рисами буде виглядати безглуздо, тому при виборі малюнка тигра рекомендують роботи з технікою об’ємного нанесення в 3 D.

Комахи

Татуювання на шиї для дівчат на задній частині передбачає вибір невеликого зображення. До них відносять зображення комах різних типів.

 • Метелик. Символ легкості і жіночності. Кольорових метеликів наносять на задню частину шиї. Також прийнято зображати декількох метеликів збоку.
 • Павук. Невеликий павук ззаду або збоку з промальовані павутиною може стати особливо ефектним, якщо використовувати чорнило різних відтінків.220a723f4b82e30f1cbe01fcb5f461ce Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи
 • Скорпіон. Дівчата вибирають скорпіонів як символ мудрості, довголіття. Якісно промальовані зображення може бути вельми привабливим.

Квіти

Квіти – це одна з найпоширеніших тематик. Квіти позначають жіночність і витонченість. Вони особливо виграшно виглядають на бічної частини шиї.

Троянда Ця квітка зображують по-різному: червона троянда з темними по краях пелюстками може бути символом вираженою сексуальності. Рожеві пелюстки або м’які лінії в зображенні чорної троянди можуть символізувати жіночність, покірність, красу.
Лотос Квітка, який часто вибирають, щоб позначити свою життєву позицію. Лотос – заклик до спокою і гармонії, квітка вічності буття і надій.
Конюшина Простий і одночасно красивий квітка вибирають молоді дівчата для набивання збоку або ззаду. Малюнок може бути кольоровим або чорно-білим. Пелюстки конюшини – символ удачі, успіху, задоволення. Варіантів нанесення татуювання з конюшиною безліч: від схематичного зображенні контури листків, до чітко промальовані, з окреслилися бутонами фіолетових квітів.

Зірки

Зірки, нанесені на шию, можуть мати різний сенс.

Загальне значення татуювання:

 • упорядкованість;4f791b7f4aeffd550c22d1c2a0654a54 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи
 • гармонія;
 • позначення мрії;
 • вічність існування у всесвіті.

Зірки малюють по обидва боки шиї на одній лінії. Група зірок, розставлена по особливою траєкторії, символізує зорепад.

Ієрогліфи, написи

Накреслення ієрогліфів або вибір написів іноземною мовою завжди має потаємний сенс для володаря.

Японські або китайські ієрогліфи, як правило, вимагають дослівного перекладу. Вони виглядають загадково і завжди наповнені глибоким змістом. Написи на іноземних мовах – найпоширеніший вибір дівчат.

Багато підбирають слова про сенс життя, тлінність буття, щоб мати щоденне нагадування про якихось внутрішніх суперечках з самою собою. Молоді дівчата часто просять набити татуювання про кохання. Майстри радять добре подумати перш, ніж писати про нещасне або щасливого кохання на шиї у юному віці.

Хрест, ланцюжок

На нанесення «коміра», тобто набивання тату за все окружності шиї, вирішуються деякі дівчата. Прикраси для комірцевої зони можуть бути об’ємними, повторюють межі масивних прикрас або тонкими, які іноді можна прийняти за тканинний шнурок або ланцюжок. Складність вибору таких татуювань за ескізами — неможливість точно спрогнозувати рухливість малюнка.

Корона

Корона – один з атрибутів влади, це єдина трактування малюнка. Такі зображення вибирають дівчата, які знають, чого хочуть. 9df594780ae22900d59709a551fa0178 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи Особливо ефектно виглядають малюнки з промальованими деталями на одній стороні шиї. Корона на задній частині передбачає об’ємне зображення, що переходить на передпліччя.

Крила

Крила вибирають для зображення збоку. Це символ свободи, польоту і легкості. Крила з численними деталями та промальованим оперенням рекомендують зображати на задній частині шиї строго по центру. У деяких випадках крила починають набивати від центру шиї ззаду і закінчують вимальовувати кінчики пір’я на ключицях.

Скрипковий ключ і ноти

Скрипковий ключ або ноти – це тематичні татуювання. Їх набивають дівчата, доля яких пов’язана з музикою. Ноти наносять по всій поверхні шиї. Вони можуть бути різних розмірів. Скрипковий ключ роблять об’ємним і набивають збоку.

Ловець снів

Ловець снів – популярний варіант, який поєднує загадковості, містики і заспокоєння. Він може бути невеликим за розмірами або об’ємним, що складається з декількох ярусів. За основу беруть певний візерунок, який розміщують по центру малюнка.

Поцілунок губи

Поцілунок або губи – це варіант, який може бути виконаний у чорно-білому або кольоровому варіанті. Ця татуювання носить кокетливий характер, її вибирають веселі товариські дівчата.

Штрих-код

Штрих код – популярна татуювання. Вона виглядає ефектно при правильному і акуратному нанесенні. Набити її досить складно із-за того, що лінії повинні бути строго паралельні один одному, при цьому не повинні зливатися ні в одній точці.4aed40a3a7bfab7d46f32c8e17ee392f Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи

Довірити набивання штрих коду на шиї можна тільки досвідченому майстрові. Штрих код – це символ виклику, ознака, яка свідчить про тотальної комп’ютеризації, наявність контролю. Молоді дівчата сприймають штрих-код як символ приналежності до нового покоління.

Ескізи мініатюр

Для набивання збоку часто вибирають невеликі малюнки драконів, використовують значущі для власниці слова, написані особливим шрифтом. Нерідко зустрічається використання комбінації цифр, які фіксують дату народження або інша знакова подія.

Іноді наносять контури крил, а під ними роблять напис з особливим змістом. Вибір візерунків – це окремий напрямок, об’єднане стилем і колірною гамою. Часто вибирають для прикраси однієї із сторін шиї малюнки з кельтськими мотивами або орнаменти з етнічними візерунками.

Тату з плеча на шию

Татуювання, які захоплюють не тільки ділянку шиї, але і зону передпліч, зазвичай бувають об’ємними і складними. Роботу над такими татуюваннями розподіляють на кілька днів, щоб не зіпсувати загальне враження змащеними деталями.

На великій зоні бічної частини шиї та передпліччя можна зобразити картину за розробленим ескізом:

 • набивають пейзажі з обов’язковим прорабатыванием різних деталей;
 • поширений варіант зображення букета з декількох видів квітів;
 • популярні об’ємні написи, виконані кольоровим шрифтом;
 • для цього ділянки шкіри іноді вибирають об’єднані ескізи з поєднанням написів, візерунків і зображення обраних символів.848127420167a13a3cc030f63da96860 Татуювання на шиї для дівчат ззаду/збоку/спереду. Фото, напису, ескізи

Такі татуювання потребують регулярного коригування, так як зони, на які нанесений малюнок, що відрізняються за ступенем щільності шкіри, наявності підшкірного жиру і розташуванню м’язів, що позначається на стійкості пігменту.

Татуювання на шиї завжди помітні оточуючим, тому вибір малюнка повинен бути продуманим. Для дівчат, які не хочуть надто помітних татуювань, підходять невеликі зображення квітів, комах або схематичне нанесення улюбленої тварини.

Процес нанесення татуювань на шию відрізняється особливою хворобливістю через структури шкірного покриву, тому необхідно підготуватися до процедури заздалегідь.

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про тату на шиї

Перше тату на шиї:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради