Хороша база і топ для гель-лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

База для гель-лаку служить закріплюючим матеріалом для запечатування натурального нігтя і основою для подальшої роботи з іншими матеріалами для нарощування або дизайну.

Хороша структура допомагає не тільки скріпити матеріали між собою або рідний пластиною, але і вирівняти поверхню нігтьового шару для створення рівного контуру. Але не всі бази є універсальними – деякі підходять тільки для роботи з гель-лаками, інші для нарощування нігтів. Важливо підібрати таку основу, яка буде вдало поєднуватися з різними системами.

Що таке база для гель-лаку і топ?

Гель-лак є штучним матеріалом, який погано тримається на натуральному нігті. База – проміжне засіб, який виступає в ролі зчеплення між рідної пластиною і наступними пігментами, нанесеними поверх неї.

Надійний манікюр вимагає дотримання умов викладення матеріалів у 3-х, 2-х або однофазної системи:

 • В 3-х фазній системі потрібно викладати базу, робочий матеріал і топ.
 • В 2-х фазній системі найчастіше не потрібно або 1-го, або останнього шару: топ потрібен не завжди, як і основа під штучні матеріали.
 • Однофазна система передбачає використання 1-го матеріалу для покриття натурального нігтя і штучного після завершення манікюру.

7973de3cc9c5c8c6fd59e9cb2928e616 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, цінаУ статті розглянуто хороші бази і топи для гель-лаку.

Фінішне покриття необхідно для захисту дизайну, блиску або особливого ефекту матовості, яку можна отримати за допомогою матового топа. Без бази можна обійтися у разі роботи з полигелем, але не завжди моделюючий гель здатний захистити ніготь.

Завдяки текстурі і компонентів основний шар дозволяє:

 • захистити ніготь від фарбування в пігменти, які використовуються в дизайні;
 • виступати в ролі зміцнює або класичної основи;
 • усунути естетичні недоліки – відколи, смуги, нерівність;
 • швидко і без травм зняти моделює покриття.

Бази можуть бути каучуковими і камуфлирующими – для легкості нанесення і одночасного добору базового відтінку. За рахунок пігменту наступний шар гель-лаку виглядає більш виразно і чітко. Силіконові бази призначені для дизайну, в якому присутні великі блискітки, глітер та інші елементи декору.

Хороша база для гель-лаку гарантує довговічність і міцність манікюру.

Однак без топа на покритті з’являються подряпини і тріщини в ході шкарпетки. Він також допомагає захистити пігмент від вигорання в процесі перебування на сонці. Декоративні топи підкреслюють глянець, а матові його прибирають, розкриваючи манікюр в «вельветовому» амплуа.

Ароматні топи надають еластичність манікюру, що особливо важливо для штучних довгих нігтів. Рекомендується використовувати покриття одного виробника, щоб максимально доповнити один одного за рахунок складів.

У чому відмінність?

Існує кілька видів основ для нарощування гель-лаком. Наприклад, каучукова база – потрібна для вирівнювання покриття. У 3-фазній системі використовується в якості бази під кольорове покриття.

184ef1d4479d804d896fd15b75b133b2 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Вона володіє рядом переваг:

 • Густа консистенція (rubber) дозволяє швидко вирівняти кривий ніготь, що росте вгору або вниз. Якщо пластина має горбки, каучукова база справляється з такими нерівностями краще за інших.
 • Вона не затікає в бічні валики за рахунок в’язкості і густини. Можна наносити відразу на 4 нігтя, щоб викладення матеріалу була швидкою.
 • Для ламких нігтів каучук – порятунок, так як при тривалій шкарпетці лак на базі не тріскається, покриття не піддається сколів та подряпин.
 • Каучукова база не з’їжджає на кінчиках нігтів, тому зробити ідеальний блик набагато простіше, ніж за допомогою інших баз.

Будь базове покриття можна носити не більше 4-х тижнів. Сушити його потрібно під лампою протягом 30-60 секунд LED, 2 хв. в УФ-лампі.

Силіконова база підходить для пошкоджених нігтів – вона закриває всі мікротріщини і вирівнює пластину, виключаючи расслойки і відколи. Продукт також розрізняється по складу, і може містити кремнієву просочення. Така «наклейка» лягає на ніготь у вигляді виконавцем для подальшого декору або покриття шелаком.

Хороша база для гель-лаку на акриловій основі найкраще забезпечує зчеплення з натуральним нігтем. Гелеві основи не дозволяють покривати нігті тонким шаром, тому іноді доводиться вибирати між різними базами.

Є і вітамінні бази, які лікують нігті і одночасно оберігають їх від майбутніх тріщин. Після зняття полімеру особливо важливо зберегти натуральну пластину без пошкоджень.

Навіщо потрібні?

База під манікюр потрібна для зручності роботи з натуральним нігтем. Вона приховує недоліки, дозволяє майстру зробити практично будь-який дизайн. При нарощуванні база під моделюючий гель використовується для зчеплення шарів рідного нігтя з штучним матеріалом.

Бази на водній основі не відносяться до полімерних рідин, тому їх можна використовувати лише під пігмент в якості платформи для фарбування нігтя. Є «грунтовки» на водній основі без кислот – вони не роз’їдають ніготь, але і не дозволяють йому витримати носіння важкого полімеру.

2fceb17e76063039a24697cd9f1b3c3a Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

В складі також можуть бути пігментовані фарби. Це потрібно для того, що клієнт міг «приміряти» водну базу з тим кольором, який йому підходить найбільше.

Застосування

Практично будь-яка база наноситься після очищення і знежирення нігтьової пластини. Слідом потрібно використовувати праймер і тільки потім 1-й шар майбутнього манікюру.

Каучукові бази легко розподіляються по пластині за рахунок своєї текстури. Вони не сходяться, розподіляються на тих місцях, де нанесено покриття. За межі каучуку крапля матеріалу не виходить – самовирівнюється і утворюється рівну поверхню.

Полімери потрібно сушити в LED/УФ-лампи до 2 хв. Іноді, коли вимагає дизайн, замість топа можна використовувати базу для створення декору. Топ володіє рідкою консистенцією, і не завжди їм можна зробити дизайн. Він потрібний для закріплення результату і захисту його від пошкоджень.

Розрізняють топи з глянцем і матовою текстурою:

 • Глянцевий топ потрібен для завершення манікюру. Він може мати липкий шар – зручно використовувати для декору.
 • Матовий топ наноситься виключно на глянець, щоб вийшов ефект «вельветового покриття». При нанесенні матового топа на пігмент є ймовірність, що гель-лак вбереться в полімер, утворивши розлучення.

Липкий шар з базового покриття не знімається для кращого зчеплення з матеріалами нарощування і пігментними фарбами.

Як вибрати базу для гель-лаку?

При виборі бази потрібно спиратися на призначення манікюру, його тип та властивості натурального нігтя:

Тип бази Опис Призначення
Рідкі каучукові Слабокислотна, без різкого запаху. Може мати залишкову клейкість. Для ламких і сухих нігтів з вираженим ушкодженням нігтьової пластини.
Густі каучукові Відмінний засіб для зчеплення з нігтьової пластиною. База може палити в лампі, доставляти дискомфорт. Для проблемних нігтів, які часто ламаються або відшаровуються.
База середньої в’язкості Має липкий шар, але застосовується спільно з праймером. Підійде для вирівнювання нігтьової пластини.
Рідка база Вона є самовирівнюється, добре скріплює різні полімерні матеріали з натуральної пластиною. Підходить для нормальних нігтів без явних ознак пошкоджень або дефектів.
Густа кислотна база Створена на основі каучукової бази, але містить кислоти. Призначена для чутливих нігтів, схильних до алергії.

Деякі камуфлирующие бази можуть містити кислоти в складах, тому для них можна не використовувати праймери середньої в’язкості. Досить нанести знежирювачах і 1-2 шари камуфляжу для вирівнювання нігтя і перекриття нерівномірного тони пластини.

Як вибрати топ?

Фінішні покриття з вмістом липкого шару підходять для ламких нігтів. Рідина містить полімерні матеріали, але при сушінні вони не викликають дискомфорту.

Топи без липкого шару підходять тим, у кого нігті від природи щільні, не піддаються деформації і тріщин. У таких випадках клинсером користуватися не потрібно для видалення залишкової липкості.

Кращі бази для гель-лаку за співвідношенням ціни та якості

Хороша база для гель-лаку повинна володіти усіма властивостями професійного продукту, бути доступною в ціновому сегменті, відповідати заявленій вартості за якістю і ступеня витрачання.

Beautix Royal UV base gel

Каучукова база володіє густою консистенцією. Рідина поставляється в чорному флаконі об’ємом 15 мл Кисть дозволяє рівномірно розподілити матеріал по нігтю, однак, з-за в’язкості бази відбувається перевитрата.

4845cf9752d8cc574769a529ad4265b6 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Засіб підходить для вирівнювання нігтьової пластини і самостійного використання в якості клею для стразів і іншого декору. Користувачі відзначають середня якість – щільна текстура утворює горбинки в зоні апекса, які доводиться спилювати. В шкарпетці матеріал тримається до 2 тижнів. Вартість флакона становить 990 руб. за 15 мл.

UNO Base Gel

Легендарна база без липкого шару, призначена для використання під гель-лаки. Її можна наносити на натуральний ніготь без обробки праймером. Засіб постачається в білому і чорному флаконах з широкою кистю для зручності нанесення в 1 шар.

daaed63b2c1a82ad6f0a72c5f36fa6b2 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Засіб володіє середнім ступенем в’язкості, за рахунок чого швидко і легко самовирівнюється. Флакони об’ємом 12 і 15 мл можна придбати за 690-900 руб. Камуфлирующие бази цього ж виробника стоять 1100 руб. за 15 мл.

CND Creative Play Base Coat

Виробник зарекомендував продукт, як основу для живлення і зміцнення нігтів. База є самовирівнюється, легко наноситься, перевитрати матеріалу немає. Кисть щільна і широка, зручно наносити краплю і розтягувати її по поверхні.

Американський продукт передбачає використання 2-3 фазних систем спільно з базою. Флакон темний, його обсяг становить 15 мл Вартість пляшки досягає 980 руб.

Кращі бази для гель-лаку з Алиэкспресс

Не секрет, що китайські бази теж непогано показують себе в шкарпетці манікюру. Вважається, що продукти з Алиэкспресс повинні бути дешевше, і при цьому якістю приділяється мала увага.

Belle Fille base

Цей продукт потрібно використовувати в 3-фазній системі манікюру. Як правило, можна придбати базу і топ в одному комплекті. За складом рідини не відрізняються – консистенція середньої в’язкості.

fd7dda645d02fa6e16dc940e384d41f0 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

В шкарпетці добре проявляє себе основа – не сколюється, володіє мінімальною залишковою липкість, підходить для будь-яких пігментованих фарб. Каучукова база поставляється в темному пластиковому флаконі об’ємом 10 мл, а вартість становить 170-180 руб.

Danchel Gel Base

Популярна фірма в доступному ціновому сегменті, яка пропонує безбарвні бази середньої в’язкості. Флакон виконаний у матовому стилі зеленого відтінку. Кисть зручна, можна наносити основу тонким шаром, а також в техніці «крапля».

За рахунок щільної текстури засіб саме вирівнюється, не залишаючи після сушіння липкого шару. Флакони доступні в обсязі 9 і 15 мл залежно від призначення – під гель-лак або акрилову розпис. Ціна становить 113-169 руб.

Lily angel professional nail base coat top

Виробник пропонує бази для гель-лаків у якості основи, ґрунтового покриття та топа. Фініші, як і базові засоби, що містять липкий шар після сушіння. За рахунок цього забезпечується рівна викладення матеріалу. Засіб потрібно вручну вирівнювати пензлем або наносити тонким шаром у кілька шарів.

f893e1398f85a6d4cd76c075f888e6bf Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Хороша база для гель-лаку цього виробника не залишає липкого шару при в’язкої консистенції. Кошти мають напівпрозору текстуру, легко розподіляються по нігтьовій пластині. Такі бази потрібно сушити 2-3 хв. в лампі, щоб подальше перекриття кольором не впливало на поглинання пігменту. Вартість комплекту (база і топ) варіюється від 150 до 200 крб. за флакони по 15 мл

Кращі камуфлирующие бази для гель-лаку

База з відтінком нюдового кольору відноситься до камуфлирующим засобів, які допомагають не тільки вирівняти поверхню нігтя, але і перекрити неоднорідний колір пластини.

Vogue Nails Ультра

Ультрабазы на каучуковій основі володіють камуфлирующими властивостями. Виробник поставляє матеріали в чорних флаконах – ручка виконана у вигляді квітки, а кисть плоска і широка для зручності розподілу рідини. Нею зручно працювати при вирівнюванні пластини і створення потрібного відтінку під фарбування гель-лаком. За 10 мл вартість склала 550 руб.

Runail Elastic base

Ще одна каучукова камуфлюється база, створена для зволоження і живлення нігтьової пластини. Засіб поставляється в чорному непрозорому флаконі із зручною пензлем.

3ccef66c07b75ee7e494112a9d636c31 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Багато майстрів відзначають якість матеріалу:

 • довговічне;
 • легко піддається опилу;
 • зійде за нюдовый манікюр без фарбування;
 • не псує нігті.

Вартість флакона 10 мл становить 290 руб.

POLE base Color

Каучукова база з камуфлирующими відтінками здатна замінити пігментний шар гелів і гель-лаків. Її можна використовувати при нарощуванні і дизайні. Відмінно носиться в дизайні френч, декором і звичайним топом.

7403b67294fedea1216e3532554618a0 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

В залежності від кількості нанесених шарів відтінок змінюється від світлого до виражений щільний непрозорий колір. Флакон виконаний у класичному світлому відтінку – 8 мл обсягу всього за 350 руб.

Кращі вітамінізовані бази для гель-лаку

Бази гібридного типу насичені вітамінними комплексами для лікування і захисту натуральних нігтів від впливу штучних матеріалів.

In’garden Base-Hybrid So Naturally

Каучукова гібридна база з вітамінами, призначена для виконання базового манікюру. Можна використовувати в якості підкладки під гель-лак. У складі є D-пантенол, вітамін Е, які відповідають за запобігання крихкості і ламкості нігтів. Вартість флакона 11 мл становить 580 руб.

MASURA Vitamin Base

Вітамінна проста база в чорному флаконі підходить для виконання арт-дизайну. Ідеально розподіляється по поверхні, може використовуватися для захисту нігтів при виконанні декору. Поставляється вона в чорному флаконі об’ємом 15 мл Ціна становить 690-720 руб.

TARTISO Vitamin Base Gel

База має консистенцією середньої в’язкості – підходить для початківців майстрів. Вона зручна у використанні, можна застосовувати для тонких і ламких нігтів.

cd7fa44dd4b401b4438c9485280dcda4 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

В шкарпетці матеріал проявляється якісно – немає сколів і відшарування. Потрібно наносити тонким шаром для просочення і повторним для надання потрібної форми. Флакон об’ємом 10 мл коштує 350 руб.

Кращі вирівнюючі бази для гель-лаку

Завдяки вирівнюючим властивостями рідин бази такої консистенції дозволяє досягти ідеально рівного покриття з потрібним переходом від апекса до кінчика нігтя.

In’garden Base gel Super easy off

Нова система лаків для базового шару, що дозволяє швидко наносити і видаляти основу. Засіб володіє високою адгезією, захищає ніготь від колірного пігменту. Делікатна формула не травмує пластину. Флакон виконаний з темного скла об’ємом 11 мл Вартість складає 590-600 руб.

Patrisa Nail Kautschuk-Basis

Засіб володіє каучуковими властивостями, має в’язку консистенцію. Завдяки цьому воно легко наноситься і розподіляється по всій поверхні нігтя. Поставляється в чорному пластиковому флаконі, підходить для всіх типів нігтів. База видаляється ацетоносодержащей рідиною протягом 5-10 хв. Вартість засобу становить 400 руб. за 8 мл.

Grattol IQ Rubber Base Gel

Хороша каучукова база підходить для роботи в 3-фазній системі з гель-лаками. Її відрізняє від інших аналогів наявність концентрованого липкого шару можна застосовувати в якості основи для кріплення декоративних елементів.

0d822b37ab16907a24a6d68bfd0b3dc0 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Знімається база шляхом розмочування. Вона призначена для ламких нігтів, не заважаючи їх рухливості під час шкарпетки штучного матеріалу. Вартість флакона – 395 руб. за 9 мл.

Хороші топи для гель-лаку

Завдяки фінішного покриття манікюр виглядає закінченим. Його захищають матеріали від сколів, подряпин і передчасних відшарування.

Uno Super Shine

Топ без липкого шару надає нігтям дзеркальний блиск, зберігаючи насиченість кольорів. Він підходить для слайд-дизайну, кріплення страз і декору. Флакон 15 мл коштує 690 руб.

Grattol, Rubber Top Gel

Топ з липким покриттям призначений для професійного і домашнього використання. Синтетична кисть і в’язка консистенція дозволяють розподілити обсяг краплі по всьому нігтя не поспішаючи – рідина не розтікається і тримає форму. Фініш можна використовувати алергікам і власницям чутливих нігтів. Вартість за флакон 9 мл – 395-400 руб.

RIO Profi

Каучуковий топ без липкого шару легко розподіляється по пластині, не залишаючи смуг та нерівномірних згустків. Самовирівнююча текстура дозволяє створити будь-який дизайн гель-лаками. Флакон в обсязі 7 мл коштує 400 руб.

Masura Basic №298-20

Засіб володіє ультраблеском, який дозволяє створювати дивовижні дизайни. Немає липкого шару, текстура щільна, але м’яка. Зручно працювати з 3-фазній системі. Його потрібно наносити на липкий шар гель-лаку. Флакон 11 мл коштує 400 руб.

Lunail Brilliant

74b2f50ae23228f55d085f48d4d26362 Хороша база і топ для гель лаку. Які краще з Алиэкспресс, каучукова або звичайна, рейтинг, відгуки майстрів, ціна

Фінішне покриття без липкого шару має консистенцією підвищеної в’язкості. Зручно наносити за рахунок синтетичної кисті. Обсяг становить 30 мл, а ціна – 1100-1200 руб.

Haruyama

Якісний китайський виробник пропонує в пластиковій пляшці топ без липкого шару. Флакон має 8 мл об’єму, а вартість його – 250 руб. Легко вирівнюється, але схильний до деяких дефектів у вигляді сколів і подряпин.

Uno Lux, High Gloss Top Coat

Топ містить UV-фільтри для захисту від пігменту бляклості і вигорання на сонці. Пружна кисть дозволяє розподілити матеріал тонким шаром рівномірно. Можна наносити в 2 шари для створення дзеркального блиску. Флакон має 15 мл, а його вартість становить 690 руб.

Rio Profi, Rubber Top

Каучуковий топ без липкого шару виготовлений на базі сировини російського виробництва зарубіжними виробниками. Склад має щадну формулу, захисними властивостями від УФ-променів і вигорання пігменту гель-лаків. Флакон 15 мл можна придбати за 600 руб.

Хороші бази та фінішні покриття повинні задовольняти потреби нігтьової пластини – захищати від дефектів і пошкоджень, вигоряння фарбувальних пігментів гель-лаків. Завдяки сучасним технологіям виробництва багато бази не потрібно обпилювати – досить розмочити для зняття. Топи також мають каучуковими властивостями, що дозволяє їх використовувати для декору, перекриття кольору і глянцю.

Відео про хороших базах для гель-лаку

Огляд баз від різних виробників:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради